Tuplex

Opinie o Tuplex

Obiektywny

Praca nie jest zła, daje sporo doświadczenia w trudnej branży tworzyw sztucznych. Żeby tylko więcej płacili i mniej wymagali...

xelput

ja pracuje od ponad 30 lat :) rotacji w tej firmie nie ma . Jak już przyją to siedzisz i siedzisz.

znawca
@xelput

ta firma nie istnieje ponad 30 lat, chyba ci sie bajki kolego pomyliły hehe

historia
@xelput

kolego tuplex istnieje dopiero 25 lat, rok załozenia 1990, chyba przeszarżowałes nieco haha

jak

Piątek ?

bret
@jak

Wielki Piątek

czas

Adaś, coś się kończy coś się zaczyna

zigi

widzę ogłoszenie na Doradcę Klienta w Poznaniu, czy to jest praca stacjonarna czy przedstawiciel mobilny?

b

co zrobili w Łodzi ?

bzdury

hhhahahahahaaa :D

bert

Nie pracowałem w Poznaniu, ale od 2ch lat regularnie przeglądam portale z pracą - tuplex Pń szuka średnio co pół roku handlowca na Wlkp. Skoro są tacy super to dlaczego ciągle szukają ? odpowiedzi masz wyżej - 22 strony odpowiedzi..... Komkurencja ma podobne problemy. Plastics group szuka co pół roku ludzi na Poznań i Wrocław. Co ciekawe - trzeci dystrybutor poliwęglanów Thyssen również cyklicznie wystawia ogłoszenia na Poznań. Widocznie ten rynek jest tak wąski i zjechany, że nie da się handlować na normalnych warunkach :)

Tomasz

Cześć , staram się o prace w Poznaniu . widzę tu sporo opinii negatywnych . ale tak jak wszędzie . czy ktoś może rzeczowo i szczerze powiedzieć jak jest naprawdę . Bez hejtowania? Czy w Poznaniu kierownictwo jest ok? czy zespół w porządku no i jak z tym wynagrodzeniem jest ?? na rozmowie rekrutacyjnej Dyro wydawał się rzeczowy i kompetentny .

nick
@Tomasz

Jeśli bawi cię praca za 1500 zł na rękę i 50 zł premi na kwartał oraz obłudna i fałszywa atmosfera to smiało zatrudniaj się tam pokaż im ,że w dalszym ciągu znajdą tragarza za drobne a no i jeszcze za obiad w zime ....... (usunięte przez administratora)

młody

a co robią dyrektorzy ?? w Poznaniu akurat słyszałem ze jest ok ekipa i ten dyrektor. Chce tam złożyc podanie na handlowca . Co tam jest nie ok??

ciekawy

jest już wybrany jakiś nowy Dyrektor?

renia
@ciekawy

entliczek pentliczek na kogo wypadnie na tego bęc

vvvvvv

a czy nadal rekrutacje prowadzi kobieta ? nadal ma taki sam zestaw dziwnych pytań rekrutacyjnych ?

wacek
@vvvvvv

jakich dziwnych pytan?? pyta o długosc drazka czy jak???

xcv

Jaką minę wywaliło ?

klient

to tam w ogóle ktoś jeszcze coś kupuje?

a w Łodzi

ja chciałabym wiedzieć jakie są warunki pracy w Łodzi?

Jakie warunki pracy

Prosiłbym o szczegóły pracy we Wrocławiu na stanowisku Handlowca.

mina

i wywaliło minę w Warszawie. W końcu...dziękujemy.

syrenka

odradzam pracę w tej firmie, chyba że z musu. Da się tam chwilę wytrzymać, ale nie za długo w obecnej sytuacji. Kiedyś wszystko wyglądało trochę inaczej. Ludzie na poziomie byli, mniejszym lub większym. (usunięte przez administratora) Nie potrafią komunikować się z ludźmi z którymi pracują. Obłuda i kłamstwo na każdym kroku. Nie potrafią się zachować po ludzku. Kierownicy nie lepsi. Tutaj uśmiechy i poklepywania po ramieniu, a wystarczy się obrócić i potrafią nóż w plecy wbić. Z nimi też załatwiajcie wszystko na piśmie, nawet najbardziej prozaiczne sprawy. Potem Wam powiedzą że niczego nie kazali i się będziecie bujać. Straszyć Was będą.(usunięte przez administratora)

ByłemTam

Premie w wysokości 50-100 zł na kwartał!!! żadnych podwyżek, awansów, kierownicy i derektorzy walą ściemę w żywe oczy - nic od nich nie dostaniecie. Brak szkoleń dla młodych, logistyka leży - brak podstawowych materiałów, przed klientami trzeba świecić oczyma. Stres - kilkadziesiąt telefonów dziennie, plus obsługa klienta na miejscu, odpowiedzialność za kasę, rozgryzanie SAPa, a pensja gorsza niż w biedronce. Wstyd - taka duża firma (z potencjałem)(usunięte przez administratora)

ciekawy

Skladam cv na stanowisko handlowe w sz-nie powiedzcie jak tam jest , bo az ciarki mnie przechodza gdy czytam to wsaystko.

miły
@ciekawy

jeżeli już się przyjmiesz do tej firmy, to nikomu nie dawaj wiary. pracuj tylko na siebie, jeszcze to przemyśl

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex