Tuplex

Opinie o Tuplex

CoByTuGadać

To forum dedykowane jest jedynie dla tych, którzy chcą się nad sobą użalać i wydaje im się że tym sposobem osłabią firmę. Ludzie potrzebują pracy i zawsze znajdą się tacy którzy przyjdą tu pracować. Prawda jest też taka że awanse także są możliwe ale z pewnością nie dla tych co marudzą. Czemu nikt nie napisał jeszcze o tych którzy w Tuplexie awansowali??

Ciekawy2

Są też tacy co to już nie świadczą pracy dla firmy Tuplex a też chętnie by się dowiedzieli co potrafili robić ich zwierzchnicy... Ujawni więc ktoś szczegóły???

bg

dowiedzieć? dowiesz się oj dowiesz w swoim czasie , swoja drogą dziwne że jeszcze nie wiesz

Ciekawy

Żale pisać to zawsze, a jak człowiek chce się czegoś dowiedzieć to nagle cenzura. Smutne

ktoś

a myślicie że w innych miastach nie ma wałków ?

taaaa
@ktoś

oczywiście że są, przypomnijcie sobie ile oddziałów poleciało, ale to co robił KOK w P-ń to jest na mega skalę i powinien wilczy bilet dostać jak nic !!!!

wedkarz
@taaaa

kazda ryba psuje sie zawsze od głowy

tada
@taaaa

przecież chyba dostał wilczy bilet jeśli się nie mylę. Tylko nie poszło to jeszcze na forum publiczne całej firmy.

Ciekawy

Może ktoś napisze konkrety???

aha

a odda tą kasę ??

KOK, za całokształt i wałłłłłłłłłłłki

dokładnie! nosił wilk razy kilka PONIEŚLI I WILKA!!!!

w końcu!

sprawiedliwość jest na tym świecie

!!!!!

już nigdy nie będzie tak samo. Firma z takim podejściem nie będzie w czołówce.Jest teraz na szarym końcu. Mówcie co chcecie, ludzie są firmie najważniejszym ogniwem, ale nie w Tuplex...

już czas

Już czas zawinąć troki z tej firmy. Robi się po mału corpo, wina zrzucana na nie tych ludzi co trzeba. Nikt nikogo nie słucha. Nikt już nie ma rozsądku w tej firmie. Decyzje które są aktualnie podejmowane są nieprzemyślane, nie poparte żądnymi racjonalnymi przesłankami. Udaje się że się coś robi, tylko że nie jest to z korzyścią dla firmy. Klienci naśmiewają się z Nas, naszych procedur, podejścia do klienta. Kupują tam gdzie im wygodniej i nie jest to Tuplex. Na każdym kroku rzuca się im kłody pod nogi.

!!!!

(usunięte przez administratora), co to za tłumaczenie. Kto jest winien że działy są w rozsypce. (usunięte przez administratora) Wszystkie działy aktualnie to padaka. Nie jest to winą nowych, bo się jeszcze uczą. Teraz przyszła pora na ludzi ze sprzedaży. Ludzie zaczynają odchodzić.

!

takie wpisy na forum są nie na miejscu!

! !
@!

To że firma nie dba o pracowników z niższych stanowisk i są tylko tanią siłą roboczą też jest nie na miejscu. (usunięte przez administratora)

!!!
@!

z tymi naburmuszonymi snobami ok, zgodzę się to lekko przesadzone. Ale faktem jest że pracownicy niższych szczebli zarabiają mało pieniędzy. winy upatruje się tylko po ich stronie a nie wyżej. 1600 zł...na takie budżety. Nic dziwnego że ludzie uciekają z firmy.

zdegustowany(a)

to co teraz dzieje się w firmie zakrawa o kpinę: 1. Dział budowlany - jedna osoba chyba tam tylko teraz pracuje, jej to mogę pogratulować że stara się dawać radę - Karol. 2. Dział reklamoway - PM mający muchy w nosie i olewający wszystko co się do niego mówi, pisze, tłumaczy...Nie mam pretensji do nowych ludzi 3. Dział przemysłowy - średni czas oczekiwania na odpowiedź z czymkolwiek kilka dni. Nie mam pretensji do nowych ludzi.

z boku
@zdegustowany(a)

lepiej od razu zamknąć firmę z takim podejściem. Zwolnienia grupowe czy jak tam i nikt nie będzie miał pretensji. Lepiej dla wszystkich - mniej nerwów i stresujących sytuacji.

Handlowiec Warszawa - oferta pracy

proszę o info jakie warunki są na stanowisku handlowca w Warszawie: -podstawa -premie -socjal -atmosfera -możliwość rozwoju -przełożeni

do do
@Handlowiec Warszawa - oferta pracy

podstawa: 1600 zł netto premie : kwartalnie od 100-300zł netto socjal : kawa, herbata, cukier atmosfera : sztuczna i na pokaz możliwośc rozwoju: z handlowca to żadna, no czasem na KK można przejść przełożeni : naburmuszone snoby

zapytanie

po co nam "100" dostawców na jeden materiał? Ceny gorsze, jakość czasami też, dostępność jak na lekarstwo. Skupmy się na 3 strategicznych dostawcach i negocjujmy wtedy z nimi dobre ceny. (usunięte przez administratora), weź się do roboty, bo działając tak dłużej kokosów do firmy nie przyniesiemy. Nie udawaj, że coś robisz tylko to rób.

wow
@zapytanie

Adam, czyżby ktoś się wreszcie zorientował? Moze Ciebie potraktują lepiej niż ty innych

wniosek 3

Zarobione pieniądze inwestujmy po kolei w: 1. Pracujących ludzi 2. Materiał 3. Całą resztę Ad 1: zaczynając od dołu: magazyn, HA, KK, KOS, KOK. Wyżej już nie trzeba bo i tak zarabiają za dużo a pracy wkładają mało. Ad 2: jak jest dostępny materiał w dobrej cenie to klientów nie trzeba specjalnie szukać. Ale do tego patrz Ad 1. Ad 3: nie wypowiem się.

do działu marketingu

Prosi się o szybsze udzielanie informacji na zapytania niestandardowe. Inni są szybsi, z lepszymi cenami i dostępnością. Kto za to odpowiada? Dość bajek opowiadanych Szefowej, że coś jest, jedzie lub płynie i nigdy na magazyn nie trafia. (usunięte przez administratora)opanuj się!!!

wniosek 2

Prosi się dział zaopatrzenia o bardziej przemyślane zakupy materiałów najbardziej rotujących w firmie.

ad do wniosku 1
@wniosek 2

no to prawda...najtrudniej sprzedaje się materiały których nie ma na magazynie, a jak są to już "standardy" magazynowe których brak, to dochodzimy do absurdu

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex