Tuplex

Opinie o Tuplex

malkontent

a może zamiast "długo wyczekiwanej Tuplexiady" ekwiwalent za urlop dla pracowników (tzw. wczasy pod gruszą) - to też jest kasa z funduszu socjalnego. Nie , że namawiam do buntu na pokładzie ale po co po raz kolejny jechać na "atrakcyjną" imprezę, ja wolę dostać kasę i spędzić ten czas z rodiną.

co2lata
@malkontent

Tuplex to twoja rodzina :)

skrzywiony

chyba paratuplexiada...

Ex
@malkontent

Wczasy pod gruszą maja magazynierowie tzw pilarze duzo ozonu,CI,PB,Decybelki powyzej 105.

konkurencja

to kiedy całkiem jebniecie, bo mamy chrapkę na Waszych klientów? Nie ma tego dużo, ale zawsze kilku się przytuli ;-)

do konkurencji
@konkurencja

to pytanie kierujemy do MO i świty RDS'ów. To leży po ich stronie, czytaj decyzjach jakie podejmują. Może doczekamy się odpowiedzi już niedługo.

porada

zamiast budować stabilny zespół jak to robi Igepa, Thyssen, Antalis, baa, nawet Plastics - to u Nas tylko same zmiany. Tylko tam gdzie nie potrzeba. Zwalnia się albo rezygnuje nie z tych ludzi co potrzeba. Naprawdę Mistrzostwo Świata. W tym roku to jeszcze nie koniec. W sprzedaży jeszcze parę osób odejdzie, informacja w zasadzie potwierdzona. Zamiast motywować i rozmawiać z ludźmi o problemach to się ich tylko notorycznie (usunięte przez administratora) Niech tam ktoś mądrzejszy w Centrali policzy, co się opłaca bardziej. Świeżak chcący się wykazać bez doświadczenia czy niedoceniony przez Dyrektora pracownik z wyrobioną relacją, wiedzą i doświadczeniem.

znawca rynku
@porada

Plastics i Tuplex to firmy klony-bliżniaki, zarządzane przez jedno dobrze znane Wam małżeństwo, obie firmy prowadzą dokładnie tę samą politykę niskobudżetową w zarządzaniu ludżmi i obie mają potężne rotacje pracowników, ale (usunięte przez administratora) widać mają te same pomysły haha

Ohohooo

No i mamy znowu nowe ogłoszenie - teraz w Łodzi. Ktoś dopomógł czy samemu?

Do Zarządu
@Ohohooo

to nam Dział Budowlany w 3du...y roz...je...no. Edyta posiedź z nami jak najdłużej. Karol, jest naprawdę dobrze - bez ironii, na poważnie. Ale straty są jak na mój gust nie do odrobienia. p. Marku, szacun

Dziubek
@Ohohooo

SAM :)Bez pomocy wolny człowiek

Kolega po zmianie

Ludzie "ogarnijcie się". Sezon na poszukiwanie pracy uważam za otwarty. Jak ktoś chce dalej pracować za te same pieniądze - droga wolna. Jak ktoś chce zarabiać więcej - nie w tej firmie. Ogłoszeń jest teraz pełno w każdej lokalizacji, czy to magazyn/sprzedaż/specjaliści. Naprawdę, ogarnąć się ludziska. Jakby ktoś nie wiedział gdzie to polecam: + pracuj.pl + praca.pl + gazetapraca.pl + gratka.pl + jooble.pl + lub inne

do Działu Budowlanego

Podziękowania p. Marku za współpracę. Równy z Pana gość. Trzeba umieć ryknąć czasem na furiatów z którymi Pan pracował. Powodzenia.

Kolega
@do Działu Budowlanego

przyłączam się. Pozdrawiam MH

solidarnosc

Najlepiej to niech wszyscy sie zsolidaryzują i niech rzuca papierami moze ktos w koncu sie obudzi , ciekawe co by zrobili ? W jednym czasie wszyscy odchodza !!!

solid
@solidarnosc

A kto i po co ma się budzić? Czy wy w jakimś amoku żyjecie? trzęsiecie gaciami, poniżają was, a jedyne co robicie to nawoływania do przebudzenia, że niby z czego? Sam się przebudź i przestań liczyć na zmiany, jedyne jakie się zdarzą, to te, które sam zrobisz

podbijam
@solid

z tym przebudzeniem i zmianami w firmie to prawda. Jak samemu zmian nie wprowadzisz to ich nigdy nie będzie. Mnie kopnęli z początkiem roku to podziałałem, praca lepsza się znalazła, za lepsze pieniądze i już zwijam graty. Wam proponuje to samo, trochę odwagi, wytrwałości i praca się znajdzie. Z Dyrektorami nie ma co rozmawiać bo dbają tylko o swoje, nie o innych. Do dzieła Koleżanki i Koledzy!!!

nlok

a jak w Poznaniu?? cos ciekawego się dzieje ?

Ciekawy

Ile zarabiaja KOKowie i RDSi???

ponawiam pytanie, jak mam wyzywic rodzine za 1600 zl ???i dlaczego rdsi tyle zarabiaja i KOK i za co?

@ja

Ja ci powiem jak. Poszukaj nowej pracy. W Tuplex więcej już raczej nie dostaniesz. W firmie nie dba się o pracowników tylko o dyrektorów, a raczej oni dbają tylko od siebie. Niby normalne, ale jak komuś nie dają pieniędzy niech nie oczekują że będzie jeszcze bardziej zaangażowany w to co robi

szef mark

Ktoś się pode mnie podszył i nieprawdę napisał nie latam po wszystkich pokojach, bo od MO to z rzadka jedynie wychodzę, np. na siku, chociaż ostatnio i bez tego daje rade Z żadnymi kierownikami nie rozmawiam, bo to głąby i źli ludzie, co się czepiają szczegółów, a przecież ja zawsze coś tam wymyśle, bo jakby nie było błyskotliwy z dostawcami spotykam się, jak muszę, bo to kłamczuchy prawie takie jak ja, a ja rywalizacji ze sobą nie cierpię Jakbym był jeszcze normalniejszy, to bym przyznał, że żenujący jest sposób w jaki się zwalnia ludzi po 20 latach, nawet jak są niewygodni, trzeba być żenująco niskim, żeby takie bzdury w mail'ach wypisać; a wy się młotki oszukujcie, że działamy bez wiedzy własciciela

er
@szef mark

Kraków nie jest sam najstarszy stażem magazynier rzucił papierami.

rajk

ale RDS ci nie da podwyżki bo woli sobie zabrać i siedzieć na necie w pokoiku a ty uciekaj jak możesz , wielu uciekło i ma o niebo lepiej i śmieją sie z tej pracy w tuplexie

jak to jest ???

Niech mi ktos powie jak to to jest ze praciwnik który pracuje juz kilka lat ucieka z tej firmy i to nie wazne czy z centrali czy tez z innych oddzialow (usunięte przez administratora)

prorok
@jak to jest ???

to zwykłe głupie myślenie zarządu firmy, które wcześniej czy póżniej skończy się piękną katastrofą

tak wlasnie jest
@jak to jest ???

Cos mi sie wydaje ze w wiekszosci o tych pracownikach ktorzy uciekaja z firmy razem z klientami i doswiadczeniem w firmie nie wie ta prawdziwa kadra nie chce mi sie wierzyc w to ze nie chcieli by ich zatrzymac tylko taj to jest jak jakis RDS itp. Nie chce robic sobie kosztow zwiazanych np. Z podwyzką . Ja osobiscie bedac na miejscu p. Prezez powaznie bym sie nad tym zastanowil czy warto tyle tracic " pozorne oszczednosci" tanszy pracownik bez doswiadczenia i za to sporo reklamacji wunikajacych z niekompetencji czy dac zarobic i niczym sie nie martwic . Pzdr.

uciekajcie
@tak wlasnie jest

I tak wlasnie zrobie , trzeba uciekac puki czas tylko powinni sie zabrac za tych rds-ów i zaczać i rozliczać z tych zwolnien bo zanim sie obudza bedzie juz za pozno a szkoda bo pracuje sie tu dobrze tylko zarobkow nie ma (usunięte przez administratora)

cała prawda
@jak to jest ???

Coś w tym wszystkim jest z resztą wczoraj doszły mnie słuchy że w Y009 GL papierami rzuciło dwóch najstarszych stażem magazynierów krótko mówiąc za niedługo posypią się reklamacje hehe coś o tym wiem bo też pracuje na magazynie i wiem jak towar wydaje nowoprzyjęty na tzw. Albo się uda albo nie dużo tu piszecie o centrali szkoda że i innych oddziałach nie pamiętacie

Powodzenia

a tak w ogóle, to powiedzcie mi czym się zajmuje szef działu Marketingu? Bo ja jego pracy w ogóle nie widzę. Tak jak można ocenić pracę KB, specjalistów, lepiej lub gorzej, tak jego praca jest dla mnie zagadką. Na spotkaniu tylko piękne bajki opowiada przed Szefową i to chyba na tyle. (usunięte przez administratora)

szef działu marketingu
@Powodzenia

Ludzie nawet nie wiecie jaką mam ciężką pracę. muszę oblecieć wszystkie pokoje to znaczy do szefowej, MO,(usunięte przez administratora)

klient wewnętrzny
@szef działu marketingu

potwierdzam że szef działu marketingu jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Telefonu nigdy nie miał czasu odebrać ode mnie, a i na email odpisać nigdy czasu nie znalazł. Podziwiam za trud i zaangażowanie jakie daje firmie

głodowa pensja

jak mam wyźywic rodzine za 1600 zł ?? proszę o odpowiedź

taaaa

racja najpierw niech szef marketingowców spojrzy na siebie a nie zwalnia ludzi !

ole

Ten poprzedni post to był chyba jednak mały żart? Chyba prawie każdy pracując z nim na projektach nie mówiąc czy w pokoju czy nawet na korytarzu miał okazję „poznać” (usunięte przez administratora)

cdn

Odszedł najbardziej oddany firmie człowiek, szkoda, że sam tego nie zrobił; może skończymy się łudzić Marku, szacunek za Twoje solidne podejście do pracy cenione nawet przez tych, z którymi się nie zawsze zgadzałeś MH odszedł, bo jego szef m-cami zwalał i zwala na swój dział winę za własne błędy, kiedyś i jego poświęci własny szef Nie ma pytania kto następny - jest pytanie czy papiery położymy my, czy położą nam. Najpierw poświęcą marketing, potem będzie odsiew sprzedaży, no przecież winni być muszą. Zostało jeszcze 2 KB

powodzenia

W tej firmie jedynego czego mozna sie dorobic to garba fajne maja premie 170zl na kwartal w przeliczeniu ok 2.80 na dzien super sprawa hahaha pitrafia docenic pracownika i podwyzki cale 100 zl na 4-ry lata naprawde fajna perspektywa na przyszlosc hahaha powidzenia dla nowoprzyjetych no i na rozmowie nie zle obiecuja

no

handlowiec to stacjonarny jest!! co ty piszesz !! ja mówie o konsultancie klienta że zarabiam 3200 zł na rekę , i nie we Wrocławiu !!! handlowiec stacjonarny to zarabia z 1700 zł !!!!! czytaj a potem komentuj

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex