Tuplex

Opinie o Tuplex

wniosek 1

Prosi się o przesłanie listy osób w centrali pracujących w dziale marketingu i zaopatrzenia, czym się zajmują. Z uwagi na "powiew świeżości" w tych działach panuje totalna dezinformacja.

fachowiec

marże na sprzedawanych produktach liczone w setkach %, a ludziom płacą jałmużnę!!! ot i cała filozofia firmy Tuplex!!!

wrocław

na handlowcu na dzień dobry 1600 zł na rękę, podwyżka po roku 100 zł po dwóch latach MOŻE 100 zł

fachowiec
@wrocław

firma niskobudżetowa!!! i wszystko jasne!!!

breslau

we wrocku znowu szukaja bo jest nowe ogloszenie, ile oni tam płaca ze ludzie wieja po kilku tygodniach????

ha

wzruszające, można się tylko poślizgnąć

rolnik

dostałem tę robotę mimo że szkół nie mam, ale w tworzywach siedziałem od lat i jak się okazuje postawili na doświadczenie w branży. Sprzedawałem jabłka a te były w pojemnikach wykonanych z PE lub PP i to zaważyło...Teraz sytuacja jest odwrotna: sprzedaję PE,PP i inne ale stać mnie przeważnie na jabłka...

sołtys

mnie też raz proponowali tam pracę, (usunięte przez administratora)

szukaj a znajdziesz

jeśli szukasz to pilnuj bacznie ogłoszeń, zaraz się pewnie pojawią na pracuj.pl.

szukam pracy

czemu handlarza? słyszałem że handlowcy mają też premie - wiecie czy są one realne?

znalazłem pracę
@szukam pracy

masz racie handlowcy mają premie, mało tego premie są bardzo realne a ich wysokość jest porażająca. Handlowcy mają styczność z premią w chwili podpisania umowy, czytając umowę i pada słowo premia.

ko

ahahahhaha jakiego doświadczenia w poprzednich firmach??????? buhahahhaha przychodzac tu do pracy zaczynasz od zera, nikt nie patrzy co wczesniej robiles do cholery!!!! teraz i tu sa realia zarobków, handlowiec na poczatku 1600zl i obiecuja nie wiadomo co a po dwoch latach zarabiasz 1800 !!!!!1 opanuj sie

szukam pracy

jak myślicie, od czego zależy pensja początkującego handlowca? Od doświadczenia zdobytego w poprzednich firmach?

renia
@szukam pracy

handlarza raczej, jak na bazarze...

helloł

magazynier 1200-1800 na rękę handlowiec 1500-2500 na rękę konsultant klienta 1500-3500 na rękę kierownik obszaru sprzedaży 2000-3500 na rękę więcej nie pamiętam Jak się komuś nie podoba to nie pracuje Faktem jest że zarobki w tej firmie są niewspółmiernie małe do realizowanych obrotów i marży. Pieniądze pompowane tam gdzie nie trzeba. Nikt z tym nic nie robi i w firmie dzieje się jak się dzieje. Starsi pracownicy odchodzą bo nie są ważni dla Pracodawcy. Może to i dobrze, młodzi mają miejsca pracy, szkolą się i odchodzą. Starsi idą tam gdzie ktoś doceni ich wiedzę i doświadczenie. Traci na tym Firma, właściciel. Z perspektywy czasu można by powiedzieć, że firma nigdy nie była w tak słabej kondycji personalnej. No bo niby ludzie są, pracują. Wyniki no niby są - wypracowane poświęceniem tych ludzi. Premie no może i też są. Ale wszystkim brakuje już wiary, że będzie lepiej. Perspektywy na najbliższe miesiące też "jakieś" są. Ale ewidentnie ten rok będzie znaczący. Firma nie jest już liderem, traci coraz więcej. A straci jeszcze więcej. Czy się "ktoś" przebudzi - nie, jest już za późno.

mój klient

mój klient kupujący też stal w thyssenie mówił, że dział tworzyw często puszcza sobie naszą reklamę z rmf maxxx i brechtają z nas strasznie. Słuchałem radia i nic a to podobno tylko w częstochowie ta komedia. Ciągną to z naszej strony i faktycznie żenada straszna. "Ile oni potrafią i są w tym najlepsi..." Pewnie sporo kasy w błoto a dla pracowników nie ma. Ile oni potrafią znieść... i są w tym najlepsi...hahaha. Dobrze że stąd spadam, przestanę się wstydzić.

T

Znaczy ze jak przestaja placic mozna isc pracowac do konkurencji?

bzdury

nic nie wypłaca!!!!!!!!!!!!! czytaj uważnie umowę !!!!!!!! dopiero jak sie przed ustaniem stosunku pracy zgłoszą ( czyli uważają cię za wartosciowego człowieka że możesz cos wynieść z firmy do konkurencji) dopiero jak napiszą pismo przed ustaniem stosunku pracy to znaczy że ci wyplacaja, BEZ TEGO UMOWA NIE WCHODZI W ZYCIE !!!!!!!! prawnik czytał moją umowę i tak jest

Ot
@bzdury

Poza tym jest punkt, że nawet jak zaczną wypłacać, to w każdej chwili mogą przestać i korzystają z tego (usunięte przez administratora)

takitam

słuchajcie, jak to jest z zakazem konkurencji po rozwiazaniu umowy z Tuplexem? faktycznie firma wypłaca "odszkodowanie" jeżeli nie podejmi się pracy u konkurencji?

takitam2
@takitam

wypłaca

Szatan z Wawy

Ja zakończyłem swoja współprace z (usunięte przez administratora)z końcem sierpnia zeszłego roku :) Nie przedłużyli mi umowy :) I chwała im za to :D Porównanie: Firma (usunięte przez administratora): 1600 netto, socjal: kawa, herbata cukier i paczki na święta za 100zł. Moja obecna firma: 1800 netto na start socjal: karta multi sport, obiady (dwa dania + deser za dwa złote dziennie)i bus pracowniczy. Na święta bony 300zł :D I tu przynajmniej ludzi szanują :D Pozdrawiam wszystkich z magazynierów z którymi przyszło mi pracować. (usunięte przez administratora)

cenzura 1

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa (usunięte przez administratora)

cenzura 1

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa. (usunięte przez administratora)

cenzura 1

Nawet na wp ,onecie nie ma takiej cenzury jak na gaworku.prawda w oczy kole???? Mamy demokracje czy komune???

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex