Tuplex

Opinie o Tuplex

taknie

a co to za zmiany w Poznaniu? Dyrektora zwolnili?

BYŁY

Pracowałem w Tuplex. Wszystko na czas, firma typowo dystrybucyjna, można bardzo dużo się nauczyć i zdobyć doświadczenie. POLECAM

kris kros

Bartoszzek

Czytam te opinie i czesc jest prawdziwa czesc to bujda! Rotacja jest duza, ludzie sie zmieniaja bo znajduja lepsza prace (usunięte przez administratora) Lepiej znalezc cos lepszego

nikt

Nie wiem skąd annos czerpie informacje ale na pewno nie z tej galaktyki, w której jest tuplex...

abba

ile zarabia w centrali telemarketer na infolinii?

wywalczyć na rozmowie to nic nie wywalczysz - pensja ok sredniej krajowej + premia + samochód z gpsem i limitem kilometrów. Warunki pracy to masz opisane na tym forum dość dokładnie.

Bydgoszcz

witam mam pytanie, do oddziału Bydgoskiego pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko KIEROWNIK OBSZARU SPRZEDAŻY / KIEROWNIK ODDZIAŁU ktoś może podpowie czy pchac się w to, zajmuje analogiczne stanowisko w konkurencji, znam produkty klientów, co można u nich wywalczyć na rozmowie, jaka realna pensja, warunki pracy. z góry dziękuje za odpowiedź

do Micho

Choć wiele niesprawiedliwości w tej firmie, to co do płac to lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu, ale zawsze jest na czas. Tu nie można nic zarzucić.

nikt

a co się dzieje w Gdańsku,że tyle rekrutacji jest prowadzonych?

PRAWY

- niska płaca zasadnicza!!! potwierdzam, mowa o magazynie, handlowcach i niektórych niepisanych kierownikach oddziału - brak przejrzystych kryteriów przyznawania premii!!!(usunięte przez administratora) - olbrzymia biurokracja/kontrolowanie pracownika na każdym kroku!!!potwierdzam, takiej papierologi to jeszcze nigdzie nie widziałem, upoważnienia, limity, srutu tutu - nachalne monitorowanie skrzynki mailowej przez przełożonych!!! no z tym to się jeszcze nie spotkałem, dlatego potwierdzić nie mogę - brak programu szkoleń- nikt na nic nie ma czasu i chęci!!! od zawsze szkolenia były zaniedbane, a jak już są to tak okrojone i bezwartościowe, że szkoda gadać - brak jakichkolwiek świadczeń pozapłacowych!!!! (brak kart sportowych; poważnego ubezp itp.)!!! potwierdzam, nie było, nie ma no i raczej nie będzie niczego poza herbatą, cukrem, wodą z kranu. "Null totalne" - brak wydzielonej sprzedaży detalicznej od sprzedaży dla firm!!!potwierdzam, detal zajmuje sporo cennego czasu właśnie wtedy, kiedy potrzebujesz coś szybko zrobić i jeszcze wydziwia - brak przemyślanej oferty produktowej zbyt szeroka oferta produktów stąd słabe ceny najważniejszych materiałów!!!potwierdzam, szukanie nowych rozwiązań, które nie są sprawdzone, nikt nie weryfikował pojemności rynku na produkt, nie sprawdził konkurencji i "bidny" handlowiec ma stawać na głowie i sprzedawać materiał, który w zakupie czasem detalista może kupić taniej niż Tuplex - niby śmieszne, ale takie akcje już były - brak klimatyzacji szczególnie latem - jest celowo wyłączana dla oszczędności!!! potwierdzam, klimatyzacja, olej opałowy itp - brak konsekwencji w realizacji pomysłów biznesowych wszystko opiera się na decyzjach PANI PREZES, które pojawiają się i znikają w zależności od humoru!!!potwierdzam, ale pretensji nie mam, to w końcu jej firma i może robić co chce. - olbrzymia ilość reklamacji materiałów- ścieżka reklamacji to udręka!!!potwierdzam, zakładanie reklamacji na portalu, 1-3 miesięcy się z nią nic nie dzieje, normalka, kiedyś bywało jeszcze gorzej - i ostania rzecz - Odradzam pracy w tej firmie!!! ZDECYDOWANIE POTWIERDZAM, dzięki Bogu mnie już za chwilę w tej firmie nie będzie. Dodałbym: - brak szacunku dla ludzi - brak szacunku dla ich pracy

Maciek

Chciałem zapytać znających temat o oddział Tuplexu w Krakowie. Już kiedyś pytałem i cicho sza :( :( Wybieram się do nich na rozmowę i niewiem czy warto wychodzić z domu ;) Oprócz warunków interesuje mnie też "czynnik" ludzki (nie ukrywam, że jest dla mnie też ważny) Z góry dziękuję za info.

Maciek
@Maciek

No nie bądźcie tacy....please ;) :)

chętny

czy ktoś może co s powiedzieć o pracy w Poznaniu. Szukają handlowca.

opinia

a oddział w Łodzi to w ogóle jeszcze istnieje. Mało kto już chyba tam kupuje. Nie idzie uzyskać żadnej informacji, a jak jakaś już jest, to w momencie, kiedy konkurencja dowiozła materiał a firma przerobiła produkt, zamontowała i wystawiła fakturę końcową. Wtedy właśnie przychodzi odpowiedź z Tuplex Łódź na zapytanie.

gość

Witam, Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat łódzkiego oddziału tej firmy? Z góry dziękuję

klient
@gość

Od dłuższego czasu jest tam problem. W momencie kiedy zniknęli doświadczeni pracownicy, nie można się tam dodzwonić, graniczy to z cudem. Jeśli już ktoś odbierze, to tak jakby pracował tam od kilku dni i dopiero się uczył. Na wyceny mailowe trzeba czekać po kilka dni - dłużej niż tydzień. Chodzi o proste zapytania, jakieś formatki itd. Od zawsze brakowało tam liczniejszego personelu. Jeśli chodzi o magazyn - to chyba osobna firma rządząca się swoimi prawami. Z łaski potną materiał, w większości przypadków jest on brudny, porysowany a w dostawach zapakowany jak cię mogę. Często zdarza się, że w dociętych rzeczach są wióry i inne śmieci. Jak ten transport ma dojechać na określoną godzinę, niestety nigdy tak się nie dzieje - a to jakaś policja lub inne cuda nie z tej ziemi. Generalnie nie polecam obsługi. Proponuję przenieść się do innych lokalnych dostawców, jest ich kilku.

co potrzebujesz wiedzieć
@gość

co potrzebujesz wiedzieć na temat Łodzi?

nick
@klient

nie polecam pracy w Łodzi, najlepiej jakbyś pracował za siebie i za magazyn. Potem tylko jęki-steki od magazynierów itd.

kandydat

Po tym, co tu czytam nie zdziwi mnie nic. Po dwóch rozmowach kwalifikacyjnych na stanowisko kierownicze w Gdańsku, nawet nie pofatygowano się żeby zadzwonić z informacją zwrotną pt. "pocałuj nas w d.". Nie mam o to pretensji, w rozmowie uczestniczył ze strony Tuplex (jak się domyślam)dość wysokiej rangi manager, który przecież swoją postawą zawodową kreuje i prezentuje kulturę organizacji. Mam tylko o to do siebie żal, że nie przeczytałem tego "forum" wcześniej, bo jak widać szkoda czasu nawet na rozmowy o pogodzie. Widzę również skąd te dziwne zachowania w części dotyczącej zarobków w Tuplex, widocznie to co tu piszecie o ich wysokościach jest prawdą. Gratuluję i przestrzegam następnych kandydatów.

Do "Zespół Duplex"

Witam, Widzę, że znasz dobrze tą "renomowaną firmę" Mam więc pytanie jakie klimaty osobowe panują w oddziale w Krakowie. CHodzi mi o to na kogo szczególnie uważać a z kim można normalnie gadać. Dopytuję o to bo mój znajomy tam pracuje od niedawna i takie informacje warto wiedzieć. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam ;)

x-man

pracuje jako handlowiec w jednym z oddziałów. Fakt roboty jest sporo. ale jak sobie poukładasz to się wyrobisz. Nasza ekipa w regionie jest OK. Dyro tez normalny gość. Wymaga ale przynajmniej robimy wyniki . nie "liże" tu bo się nie ujawniam więc... Ci co tu narzekają to albo zwolnieni albo się nudzą i piszą głupoty po złości.co do kasy: nasz oddział od ponad roku non stop na premiach idzie wiec nie narzekam. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma o!

wolverine
@x-man

chłopcze, co Ty wypisujesz. Firma straszna. Roboty od groma a pieniądze nieadekwatne do wykonanej roboty. Jeśli do życia młodziku wystarcza ci 2tys na rękę, to gratuluje. Kup dom, załóż rodzinę i żyj tak dalej...na kredycie i wiąż ledwo koniec z końcem. Właśnie ci oznajmiam, dałeś sobie wejść na głowę, otumanili Cię, naopowiadali bajek pewnie że awansujesz itd. W tym firma jest naprawdę MISTRZEM. Szanować się ludzie.

nik
@wolverine

ale jak ma umiejętności tylko na handlowca to będzie zawsze zarabiał 2 tyś , więcej zarabiają ludzie z kwalifikacjami np. 2 języki, jakis specjalny program, graficy,dyrektorzy itd

wolverine
@nik

no nie do końca się zgodzę. Można być handlowcem i zarabiać 3-7 tys zł na rękę. Można, ale w firmie, gdzie szanuje się ludzi, szanuje się ich pracę. W firmie, gdzie ważni są ludzie. Niestety nie w Tuplex. Firma od kilku już lat już zapomina o tym. Właśnie za sprawą tych Dyrektorów i kierowników. Niestety nie mają oni pojęcia o tym co robią i jak to robić. Wydaje im się...Ludzie zaczęli się szanować w tej firmie. Ci którzy mogli, już odeszli, inni się zastanawiają i czekają na odpowiednią dla siebie okazję. Życzę wszystkim zmiany pracodawcy. I nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Są jeszcze uczciwi pracodawcy, przełożeni na rynku pracy, którzy doceniają ludzi. Wiedza oni, że bez dobrego pracownika firma nie będzie się pięła w górę. POWODZENIA LUDZIE, SZANOWAĆ SIĘ!!!

bunia

+ woda, kawa i herbata w cenie + PREMIE !!!

handlowiec

Pracowałem na stanowisku handlowca. Mieliśmy zgraną i fajną ekipę. Odradzam jednak tam pracę. Za mało pracowników, (usunięte przez administratora) rzeczy do zrobienia, których nie jesteś w stanie przerobić. Płaca (usunięte przez administratora). Nikt się nie interesuję twoją pracą. Zero szkoleń.

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex