Tuplex

Opinie o Tuplex

swobodniespieniony

Jak czytam te wpisy to mam wrażenie, że w firmie może być albo super albo do bani. Prawda w moim odczuciu jest gdzieś po środku. Kilka lat pracuję w tej firmie i powiem wszystkim zainteresowanym podjęciem współpracy z Tuplexem jedno- To jest dobra firma na start kariery. Jak jesteś świeżo po studiach guwnanistycznych i masz do wyboru biedronkę albo żabkę, to lepiej zacząć z Tuplexem i liznąć trochę rynku tworzyw, struktury typu korpo itp. Nie oczekujcie super pieniędzy, bo ich nie będzie- NIGDY, bez względu na stanowisko. Tak jest i nie ma co się rozwodzić nad tym więcej. Żeby zarobić w miarę pieniądze to trzeba się nieźle napocić- premie, nadgodziny, itd. Atmosfera w dużej mierze zależy od regionu i jego kierownictwa, bo centrala jest far, far away...i Ich Wysokości bardzo rzadko raczą spojrzeć na niższe szczeble niż RDSów. W tym momencie sytuacja w strukturze pracowniczej wygląda tak, że dopóki ktoś przychodzi do pracy to pracuje, a rekrutację na większość stanowisk przechodzi każdy kto się zgodzi na warunki i potrafi przeliterować swoje nazwisko ( nie wierzcie w teksty na rozmowach typu: "po okresie próbnym znacząco wzrośnie wynagrodzenie i/lub system premiowy" BZDURA!). Dla równowagi parę plusów: pensja zawsze na czas i prawidłowo odprowadzane podatki, z mojego podwórka- fajny zespół w większości i rodzinna atmosfera na oddziale, można zdobyć ciekawe doświadczenie i nietypową wiedzę o produktach, możliwości chwycenia kontaktu z różnymi firmami (potencjalni atrakcyjniejsi pracodawcy). Podsumowując przydługi wywód- jak masz rodzinę na utrzymaniu i trzeba zarobić sensowne pieniądze- omijaj szerokim łukiem wszystkie stanowiska dostępne w tym momencie na rekrutacjach. Dla początkujących w kieracie - zapraszam i przekonacie się sami:)

@swobodniespieniony

Piszesz, żeby nie oczekiwać dużych pieniędzy, ale wspominasz również o premiach. Czyli jednak pracodawca oferuje jakieś premie? Możesz wyjaśnić tą kwestię?

@Paulina

Oferuje premie, ale tylko po to żeby podczas rekrutacji powiedzieć, że jest COKOLWIEK. W rzeczywistości premia kwartalna to 5 do 10%.

@abc

A po za tym można liczyć na benefity pozapłacowe? W niektórych firmach pracodawca proponuje benefity w postaci dodatkowej opieki medycznej, dodatkowego ubezpieczenia lub karty do siłowni. Jak to wygląda w Tuplex?

@Paulina

Premie są naliczane wg schematów, do objaśnienia i zrozumienia których trzeba mieć doktorat z teorii liczb złożonych. Tak naprawdę oprócz doradców i stanowisk wyżej, nie ma się realnego wpływu na premię (uzależniona od wyniku całego oddziału, czasem całego kraju !). Wysokości nie będę komentował bo NAPRAWDĘ nie ma o czym rozmawiać.

@Paulina

Nie ma, nie było i -według niektórych- nie potrzeba żadnych benefitów stricte pozapłacowych. Jedyny to dodatkowo płatne ubezpieczenie grupowe.

@abc

Mówisz, że nie ma żadnych benefitów pozapłacowych w firmie Tuplex. A jak wyglądają inne aspekty pracy w tym miejscu? Firma na swojej stronie zamieściła informacje, że wyróżnia ją przyjazna atmosfera i partnerskie relacje panujące w jej strukturach. Czy możesz napisać, jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Czy zgadasz się z opinią, jaką firma Tuplex sobie sama wystawiła?

@Paulina

Jak wszędzie - różnie bywa. Tu jednak w większości przypadków trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Problem w tym, że w dzisiejszych czasach przyjazna atmosfera i partnerskie relacje to nie wszystko.

Pracownica
@Paulina

Moim zdaniem atmosfera jest ok. Można pogadać, pośmiać się i liczyć na pomoc.

@Pracownica

Czy również relacje na linii pracodawca-pracownik oceniasz pozytywnie? Można iść z każdym zapytaniem i problemem do szefostwa firmy, aby otrzymać zadowalającą nas odpowiedź? Dla wielu osób komunikacja z szefostwem to ważny aspekt wpływający na postrzeganie danego miejsca pracy dlatego ciekawi mnie, jak to wygląda w tym przypadku.

jaka kasa?

o jakiego rzedu wynagrodzeniach rozmawiamy? Kazdy ma inny system wartosci dla mnie wynagrodzenie 4500 tys netto + premia jest ok.

Michaś
@jaka kasa?

jaja sobie robisz , czy podajesz wynagrodzenie za 2 miesiące ??

@jaka kasa?

4,5k BRUTTO - prędzej. Albo zarabiasz max 3-4k netto albo jesteś dyrektorem i masz 10k netto wzwyż.

@jaka kasa?

NIE, NIGDY, NA ŻADNYM STANOWISKU. to tak w skrócie, mam nadzieję, że odpowiedziełem na twoje pytanie wyczerpująco:)

Paulina

@Ina, powiedz jakie pytania padały na rozmowie. Czy była to standardowa rozmowa kwalifikacyjna? Czy naprawdę pracodawca nie pozwolił na zadanie pytań odnośnie warunków zatrudnienia? Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym, więc wszystkie informacje, które tu zamieszczasz powinny być prawdziwe.

@Paulina

@Paulina, Ty wyglądasz na pracownika Tuplex, może sama się wypowiesz jak wygląda praca w tej firmie? Jakie zarobki i benefity? Atmosfera w zespole? Czy sama z siebie piszesz te posty dla rozmyślenia złych opinii czy dyktuje Ci je jakiś dyrektor?

@Ina

Poprawka: dla rozmydlenia. Autokorekta

Ina

Byłam na rozmowie w tej firmie. Pan dyrektor słowa nie powiedział o stanowisku pracy, o tym co oferują, tylko przepytał mnie z CV i powiedział że jak nie zadzwonią w ciągu 2 tygodniu to znaczy że "nie udało mi się w Tuplexie". Nawet nie pozwolił mi na żądanie pytań! To wiele mówi o traktowaniu pracownika.

Paulina

@Jerzy, skąd masz takie informacje? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Tuplex? Jakie trzeba mieć umiejętności, żeby dostać zatrudnienie w tej firmie? Czego dokładnie wymaga pracodawca? Chętnie przeczytam Twoją opinię o pracy w tej firmie. @Abc, @Tomcio, zachęcam Was do napisania jakie są Wasze doświadczenia ze współpracy z firmą Tuplex. Czy atmosfera jest sprzyjająca pracy? Jakie są relacje między pracownikami? Można liczyć na wzajemną pomoc?

Jerzy

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś nie ma takich umiejętności żeby tu pracować niech nie obraża innych!!

Tomcio
@Jerzy

W niedzielę się nie powinno pić - tylko powoli trzeźwieć ;) Pracowałem tu kiedyś, a teraz w końcu się rozwijam gdzie indziej i szkoda mi tych zmarnowanych lat w firmie, która płaci za te same umiejętności 3 razy mniej niż gdzie indziej. Szacunek do pracowników wprost "legendarny"...

Abc
@Jerzy

Nie. Nie ma takiej opinii :)

Paulina

Firma Tuplex centrala w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta, możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Jaka jest atmosfera w centrali? Jak przebiega proces rekrutacji, z ilu etapów się składa. Trzeba się przygotować na scenki sprzedażowe, jakich pytań można się spodziewać?

Paulina

@Urbi et Orbi, możesz powiedzieć coś więcej o pracy w firmie Tuplex? Co firma oferuje pracownikom? Jak wygląda socjal oraz możliwość rozwoju i szkoleń? Czy firma posiada system benefitów pozapłacowych? Atmosfera odgrywa w miejscu pracy coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w firmie Tuplex? Rzetelne opinie osób które pracowały w firmie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie.

Paulina

Jak dotąd opinie o tym pracodawcy były mieszane, ale od jakiegoś czasu nikt się nie wypowiadał - czy coś się zmieniło w firmie? Jest ktoś obecnie zatrudniony kto mógłby powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia tam? @Hahaha, prosiłabym, po pierwsze, o nieużywanie obraźliwych słów, a po drugie, o nieużywanie imion i nazwisk mogących wskazać na konkretne osoby trzecie. Jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin). Czy swoją opinię piszesz z perspektywy pracownika, czy kontrahenta Tuplex?

sokół

witam Jak wygląda oddział w Krakowie ? Handlowiec stacjonarny ? Jakie warunki, atmosfera itp ?? pozdrawiam

Wb

Dziwne są te opinie Firma (usunięte przez administratora) !!!!!

R

Fajna Firma i sporo tam fajnych ludzi . Wielu pracuje tam długie lata i wielu odchodzi z rożnych powodów . Generalnie jest Ok . Socjal jest słaby to fakt . Ale .. . To tez tylko prywatna firma Pani Renaty i ona liczy i decyduje . Jestem byłym pracownikiem i moge powiedzieć o TPLX tylko dobre słowo . Pozdrawiam wszystkich z Poznania . A tym frustratom piszących złośliwe bzdury polecam znalezienie sobie innej pracy .

były
@R

Nie jestem frustratem i znalazłem sobie inną, lepszą pracę i o Tuplex nie powiem dobrego słowa, a tych którzy pracują tam "długie lata" można policzyć na palcach jednej ręki. Kiedyś było "fajnie i OK" ale wszystko zmieniło się, kiedy zmienił się sposób zarządzania Firmą. Zrobiła się korporacja i wszystko zostało podporządkowane regionalnym "dyrektorkom" którzy tylko widzą własny interes (budżet, marża i koszty, koszty i jeszcze raz koszty). Czasy gdy każdy oddział miał swojego Dyrektora już nie wrócą, a wtedy w Tuplex-ie pracowało się naprawdę spoko i atmosfera była zupełnie inna, bardziej swojska i koleżeńska, a teraz jak w korporacji - kto zrobi więcej - dawniej liczył się całokształt i cały zespół (czytaj oddział) pracował na wynik a nie tak jak dzisiaj każdy walczy o swoją d...pę. Generalnie wszystko do bani, konkurencja 100 razy lepsza.

@R

własnie szukamy :)

Jasiek

Może ten pracownik zwolniony po tygodniu nie nadawała się do pracy lub podpadł mocno? Bez powodu nie zwalniają ludzi!!

aa
@Jasiek

Ta... za niewinność ;)

kiki
@aa

Byli tez inni zwalniani po miesiącu lub kilku miesiącach....

kejt

Tuplex nie oferuje żadnych benefitów, pensja marna, dużo niższa niż u konkurencji. Jezeli chodzi o rotację, to opisy z forum pokrywają się z rzeczywistością. Ludzie są zwalniani bez przyczyny. Dziś jesteś, jutro Ciebie nie ma. Jutro znaczy w piątek o 16. Ogólnie odradzam i myślę, że wszędzie lepiej niż w Tuplex... W firmie chaos, nieporządek głównie za sprawą kadry zarządzającej.

....

Albo zatrudniają na tydzień, zmienia się plan i zwalniają w piątek o 16... (usunięte przez administratora). Kiedyś to się zemści.

Paulina

@R - czyli jednym słowem polecasz Tuplex jako pracodawcę? A możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Na jakim stanowisku pracowałeś? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko magazyniera - czy warto na nie aplikować? Te merytoryczne informacje będą cenne dla przyszłych kandydatów.

Mania

Tuplex to jest spoko firma, bez szumu wykonuje swoją pracę.

Mały

Jaki jest powód, że tak dawno nikt nic nie pisał na forum? Wakacje czy też fajna praca i nikomu się nie chce pisać?

Bona

To jest fajna firma, ciesze się z pracy tu,polecam

hobo

@buziaczek Byłem tam na rozmowie na to stanowisko. Ogólnie z marketingiem stanowisko ma bardzo mało wspólnego - nawet mają być elementy rodem z call-center, co dla mnie brzmi zniechęcająco (mam obawę że tego call-center będzie trochę za dużo). Proponują umowę o dzieło, ale z zaskakująco dobrą stawką jak na taką robotę nazwijmy to odtwórczą i łatwą. W sumie poważnie się zastanawiam żeby przyjąć tę pracę na wakacje (jedyne ciekawsze opcje jakie na ten moment mam to słabo płatne staże), ale w związku z tym pytanie do ludzi którzy mają z nimi doswiadczenie - wypłacają pensje z umowy o dzieło? Na czas?

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex