Tuplex

Opinie o Tuplex

Eloy

Jest tu ktoś z magazynu centralnego?

on

tak, a co?

@on

Możesz mi powiedzieć jakie są godziny pracy i tak ogólnie jak jest, na co mogę liczyć?

gabix
@Eloy

Hej, liczę na odpowiedź na to pytanie

@gabix

No, ja też.

gabix
@Eloy

Nadal czekasz? Hmm to może lepiej bezpośrednio gdzieś się zwrócę w takim razie

czester

przyjmują może na magazyn?

może sprawdź oferty

@czester

ale wydaje mi się, że tak

@kam

tyle że nie widzę ofert, bo najlepiej patrzeć na pracuj skoro ich strona też tam przekierowuje?

@czester

a to może już skończyli rekrutacje, ale tak tam trzeba patrzeć

@kam

okej, chciałem się upewnić, dzięki

Gaga

Trudno się dostać do działu handlowego? Ile doświadczenia trzeba, nie określili wcześniej??

@Gaga

Nie jest aż tak ważne ile, grunt, żeby za nim szły także umiejętności

Gaga
@curico

Ale 4 miesiące wystarczą? Nie jest to zbyt imponujące...

Manko
@curico

okres próbny obowiązuje? jakies konkretne sprawdzenie umiejętnosci na poczatek?

@Gaga

Jeżeli czujesz, że jesteś na tyle dobry, że wystarczą, to może i tak

WinRaar
@Manko

Okres próbny jest na 3 miesiące o ile cię to jeszcze interesuje w ogóle.

Pita
@WinRaar

A potem jest na czas określony? Jak tak to ile?

@Pita

z tego co pamiętam, to na 2 lata, ale to już za mną od dość dawna, więc głowy nie dam

Pita
@curico

Spoko nawet takie ogólne informacje są lepsze niż żadne, a reszty i tak się dowiem w trakcie rekrutacji dzięki

luzik ;)

merlo
@Pita

daj znac jak juz bedziesz po rozmowie. moze cos ciekawego podpowiesz dla przyszlych kandydatow

Ford
@merlo

Właśnie, ktoś był może na rozmowie na handlowy? Potrzebuję info konkretnego.

handl
@Ford

to zadaj konkretne pytanie to może uda się odpowiedziec

Ford
@handl

Konkretnie. chodzi mi o to jak przebiega rozmowa czy jest na miejscu kto w niej uczestniczy może ktoś pamięta jakieś pytania?

@Ford

Od razu ktoś odpowie może na to pytanie? Wcześniej nie widziałem a bym z chęcią się dowiedział też.

@Ford

To znaczy wiadomo że pytania mogą być inne ale jak macie jakieś podpowiedzi na co się nastawić to byłoby pięknie.

mone
@Ford

rekrutuje kierownik oddziału, czasem dyrektora

mone
@Corg

rekrutacja taka raczej zwykła, doświadczenie, umiejętności, omówienie jakichś warunków

Damiano
@mone

Tak dla pewności, pytania z technik sprzedaży też mogą się pojawić? I (jeśli ktoś się spotkał) czy bywają jakieś formy scenek z obsługi klienta?

Lukas123

Dla mnie najważniejsze jest to, że firma ma stabilną sytuację i nie muszę się tu martwić o jutro.

tymek

Trudno się do was dostać? czytam opinie i dawno nie widziałem firmy, o której by tak dobrze mówiono, więc mnie to trochę zachęciło, bo do tej pory nie trafiałem najlepiej

gucio
@tymek

To zależy gdzie chcesz startować

@gucio

na handlowca widziałem ofertę i się właśnie zastanawiam jak jest z tym

gucio
@tymek

Ale z czym konkretnie? Nie wiem co chcesz wiedzieć tak na prawdę, trudno tak z góry oszacować czy się dostaniesz czy nie. Nie jestem z tego stanowiska ale myślę że jak masz odpowiednie predyspozycję to ciężko nie powinno być. Handlowcy to raczej muszą być wygadani co nie?

@gucio

no tak, to nie ulega wątpliwości

Robi
@tymek

Zależy jak ci pójdzie rozmowa, ale jak się znasz na swojej działce no to wiesz co robić zapewne.

@Robi

no jasne, dzięki za upewnienie

@gucio

Jest tu jakiś handlowiec i mógłby się wypowiedzieć czy warto aplikować? I jakie najlepiej mieć doświadczenie, żeby się dostać (minimum)?

Rob

w moim odczuciu praca jest ok, pracuje na magazynie, więc ciągle się ruszam, ale przynajmniej czas szybko leci i na tym też mi zależy, a jak na razie na pracodawcy i warunkach się nie zawiodłem

@Rob

A są jakieś szkolenia na początku, żeby wiedzieć co i jak robić?

@Jupi

Jak wcześniej pracowałeś gdzieś na magazynie no to raczej nie powinieneś mieć problemów żeby się odnaleźć. Ktoś Cię oprowadzi, na spokojnie nie przejmuj się tym, no bo też nikomu nie zależy na tym, żebyś chodził jak dziecko we mgle po zakładzie. Będziesz miał zadania, jak coś to zawsze możesz podpytać kogoś, nie krępuj się, wiadomo że nie zna się rozkładu gdzie co jest na początku i tak dalej. Ważne, żeby się spiąć trochę na początku a potem już leci jak się przyzwyczaisz.

Jupi

OK, dzięki bardzo, a powiedz jeszcze czy jakieś specjalne kwalifikacje trzeba mieć? czegoś szczególnego mogą wymagać?

Jal
@Jupi

uprawnienia to nawet nie trzeba w sumie pisać i doświadczenie też, nie jakieś konkretne nigdzie nikt tego nie określa, ale trzeba mieć pojęcie o robocie

Kali
@Jal

Nie ma jakiejś specjalnej filozofii, jak masz UDT no to raczej umiesz się posługiwać wózkiem. Pokażą Ci co robić i robisz.

@Jal

Dobra, to na razie wszystko wiem, dzięki

@Jal

Jak coś, to pozwolę się tu jeszcze zwrócić jeśli będę czegoś potrzebował, jeśli to nie problem

darek
@Jupi

mogę jeszcze o coś zapytać chodzi mi o to ile czasu trzeba żeby być takim samodzielnym pracownikiem i czy jest jakiś czas graniczny i jak się nie nauczysz to podziękują.

Swen
@darek

okres próbny trwa 3 miesiące. tyle masz czasu żeby się nauczyć wszystkiego i pokazać że umiesz i faktycznie jesteś samodzielnym i dobrym pracownikiem któremu warto dać dalej umowę

darek
@Swen

okej, to sporo, myślałem że jakoś krócej czy coś

Timo
@darek

Moim zdaniem to dobrze, lepiej mieć więcej czasu na wdrożenie niż nie zdążyć ogarnąć co trzeba, bo było za mało czasu

tak
@Timo

Nie jestem od planowania czy coś ale myślę, że właśnie po to tak jest. Bo jak pracownik się nie nauczy od razu to potem łatwiej o problemy. I dla niego i dla firmy. Tak przynajmniej mi się wydaję

Mag

jakie warunki dla fizycznych? interesuje mnie magazyn

jim
@Mag

warunki są spoko. zadaj konkretne pytanie bo poprzez warunki to wiele mozna rozumiec

@jim

no chyba wiadomo o co chodzi kasa, dodatki, godziny pracy, umowy, takie ogólne rzeczy

jim
@Mag

kasa przyzwoita, są bony na święta, ubezpieczenie med. compensy, godziny pracy to zależy, bo ogólnie praca jednozmianowa, ale w magazynie centralnym w Wawie są zmiany, więc zależy gdzie uderzasz. umowa o pracę

@jim

dobra to chyba wszystko wiem, jak coś to bede jesszcze pytał dzięki piekne za odp

@jim

A ta jedna zmiana na magazynie to w jakich godzinach?

Tito
@ooo

Jakie godziny to jedno ale jakby ktoś jeszcze przyblizył ile osób mniej więcej liczy zespół byłbym wdzięczny?

Piter

@Tito

a ze 40 osób?

Ona
@jim

Ubezpieczenie medyczne to jest po okresie próbnym. Firma oferując je w ogłoszeniu o pracę zwyczajnie kłamie, przecież pierwsza umowa jest zawsze na 3 miesiące próbnego i wtedy nie dają lekarza! A wystarczyłoby dopisać od kiedy można na to liczyć. Gruszki na wierzbie, kto ambitny, lepiej dać sobie spokój. Zwykła hurtownia.

logika
@Ona

przecież wszędzie tak jest, serio te 3 miesiące cię tak zbawią? już nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma. firma nie kłamie, bo ubez. medyczne jest? jest. normalne, że raczej inwestuje się już we w miarę pewnego pracownika, a nie w kogoś, kto ledwo co przyszedł i nie wiadomo co końca co sobą reprezentuje i czy się nadaje w ogóle.

hihi
@Ona

Też tak miałem i nie widziałem w tym nic dziwnego. W końcu ani ty ani firma nie wie jak się sprawdzisz i czy będzie ci odpowiadać robota. Proste

@Ona

okres próbny jak sama nazwa mówi ma być na próbę i dla jednej i drugiej strony, też mnie nie szokuje, że wtedy firma nie daje jeszcze wszystkiego i dopiero wtedy, kiedy dwie strony podejmą decyzje o dalszej współpracy. to troche tak jak z kasą, w wielu pracach tak mialem, że na okresie probnym mialem ileś tam kasy, a po 3 miesiącach mi dawali więcej to nie jest rzadko spotykane, oszukaliby cie wtedy gdyby ci po przedlużeniu nie dali tego co ci obiecali

Miro
@Xmax

Od tego jest rozmowa o pracę żeby się dowiedzieć o takich rzeczach od razuWtedy dopiero się cokolwiek podpisuje

@Miro

niech nikt mnie źle nie zrozumie, ale jak sie nie potrafi dopytywać tylko chłonie wszystko co mówią bez zadnego zastanowienia ani sprzeciwu to potem nie można sie przyczepiać, że coś innego jest na umowie a ja myślałem, że co innego podpisuje, a kogo to teraz obchodzi? w czyim to leży interesie, żeby dogadać szczegóły i przeczytać umowe? pretensje nie wiadomo do kogo kierowane

Miro
@Xmax

Wszyscy to juz wiemy nie zabłysnąłeś swoimi wnioskami

@Miro

to już nie można nic powiedzieć? wydawało mi się że jeszcze można.

Zybi
@jim

A jakie są godziny pracy? Zmianowo?

Zybi
@Zybi

Chodzi mi o Wawę konkretnie jakie godziny, sorry za niedoczytanie, że jest tam zmianowo

handl

tu sie jak najbardziej zgodze. chociaz nie wrzucam wszystkich do jednego wora odpowiadam tylko za siebie. trochę już tu robię i warunki są okej i ludzie nawet nie najgorsi a w różnych miejscach się już pracowało i dużo widziało.

abc

na jakim dziale pracujesz?

Solidna firma. Można aplikować bez strachu.

A szukają teraz kogoś?

Tak

I to na kilka stanowisk

Także sobie obczaj, bo nie wiem w co celujesz

@ooo

Na pracuj są, bo nie dopisałem ale jak wejdziesz przez stronę to też cię przekieruje

O, to dobrze

ooo

Znalazłbym sobie raczej ;)

Ale dziękuję bardzo

to juz widziałem

@ooo

I co? Coś ci wpadlo w oko?

myślę nad pracą magazyniera

ooo

widziałem, że jest umowa o prace, a tez na tym mi bardzo zależy

@ooo

Tak, jest umowa o prace więc o to możesz być spokojny no to podbijaj śmiało

Szukacie na logistyka, mam 2letnie doświadczenie stanowisko kierownik magazynu, więc zajmowałem się też organizacją spedycji, grafikami, i resztą zadań typowymi na tym stanowisku. Jaki jest zakres obowiązków u was? czy są jakieś "cechy" najmilej widziane?

tak
@Nowy

uczciwa praca przede wszystkim się liczy.

On
@Nowy

Patrząc na doświadczenie, o którym piszesz, to się pewnie nadasz. Na pewno musisz excela znać perfekcyjnie. Angielski komunikatywnie no i umysł analityczny to mus.

On
@tak

To też oczywiście, ale to nie wszystko jednak, trzeba przedstawiać pewne cechy czy umiejętności.

Oooo2

Znaczy się ludzie odchodzą. Kiepskie warunki płacowe i socjal.

Mieczysław
@On

Na rozmowie kwalifikacyjne sprawdzają ten angielski? Bo znam komunikatywnie ale boje się trochę słownictwa branżowego. Bardzo maglują w tym temacie?

Mieczysław
@Oooo2

Kiepskie to znaczy ile płacą? Jak wiesz to napisz konkretne kwoty.

Misiu
@Oooo2

Tak to prawda. Dużo nie dają a w dzisiejszych czasach to podciągnął bym nawet pod status (usunięte przez administratora)

Lech
@Mieczysław

Sprawdzają.

Lech
@Mieczysław

Dowiesz się na rekrutacji.

Opinia

Nie polecam tej firmy nikomu, płace niskie, nie ma premii. Zwalniają bez podania przyczyny bo nagle im się polityka zmieniła. Nie ma możliwości rozwoju. (usunięte przez administratora)

On sprawiedliwy
@Opinia

Rozumiem Twoje rozżalenie, jednak czego się spodziewałaś odwalając prywatę przez ostatnie dwa lata w pracy ????

Ahjakprzyjemnie
@Opinia

Myśle że zwalniają z troche innych powodów. Ludzie których znam pracują dobrze i jakoś nikt ich nie zwalnia. Problem może też leżeć po stronie pracownika, nie pomyślałeś o tym?

Cyprys
@Ahjakprzyjemnie

no dokładnie, rynek pracy jest brutalny. Jak jesteś solidny w tym co robisz to nikt Ci pod górkę robił nie będzie, bo firma korzysta na tym, że coś jest zrobione prawidłowo. No takie życie Panie i Panowie. Nie spotkałem się z sytuacją, że ktoś jest super pracownikiem i nagle BUM i go zwalniają. Nikomu by się to nie opłacało.

maxxx
@Cyprys

firma ma mieć korzyści z pracownika, a jeśli ich nie ma w zasadzie nie ma co go trzymać dalej, taka jest prawda a pracowników, którzy sie sprawdzili sie nie zwalnia, bo oni budują firmę

Misiu
@Ahjakprzyjemnie

Normalny człowiek za tak niskie pieniądze nie będzie pracował. W Biedrze już więcej dają. Polska jest dzikim krajem. Zastanawiam się co musiałbym jeszcze umieć i ile mieć fakultetów, aby godnie zarabiać

fajter

Dostajecie jakieś dodatki z okazji świąt? Premie, czy coś materialnego może?

Praca stabilna. Wszystko na umowie więc na +. Dzielenie na lepszych biuro i gorszych magazyn. Przykład posiłki regeneracyjne 14zl obiad bez zupy bo to już za dużo dla chłopaków z magazynu pracujących w temperaturze na zewnątrz i 16zl dla biura -tam się muszą bardziej zregenerować.

Gorillo

Jak wygląda rekrutacja? maglują sporo, czy nawet nie? dużo etapów do przejścia?

@Gorillo

Podbijam, będę wdzięczny za informację ;)

thor
@Gorillo

raczej dwa etapy chyba ze marzy ci sie jakies wysokie stanowisko to moga byc wtedy trzy etapy

@thor

Nie nie, w sumie faktycznie nie uwzględniłem stanowiska, a to dość istotne. O handlowca chodziło

@thor

Dzięki

Smaug
@Gorillo

a jest oferta na handlowca? jakie warunki? są jakies premie albo inne dodatki za sprzedaż?

@Smaug

Obecnie nie, ale chciałem podesłać aplikację inicjującą, a nuż ;)

@Smaug

Z tego co wyczytałem to są, ale wiesz, jako kandydat za wiele nie wiem, więc średnio mogę pomóc

Bolek
@Smaug

Na ten moment jest. Zajrzyj na pracuj.

Brian

Jest ogłoszenie na magazyn ile teraz dają na start??

Robson

czy firma jest rzetelna? czy ma na tyle uplasowaną pozycję na rynku, żeby nie bać się o swoje jutro w firmie? ostatnią robotę straciłem, bo firma ogłosiła upadłość przez straty w pandemii i teraz szukam czegoś, na czym bardziej mogę polegać

perpetum
@Robson

No proszę cię, firma się ciągle rozwija, w lipcu rekordowe zyski, cały czas parcie do przodu, a ty o jakimś plajtowaniu mówisz. To nie tutaj, sytuacja ma sie naprawde dobrze więc nie masz cię co dygać w ogóle

ron
@perpetum

czyli w sumie pandemia nie wpłynela w zaden sposób na robote a nawet zyski są jeszcze lepsze???

dero
@perpetum

w sierpniu też

yyy
@ron

no tak a jak inaczej chcesz to rozumieć?

Zonik
@ron

tak naprawdę tylko najlepsze i najlepiej kierowane firmy trwają w trudnym okresie, a jak mają jeszcze dobre zyski to już w ogóle. firma na pewno warta uwagi, nie ma nawet co sie zastanawiać

zgadzam sie
@Robson

przy Covidzie troche się bałem ale okazało się, że nie muszę się martwić o robotę, jest bardzo stabilnie. jeśli szukasz stałej pracy to polecam

Santo

@Gorillo daj znac jak wyslesz ta aplikacje i przyniesie to jakis efekt. w sumie jestem ciekaw czy to zadziala

@Santo

Spoko, jak nie zapomnę to wrócę z relacją

@Santo

Jeśli się uda w ogóle i coś z tego wyjdzie.

Sam

Najważniejsze, że kasa się zgadza, w dobrych miesiącach jedziesz na premii. Plus zdarza się, że jakiś dodatek za konkurs wpadnie ;)

Ciekawy
@Sam

We wszystkich działach jest premia?

@Sam

Te konkursy fajna sprawa, z niezłym jajem są robione

Lol

Są co najmniej żenujące. I dotyczą jedynie działu sprzedaży.

@Lol

Ja mam inne zdanie. I nigdzie nie pisałem, że nie dotyczą działu sprzedaży. To się zgadza - czyli dotyczą mnie, stąd mam prawo do opinii. Pozdrawiam.

Hank

wielki plus za szybki sprawny załadunek.rozładunek

Jak szybko realizujecie dostawy do klientów??

log
@Marek

wydaje mi sie ze bardzo szybko. w 24 h na terenie calej polski

@log

W sensie 24h na wysyłkę, tak?

egg

jako firma czym sie możecie wyróżnic na tle innych?? coś specjalnego?

@egg

wbrew pozorom spoko ludzie. rozwój. znana w branży firma z myśle dobra pozycja i stabilna pod wzgledem zatrudnienia. zalezy tez czego oczekujesz

@Tales

wbrew pozorom? ja nie odniosłem jakiegoś wrażenia, że mieliby być nie spoko, nie wiem skąd miałbym wziąć te pozory oczekuje solidnej firmy z dobrym podejściem do pracownika, która daje pole do samodzielności w działaniu i nie podcina skrzydeł no i spoko płaci, to chyba przede wszystkim

@egg

tak mi się po prostu napisało. wiadomo że ile ludzi tyle opinii idealnie to nigdzie nie jest

@Tales

ok, czaje, ale czy spełnia moje przedstawione oczekiwania, czy nie ma się co nastawiać?

@egg

kasa to kwestia indywidualna. ja uważam że spoko płacą. podejście do pracownika? problemów nigdy nie miałem. samodzielny być musisz bo odpowiadasz sam za siebie i swoją pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex