Tuplex

Opinie o Tuplex

Agata

Mam ochotę wysłać cv na Specjalistę ds. sprzedaży i obsługi klienta bo firma wystawiła takie ogłoszenie, ale mam do was kilka pytań. Pisaliście tu że handlowcy w biurze pracują. A zdalnie z domu czasem też można? Ciekawią mnie też szkolenia wdrożeniowe, pisali w ofercie że takie są - jak konkretniej wyglądają i ile trwają? I czy pod względem zarobków warto się zgłaszać?

Lead

Niezła firma, warunki przyzwoite

Ilona
@Lead

Co masz na myśli pisząc, o przyzwoitych warunkach? Wynagrodzenie, umowę, dodatki? Orientujesz się jaka stawka oferowana jest na start świeżakom? Jakieś dodatki wchodzą w skład zatrudnienia?

hmm
@Ilona

a ty pytasz o jakieś konkretne stanowisko czy jak?

magazynier

Napisałby ktoś jakie są godziny pracy magazyniera, chodzi konkretnie o Kraków? Pozdrawiam!

lukasz
@magazynier

ja mam pytanie w jakiej czesci krakowa miesci sie ten magazyn??

Geodeta
@lukasz

o ile dobrze sprawdziłem na stronie internetowej to na ulicy Zawiłej 58 mieści się oddział

Darox
@Geodeta

e to kawał drogi ode mnie nie wiem czy warto będzie dojeżdżać, jak myślicie?

@Darox

no to sam zdecyduj no. skąd mam wiedzieć ile masz do roboty od siebie, no przelicz sobie jakoś i decyduj się albo nie.

@odp

a w jakich godzinach jest ta robota?

@odp

na jedną zmianę robicie? czy jak?

Danuta

Super, że nasz dobre zdanie o firmie ale czy możesz rozwinąć myśl? Atmosfera jest okej? Zarobki? Dlaczego warto rozważyć pracę tutaj?

ricos

dobrze wiedzieć. a jakieś plusy wymienisz?

@Danuta

wiesz co atmosfera ok, umowa o pracę, mi zarobki pasują, nie wiem ile ciebie by satysfakcjonowało, więc to nie ma co dyskutować, ale ogólnie stabilna firma

reks
@on

jaki był ten główny komentarz i czemu go nie ma?

Karoq

Pytanie odnośnie prywatnej opieki medycznej, bo podobno tutaj jest. Przez jaką firmę to ubezpieczenie zapewniane?

rymi
@Karoq

a to przy okazji, jak ktoś by odpowiedział w jakim stopniu to jest dofinansowane?

rymi
@Karoq

wiem, że czasami takie pakiety można rozszerzyć albo dodać członków rodziny oczywiście odpłatnie, tu jest taka opcja?

@rymi

Ja sam bede kandydowac bo kolega mi polecil i slyszalem ze compensa

Moze ktos potwierdzi?

@Mors

no jak tu pracowałem to właśnie COMPENSA była

@rymi

trzeba ich dopytać, ale wydaje mi się, że była taka możliwość

@on

Okej, to w takim razie się zeznania pokrywają, dzięki

glovi
@on

ale że rozszerzenia pakietu?

Darox
@Karoq

a co to za różnica z jakiej firmy jak teraz wszyscy to samo mają w ofercie?

igg
@Darox

a skąd to wiesz? skąd takie porównanie?

asdf

prywatna opieka medyczna z jakiej firmy?

asdf
@asdf

coś jeszcze jest z takich rzeczy? ubezpieczenie?

Evo
@asdf

dosłownie wątek niżej został poruszony ten temat. nie ma co powielać bez sensu

LIDL

Twoja aplikacja powinna wylądować zdecydowanie gdzie indziej. Popatrz jak inni mają np. w Lidlu, cenimy naszych pracowników Manager. Twoje zadania Zarządzanie zespołem sprzedażowym Delegowanie zadań, ocena pracowników, motywowanie i wspieranie ich w rozwoju Rekrutacja nowych pracowników Zarządzanie gospodarką towarową i analiza wskaźników Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami Praca na sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów Twoje kompetencje Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji Dobra organizacja pracy Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne Doświadczenie w zarządzania zespołem Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym Prawo jazdy kat. B Mile widziane wykształcenie wyższe (min. licencjat lub w trakcie studiów) Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne Oferujemy Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia Wysokiej klasy samochód służbowy Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego karta MultiSport bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych Wdrożenie pod opieką Mentora Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb RÓWNE PŁACE Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

P.P

Przepraszam, dużo kobiet pracuje w firmie? tzn pytam o proporcje +/-

P.P
@P.P

I może od razu ktoś powie czy są wolne miejsca?

dyryry
@P.P

raczej faceci ale o jaką posadę ci chodzi?

dyryry
@P.P

miejsca są ale nie wiem na co sie chcesz dostać, nie?

TOM

Słabo, że raczej są głównie kobiety. Zdecydowanie lepiej się czuję w towarzystwie mężczyzn. Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko: Dyrektor Oddziału / Sprzedaży – branża techniczna. Czy ktoś się orientuje, wymagają tam znajomości angielskiego? Obowiązki nie są zbytnio wygurowane? Myślicie, że jest osiągalne ok 6 000 Brutto? bo w ofercie jest "Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem bonusowym, opiekę medyczną" Faktycznie, słyszałem o wielu benefitach Fajnie, że jest dbanie o kulturę pracy opartą o relacje partnerskie i współpracę z inspirującym zespołem fachowców

Welt
@TOM

No cóż...Jako potencjalnie przyszły dyrektor oddziału powinieneś umieć się odnaleźć w każdym środowisku, nie tylko w tym, którym się czujesz lepiej, więc nie powinien być to dla Ciebie problem.

Ona
@TOM

Aplikujesz na dyrektora z takim podejściem 'szkoda że pracują kobiety'? O losie. Nawet jak się ma takie preferencje to raczej nie wypada ich prezentować publicznie, szczególnie aplikując na stanowisko związane z zarządzaniem zespołem gdzie dyrektor ma stanowić wzór i inspirację dla ludzi. Szacunek to podstawa, a by go mieć u pracowników trzeba dawać im przykład. Co do kwoty to 6K brutto możesz zarobić w sieci ze znanym robaczkiem jako z-ca kierownika sklepu... Co do angielskiego to na takim stanowisku chyba norma, nawet jak nie jest określony w ogłoszeniu to nie wypada nie znać...

2PAC

ktos wie na ile pierwsza umowa jest podpisywana?

pronto
@2PAC

ale ogólnie to można się dogadać na czym chce sie być

@pronto

w sensie na jakiej umowie czy o co z tym Ci chodziło? Sam okres możemy wybrać / wynegocjować?

pronto

pierwsza uop pierwsza na 3 miesiące

2PAC
@pronto

o to mi chodzilo, dzieki

Julia
@pronto

A kolejna umowa o pracę na jak długo? :) Może jest już szansa na umowę na czas nieokreślony? Czy to by było zbyt szybko.

derk
@Julia

wydaje mi się, że najpierw na określony, a potem nieokreślony, ale to tylko moje domysły, także może ktoś z pracowników podpowie, jak to było w jego przypadku??

@Julia

Pierwsza umowa 3 m-ce, druga 2 lata, kolejna na czas nieokreślony. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy.

handi

ile doświadczenia trzeba mieć na handlowca?? bo nie podali..

lask
@handi

skoro podali, że tylko wymagają ale nie napisali ile to bym na twoim miejscu aplikował. Widocznie nie jest to najważniejsza kwestia, którą biorą pod uwagę

no
@handi

pewnie im więcej, tym lepiej..

@lask

doświadczenia nie? to ciekawe w zasadzie na co mogą zwracać uwagę, żeby się móc dostać. wiadomo jak rozmowa wygląda wobec tego? i ilu kandydatów mniej więcej się zgłasza?

Kruczek
@Katarzyna

No na pewno na doswiadczenie patrza

Mam pytanko dlaczego tak często pojawiają się oferty pracy i czy duża jest rotacja w firmie?

alex

jest zapotrzebowanie na ludzi to są oferty pracy. Po co szukać drugiego dna?

Petrolhead
@alex

To błędne założenie

Lola

Chyba po prostu mają duże zapotrzebowanie i firma się rozwija. patrząc ogólnie raczej pozytywne komentarze widzę, fajne też są benefity coś co było zaskoczeniem jako jedna z nielicznych firm miała wielkie boom w pandemie

alex
@Petrolhead

niby jak? co w takim razie się w nim nie zgadza?

Maki

Czy ja wiem, czy tak często?

kamienfilozoficzny

ale bez tych ofert nie moglbys kandydowac i tez bys narzekal ze nie ma ofert pracy

nick1
@kamienfilozoficzny

to chyba pozytywne zjawisko dla kandydatów

nikoś

jakie są lokalizacje pracy jako doradca klienta stacjonarnego? (dokładne) jaka atmosfera?

BeeGees
@nikoś

obecnie poszukują w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu, dokładne lokalizacje masz na ich stronie, więc nie będę tu przepisywać, po prostu tam sobie zajrzyj

BeeGees
@nikoś

Atmosfera dla mnie okej, no nie będę się jakoś rozpisywać szczególnie na ten temat, ale mówię tylko z perspektywy swojego oddziału

Catii
@BeeGees

jak chodzi o rekrutację, to o co najczęściej pytają na rozmowie?

Catii
@BeeGees

długo się czeka po rozmowie na informacje zwrotną?

sylwiusz
@Catii

nie słyszałam żeby był konkretny "termin" natomiast wydaje mi się że jak jest dużo kandydatów to czas może się wydłużać

Tupson
@Catii

Ja już dawno temu się rekrutowałem, ale z tego co pamiętam to raczej standardowe pytania, przede wszystkim o doświadczenie, a na informacje zwrotną czekałem do kilku dni.

margarita
@Tupson

dostałeś się? zastanawiam się jaka atmosfera tam jest i czy są jakieś benefity?

Tupson
@margarita

Niestety nie, widocznie byli lepsi wtedy, wydaje mi się, że moje niewielkie doświadczenie było powodem, ale teraz widziałem, że szukają kogoś w moim mieście i tak się zastanawiam czy nie spróbować znów..

sylwiusz
@margarita

atmosfera na rekrutacji git , rozmowa powiedział bym przebiegła gładko a firma jak widziałem tez wydaje się okej

Kand

Witam, mam parę pytań odnośnie stanowiska regionalny kierownik sprzedaży - fasady wentylowane, bo zamierzam tu aplikować. W ogłoszeniu są informacje o gotowości do wyjazdów służbowych, jak często są takie wyjazdy? To są zazwyczaj jednodniowe czy kilkudniowe wyjazdy? Domyślam się, że znajomość języków też jest konieczna, jak tak to jakich i na jakim poziomie? Z góry dziękuję za odpowiedź..

@Kand

szukałem tego ogłoszenia, ale wygasło kilka dni temu..

@zxz

ciekawe czy kogoś znaleźli, wie ktoś czy to stanowisko zostało obsadzone?

@zxz

Bo tak jest, że na pracuj ogłoszenia mają swój czas ważności i po tym czasie automatycznie znikają

@zxz

Już jest ponownie na portalu, więc jeszcze nie obsadzone, na to wychodzi

Także działaj, póki jest

@Maki

o dobrze wiedzieć, to ślę CV

@Maki

dzięki, dobrze, że tu zajrzałem, aplikuję i zobaczymy czy się odezwą

Nikodem

Hej, składam tu cefałkę na magazyniera, i tak się zastanawiam czy w ramach doświadczenia będą wystarczające praktyki ze względu na to, że jestem prosto po szkole to tylko to mam, a jako takiego doświadczenia jako pracownik na tym stanowisku nie mam

wernon
@Nikodem

no niby w ofercie piszą, że wymagają doświadczenia, ale czy praktyki wystarczą to już nie jestem w stanie ci odpowiedzieć, najlepiej jak podpytasz tam bezpośrednio u nich

parabi
@wernon

Tak będzie najlepiej, jak zapyta się bezpośrednio, bo my możemy tylko gdybać

Nikodem
@wernon

No okej, pewnie tak, akurat liczyłem, że jakiś pracownik się odezwie stamtąd, bo pewnie by wiedział

larry
@Nikodem

jestem pracownikiem, ale też nie wiem, musisz sam sprawdzić, co ci szkodzi

larry
@parabi

wiem tylko tyle, że kiedyś przyszło kilka osób albo bez doświadczenia albo ze znikomym, ale czy teraz takich szukają to jak koledzy wyżej piszą - w rekrutacji sprawdzić.

gat
@larry

a Ty pracujesz może na magazynie we Wrocławiu? bo jest oferta i piszą, że praca pn - pt i jedna zmiana, prawda to? i jakie to są konkretnie godziny?

frik
@gat

jest tu ktoś, kto pracuje w Warszawie na magazynie? tu jest info, że dwie zmiany, podałby ktoś w jakich godz.?

@frik

6-14, 14-22

Damiano

Takie z ciekawości mam pytanie, bo widzę, że firma działa międzynarodowo. Może ktoś wie czy są jakieś plany rozwoju też w innych krajach?

koton
@Damiano

A chcesz się zatrudnić za granicą czy co?

Damiano
@koton

To już mniejsza o moje motywacje, czy chęci, bo to nie ma znaczenia, po prostu pytam.

teosia
@koton

a to jest tak, że handlowcy tutaj działają tylko na rynku polskim, a reszta to jest w innych krajach? Pytam, bo nie widzę ofert z językiem obcym, a w tej co jest też nie ma nic o tym w wymaganiach

angelo
@teosia

przecież można obsługiwać inne kraje z Polski, to nie oznacza, że muszą być stacjonowani w kraju, do którego potencjalnie firma sprzedaje. tak mi się wydaje

teosia
@angelo

to, że można obsługiwać inne kraje z Polski to wiem, dość normalne raczej

torso
@Damiano

a to myślicie, że można się przenieść do pracy w innym kraju?

torso
@Damiano

to znaczy, bo nie sprecyzowałem, jak sie zatrudnie w polsce i np. beda potrzebować akurat pracownika gdzies zagranicą to myślicie, że darade sie przenieść?

Rambo

Jaki jest system płac?

chan
@Rambo

W sensie?

@Rambo

Oprócz podstawy dostajesz premie od sprzedaży, plus zawsze jakieś bony na święta wlatują

@odepe

A bony kwotowo to jak wyglądają?

@Katarzyna

Ja jestem usatysfakcjonowany kwotą, ale nie chce rozmawiać o pieniądzach

win
@odepe

A tak w przybliżeniu? Sory jeśli to drażliwy temat

@win

Chyba napisałem jasno, nie uważasz, że należałoby uszanować to, że nie będę się o tym wypowiadać, a nie tak drążyć?

Agata
@odepe

A pozapłacowe benefity jakies są do tego?

odepe

ubezpieczenie medyczne na pewno jeszcze jest

myk
@odepe

ooo to spoko opcja, opłacane w pełni?

@myk

W podstawowym pakiecie masz finansowane przez pracodawcę

myk
@odepe

ale rozumiem, że mogę sobie rozszerzyć?

Tak, jest taka opcja

@myk

Tylko to już jakby we własnym zakresie

mupet

Czy mogę tu liczyć na ubezpieczenie opłacane przez firmę? Jest to jedna z tych rzeczy, na których bardziej mi zależy

@mupet

Podstawowe pakiet masz zapewniony przez firmę

@mupet

A jak chcesz mieć rozszerzony czy podpiąć członka rodziny to już opłacasz sam, ale nie wiem ile to wynosi

mupet
@Kokos

A to ja tylko dla siebie potrzebuje. Dziękuję

@Kokos

Nie wiesz może ile wynosi dopłata?

@rosa

Tak jak napisałem wcześniej nie wiem ile wynosi dopłata

No spoko

@Kokos

Sory, że tak wypytuje ale wolę wiedzieć szybciej niż później

@Kokos

i tak dobrze, że można kogoś podpiąć, bo mój partner nie ma wgl

@rosa

Wiesz mnie to nie przeszkadza, że ktoś chce coś wiedzieć wcześniej

@rosa

Tylko warto byłoby doczytać, żeby się nie powtarzać

vivo

Długo tu pracujecie? Jest to firma, w której warto zostać (według was oczywiście wiem, że sam ocenię)

ja ponad 3 lata. no tak, gdyby było inaczej, to bym tu nie pracował, proste

@Kokos

Jest taka otwarta firma na pracownika?

zależy co to znaczy

@Kokos

Mam tu na myśli stabilność zatrudnienia, rozwój itp

@vivo

to myślę że tak to firma jest okej, stabilna i rozwojowa

@Kokos

to jak przez te 3 lata się rozwinąłeś Kokos? W sensie i finansowym, i obowiązków czyli awanse oraz jeszcze kwestia szkoleń, są?

@Olga

a co, to jakiś wywiad? nie widzę potrzeby, żeby się spowiadać z mojej ścieżki kariery w firmie, uwzględniając zarobki, komuś kogo w ogóle nie znam

@Kokos

Nie że spowiedź, ale to ciekawe bo jak na 3 lata to pewnie masz już jakiś ogląd, a to wiele mówi przyszłym pracownikom/kandydatom. Jesteśmy ciekawi, nie trzeba wchodzić w szczegóły, można ogólnie powiedzieć. Też mnie ciekawi jak wyglądają finanse i rozwój po takim czasie jak Twój.

@Olga

powiem tak, na finanse nie narzekam, nie jest źle. awansu nie miałem, bo też do tego jakoś specjalnie nie dążyłem, więc ciężko mi się tutaj wypowiadać w tym temacie, bo nie chcę mówić za kogoś

@Kokos

No też prawda z tym że warto tu zostać, a przez te 3 lata firma zadbała o twój rozwój, szkolenia i kursy? Coś takiego?

@Olga

a to jakieś przesłuchanie? ja uważam, że tak.

nuss
@Olga

trochę chyba przesadne pytanie, to już prywata jednak

@nuss

prywata może i nie, ale nie czuję potrzeby spowiadania się z zaspokajania moich potrzeb rozwoj

@Kokos

No jakaś tak zbytnio natarczywa jest. Ale koniec końców są szkolenia lub kursy, można tu się wyedukować, tak? Więcej tu roboty czy rozwoju?

@Katarzyna

jak w każdej pracy - skupiasz się na pracy. to czy wykorzystasz swoją pracę jako miejsce do rozwoju, to już w dużej mierze zależy od ciebie

merida
@Katarzyna

wydaje mi się, że sama praca też rozwija w pewnym sensie, może nie na jakiś wysoki poziom, ale na pewno nam coś daje. W każdym razie nie jest tak, że pracujesz a w ogóle się nie rozwijasz. Tak uważam

@merida

przy czym jak ktoś przychodzi odbębnić dniówkę minimum wysiłku, to naturalnie rozwinać się nie rozwinie, ale jak się przykłada do pracy i faktycznie próbuje coś z niej wyciągnąć, to już inna rozmowa

uczciwy pracodawca

Eloy
@magazynier

Pracujesz w magazynie centralnym, czy jakiś inny odział?

@magazynier

Jesteś może z Wrocławia? Byłbym zainteresowany, ze względu przede wszystkim na jedną zmianę ale chciałbym zapytać jacy ludzie tam pracują, czy są w porządku i czy można tam się zgłaszać??

@Eloy

ja robię w Sadach

Eloy
@magazynier

A. No to żaden z nas w takim razie nie uzyska odpowiedzi. Okej, dzięki i tak

@magazynier

a możesz coś więcej powiedzieć ogólnie o tej pracy? Nie wiem czy to będzie się przekładało na inne miejsca, ale jakbyś mógł to byłoby super

@Neak

ale co chcesz wiedzieć mniej wiecej? no mi sie pracuje okej, nie jest jakoś super ciężko (ale lekko to też nie ma, nie powiem), warunki w porządku, ogólnie jest całkiem nieźle

@magazynier

właściwie to mi wystarczy tak ogólnie właśnie

@magazynier

bo wysyłam cv i chciałeś mieć chociaż takie info

bizo

Widzę oferty do sprzedaży. Jak się wam tu pracuje?

metka
@bizo

W porządku, nie narzekam. Praca jest okej

@metka

Czyli warto się starać o tę posadę?

metka
@bizo

Z mojej perspektywy tak, ale nie ocenię tego za ciebie

@metka

Okej, dzięki. I tak już to daje jakieś spojrzenie na sytuacje

ell
@metka

a godziny pracy w ofercie są 8-17. Tzn. można przyjść między 8-9 tak i 8h?

@ell

Tak

ell

spoko, zawsze coś

@ell

No moim zdaniem wygodne, zwłaszcza, że rano przed samą pracą lubi wypadać coś niespodziewanego ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex