Opinie o esotiq.com - ESOTIQ & HENDERSON S.A. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Esotiq & Henderson S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Esotiq & Henderson S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esotiq & Henderson S.A. w Gdańsk

Expracownik

Praca esotiq Krakow- pracowałam w CH Serenada i prace wspominam bardzo miło, z wyjątkiem ostro chorej na głowę regionalnej Agnieszki, która zastraszała pracowników i terroryzowała ich psychicznie przez co wszystkie się zwolniły. Kierowniczkę salonu i moje współpracownice wspominam bardzo miło. Miałam zaszczyt również pracować w esotiq Bonarka i niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa o kierowniczce która była nerwowa, wybuchowa i niestety mało pomocna, generalnie cały salon miała w (usunięte przez administratora)

Dgason

Ta firma to żart. Pracowałam w Esotiq i jedyne co mogę napisać to: WYZYSK, WYZYSK, WYZYSK! NIE POLECAM!

andzia
@Dgason

zgadzam sie ja pracowałam w tej firmie 4 lata i uważam że o 4 lata za długo,szkoda że mnie nikt nie uprzedził

Czy ktoś z obecnych na forum posiada aktualne informacje z firmy ESOTIQ & Henderson w Gdańsku? Czy jest zapotrzebowanie na nowych pracowników? Na jakie stanowiska można zgłosić swoją kandydaturę? Mnie nie interesuje praca w firmie, jednak myślę, że odpowiedzi na te pytania będą cenną wskazówką dla osób poszukujących pracy w Gdańsku.

Jacek

Może ktoś podpowie jaką macie atmosferę i czy warto starać się o pracę w firmie?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Anita

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

Paula

Pracuje w Esotiq osiem miesięcy. Nie jest to moja pierwsza praca w sklepie z bielizna, ale bardzo sobie chwale. Z racji, ze jestem studentka to olbrzymim plusem są dla mnie elastyczne godziny pracy. Grafik ustalany jest z tygodniowym wyprzedzeniem, zgodnie z preferencjami pracowników. Jeśli chodzi o umowę to jestem na zleceniówce, co również jest dla mnie korzystne z racji wysokosci pensji. Poza tym bardzo motywujace są również premie rzeczowe i pieniężne. Dla studentki? Praca idealna- polecam????

Filip

Czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

Tito

Pracowałam w esotiq prawie 2 lata, bardzo lubiłam tą pracę, zawsze z radością przychodziłam do pracy. Od początku miałam umowę zlecenie gdyż byłam jeszcze studentką. Po ukończeniu studiów miałam nadzieję że dadzą mi umowę o pracę(tym bardziej że na umowie zlecenie byłam cały okres do końca studiów czyli prawie dwa lata) jednak tak się nie stało, obiecywali, wszystko wydłużalo się w czasie i w końcu sama zrezygnowałam... Teraz żałuję mojej decyzji bo mimo wszystko do dziś z uśmiechem na twarzy wspominam pracę w esotiq.

Jerzy

Czy tak dobrze pracuje się wam , że ludzie nie odchodzą?

Klara

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

klesa
@Klara

wątpię, ciągle jest cięcie etatów, chyba, że ktoś odejdzie i potrzebna koniecznie jest osoba to pewnie wtedy :)

Blondyna

Witam Bylam pracownikiem firmy Esotiq w 2017r przez kilka miesiecy. Dokladnie w Blue City. Kierowniczka spoko z innymi pracownikami da sie dogadac ogolnie atmosfera fajna. Dwa weekendy wolne dwa pracujace. Sa jednak minusy zmiany po 10/12h (norma w centrach handowych) lecz tu zero siedzenia 12h stoimy. I oczysiscie wyplaty. Jesli sa premie to do przezycia, ale niestety nie sa co miesiac tylko tak co drugi.

Jusss

@marta w salonie w którym ja pracowałam, miałam umowę zlecenie przez niewyobrażalnie długi czas. Mówiono mi, że po 3 miesiącach dostanę umowę o prace jednak to cały czas sie przedłużało a kierownictwo od tego uciekało. Słyszałam, że po prostu boją sie dawać umowy o prace żeby dziewczyny zaraz nie uciekały na zwolnienia, i macierzyńskie :) Śmiech na sali. Btw nie rozumiem jak można nie mieć żadnej umowy - przecież wtedy taka praca jest nielegalna więc wydaje mi sie, że dziewczyny które piszą że nie maja umowy ściemniają, bo żaden kierownik nie pozwoli sobie na takie konsekwencje jak zatrudnianie na czarno. Dlatego dają zlecenia.

@jusss, niestety nie dowiedziałam się jak jest w końcu z tą umową, a upłynęło już sporo czasu. Na forum powinny pojawiać się aktualne informacje, dlatego zapytam czy coś uległo zmianie odnośnie tego tematu?

@Jusss czyli jednak można liczyć na jakąś umowę? Koleżanka wyżej @niepolecam pisała, że nie miała żadnej. Więc jak w końcu to wygląda tak naprawdę? Osoby wchodzą tutaj żeby uzyskać konkretne informacje a te teraz są sprzeczne.

Jusss

Tak naprawdę ile ludzi tyle opinii. Jeśli pracuje sie w salonie - atmosfera/obowiązki/ogólne zadowolenie z pracy zależą od kierownika. Na codzień nie ma sie kontaktu z osobami wyżej, z biura. Więc jeśli ktoś zastanawia sie nad pracą w sklepie - wszsytko zależy od kierownika. Bardzo dużym minusem są też zarobki. Dziewczyny na umowę zlecenie zarabiają więcej niż umowa o prace. Jak dla mnie praca za taką kasę, za obowiązki które sie wykonuje to śmiech na sali. Chyba, że jest sie kierownikiem lub zastępcą, wtedy pieniążki ewentualnie będą komuś w miarę odpowiadać....

Nie polecam

Nie polecam, popracowałam miesiąc jako sprzedawczyni. Nie doczekałam się umowy więc zrezygnowałam bo nie będę pracować bez ubezpieczenia.. Oczywiście moja rezygnacja nie była spowodowana tylko brakiem umowy. Nie mogłam mieć spokoju w dniu wolnym bo milion telefonów z pracy.. Dziewczyny z którymi pracowałam na zmiany miały się chyba za kierowniczki a mnie za popychadło, bo w dzień wolny gdy miałam szkołę dzwoniły do mnie ,NIE z prośbą czy mogła bym przyjść pomóc ale , "że one chcą żebym ja właśnie teraz przyjechała do pracy bo one mają karton dostawy.." . Zarobki? Co to za zarobki... Naprawdę nie polecam. Chyba że chodzi o zakupy tam, jeśli chodzi o produkty są fajne, ale ceny chyba trochę za wysokie :)

Alina S

jeśli nie zamierzasz pracować w dziale technologicznym to spoko, bo tam tylko sfrustrowane kretynki pracują, które mają kompleksy i problemy emocjonalne. Reszta działów lepiej się dogaduje. Jeśli masz długi język aby odpowiednio dobrze lizać ... to się nadasz

Kargo

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w biurze w centrali w Gdańsku. Jak wygląda atmosfera w biurze jakie są stawki na stanowisku specjalisty i czy są szanse na rozwój ? Jakiś socjal ? Pozdrawiam

Kinii

Hej. Moim zdaniem praca w Esotiq była czymś bardzo fajnym pracowałam tam przez rok, ponieważ jedna z dziewczyn wróciła z macierzyńskiego chcąc czy nie chcąc szefostwo musiało wręczyć mi wypowiedzenie. Zaczynając pracę nie miałam żadnych doświadczeń z dobieraniem bielizny lecz personel spisał się na medal i jestem w pełni zadowolona. Dbają o swoich pracowników jeśli wyrabia się plany dostaje się premie od firmy i również od szefa. Obowiązki jak w każdej firmie więc nie ma co się nastawiać negatywnie. Dla mnie było to super doświadczenie i zdobyłam nową wiedzę. Raz na jakiś czas zdążają się szkolenia z brafittingu. Polecam tą firmę.

A

hej A czy ktoś z Was pracuje lub pracował na stanowisku specjalisty ds planowania asortymentu ? Czy coś wiecie o tym jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, czy są jakieś zadania, testy jezykowe itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Esotiq & Henderson S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Esotiq & Henderson S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Esotiq & Henderson S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Esotiq & Henderson S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Esotiq & Henderson S.A.?

Kandydaci do pracy w Esotiq & Henderson S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Esotiq & Henderson S.A.