Opinie o B3 Tech w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy B3 Tech. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie B3 Tech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B3 Tech w Szczecin

mariannn

cześć wszystkim, właśnie pojawiło się w necie ogłoszenie o pracę w tej firmie dla monterów izolacji, mam pytanie: 1. jak wygląda proces rekrutacji na to stanowisko 2. jaką dają umowę o pracę (czy trzeba założyć swoją działalność ?) 3. jaka jest stawka godzinowa na tym stanowisku 4. za co odliczają od wypłaty (przeloty, zakwaterowanie ?) 5. gdzie ma być ewentualnie ta praca bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam

xyz

(usunięte przez administratora) Odradzam wszelką współpracę !!!!!

SAUL. H

FIRMA B3 TECH TO DZIECI STYSIÓW, WYDYMALI ICH W GAVLE I TAK ZACZĘŁA SIĘ ICH DROGA W IZOLACJI TYLKO ŻE POPEŁNIAJĄ TEN SAM BŁĄD CO ICH RODZICE STYSIE CZYLI POJĘCIE O IZOLACJI MIERNE ALE JAK OSZUKAĆ PRACOWNIKA TO MAJĄ OPRACOWANE DO PERFEKCJI,JEST TYKO KWESTJĄ CZASU JAK SKOŃCZĄ TAK JAK ONI.OGÓLNIE NIE POLECAM TEJ 'FIRMY' FACHOWCOM BO SROGO BĘDĄ ZAWIEDZENI ,TYM ZA 6 EURO TEŻ NIE POLECAM BO SĄ MAŁE SZANSE ŻE SIĘ CZEGOŚ NAUCZĄ

zdolny
@SAUL. H

EEEE tam cicho byyyycccc!!!!

admin
@SAUL. H

troglodyto spod biedronki, to nie jest firma 'izolacyjna', to jest leasing pracowniczy, tam pojęcie muszą mieć fachowcy, których nota bene jest tam jak na lekarstwo ale to już inny temat:)

lukasz

a kiedy zaplacicie ludziom, ktorzy pracowali w danii za uczciwa prace- czekam juz dwa miesiace na swoja kase!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie B3 Tech? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczecin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Bary

W B3-tech jest najlepiej super praca i super atmosfera pozdrawiam

August

Wszyscy życzymy B3-Tech jak najlepiej

były

Hej czy są aktualnie jakieś ciekawe projekty, może by ktoś coś napisał jaka atmosfera

za darmoi się pracuje :) charytatywnie.

otóż to

Fiskus planuje od przyszłego roku objąć spółki komandytowe oraz komandytowo-akcyjne zakresem opodatkowania podatkiem dochodowym od osób prawnych. Tak wynika z projektu Ministra Finansów z 12 lutego 2013 r. ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw.

be czy ehh

W końcu coś się ruszy, to nic że przy zbiorach jagód ale za to 2 euro od kobiałki:D

izo...r

a zapomniałbym dodać stawka 14€/h.

izo...r

Ogłaszamy amnestie jest praca ok 80 ludzi Norwegia start kwiecień maj a gdzie ten start i u kogo wiadomo na pewno nie B3tech . Zapraszamy ponownie a będzie wam wybaczone . Aleluja . Czekamy na zgłoszenia. Pewne info z przed niemal czteru godzin

I jeszcze jedno tak młode przedsiębiorstwo a już ma tyle opinii Brawo , Ja im tam ufam ! ulokowałem nawet tam swoje udziały.

Bel

Nie ma co tracić nadziei ja prosiłem i mi udało się wrócić do poprzedniej Firmy. Proponuję próbować i nie poddawać się po pierwszych niepowodzeniach

No niektorzy pracownicy przeszli do B3 tech i co teraz im powiecie, ze kiedy ta obiecana praca??? A mialo byc tak super zajefanie!!! Sam dalem sie namowic a teraz nie mam pracy a i do wczesniejszej firmy tez nie mam powrotu. W domu siedze juz 3 miesiac, zaluje bo sie polakomilem o kilka zlotych!!!!! Urzadziliscie mnie a ja Wam zaufalem.

Wi

Nie ma na razie pracy cały czas ściema jakaś

xxx

zarobki równe 0 ![usunięte przez moderatora] . uważajcie.

Cytryna 42

Jak pójdziesz do pana [usunięte przez moderatora] . z prośbą o podwyżkę to ci powie że jest kryzys i restrukturyzacja, natomiast jeśli powiesz mu że się zwalniasz bo u konkurencji dostaniesz więcej to zaproponuje Tobie 15 euro bylebyś tylko został, sprawdzone w praktyce hehe

Banan24

Tak z pewnością jest jak jesteś jednym z współwłaścicieli bo jak pracujesz no budowie to nie bardzo, może zdradzisz na której budowie płacą po 15 euro/h bo jakoś nie mogę za bardzo sobie przypomnieć

jarek

a tak na poważnie to jak tam się pracuje bo własnie są ich ogłoszenia że szukają ludzi jakie stawki itp będę wdzięczny za każdą opinie

Zostaw merytoryczną opinię o B3 Tech - Szczecin

• Jak się pracuje w B3 Tech?

Zobacz opinie na temat firmy B3 Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B3 Tech
2.8/5 Na podstawie 64 ocen.

B3 Tech