Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

opiekun

firma solidna na czas wypłata.reszta jak w umowie;

@opiekun

fajnie wprowadzasz w maliny, Pronobel od kwietnia 2021 nie prowadzi działalności i nie zatrudnia opikunek

Tak , zgadzam się .

Zgadza się !

ivette

Czytałam że ta firma przestała istnieć w ub roku. Jak jest naprawdę ? Jeśli pojawiają się ciągle jakieś opinie chyba istnieje tylko gdzie się znajduje i co robi ?

Grażka

Jezeli cały czas od dłuższego czasu szczujesz innych na Bonviro . To po co tu wchodzisz . To , ze Ty masz z nimi na pienku to nie znaczy , ze każdy musi mieć .Mnie jakos jeszcze nie (usunięte przez administratora).

Długoletnia pracownica

Nie znam szczegółów i nie wiem w czym problem że tak psioczysz na tę firmę. Ja nie mam podstaw żeby narzekać. Nie mogę też przyjąć twojego ostrzeżenia nie znając przyczyn ani szczegółów sprawy która cię tak zraziła do firmy.

Długoletnia pracownica

Nie jestem żadną paniusią z biura. Jestem "pracownikiem terenowym" czyli opiekunką. I nie narzekam.

Były pracownik.

Pisała Pani wyżej że była Pani pracownikiem czyli zna Pani procedury, i zakres obowiązków i formalności. Proponuje otworzyc swoją firmę, jako opiekunka ma Pani doświadczenie nic tylko działać. Pani wpisy pojawiaja się tutaj co rusz i tak ja z tych obserwujących, pracowałam w Pronobel i patrzę na ich oferty. Zastanawia mnie co Pani z tego ma ze temat Pronobel i innych firm Pani co chwile podnosi. Jak to się mówi nie ważne co piszą, ważne ze piszą. Pozdrawiam

@ivette

Firma Pronobel nie istnieje juz od roku . Teraz zmieniła nazwe na BonViro , ale zmieniły sie tez osoby w niej zatrudnione ale nadal jakies upierdliwe osoby ciągle wypisują negatywne opinie .

Długoletnia pracownica

Konkrety mościa pani konkrety. Na czym polegała ta afera z Ukrainkami ? Czy jest pani w stanie podać cokolwiek bardziej krzeczowego ? Mnie kompletnie nie interesują wewnętrzne sprawy jakiejkolwiek firmy dopóki nie odbija się to na mnie. Może zechcesz pani coś więcej napisać a nie tylko inwektywy.

Grazka

A czy Ty uwazasz , ze ja czy inne opiekunki nie jesteśmy uczciwe ?!. Pokaż mi firmę , ktora działa na korzyść pracownika ? Kazda chce firma zarobic dla siebie jak najwięcej . Mnie nie interesuje co robił Pronobel czy co robi Bon Viro i puki za swoją pracę dostaje na czas odpowiednie wynagrodzenie . A pod tym wzgledem jeszcze mnie przez lata nie zawiedli , ani Pronobel ani BonViro .

@Długoletnia pracownica

Dokładnie , tez tak uważam , bo ciągle szczuje a nie chce podac powodu .

Grazka

Ty jesteś jakaś nienormalna ja pracuje w firmie jako opiekunka a nie paniusia w biurze ????????????

Grażka

No widać , ze masz z nimi na pieńku , ale uwierz , ze nie wszystkie opiekunki z nimi mają . Byłam zatrudniona w Pronobel ponad 5 lat jako opiekunka i od roku jestem w BonViro i jeszcze nigdy nie mialam problemu z wypłatą mojego wynagrodzenia . Zawsze pieniadze byly wyplacone i są wyplacane na czas . A reszta mnie nie interesuje , bo jak kazda firma chapie wiekszości dla siebie .

Ciekawy

Czytam te wypociny i nie do końca wiem co starasz się osiągnąć? Pronobel ci nie wypłacił? Zgłoś odpowiednim urzędom. Przeszkadza ci ze jakis pracownik Pronobel pracuje teraz w innej firmie? No nieźle.. w takim układzie chcesz mi powiedzieć że ty to przez cale swoje życie pracowałaś tylko z Pronobel i nikim innym? Czy jednak Ty masz prawo zmieniać prace a inni już nie? Albo jeśli rzeczywiście nie można zmieniać pracy to zgloś w urzędach że jakaś kobita pracowała w jednej firmie na takim stanowisku a w tej firmie na takim stanowisku - może jest na to jakis paragraf. Twoje wpisy pojawiaja się tu dość regularnie Ola. Ciekawią mnie te twoje opinie o manipulowaniu zusami. Każda firma podlega regularnym kontrolom różnych instytucji państwowych i spodziewam się ze miewają kontrole czy jak to tam nazywasz naloty. Ciekawi mnie rowniez brak wyplaty dla ciebie - szkoda ze nie poznamy szczegółów sprawy, by móc wyrobić swoje zdanie w temacie. Taka propozycja może zacznij w końcu działać jeśli racja po twojej stronie, albo napisz cos konkretnego niż to wylewanie wiadra pomyj bez ładu i składu i argumentacja, która w zasadzie nie wnosi nic.

@Ciekawy

Wreszcie ktoś inny powiedzial co myśli na temat jej wypocin i szczucia na firmę . Ja rownież , żadnych konkretów nie przeczytałam . Jedno i to samo i nadal nie wiadomo o co chodzi :-(

Grazka

Własnie widać twój poziom inteligencji w twoich postach , ktore są bez składu i bez ladu . I nic z nich nie wynika , bo brak jakiegoś konkretu . :-)

Polska qurwa

Krętacze! Trzymajcie się zdala od tej firmy!

Ile jest zmian w Pronobel?

Wiola

A gdzie uzyskać od nich Pit-11 jest problem

@Wiola

Prosze zapytac bonviro prezeska tej firmy jest marta matlęga ktora byla glowna ksiegowa w firmie pronobel.

Halinapit11
@Wiola

Też czekam nie wiem czy zgłosić do skarbówki

Edith
@Halinapit11

Ja również nie dostałam i kieruje sprawę do skarbówki. Nie ma pobłażania dla (usunięte przez administratora) i cwaniaków.

@Halinapit11

Ja dostałam już PIT 11 z Pronobel . Poczekajcie jeszcze , bo przecież pracowalo tam duzo opiekunek i troche czasu zajmie wystawienie wszystkim byłym pracownikom firmy.

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Doc

(usunięte przez administratora) prymitywów, zwłaszcza kierowniczka, która traktowała pracowników jak (usunięte przez administratora) (poniżanie pracownika w obecności innych, szantażowanie i straszenie zwolnieniem dyscyplinarnym)! Zwykły (usunięte przez administratora) z niej!

Ania Staszewska

Profesjonalizm, klasa, indywidualne podejście, dla mnie te cechy powodują, że pojadę z nimi znów do pracy. Godni polecania!

@Ania Staszewska

Ja tez polecam firmę. Zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc.

Opiekunka
@Długoletnia pracownica

Jedna z lepszych agencji, do jakiej trafiłam. Sprawdzona sztela no i wydaje się, że pieniądze na czas to nic nadzwyczajnego, taki standard, a jednak nim nie jest. Tu na moje szczęście w Pronobel tak jest i u nich zatrzymam się na dłużej.

Werka
@Opiekunka

Tak, każda agencja, która liczy się na rynku Plac i regularnie, ale też uważam że są godni uwagi. Oferty opisane dokładnie i dokładnie wiesz ile dostaniesz bez chamskiej ściemy o gruszkach na wierzbie. Nie zdarzyło mi się czekać na odebranie telefonu, ale pracuje u nich dopiero chwile.

Anonimka
@Ania Staszewska

Mam już za sobą kilka wyjazdów z tą agencja i że są warci zaufania. Praca zgodnie z opisem, w sytuacjach awaryjnych wsparcie. W jakich miejscowościach pani Aniu pani była lub jest?

Władysława
@Werka

I tak powinno być. A nie jak inni, piszą w reklamach że się zarobi kokosy a potem jak przyjdzie co do czego to się okazuje, że wypłacą dużo mniej, bo zawsze coś. Zaznaczam, że już się więcej nie nabiorę. Polecam Pronobla, bo oni tu wszystko bez ogródek, jasne warunki i konkretne, praktyczne informacje. Wolę mieć pewne 1300 za miesiąc niż się szarpać o każde euro jak to było w innej firmie. A oferty tez mają różne, stawki zależą od poziomu języka niemieckiego, którego się ciągle uczę.

@Władysława

Dokładnie te same odczucia mam. Z nie jednego pieca chleb już jadłam. Są sprawdzeni.

Opiekunka w Niemczech
@Ania Staszewska

potwierdzam tę opinię. każdemu z nas może zależeć na czymś innym, ale zawsze spotkamy się w jednym punkcie - wynagrodzenie, u Pronobel płatne terminowo, dla mnie ważny jest również internet - co na szczęście jest już standardem w tym kraju, dodatkowo pytam o miejsce, do którego mam wyjechać aby pracować - tu też na szczęście mogę dokonać wyboru. Teraz przebywam w okolicach Berlina, jest przepięknie! Polecam Pronobel właśnie za te indywidualne podejście.

Trudzia
@Władysława

w reklamach zawsze szumnie piszą, a realia później rozczarowują. Wyruszam z Pronobel za tydzień. zobaczymy co będzie :)

Małgorzata
@Trudzia

No nie tylko w reklamach, mi się zdarzyło tak w życiu zostać (usunięte przez administratora)przez inna agencję. Po moich pierwszych doświadczeniach z Pronobel zostałam miło oczarowana! To co w umowie jest zapisane, dostałam terminowo wypłacone, nie tak jak w poprzedniej firmie gdzie potrącono mi za różne "świadczenia". Współpracuje z nimi już ponad 6 lat, sytuacja COVIDowa trochę utrudniła pracę, na chwilę nawet mnie sparaliżowała, ale już znów jestem aktywna zawodowo i jeżdzę. Jako Opiekunka czuję się potrzebna, czuję że muszę, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, w której moją podopieczną opiekuję się ktoś inny. MT

@Ania Staszewska

A gdzie się podziała przemiła koordynatorka pani Ania Ż. ? Co się z nią dzieje ?

Ewcia
@Ania Staszewska

Pracowałam to wiem jak jest

@Długoletnia pracownica

To sarkazm czy naprawdę była spoko?

Nina

Witam wszystkich Ja jestem bardzo zadowolona z mojej koordynatorki Natalii i nie narzekam na firmę bo jest uczciwa Dziewczyny jak macie jakieś wymagania od naszych koordynatorów no to niestety one wszystkiego nie dadzą zrobić bo one też pracują

Bzdury
@Nina

Przecież W Pronobel nie pracuje żadna Natalia. Co to za bzdury..?

@Bzdury

Nina nigdzie nie napisała , ze chodzi o Pronobel. ????

@Grażka

A o jakiej firmie mówimy? Jesteśmy na stronie Pronobel, więc pomyśl ;)

@Piotr

Gdybyś Ty pomyślał to byś wiedział , ze Nina wypowiada sie w czasie teraźniejszym a nie przeszłym . Firma Pronobel już nie istnieje pod starą nazwą , tylko pod nową BonViro i właśnie tu pracuje koordynatorka Natalia . :-)

Sylwia

Okropieństwo, pokrzykiwanie na pracowników, zmienne nastroje przełożonej, która zachowywała się jak niezrównoważo(usunięte przez administratora)chicznie- raz była bardzo miła, a następnie krzyczała i wprowadzała stresującą atmosferę. Cieszę się, że toj uż za mną i że ta firma spajtowała.

CornflakeGirl
@Sylwia

Zgadzam się z Tobą w 100 procentach. Praca w tej firmie to był stres i koszmar. Mam nadzieję, że sprawiedliwośc dopadnie tę żałosna kierowniczkę, która oszukiwała na premiach i szantażowała pracowników, zwłaszcza tych mówiących po niemiecku. Kilku stawiała pod ścianą i zaszantażowala mówiąc, że jeśli nie pojada do Niemiec do firmy partnerskiej to ich zwolni i jeszcze bezczelnie mówiła, że na ich miejsce sa chętni. Niech sama tam (usunięte przez administratora)!

@CornflakeGirl

Jak się nazywała ich firma partnerska w Niemczech?

@Sylwia

Jak sie nazywala ta szefowa??

@Sylwia

Matlega kim byla w pronobelu?

NR IP
@Inna

Sama ze sobą piszesz? Proponuje się podpisać.. czy jednak nam to zrobić za Ciebie?

@Sylwia

To czegos nie rozumie tutaj..matlega czy jak jej tam w pronobelu byla ksiegowa a teraz w bonviro jest szefowa a tak sie wyrzekają ze nigdy nic nie mieli wspolnego z pronobel .szajka (usunięte przez administratora) i klamcow .bonviro i pronobel to wielkie (usunięte przez administratora) .

@Sylwia

W tamtym roku pronobel mial problemy z policja bylo glosno w niemczech ze firmy robia przekrety z ukrainkami .dlaczego pronobel wysylal po tej aferze klientom niemieckim nowe konta zeby wplacac na inne konto? Dlaczego zrobili szybki mig na firme bonviro ? Dlaczego klamia agencje niemieckie ze nigdy nie byli pronobelem? Co to za szajka z firmy bonviro ? Czy ktos sie tym zaintetesuje ? Co za mafie z tych firm??matlega w pronobel byla ksiegowa a teraz w bonviro jest szefowa .dlaczego oklamujecie ludzi ??

Pracownica
@Sylwia

Gdzie jest koordynatorka Joanna Chudak i przecudownavAnna ziołkowska ?? Nie chcialy pracowac w bonviro po zmianie pronobel??? Dlaczego??

Wioletta

Ooooo kigos bardzo boli prawda .prosze sie przedstawic jezeli sie pisze klamstwa na wasz temat .interesuja mnie takie firmy co klamia Niemcow ...

CornflakeGirl

To była firma Seniocare24

@NR IP

to stara metoda Pronobelki piszą same dla siebie, same o sobie i ze sobą dyskutują, jakie to zabawne i na ich poziomie zresztą, te trochę b. ludzkie pożegnały się z nimi już dawno

Olga
@Edek

Odeszłam

Wiola

Bardzo źle doświadczenie

Długoletnia pracownica

Przecież tej firmy już dawno nie ma.

@Długoletnia pracownica

Jaj nie ma?! Dzialaja pod nazwa Bonviro. Nie poecam tej firmy jak najdalej od nich

W 100% tez nie polecam .

@Ola

Aha, a czemu nie polecasz? Co takiego ci zrobili? :) Opowiedz coś więcej!

Grażyna

Ja pracuję juz tyle lat i zawsze byla wypłata na czas .

Jak co? Nie widzę co tam napisałaś, możesz powiedzieć o co chodzi?

złe doświadczenie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Pronobel?

Firma już nie istnieje

NR IP
@Sylwia

Wieści z pierwszej ręki jak widzę? Pani z zarządu?

@Sylwia

Moge z czystym sumieniem powiedziec ze bonviro i pronobel to firemka dzialajaca jak (usunięte przez administratora) .takie mamy bezprawie w polsce ze pozwalaja na takie dzialanie tych firm zlodziejskich ..a gdzie sie podziala koordynatorka ziolkowska???

@Sylwia

Istnieje ale pod nazwa bonviro

Irena

A co jest teraz w tym jakże wspaniałym, nowoczesnym, wygodnym centrum biznesu na Boryńskiej w Żorach gdzie był oddział Prono i gdzie panie wyjeżdżające mogły uczyć się niemeckiego? Może pododdział tej smakowitej knajpy z Rybnika?

Mnie zastanawia jedno, jak to jest możliwe, że w krótkim czasie pojawia się tak dużo niezadowolonych "Opiekunek", a średnia czy liczba ocen nie ulega zmianie. Skoro jest Was aż tak dużo niezadowolonych osób to dlaczego firma ma tutaj 4/6 a nie 1/6? Daje to do myślenia nad autentycznością tych opinii ;) Pozdrawiam

@Anna

Szkoda ze ta ocena nie pokrywa się z rzeczywistością wystarczy wpisać pronobel a od razu widać tylko negatywne opinie. Pozdrawiam. Na dobra ocenę trzeba zasłużyć Pani koleżanko szanowna! Zasługują na mniej niż zero!

@MARIA

Pani Mario, gdziekolwiek nie zerknę ocena jest w okolicach 4, więc niech Pani nie wygaduje bzdur.

@Anna

Powiem Pani dlaczego widać negatywne opinie, które nie pokrywają się z oceną. Bo opinie łatwiej zmanipulować niż ocenę ;)

@Anna

kochana moja koleżanka właśnie umowie im wypowiedział ostatni raz z nimi była.

@Anna

szkoda ze pani jest pracownikiem pronobela ! od lat pracownicy pronobla jak i szefostwo siedzi na tym forum żeby zawyżyć i tak niską własną samoocenę przez setki opiekunek.

@MARIA

Pani Mario nadal nie wyjaśniła mi Pani jak to jest, że skoro pracownicy i szefostwo Pronobla od lat nie robi nic innego tylko siedzi na tym forum i pisze sobie pozytywne opinie to SKĄD taka wysoka średnia? Nie zatrudniają aż 500 osób żeby wystawiać tyle pozytywnych ocen. Dużo łatwiej usiąść i masowo wrzucać negatywne komentarze zmieniając tylko nick ;)

@Anna

Wiecznie zakrywa się Pani koleżankami i znajomymi, które rzekomo zrywają umowę z firmą. Niech Pani poda przykład z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA, wtedy będziemy mogły dalej dyskutować :) Na razie Pani wypowiedzi nie mają nic innego na celu, jak nastraszyć inne Panie. Nawet nie może się Pani powołać na swoje doświadczenie z firmą tylko bo jedna powiedziała tak, a druga zerwała umowę, a trzecia powiedziała że firma jest be. Trochę to niepoważne z Pani strony..

@Anna

Czy Pani nie widzi negatywnych i konkretnych wpisow od opiekunek? Ja byłam z nimi. Zaplacili byle jak, ale najgorsze , że powiedzieli od min krajowego emerytalne skladki , i co? Od 1000 zapłacili, albo od 100. Pani nazywa to uczciwoscią? Poszlam do innej firmy. Mam 1400 pensji i od sredniej kr. skladki emerytalne. Karte ekuz otrzymałam tydzień przed koncem 2m kontraktu.

opiekunka pronobyla
@Zosia

KARTE EKUZ DOSTALA PANI PRZED KONCEM 2 MIESIECZNEGO KONTRAKTU Z NOWEJ FIRMY TO PANI JUZ CHYBA DO DOMU JECHALA CZY NIE BARDZO SUPER FIRMA PRZYZNAJE ALE PO CO MI KARTA EKUZ W POLSCE A KARTAEKUZ W POLSCE NIE JEST POTRZEBNA A DRUGIE CO PANI NAPISZE NIECH PANI PRAWDE NAPISE A NIE KLAMSTWA BO MADRY CZLOWIEK KTORY Z NIMI PRACUJE WIE JAK JEST W PRONOBYLU IPIENIADZE NA CZAS SKLADKI SA OPLACANE

miej niż zero

Proszę o odpowiedź
@Zosia

A kiedy pani wyjeżdżała na ofertę? Do jakiego miasta? Jaka rodzinka? Ja zaraz zadzwonię do firmy i powiem żeby to sprawdzili i do pani zadzwonili żeby to wyjaśnić. Coś mi się nie chce wierzyć w to co pani mówi... ale wszystko da się wyjaśnić także czekam na konkretną odpowiedź od pani!

@Zosia

Przepraszam, tytułem wyjasnienia. Karte ekuz otrzymałam od firmy ,,PRONOBEL,, na tydzień przed zakończeniem dwumiesięcznego kontraktu.

Proszę o odpowiedź
@Zosia

Zosia miały być konkrety. Powiedz kiedy wyjeżdżałaś, jaka rodzinka i oferta, ja Ci to wyjaśnię wszystko ale podaj wreszcie konkrety! No chyba że wszystko wymyśliłaś żeby tylko oczernić firmę!

@Proszę o odpowiedź

Pani Zosiu czy tam Pani Mario, jest Pani w stanie przedstawić jakiekolwiek konkretne, rzetelne informacje?

@Anna

Ja Ci powiem czemu tak ludzie na nich jada bo to wszystko prawda .

@Anna

Ja tez zmieniłam opiekunki żadna już nie pracuje z pronobel poszli dano do konkurenci gdzie mają 1400 mini na rękę i pełny szacunek.

@Proszę o odpowiedź

raczej droga pani nikt nie udzieli pani takich info jest rodo w Polsce ludzie dzwonią do szpitala zapytać czy dziecko uległo wypadkowi i nie mają odpowiedzi .

@Anna

to troll pronobela nie piszcie z nimi

@Proszę o odpowiedź

Jakie konkrety. Przecież chyba wiesz o ochronie danych. Zadna firma nie udzieli żadnych informacji. Jak dziecko: zadzwonię, zapytam, wyjasnie. Jesli firma czuje się ,,oczerniona,, niech reaguje. Nie zrobi tego. Mam doskonale referencje od rodziny , więc.nie jestem ani pijaczką, ani leserką. Jak tu ktoś powiedział wcześniej, warto podzwonić po innych firmach, zaczym podpisze się umowę z ,,Pronobel,,

@Zosia

Dlatego ta firma nadaje się do zamknięcia trzeba pisać i nagłośnić gdzie się tylko da.

Olga
@Anna

Których opinii, negatywnych czy pozytywnych? Przypuszczam, że pracownicy lub ich znajomi kontrują pozytywnymi ocenami aby poprawić statystykę. Pracowałam z nimi i odeszłam po pierwszym kontrakcie. Może są gorsze firmy, (nie trafiłam na taką) ale lepsze z pewnością.

Moi
@Anna

Pewno, ze daje do myślenia. Czy np. Zmuszanie pracowników do wystawiania pochlebnych opinii moze byc jednym z nich?

Kawka
@Monika

Toteż ja sie dziwie że jeszcze ich nie zamkneli bo działają od kilku lat i ludzie cały czas piszą że zostali (usunięte przez administratora) przez pronobel. To aż niemożliwe że ci (usunięte przez administratora) jeszcze są i nas wysyłają Dziewczyny uważajcie ja stanowczo odradzam bo oni wykorzystują nas jak sie tylko da. Jest tyle firm ze można znaleźć coś znacznie lepszego.

Nowa
@Kawka

O.. Ty odradzasz?to czego tu szukałaś? Bo skoro jest wiele innych lepszych firm to raczej o nich opinie czytalabys?a nie traciła czas na wyszukanie wpisu z czarnej (usunięte przez administratora) i fatygowala się jeszcze na wpis. Trol?

Tam daleko
@Nowa

No (usunięte przez administratora) ja widze co tu piszą ludzie bo mam powiadomienia na imejlu ustawione - chyba przez przypadek sie zapisałam. No i powiem ze skoro nadal działają to chyba dziala poprawnie firma? Ja wyjezdzam z firmą 4 lata - do jednej i tej samej rodiznki i jakos problemu nie ma ;)

Ta

A może trzeba zadzwonić do kadr i się dowiedzieć? Czy jednak uważa pan ze tutaj powinni pisać?

Iga
@Nowa

Każdy tu może pisać swoją opinię o firmie. Choćby ku przestrodze lub ku zachęcie. Zależy jaką ktoś wyniósł opinię że współpracy z firmą. Od tego jest ta strona. Po co więc Ty tu wlazłaś... Fałszywe hymny wznosić?

@Anna

Te komentarze piszą te osoby , ktore same nie wywiązują się ze swoich obowiązań . Wymagają duzych zarobkow a nie liczą tego , ze do wypłaty powinne doliczyc jeszcze mieszkanie i wyzywienie . A większość jeszcze maja problemy z alkoholem lub lepkie ręce . Miałam juz taką jednorazową zmienniczkę , więc wiem co piszę . I tu swojej winy nie widzą , tylko oczywiście winna jest firma . A firmie to moge , tylko doradzić , aby nie patrzyły się na ilość i jakość . Powinny bardziej dobierac sobie opiekunki , bo zgadzam się tu z Olą , ze niektóre panie to same potrzebują pomocy w opiece .

@Grażyna

Jeżdżę na sztele już dobrych kilka lat (prawie 5) i nigdy nie spotkałam pijącej opiekunki. Co do kradzieży to też nic nie słyszłam. Nie można wykluczyć że takie sytuacje bywają ale uważanie że "większość pije i kradnie" jest potwarzą i oszczerstwem kwalifikującym się do sądu. Ja sobie coś takiego kategorycznie wypraszam.

@Długoletnia pracownica

Miałm taką zmienniczkę , ktora dotarła z innej szteli dopiero po trzech dniach , a bo rodzina nie chciala jej zawieść na autobus , albo na drugi dzień jej kierowca nie zabrał . Dopiero jak przyjechala to wiedzialam dlaczego tak dlugo to trwalo . Przyjechala wypita czuć było od niej alkohol .A na drugi dzień prosila , zeby otworzyć jej wino . Po trzech tygodniach pobytu w domu musialam wracać , bo ta nie zajmowala sie moją podopieczną , tylko piła i spala . A pozniej się okazalo , ze oprożnila podopiecznej wszystkie butelki z winem a reszte sobie wzieła do domu . To co to jest jak nie kradzież !! A o innej opiekunce pisalo w gazecie , ze po spotkaniu z innymi opiekunkami weszla do niemieckiego radiowozu , bo myslala , ze to Taxi . Zdiwiona bylą , ze nie jedzie tam gdzie chciała to jeszcze im fotel skopała to zawieźli ją na izbę wytrzeźwień . Chcesz więcej historii posluchać o opiekunkach alkoholiczkach , bo znam jeszcze inne z życia wzięte .Pozdrawiam ????

@Grażyna

Z ta zlodziejska firma trzeba zrobic raz na zawsze porzadek ..bezszczelne te panie z biura mysla ze ktos bedzie sie bal takiej zlodziejskiej firmy Tak juz maja opinie u niemieckich rodzin zla .dlaczego te panie z biura boja sie podac i nazwiska z kim sie rozmawia skoro sie jest jeszcze ich pracownikiem

@Grażyna

No to miałaś pecha dziewczyno. Ja natrafiłam na pijącą podopieczną. 80- kilkulatkę Rodzina kupowała jej wszelaki alkohol. Sami prowadzili osobne gospodarstwo więc wszystko było dla niej. Na początku myślałam ze coś jest nie tak z jej sprawnością bo uderzała rolatorem w meble w ściany itp. Później próbowała na mnie zwalić na mnie że to ja piję bo użyłam jakiegoś piwa do pikantnych naleśników. (zamiast wody). A ona praktycznie popijała cały dzień róźne alkohole, najwięcej wina. Tłumaczyła to tym że jest Włoszką z pochodzenia i taką ma tradycję narodową i rodzinną. Opuściłam sztelę na własne żądanie bo robiła jeszcze inne przykre rzeczy. Tyle mojego doświadczenia w tej materii. Mam nadzieję że nie spotkam się już z takimi "atrakcjami" u kogokolwiek.

Ida

Zastanawia mnie jedno. Skąd ludzie wiecie, kto z kim jaką jakaś rodzina jest? Jak to jest możliwe ze kojarzycie kolory sukienek konkretnej osoby w jakimś programie? Jakieś porównania kto do kogo podobny, oceny wyglądu. To jest forum pracy czy jakiś (usunięte przez administratora) pudelek?

Taki tam nick
@Ida

Masz rację Ida! Serio szkoda byłoby mi nawet minuty życia na wypisywanie podobnych głupot. Nie wiem czy wszyscy mają tego świadomość ale UWAGA! Naprawdę tutaj na forum są osoby, które poświęcają swój wolny czas na pisanie kto miał jaki kolor sukienki!!! I UWAGA! Nie chodzi tu o Shakirę czy Friza z Ekipy tylko oooo... nikomu bliżej nieznane osoby :P Boosshee naprawdę są ludzie, którzy tak spędzają wolny czas! Czy tylko ja widzę, że Ci ludzie robią to tylko dla sztucznego fejmu?! ;)

Taki tam nick 2
@Taki tam nick

I oczywiście jak tak dalej pójdzie to dla miłośników fake newsów będzie nie lada gratka! Dyskusja o tym kto w jakich majtkach chodzi! :) Nie możecie tego przegapić! także no.. myślcie mądrze o swoim życiu, zastanówcie się na co warto poświęcać czas. Pozdrawiam Was i przesyłam trochę normalności - mam nadzieję, że będzie pozytywnie zaraźliwa :)

do takiej tam
@Taki tam nick

Nieznane osoby??????????? Chodzi o zarząd Bonviro. W kręgach gliwickich znany. Czy MM lub MI nie są znane? Porównanie pań bizneswomen do Shakiry z showbiznesu- nie tedy droga. Padło stwierdzenie, że Marta Matlega- kadrowa z Prono- jest w zarządzie- prezeska Bonviro to wyszło ze kuzynka Magdaleny I. Ich ubiór czy bielizna to nie temat na gowork. A firma PRONOBEL i młodsza siostra BONVIRO (było juz tych firm kilka): profesjonalizm, pewna praca, stan podopiecznych przedstawiony bardzo rzetelnie i zgodnie z prawdą (żadnych ukrytych chorób, niespełnosprawnosci), pomoc pan koordynatorek, załatwienie busa, załatwienie zjazdu lub wymiany w przypadku śmeirci podopiecznej, na czas wypłata wypłacona zgodnie z ustaleniami. Zdecydownie firma na plus!!!!!!!!!!!!!!!!!

Haha
@do takiej tam

A sama Marta już wie ze ma nową kuzynkę?? Czego to się w internecie można o sobie dowiedzieć

Hihi
@do takiej tam

Serio nie szkoda Ci czasu takie rzeczy wypisywać? :) Biedna.. Forumowicze są Ci wdzięczni za takie zaangażowanie w ratowanie świata :) hihi Widze ze kolejne wpisy tylko Cie rozkrecaja - istny bóg hejteringu :)

ola
@do takiej tam

jakas kpina z tą opinia .. firma krętaczy i tyle . z czystym sumieniem nie polecam tej firmy .. kłamia ile się da i okradają nas z naszych pieniędzy ..ile rodziny płaca tej firmie?? 2600 euro a my dostajemy 1000 euro to jest normalne. (usunięte przez administratora) i tyle.. wiele opiekunek i rodzin niemieckich rezygnuje z tak niedoświadczonej firmy ze wstyd mowic ze się pracowało w takiej dziadowskiej firmie

niki

te pozytywne opinie to pisały same . Udają że są a dawno ich zlikwidowali teraz macie ciąg dalszy tego samego na Warszawskiej w Katowicach Bonviro

bibi

(usunięte przez administratora)ale większość tego nie kupuje

Adres proszę !

Katowice, ul. Warszawska 33

Beti

Pisałam do bonviro i stwierdzili ze nigdy nie byli pronoblem wiec o co tu chodzi

Opiekunka

Chyba Gliwice Młyńska 8

opieka77
@Beti

Oczywiście że byli, mam od nich dwie umowy na dwie różne firmy, są na czarnej liście dlatego zmienili nazwę, (usunięte przez administratora) na każdym kroku, nie wypłacają pieniędzy, odliczają zaliczki, odliczają za busa, nie zwracają za testy COVID - (usunięte przez administratora) - szkoda gadać. Już dawno ktoś powinien się nimi zająć!!!!

Basia
@opieka77

Tacy są niby nieuczciwi ale umowę masz świeżą... to forum to jakaś kpina jest, niczego rzetelnego się tu dowiedzieć nie da. Z jakiej agencji jesteś? Aterima? Promedica?

Basia

No co ty to z pewnością jest kuzynka Kaczyńskiego albo Gejtsa

Większych bzdur nie słyszałam!

Kto w ogóle dopuszcza takie komentarze do publikacji!? Jakaś totalna bzdura! Jest tu jakiś admin na tym forum, bo mam wrażenie, że to już dawno przestało być merytoryczne źródło informacji....... Powiem, krótko - jak ktoś się chce dowiedzieć czym NIE JEST PRONOBEL to niech sobie to dalej czyta bo prawdy w tym nie ma za grosz!!!

Ola

Nie polecam tej firmy .pronobel zmienil nazwe na Bonviro .oszukuja ludzi okradaja nas z naszych pieniedzy .

Zuzanna

Hmm niestety znalazło sie tutaj bardzo dużo złych opinii na temat tego miejsca. Jeśli jesteście obecnymi pracownikami tej firmy, możecie sprecyzować na czym dokładnie polegają niedociągnięcia w funkcjonowaniu tego miejsca?

opieka77
@Zuzanna

Napisałam powyżej - nigdy nie dostajesz tyle ile było umówione, rozliczenia nie zgadzają się z tym co mówią przy podpisywaniu umowy.

Ola

Bonviro to stara firma Pronobel (usunięte przez administratora)

BonViro zarejestrowana we wrześniu 2020 roku więc nie taka stara

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel