Opinie o Czekamet w Czekanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Czekamet. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Czekamet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czekamet w Czekanów

Jakie wartości są cenione w Czekamet?

Byly

Skromność, wstrzemięźliwość, oszczędność.

Zbyszek

Witam. Rozważam kandydaturę do kontroli jakości. Jak wyglądają zarobki? Szef w porządku?

@Zbyszek

To musi się odezwać ktoś z KJ ale obiektywnie rzecz biorąc Panowie się uwijają a nikt nikogo nie goni więc praca pewnie fajna.

z czym się uwijaja ?

Andy

Z piciem kawy bo drugi już następną zasypuje

Maciek

Czy l4 jest płatne ?

Kolega
@Maciek

Nic nie musisz płacić, nie twoja wina że chorujesz.

Bart

Ogólnie ok. Płaca adekwatna do wykonywanej pracy-za takie rzeczy nikt dużo nie płaci, ale stabilne zatrudnienie. Tak to jest w spawalnictwie.Mają coś dla bardziej bądź mniej zaawansowanych spawaczy. Teraz robię rury za 2,5 raza więcej ale na zewnątrz + RTG- praca na parę miesięcy. Szefostwo i kierownictwo w porządku. To pracownicy między sobą powodują sztuczne problemy- co niektórzy. Słuchać kierownika a nie kierować się negatywnymi komentarzami od niektórych pracowników.

@Bart

Zgadzam się z kolegą. Ludzie za dużo gadaja. Pieniądze słabe.

Seba

Firma poszukuje operatorow cnc na frezarke jakie zarobki można osiagnac

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Czekamet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

@pracownik a ile dostaliście na święta ?

I co? Zaskoczeni? I po co tyle narzekania? Mimo kryzysu dostaniemy na święta więcej niż się należało.

Bulko

Tak może dlatego że właśnie taka burza tu była co????

Dostałeś???

Dff

Jo jeszcze nie mom a wy?

Pracownik ja.

A gdzie masz wczasy pod gruszą. Mimo kryzysu w innych firmach dawali a tobie dali. I nie pisz głupio, to idź do innej firmy.

@Pracownik ja.

Dokładnie

Dit

Polecam, fajna atmosfera, możliwość rozwoju - zmiany stanowiska, rozwija się park maszynowy a pieniądze wcale nie najgorsze dużo lepsze niż na taśmie.

Mrjg
@Dit

Ty się kolego dobrze czujesz ?

Ato
@Mrjg

Nie to poprostu jest taki kolega który mieszka z mamusią i nie ma opłat wszystko podane więc może pracować nawet za 2 tysiące.

Dit
@Ato

Głupie gadanie twoje i poprzednika. Jak większość z was pewnie to twoja pierwsza albo druga praca i nie masz porównania. Marudzisz bo kolega ci powiedział że ma więcej albo w necie wyczytałeś jakies głupoty. Tak słabo zarabiacie to napiszcie ile i gdzie dają wiecej.

Itd
@Dit

Nie była kolego to moja pierwsza praca jak sądzisz znalazłem inna i jestem zadowolony zarobki 15% wieksze niż w czekamecie i co najwarzniejsze spokojna glowa a pracuje dopiero rok w nowej firmie

Der
@Itd

A gdzie znalazles? Jaka branża?

Itd
@Der

Ta sama co w czekamecie

NoName

Na dzień dobry powiem że kto siedzi tam od zawsze niech się nie wypowiada... Ci co zwiedzili kilka firm mogą tutaj docenić parę rzeczy. Ogólnie praca lajtowa tylko za dużo lizusow i konfidentow co zagrzali (usunięte przez administratora) i czują się nietykalni.Ogolnie polecam do pracy a do góry jedno słowo że postęp idzie z nagradzaniem ludzi

Andy
@NoName

Nagradzanie ludzi? Premia tylko ze słyszenia. (usunięte przez administratora) i lenie? chyba każdy wie o kogo chodzi lakiernia magazyn i oczywiście montaż ja akurat nie polecam w szczególności tych działów.

marcin k
@Andy

jasne, moje jest dobre, a inni są źli

Jaro
@marcin k

I co za niedługo znowu 20% zarobki w dół, wczasy kasa na święta zabrana ale co chwilę nowe maszyny. Na zebraniu powiedziano że kredyt wzięty na to by utrzymać Czekamet i pracowników to zobaczymy

Stary
@Jaro

Pracownik nigdzie się nie liczy, w każdym zakładzie maszyny są ważniejsze od ludzi. A w te bajki że tu nigdy nikogo nie zwolnili to nie ma chyba co wierzyć.

marcin k
@Jaro

chopie, o tym to ja nic nie mówię, bo nie mam pojęcia. chciałbym tylko, żeby osoba, do której pisałem, dała znać co jej nie pasuje w tych działach i z czego to wynika. ps: nie palcie w kiblach, bo to serio czuć z daleka :)

@marcin k

Masz racje czuć okropnie niestety .. a według mnie nie ma źle są nowe maszyny coś się dzieje a to na duży plus

Stary robol

Co się dzieje? Maszyny na plus? Magazyn stawiają? Auto nowe? W sklepach ceny rosną a portfel tak samo pusty żeby coś dostać trzeba dać wypowiedzenie wtedy dostajesz 200 zł i właśnie wtedy się da a wczesniej nie było nawet cienia szansy. Wczasy? Brak Premia na święta albo jakaś (usunięte przez administratora) paczka ? Brak. To po co mam przychodzić do pracy bo atmosfera dobra?! A kto ją tworzy? My ludzie już nie umiem się doczekać jak znów wejdzie 80% wypłaty co wtedy powiecie cieszmy się bo jest praca? Wiecznie coś na wczoraj albo na 2 tyg do tyłu. Kolos na glinianych nogach.

W.
@Stary robol

Rozumiem, że rosnące w sklepach ceny to wina Czekametu? Opowiedz nam proszę co takiego zrobiłeś, że zasługujesz na podwyżkę, która Cię tak skwapliwie omija.

@W.

Parodia czytaj ze zrozumieniem kiedy człowiek nie był by po podwyżkę słyszy ze dobrze pracuje że będą pieniądze jeszcze trochę trzeba poczekać i napewno będzie podwyżka i zostaje czekanie czekanie aż wkoncu kładzie się wypowiedzenie i cudownie z kapelusza wyskakuje 200 zł. Trzeba zostać nadgodziny w sobotę przyjść to się przychodzi ale jak pada pytanie o pieniądze temat tabu!

Dzban
@W.

Inflacja rośnie to podwyżki muszą być. Dziwnym trafem kasa znajduje się jak ktoś chce się zwolnić. I zawsze trzeba wam tłumaczy czemu chcemy więcej kasy. Powiedz mi kolego lepiej dlaczego miałbym tam dalej pracować jak konkurencja daje mi więcej na start,?

Wielkie W
@W.

Co zrobiłeś dla czekamet...? Taki wpis to tylko góra.... Nie wiedziałem że udzielacie się dopóki tak jasnego wpisu nie wystukałeś. To odpowiem jak maszyn pracy detali przybywa to co pracy inteligencie nie przybywa no chyba że potroiliscie stanowiska to huuuurrraa.... Czy podwyżka cen to wina czekamet wiesz odpowiedź sobie na tak idiotyczna odpowiedź sam może zerknij do Wikipedii jak co znajdziesz daj znać. Tylu tu adwokatów CZEKAMET a nikt po stronie pracownika nie stanie i co myślicie jak to o was świadczy o (firmie) i ludziach co piszą jak to u was cudownie jaka atmosfera jak to wszyscy się lubią,lubia ale za plecami albo na forum pisać jedni na drugich, to co potraficie.

@Wielkie W

Ty chyba liczysz na to, że ci będą przyklaskiwać na to Twoje wylewanie żali. Większość załogi nie marudzi tyle, tylko Ty jeden zawsze nie zadowolony. Może to wcale nie Czekamet musi się zmienić?

Takie nic
@Takietam

Liczę że ty się zmienisz! Zmądrzejesz.

@Takie nic

Doprawdy musisz być istnym geniuszem otoczonym morzem głupców... skoro tak Ci w Czekamecie źle, a wszędzie "gdzie indziej" jest tak dobrze to może czas porzucić misję nawracania wszystkich na "właściwy" tok myślenia?

A. P
@Takietam

Jeżeli uważacie że 2500 2700 zł nieliczni mają ponad 3000 na rękę to dobre zarobki w tych czasach to walnijcie głową w mur! Idź do biedronki aldi lidl itp i zapytaj ile ma kobieta na kasie i co jeszcze dostaje na święta? urlop? wyprawki dla dzieci? A tu trzeba jeszcze dziękować ze wypłata jest i nie przychodzi na raty tak jak kiedyś. Jeżeli ktoś pracuje rok dwa i zarabia 2500 zł to chyba nie porozumienie a nawet atmosfera nie jest ta co kiedyś bo parę osób odeszło.

Takie niby nic
@Takietam

A po co ty wogóle się wypowiadasz pyta ci o coś ktoś. Ty zacznij najpierw brać przykład z pracowników czekamet co zapiepszaja za marne grosze i nie obrażaj ich swoimi nic nie wnoszącymi wypowiedziami. Ty się obijasz 8 godzin a są działy gdzie chłopaki nie wiedzą od czego zacząć. Panie obrońca jak tak ci dobrze to stój i nie obrażaj innych. I apropos po czym ty wywnioskowałeś że chce kogoś nawrócić? Raczej ostrzec jak jest naprawdę po to jest to forum ale przez taka gnidę co wiecznie koloryzuje wszyscy inni mają myśleć że jest kolorowo?? Niestety koleżko ludzie zaczynają pisać prawdę a za niedługo to zamiast przyjmować ludzi to tobie może w końcu pracy dodadzą i skończysz szczekać jak ci to dobrze i jak kolorowo. A tak na marginesie nie chodzi aby kogokolwiek lub cokolwiek oczerniać tym bardziej firmy bo póki co to ona karmi mało skromnie ale karmi lecz chodzi o naświetlenie jakości pracy zarobków no i atmosfery. Ale tobie to jest bardzo dobrze a teraz daj innym się wypowiedzieć jeśli zechcą. Pozdrawiam.

@Takie niby nic

jak na razie to jedyne co robisz to obrażasz np. mnie powyżej. Dodatkowo ja mam dać sie wypowiedzieć innym jednocześnie mam się nie odzywać, ponieważ nikt "w domyśle ty" mnie o nic nie pytał... i nie zapomnij, że co jak co ale "koleżkami" to my zdecydowanie nie jesteśmy (: no i na zakończenie skoro twierdzisz, że się 8 godzin obijam to zapewne masz ku temu jakieś solidne podstawy, może je naświetlisz jak już tak dbasz o "uświadomienie " wszystkich zainteresowanych?

@A. P

Parę osób się zwolniło ostatnio i to z wieloletnim starzem. Z tego co słyszałem to tokaz brygadzista szlifierni i jeden z laserow, jeden poszedł też na emeryturę. Ale nie wiem czy poszli do Lidla albo biedronki.

parę osób 'SIĘ" zwolniło... o kontrolerze z WOT jeszcze zapomniałeś (:

@Takietam

Nie kojarzę może za krótko pracuje.

Kolo
@Takietam

Kontrolerzy brygadzista szlifierni chłopak z laserów dwóch magazynierów tokarz ludzie którzy się zwolnili przez ostatnie 6 miesięcy wszyscy staż pracy min 5 lat. To chyba daje do myślenia

@Kolo

fajnie tak tak przeinaczać fakty byle pasowały do twojej teorii... albo bezczelnie dorabiasz filozofię do tych sytuacji albo musisz być bardzo nie lubiany skoro nie wiesz jak się większość z tych spraw miała. Liczyć od sześciu wzwyż też raczej nie potrafisz ewentualnie dawno kalendarza nie aktualizowałeś. A tak z ciekawości, iluż to kontrolerów się zwolniło przez ostatnie pół roku?

@Takietam

Zgadzam się. Co to ma być wogóle? Większość tych ludzi wyleciała, wylali ich i podobno idąc im na rękę bo należały się dyscyplinarny ponoc przynajmniej tak ludzie gadają. Co do kontrolerów to zwolniło się dwóch, jeden poszedł w swoją pasje a drugi przeszedł z produkcji na kontrolę za niego ale nie potrafił pogodzić prywatnych tzn wojskowych spraw z pracą, miał też pretensje do współpracowników ale o co to nie wiem w każdym razie porzucił chyba pracę. Pisanie ze ci ludzie się zwolnili sami bo lepsza pracę znaleźli to kpina (poza M, D.). Użytkowniku Kolo albo jesteś prowokatorem trolem albo nie masz pojecia gdzie się znajdujesz i co dzieje się w firmie.

Praca kontrolera jakości

Witam. Zainteresowało mnie ogłoszenie o pracę na kontroli jakości. To jest produkcja taśmowa? Trzeba się mocno uwijać? Jest jakaś zgrana brygada, na jakie pieniądze można liczyć?

@Praca kontrolera jakości

produkcja jest małoseryjna więc klepanie tych samych śrubek przez 3 tygodnie Ci nie grozi. Ekipa na kontroli jest bardzo fajna podzielona na chwilę obecną na 2 dwuosobowe zespoły. Co do pieniędzy to kwestia indywidualna zależna od doświadczenia i umiejętności.

Plus to luzna atmosfera, z prezesami da się pogadac, rozbudowujom hale stawiajom nowa park maszynowy zaczęli też rozwijac. Minusy to tak jak piszą niżej obgadywanie średnie raczej słabe wynagrodzenie i smród w kiblach

Ako

Smród w kiblach bo idą giętarki i siedzą po 25 minut jest dwóch takich co robią sobie dodatkowe przerwy codziennie. Tak jak dobrze napisał kolega wcześniej niektórzy nie wiedzą w co ręce o 6 rano włożyć ale są takie (usunięte przez administratora) co będzie łaził cały dzień od Celiny do montażu z jednym klejem. Kierowca (usunięte przez administratora) wsadzi do auta jedzie i wszyscy go szukają bo nie wiadomo co z chłopem się stało. To są ci którym się żyje w czekamecie dobrze. Gdzie te premie za wydajność porządek na stanowisku i obecność ? Obiecanki jeszcze były przed Covid pieniędzy nie ma do dziś. Po głupie rękawiczki za 1.20zł idziesz a tam następny siedzi książę 8h i wydziela jeszcze zły bo ktoś ma czelność otworzyć drzwi. Przychodzisz na rozmowę ale oczywiście premia uznaniowa jest wypłata na czas dodatek za mleko po okresie próbnym podwyżka hahaha. To jest prawda a zapomniałem jeszcze o tych którzy robią sobie fuchy na boku radziłbym spojrzeć w oko Big Brother między giętarka a piłą. Szkoda mi tylko młodych chłopaków którzy przychodzą a potem są sprowadzani brutalnie na ziemię. Jeżeli choć w jednym słowie napisałem nie prawdę to niech mnie piorun trzaśnie!

Paweł - książę magazynu?
@Ako

@Ako Jak już, to teraz siedzę 7h 45min. Jak przyjdziesz następny razem, będę miał uśmiech przyklejony do twarzy. No i oczywiście rękawiczki z górnej półki. Pytanie tylko czy jesteś na mojej zmianie?

Zbych
@Paweł - książę magazynu?

Tego typu człowiek nie napisze ci na jakiej jest zmianie, posikalby się ze strachu że go zidentyfikujesz. Jest wygadany jak siedzi z telefonem na kiblu a nie jak patrzy drugiemu w oczy.

Zawiedzony

Atmosfera w firmie jest w miarę spoko tylko przez to daje pozytywna ocenę zarobki niskie premii brak, o podwyżkę trzeba sie dużo naprosić często bez skutku. W sam raz dla osób którym nie zależy na pieniądzach.

Stanisław

Witam. Czytając opinie o czekamet pl ilokroc chwalicie się jak i przechwalacie jak dzieci jak to wasz zakład się rozwija ile maszyn dokupuje ile ma nowych samochodów ilu ludzi już nowych przyjęli??.... A co powiecie o rozwoju was samych?? Waszych portfeli??.... Dostajecie podwyżki??.... Premie??.... Wczasy pod gruszą??... Jeśli służycie jakąś radą na forum dla innych to piszcie prawdę. Inni tego potrzebują a nie zachwalania jak tam jest łatwo przyjemnie i narobić się nie trzeba. Widać jak liczycie się z innymi którzy by przyszli tam pracować i by się zdziwili jak TAM ŁATWO I PRZYJEMNIE JEST ale was to może kręci.

W.
@Stanisław

To akurat ciekawe pytanie, sam chętnie przeczytam jakie to propozycje rozwoju pracowników zostały negatywnie zaopiniowane. Chyba, że wróciły niepostrzeżenie czasy PRL i podwyżki oraz awanse należą się rzutem na taśmę po przekroczeniu odpowiednio wysokiej liczby podpisów na liście obecności.

Www
@W.

Koledze chodzi o rozwój naszych portfeli, chodzi o podwyżki bo od czego one zależą to nikt nie wie. Irytująca jest konieczność tłumaczenia w trakcie rozmów dlaczego chcemy pieniędzy, wypominanie wpadek sprzed lat. Przecież to normalne ze pracownik chce lepiej zarabiać, czy musi po to robić szkolenia itp. ?Jeżeli zatrudniam się ze stawką 2400 netto to po dwóch latach mojej pracy zmieniają się dwie rzeczy. Po pierwsze jestem już lepszym doświadczonym pracownikiem, po drugie moje wynagrodzenie jest niższe o poziom wzrostu inflacji. Nasze wynagrodzenia naprawdę nie są wygórowane, 300 zł podwyżki wymaga serii wielostronnych spotkań? Pensja minimalna rośnie a nasze stoją. A może powiążcie wzrost wynagrodzeń z inflacją? Niech to wszystko będzie przejrzyste i zrozumiałe dla ludzi. To że na tym forum wylewa się cały nasz (usunięte przez administratora) nie wynika z tego że jesteśmy takimi mendami. To po prostu frustracja bo z jednej strony jest to w miarę fajne miejsce nikt na nikogo nie krzyczy nie gnębi zlosliwie... brakuje tej jednej cegiełki którą są nasze wypłaty.

Zzzz
@Www

W końcu pierwszy merytoryczny wpis brawo kolego .

Pytanko

Dobry wieczór. Mam pytanie do nowych pracowników. Ile dostajecie na start? Tylko minimalna czy cos wiencej?

Abdul
@Pytanko

Dostajesz tyle ile sobie wynegocjujesz nowy jest lepiej traktowany niż stary możesz dostać 100 - 200 zł mniej od osoby która pracuje 5 lat. Stary idzie po podwyżkę dostaje max 200 zł brutto i to jeszcze po wielu trudach.

Kurde
@Abdul

Z tą koroną to biznes niezły :D

Abdul
@Kurde

W jakim sensie?

@Abdul

Dlatego starzy pracownicy się zwalniają.

Cześć jakie warunki panują na monterce/spawaniu ? Idzie zarobic, jest rovota, nadgodziny? Jak to wygląda ?pozdrawiam :(

@Nowy

Jest robota a zarobki jak wszędzie indziej. Nie jest zle.

Robol
@Nowy

Warunki ciężkie robol najeżdża na robola. Zarobki marne bez perspektyw na podwyżki, wolą modernizować czekamet. Pl.

@Robol

To czemu praktycznie nikt się nie zwalnia? Po za nowymi którzy przychodzą na kilka miechów

@Nowy

ej, no co ty? Przeciez długoletni pracownik się właśnie zwalnia. Co prawda na emeryturę idzie ale argument jest (; a tak poważnie w firmie pracuje 80 osób, a opinie próbuje urabiać jeden frustrat... Skoro w czekamecie jest tak źle, a wszędzie dookoła tak dobrze to doprawdy nie wiem w czym problem. Wystarczy zmienić pracę na lepszą. Przecież takich wysokiej klasy specjalistów jak nasz marudny i niedoceniany kolega z otwartmi ramionami wszędzie przyjmą.

@Takietam

Ogólnie można próbować ale w czekamecie naprawdę nie jest najgorzej. Może się to jakoś fest rozkręci i zarobki pójdą w górę. Sama praca ok. Polecam. Lepsze niż łopatą albo strefa

Jajo

Na magazynie ostatnio rotacja ogromna

Ok
@Takietam

Kto odchodzi na emeryturę?

Ciompel

To jest chyba forum na temat opinii Firmy, a nie do wylewania żali między działami. Nie zachowujcie się jak dzieci specjalnej troski, chyba jesteśmy dorośli i powinniśmy kierować swoje uwagi dla tej osoby z którą mamy problem, a jak nie to istnieje przecież skrzynka uwag dla anonimowych :)

@Ciompel

Następny czemu ty nie kierujesz swoich uwag do osób których masz problem? Oj ciompel teraz od ręki bym Ci podał min 3 przykłady co o niektórych sam gadasz a potem się klepiecie po plecach . Miałem się nie wypowiadać ale jak już tacy ludzie zabierają głos to mnie szlag trafia jest naprawdę dużo osób które mogły by tak napisać ale niestety ty się do nich nie zaliczasz.

Ciompel
@89

Właśnie widzisz kolego towarzyszu, jak już napisałeś poklepiemy się po plecach, bo powiemy sobie nawzajem co o sobie myślimy i idziemy dalej robić swoje :)

Robert

Jak jesteście tacy mądrzy to podajcie swoje imiona, albo najlepiej powiedzcie to na forum przy szefie. każdy pieprzy (usunięte przez administratora) na temat innych działów, a sam pewnie nie jest lepszy... sam wszystkiego nie umiem, ale przynajmniej się staram i nie gadam "ja nie mam za to płacone" pozdro dziewczyny :D

Gerard
@Robert

Taak??? Ale cie dotknęło jak rok czy dwa lata temu były wpisy o Wojtku to chodziłeś z bananem na twarzy i tak samo twój.... Oboje mało co posikani ze śmiechu A teraz ktoś prawdę napisał to oburzenie? Karma wraca fajnie śmieje się z kogoś ale z siebie to już boli.

Kicky deee
@Robert

ROBERT. Po co podawać swoje imiona bo nie rozumie....??? Co jesteś lepszy przez to??? Walczyliście o podwyżki niby oficjalnie na piśmie i co macie jak prezes was zbył pochwal się na forum jak taki z ciebie otwarty gość!!! Gdzie te podwyżki macie!! Ględziłeś że dużo pracy a mało kasy, te jak trza siana to do bociana a nie do prezesa!! I nie ględz o innych działach bo jak wy macie coś zrobić to wasza odpowiedź jest prosta A CZEMU MY TO MAMY ROBIĆ!! Czyż nie tak. Reszta bynajmniej robi i nie dyskutuje, albo się zwalniają jak na niektórych działach! Ale niestety przykre jest to że wy wszyscy tylko patrzycie tylko jak innego stępić skoro sami nie jesteście lepsi. Pozdrawiam cię Robercie. I miłej pracy w dobrym i życzliwym towarzystwie życzę.

Jaca
@Kicky deee

Hahaha w sumie racja jak są jakieś zamieszki w Czekamecie to zawsze na czele stoi Robert przypadek hmmm?? ale na forum obrońca uciśnionych a nie obrońca tylko swoich pomyłka.

@Kicky deee

Ja wam powiem tyle ze albo komuś praca się spodoba i zostanie albo nie po co się kłócić

Dokładnie. Jak stare baby na wsi jesteście. Po osiem godzin dziennie razem w pracy spędzamy to jakiś zespół powinniśmy tworzyć. Rozumiem na szefostwo najeżdżać ale robol na robola?

Jo

Czy firma zatrudnia pracownika do naprawy maszyn.

@Jo

Napewno przydałby się spec od mechaniki i elektromechaniki maszyn.

Zgadzam się z kolega wyżej pojęcie utrzymanie ruchu pełni tylko symboliczną role w firmie niestety

Przecież jest w firmie dział utrzymania ruchu są dwie osoby tam zatrudnione.

Borsuk
@Nowy

Jest utrzymanie ruchu z nazwy jeden ma wiedzę na poziomie jakby dopiero zaczął pracę a pracuje już kupę lat a drugi wiecznie fochy nie wiem czy gwóźdź potrafi przybić ale na całym czekamecie nie ma lepszego od niego wszystko wie najlepiej a wiaty na śmietniki z paru profili postawić nie umiał.

Ty
@Borsuk

Jak by nie umiał to by nie stała a ciekawe czy ty sam umiesz wbić gwoździa a nie obrażać innych pracowników. A ty jaką masz wiedzę na jakim poziomie może umiesz tylko wbić gwoździa.

Jedrek
@Ty

Jakbyś nie wiedział to faceta z urlopu ściągnęli żeby to zrobił jak nie wiesz nie wypowiadaj się

@Jedrek

To jest dział budowlany poprostu. Kiedyś był jeden starszy pan który zajmował się maszynami i jeden budowanie od utrzymania obiektu. Teraz więcej remontów i jest dwóch panów od utrzymania obiektu i remontów. Utrzymanie ruchu tu nie istnieje. Większość napraw maszyn robiona przez firmy zewnętrzne.

Ty
@Jedrek

Raczej to ty nic nie wiesz bo co ja wiem to nie stawiał ją facet co był na urlopie postawił ją w 30 min

BialaDama

Czy Firma zatrudnia kierowców?

@BialaDama

Tak. Trzech jest.

Jozet

Cyrk istny cyrk są nawet małpy. Pieniądze są na wszystko tylko nie na to by nagrodzić pracowników. Premia kto ją dostaje? Na rozmowie oczywiście jest wspomniane ze takie coś istnieje ale chyba trzeba wykleić z 50 behaltrów przez 8h żeby ją dostać 100 zł.

Tezoj
@Jozet

Chyba nawet 100 nie wystarczy , tu nie ma premii .

Igor
@Tezoj

Wiecznie wszystko Zaległe wiecznie wszystko na szybko już nawet sami sprayem malujemy a za to otrzymujemy podziękowanie w formie orędzia zero socjalu pamiętam stary czekamet i teraz ten. Człowiek z uśmiechem do pracy szedł był jakiś spokojniejszy a teraz.... Mam mnóstwo znajomych w innych firmach które też dotknął covid ale jak narazie tylko u nas takie cięcia wszystkiego. Uprzedzam komentarz więc po co tu jestem? Szczerze nie mam pojęcia chyba przyzwyczajenie. Pozdro

Albinos
@Tezoj

Coś marudny ten dział montażu. Wszyscy solidnie pracują ale tylko tam marudzą i to chyba nie pierwszy raz na tym forum.

@Albinos

Chyba większość opini z działu montażu

Alojz

Może nie było by tyle opinii jakby wielki brygadzista wziol 4 litery i zabrał się za pracę a nie za cwaniakowanie i chodzenie tempem spacerowym po hali. Szkoda że nikt nie widzi tego z kierownictwa albo mistrzów zresztą dotyczy to wielu działów daleko nie szukać lakiernia a tutaj to już chyba nie trzeba dodawać nic dobrze że kamerę zmienili lecz raczej nikt w nią nie zerka. Jak robota zrobiona to zasługa brygadzisty bo dopilnował ale ze załoga miała pot w..... To już nikt nie widzi

Toyo woo
@Jozet

W czekamet premia to pojęcie względne. Premie na dole to mają pewnie mistrze tego na sto procent nie wiem ale widać to po ich obrotach, na chali latają jak by ich komary pożerały i gonią, no cóż swój swojego nie pogoni brygadzista z montażu faktycznie czy on jeszcze coś robi??? Ale nie nadawać jest wszystko ok nie ma źle praca przyjemna atmosfera przyjemna ha ha itp.

Ile zarobi u Was magazynier? Doswiadczenie okolo 4 lata widlakiem w centrum logistycznym

@Marek

Pewnie 2500 na początku

Arek

Patrząc na zróżnicowany rynek przeciętna płaca na stanowisku magazyniera wynosi około 3000 zł netto trudno oczekiwać nowych pracowników skoro firma oferuje 2500

Sebix
@Arek

Potwierdzam kolegę wyżej 2500 zł byłem widziałem podziękowałem.

wxz
@Arek

W tej firmie 3000 zł nieosiągalne chyba ze spawacz reszta poniżej niestety

War
@wxz

Juz nie przesadzaj, a krawedziarze a lakiernia a technolodzy, nie wiem jak lasery i kierowcy?

Qwerty
@War

Skoro zarabiasz jakieś lepsze pieniedze chetnie się przeniosę na jakim stanowisku pracujesz ?

War
@Qwerty

Mówię tylko że nie wszyscy maja mniej niż 3 tysiące. Za kilka lat prawie wszyscy tyle bendom zarabiać.

As
@War

Będą tyle zarabiać bo najniższa krajowa pójdzie do gory

Zostaw merytoryczną opinię o Czekamet - Czekanów

• Jak się pracuje w Czekamet?

Zobacz opinie na temat firmy Czekamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czekamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 19 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Czekamet