Polita Sp. z o.o.

Opinie o Polita Sp. z o.o.

Joanna

Gosia R., zadałaś bardzo ważne pytanie. Pewnie tak samo jak Ty wiele osób na forum zastanawia się czy w firmie Polita można awansować i na jakich warunkach. Powiedz , proszę, czy zainteresowałaś się tą kwestią jakoś bardziej? Odbyłaś rozmowę rekrutacyjną? Jeżeli tak, będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje od Ciebie.

Joanna

@Konrad, nigdzie w internecie nie znalazłam informacji na temat aktualnych stanowisk, na jakie firma Polita prowadzi rekrutacje. Myślę, że w tym wypadku najlepiej będzie, jeśli wejdziesz pod ten link - http://www.polita.com.pl/kontakt.html i za pośrednictwem maila bądź telefonu jaki jest tam podany złożysz swoją aplikację. Jeśli to zrobisz i udasz się na rozmowę rekrutacyjną bądź tak miły i opisz tu przebieg owej rozmowy. @romeczek 23, czy pomimo problemów jakich doświadczyłeś w związku z komunikacją z Regionalnym firmy Polita, możesz opisać tu również zalety jakie dostrzegasz z pracy w tej firmie?

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

ANONIM......!

Firma polita nie jest do konca taka uczciwa daja wolne a pozniej mowia ze nie ma grafiku jeszcze rozumiem czekac dzien czy dwa ale nie 2-tygodnie. Nie polecam wspolpracowac z ta firma na terenie Radomia.Z wyplatami tez nie sa do konca szczerzy.

aira
@ANONIM......!

Drogi/a Anonimie czy Ty wobec firmy byłeś/a uczciwy/a ? Dobrą komedię umiałeś/a odegrać i wymyślanie na poczekaniu itp....co do wypłaty mam dowody , że otrzymałeś/a uczciwie wg stawki i przepracowanych godzin. Oczernić można szybko , ale konsekwencje za to też się ponosi.......życzę powodzenia w nowej pracy o ile nie będziesz kombinował/a . Kombinatorką jesteś dobry/ą na piątkę z plusem

Mała

Pracuje w Policie już 8 lat i jestem bardzo zadowolona. Kierowniczka i brygadzistka są ok. Potrafią pochwalić i powiedzieć" dziękuję" Pieniądze zawsze wypłacane na czas. Ja mam stawkę netto 12 zł a za niektóre prace dostaję nawet 15 zł. Kierowniczka chciała mi dać umowę ale mi bardziej opłaca się pracować na zlecenie. Polecam :)

Duże Gie

Pracowałem tam rok czasu. Czasem były spiny Ale to jak w każdej pracy...Z pieniędzmi nigdy nie było problemu.Kierownik Norbert jak i Daniel w porządku.Pan Daniel czasem niepotrzebnie przynosił problemy do pracy.Potem była nerwówka.Ale tak to 8/10 .Pozdrawiam

Joanna

Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Wpisy nie mogą ich naruszać. Niedopuszczalne są m.in. komentarze zawierające treści wulgarne, czy ordynarne. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: www.gowork.pl/regulamin

Joanna

@Gosc@Były pracownik jeśli występują nieprawidłowości w pracy któregoś z pracowników, czy też bezpośrednich przełożonych to warto taką informację przesłać bezpośrednio do firmy. Będzie to najbardziej skuteczne rozwiązanie w tej sytuacji. Zawsze warto o nich informować pracodawcę. Wątek ten nie jest odpowiednim miejscem na opisywanie indywidualnych pracowników firmy i podawanie ich danych personalnych. Przypominam o obowiązujących zasadach regulaminu.

Gosc

Pracowałem w Radomiu kierownik wporzadku facet,robota niezbyt ciężka.Nie polecam tej pracy w Radomiu na terenue M1 ze wzgledu na brygadzistkę wyzywa ludzi,twierdzi ze wszędzie brudno i ze ona najlepiej sprząta bo jej Dyrektor tak powiedział.Kazdy facet dla niej to pijak,nie szanyje współpracowników i jak by mogla to by spala na terenie firmy i zywila sie bobrami dyrekcji.Lubi jak się jej cukruje i za nią ribi bo wtedy ma czas na kawe a jak się postawisz to jestrs gnojony i wtzywany.Do kierownika mówi co innego a co innego robi.Oszukuje na godzinach-nie umie liczyć

Pani(usunięte przez administratora) Niejaka kierowniczka obiektów na Pomorzu kłamie prosto w oczy , oszukuje pracowników . Szef -niemiec udaje przy pracownikach , że nie potrafi jezyka polskiego a w ukryciu porozumiewa sie tylko w tym jezyku . Ta cala firma to porazka . Wiecznie brakuje srodkow czystosci . Wypłaty zawsze nie zgadzaly sie o pare zlotych . Omijajcie ta firme szerokim lukiem

Przestań prac brudy kobieto ,co kogo obchodzi jak sie ubierasz

Praca spokojna, do czasu kiedy nie odwiedza Cię kierownik regionu na Pomorzu, wtedy zaczyna sie horror. Brak logicznego porozumienia z pracownikiem serwisu sprzątającego który traktowany jest niczym zero lub mniej niż zero. Pani kierownik przywołuje pracownika palcem niczym psa. Totalny brak szacunku i wszechobecny stres w obecności tej Pani. Mówi jedno, robi drugie, obiecuje wiele, a tak naprawdę pracownik nie ma nic z tego. Brak niezbędnych środków chemicznych do pracy . Przykre, lecz prawdziwe. Ludzie nie dajcie sie nabrać.

Pracowalam w firmie Polita przez 13 msc . Brak slow na to co tam sie dzieje . Chamstwo , wyzysk , obrazanie pracownikow , wyzywanie od glupkow i (usunięte przez administratora) Kierownicy regionow to sa tak niekompetente osoby , ze zastanawiam sie co oni robia na tych stanowiskach . Zero szacunku do pracownikow bo przeciez serwis sprzatajacy to nizsze sfery . Teksty typu "oni i tak nie zrozumieja przeciez to ludzie po 8 klasach szkoly podstawowej " no coz ale tak sie sklada ze jestem osoba wyksztalcona . Nie toleruja osob zadbanych , dbajacych o swoj wyglad i wygladajacych lepiej od nich . Pracowalam po 16 h przez 3 tygodnie , nie uslyszalam nawet slowa dziekuje . Mialam zaplacone tylko za 12 h pracy a na koniec i tak bylo ze jest zle zrobione . Ta firma zneca sie psychicznie nad ludzmi (3 osoby z pomorza sa na zwolnieniu psychiatrycznym ) . NIE IDZCIE TAM LUDZIE JESLI NIE CHCECIE WYLĄDOWAC U PSYCHIATRY . TA FIRMA NIE POWINNA ISTNIEĆ !!!

Pytająca

Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić jak to jest , jeśli pracownik POLITY wykonuje pracę w jakiejś firmie 3 razy w tygodniu i w dni kiedy powinien pracować wypadają dni wolne w naszym kraju ( dokładnie chodzi o 1 i 3 maj) to co te dni należy odpracować? Nie rozumie tego.

Nicki
@Pytająca

Zależy od zawartego kontraktu z klientem.

Joanna

@Leszek możesz powiedzieć więcej na temat tego co w pracy w firmie Ci się najbardziej podoba?

Leszek

Pracuje w tej firmie już dwa lata i nic złego nie mogę powiedzieć. Warto pracować bo jest umowa i wypłata na czas.

miki

Pracuję w Policie i jestem zadowolona jak ktoś nie ma chęci do pracy to wszędzie będzie narzekał. Lubię swoją pracę wykonywać dokładnie.

beti
@miki

U mnie tez jest ok

Janeczka

Firma specjalizująca w oszukiwaniu pracowników , kradzież godzin pracowników jak i firmy tak jest w Rumi

Polita
@Janeczka

Witam Pani Janeczko, skoro zostala Pani oszulana to trzeba to zgĺosic . Sprawa na pewno zostanie wyjasniona. Listy obecności sa kontrolowane. Nasza firma zawsze uczciwie wyplaca pieniadze a jesli w Pani przypadku tak nie bylo czekam na Pani kontakt. Pozdrawiam Kierownik Regionu.

Polita
@Janeczka

achhhh

brak mi słów na takie podejście

gala

wąż na bezrobociu siedzi i pobiera kase z opieki

lucy

Widzisz łucja i tu się różnimy ,bo ty masz obawy ,a ja ich nie mam.Moze jestem wyjatkowa i mam wykształcenie i pomysł na życie i wolność o której dzisiaj każdy marzy.A swoją opinię napisałam dla Ani.Podpowiedziałam jej tylko ...spróbuj

Zostaw merytoryczną opinię o Polita Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Polita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polita Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polita Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polita Sp. z o.o.