Polita Sp. z o.o.

Opinie o Polita Sp. z o.o.

nick

Ludzie!!..Wiecie jak im się dobrać do dupy???..Nie przypuszczałam że taka błaha rzecz może narobić tyle dymu..Na marketach Polita ma grafiki wg których ludzie pracują,i tu jest haczyk,bo ludzie na śmieciową umowę zlecenie nie mogą robić wg grafiku,powinni dostać umowę o pracę jeśli firma chce ich dalej zatrudniać..Tak więc do dzieła ludzie jeśli wam nacisneli na odcisk...

RADEK

MNIE TEŻ INTERESUJE PRACA W TEJ FIRMIE.CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK TO WYGLĄDA W MARKECIE REAL W JANKACH ,JEŚLI KTOŚ Z WAS TAM PRACOWAŁ TO PROSZĘ O JAKIEŚ INFORMACJE.(usunięte przez administratora)

Bohun

Bardzo interesuje mnie praca w waszej firmie.Slyszalem od pewnej osoby ze praca u Was jest bardzo fajna,mozna przyjsc sobie do pracy jak sie chce a przerwa trwac moze nawet 2-2,5 godziny i to za calkiem niezle pieniazki.Nie ma stresu bo nie ingerujecie tak bardzo w to co kto,ile i jak pracuje.Takiej pracy wlasnie poszukuje od dluzszego czasu.Ta osoba od ktorej to szlyszalem jest Waszym pracownikiem i pracuje w salonie samochodowym.

radek

Ciciałbym się dowiedzieć ja wyglada praca w takich firmach,chodzi mi głównie o pracę w serwisach sprzątających w marketach np.Real czy Tesco.Jak wygląda taki dzień pracy,jakie sa wymagania , jakie dokumenty są potrzebne i ile wynosi wynagrodzenie.Pytam ponieważ znalazłem kilka ogłoszeń gdzie szukają właśnie do pracy w CH Janki i Tesco.Prosiłbym o jakieś informacje od osób które miały już doczynienia z takimi firmami i mogły by mi udzielić bliżyszych informacji.mÓJ EMAIL : radeks(usunięte przez administratora)

Nick - 2010-12-08 00:58:44 Wiem który to i słyszałem o tej sprawie,znałem tego gościa..Cieplutko wtedy polita miała jak inspekcja zapukała do biura..Bardzo dobrze,tak trzymać też tam nie pracuje juz,

oszukany

Wielkie niespotykane dziadostwo to jest właśnie cała polita.

Polita to oszusci. Kierownicy kantuja ludzi na godziny. Dają jakieś dwie śmieszne umowy moje były wipisane na kolanie zielonym długopisem. Ten śmieszny kierownik w leuramer mern na ulicy struga to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prostak i złodziej powiedział mi że mam sie nie pokazywać w pracy i że kasy mi nie wypłaci. Jednak nie dałam sie napisałam do inspekcji pracy i swoją kase odzyskałam. UWAGA NIE PODEJMUJCIE TAM PRACY NIECH TA CHORA PSEUDO FIRMA W KONCU SPLAJTUJE!!! Naprawde szkoda waszych sił i nerwów. A sklepy i inne instytucje, które współpracuja z tą firma tracą tylko na swojej opinii.

Czarna

Witam osobiście nie pracowałam w super firmie polita ale jezeli w tej firmie pracuja ludzie którzy notorycznie oszukuja ludzi (wiem z doswiadczenia ) nie wypłacaja kasy i sa scigani za oszustwa to jak ma byc dobrze ???????Firam do tej pory nie udzieliła mi odpowiedzi na pismo czy pewnien pan u Opolu był zatrudniony ha ha ha a pracował na lewo i nie płaci alimentów ale kazdy ma to w głębokim powazaniu .Jak to mówia jaki pan taki kram .Zalecam dokładniejsze sprawdzanie osób które przyjmuje firma do pracy .Pan przekret pracował w oddziale Opolskim

nick

Firma Polita to (usunięte przez administratora) szczegolnie w Gdyni (MAKRO) (usunięte przez administratora)zwalnia ludzi po paru dniach bez zadnej przyczyny ,zaniza wynagrodzenie,wyzywa w pracy nawet klientow .Traktuje pracownikow jak śmieci.Lepiej w domu siedziec niz Tam Pracowac.UWAZAJCIE!!!!!!

polita?????tam sami znajomi z okolic pracujakumple po kumplach i rodzina po rodzinie w dodatku trakuja ludzi jak smieci a oszukuja na wyplatach

Były Pracownik

Ja miałem stawki za godzinę 7 zł 8zł za nadgodziny w tygodniu 9 zł za soboty 10 zł w niedziele i święta Brygadzista Kolega Kierownika Nie miał ani jednej nadgodziny a pod bankomatem po wypłatę stał pierwszy Jednego miesiąca zarobiłem 2200 zł a Kierownik zmienił listę i zabrał mi 500 zł taki był kanciarz wyrzucili go sa nowi jeszcze gorsi Wróblów

Były Pracownik

Były pracownik Polity to ja Pracowałem W Policie w Wróblewie pracowałem nawet 388 godzin miesięcznie byłem bardzo dobrym pracownikiem i dwa razy się zwalniałem przez Kierowników Jest tam sama mafia i oszusty

fik fak

Witam Mam wielkie zastrzeżenia co do systemu pracy prowadzonego w Waszej firmie oddzał w gdyni ,gdzie niejaka Pani (usunięte przez administratora)(tak każe się tytuować) szmaci ludzi oszukuje w godzinach pracy i w stawkach godzinowych ,jej zachowanie jest karygodne i chwali się że prezes zawsze za nią stanie ,nie da jej nawet dotknąć cyt. ( wy sie kurwy w życiu nie liczycie ja jestem waszą panią i ja wami żądze macie dzieci chore to się pierdolcie nie trzeba sie ruchać) wiec po tych słowach nie sposób pracować i raczej trzeba użyć prawa .

kormoran

W policie pracuje się tylko na umowę zlecenie, stawka 6-7 zł na godzinę, dają jakieś dwie dziwne umowy na śmiesznie niskie kwoty np. jedną na 100zł a druga na 500 zł, więc nic do koroniówki się nie liczy bo nie odprowadzają składek na fundusz pracy z tej większej kwoty, tylko z tych 100 zł. masakra trzymajcie się od nich jak najdalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Polita Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Polita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polita Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polita Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polita Sp. z o.o.