Polita o. Wróblów

Wróblów

Opinie o Polita o. Wróblów

anonim 2011-04-18 22:26:11
Dla jasności wszystkich zaglądających na to proste forum naszej prostej firmy chciałbym na samym wstepie oznajmić że poniższy wywód bedzie dotyczył odziału Polity we WRÓBLEWIE. Firma dla której POLITA wykonuje swoje proste usługi jest prężnie rozwijającą sie firmą, znaną w całej Polsce, słynącą ze swoich wyrobów oraz sposobu wynagradzania pracowników dzięki którym ten zakład w ogóle może funkcjonować (przeciętnych kowalskich sumiennie [usunięte przez moderatora]swoje osiem godzin dla których niedziela to poniedziałek a święta to wtorek...Jak większości nam okolicznych przecietnych zjadaczy chleba wiadomo firma POLITA (nazywana przez okolicznych PÓŁ LITRA) wykonuje usługi w zakresie higieny dla tego wspaniałego wielkiego \"białego domu\"... Sam rodzaj wykonywanej pracy nie jest zły: wyrzucanie mięsa trzeciej kategorii, bądź mycie kratek sciekowych. Lecz nie do tego zmierzam...Najgorsza w tym wszystkim jest współpraca tych dwóch jakże bezpruderyjnych firm które suma sumarum sa siebie warte na tyle co drogi alkohol przelany przez [usunięte przez moderatora] obydwóch firm w Sławie na ulicy .... tuż ponad zaopatrzeniem w niezbędne napoje wyskokowe. [usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora]rewiru [usunięte przez moderatora]. pojawia sie tylko wtedy gdy przychodzi moment co miesięcznego rozliczenia z \"białym domem\"...Przyjeżdża, zgarnia niezbedne dokumenty oraz potwierdzenia przelewu, po czym znika jak ryż kebabowi by powrócić za miesiąc po kolejne dowody naszej przelanej krwi na rzecz jakiegoś kolesia którego 99.9% pracowników POLITY nie miało nieprzyjmności oglądać...Drugi z wirtuozów to[usunięte przez moderatora] tegoż śmierdzącego maciorami rewiru Stalin który pracuje dwie godziny dziennie. Ma kosmiczną i adekwatną do radzaju wykonywanej pracy stawkę i w grudniu 15 dni urlopu do wykorzystania...ale to wszytko jest niczym w porównaniu z teatrem z jakim niemalże dzień w dzień musimy mieć do czynienia..[usunięte przez moderatora] firmy dla której POLITA wykonuje usługi we Wróblewie oraz plejada kilku wpływowych [usunięte przez moderatora] prostaków, spotykają się z [usunięte przez moderatora]polity na ulicy .... by wspólnie oszacować na ile udało im się wykorzystać ikony zakładu ( nas prawdziwych pracowników) i ile udało im się zaoszczedzic...Sztuczne problemy tworzone we wspólnym scenariuszu przy wspólnym piwie, odbijają się na naszych kręgosłupach i nerwach ale kogo to obchodzi, skoro i tak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...szczerze powiedziawszy to tylko nadzieja na stałą pensję skłoniła mnie do pracy w PÓŁ LITRZE i teraz juz wiem ze nikomu tego miejsca nie polecę chyba że ktoś lubi być traktowany jak koń na polu...Gdyby nie ograniczenia czasowe i szersza wiedza jaką można wynieś przegladając internet móglbym opisac szczegółowo setki absurdalnych sytuacji które w swietle logiki i zachowań etycznych postawiły by tą lożę szyderców w dalekiej odchłani prostactwa i warcholstwa wynikającego z dobrze ugrzengo stołka...Nie mam pojęcia czy strona z tymi opiniami powstała w jakimś konkretnym celu czy po to by loża szyderców popijająca piwo z Poznania miała miejsce w które mozna zajrzeć i pośmiać się z biednych żuczków... koniec finish ciao aloha daswidania
Zostaw swoją opinię o Polita o. Wróblów - Wróblów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polita o. Wróblów