Polita Sp. z o.o.

Opinie o Polita Sp. z o.o.

Agusia

Bardzo dobrze się pracuje :) POLITANKI najlepsze babki

marlena

(usunięte przez administratora)Praca dobra tylko dla emerytów którzy chcą sobie dorobić do emerytury. Umowę o pracę dostaniesz jak masz grupę o niepełnosprawności ponieważ dostają dofinansowanie z pfronu więc to wykorzystują. Masz najniższą krajową więc w tych czasach to śmiech na sali. Bez grupy masz tylko śmieciówkę. Nie polecam z całęgo serca.

@marlena

Firma jak kazda inna ktora zatrudnia tez ludzi z orzeczeniem. Prawda jest to, że pracują osoby w firmie którzy mają umowę o pracę a nie mają orzeczenia. Więc nieprawda jest to że umowy mają tylko ludzie z grupą. Po drugie najniższa krajowa? Nikt nikogo nie trzyma tu na siłę, idź do pracy gdzie zarobisz więcej. Emeryci ? Jasne, są chętni aby dorobić. Zaskoczę Cię! Dla wielu jest to jedyne źródło utrzymania i nie pracują za najniższą, więc po co wypisywanie tych bzdur.

Nie ważne

Emeryt bez emerytury? Nie spotkałam się z takim czymś, pracują tu przeważnie emeryci którzy sobie dorabiają do emerytury. To że są takie osoby które mają umowę o pracę bez grupy to zgadza się, dostają umowę ale na jakich warunkach to zostawię bez komentarza.

Marlena

Dadzą ci umowę o pracę jak masz grupę niepełnosprawności, korzystają z tego ponieważ dostają dofinansowanie z Pefronu a ty masz umowę o pracę, proste. W normalnym firmach umowę o pracę masz bez okazania orzeczenia o niepełnosprawności.

Marlena

Nie polecam firmy, niskie zarobki, praca dobra dla emerytów którzy chcą sobie dorobić do emerytury. Jak masz grupę dostajesz umowę o pracę i najniższa krajową, bez grupy masz zleceniówkę. Tragedia po prostu

@gabrysia a możesz powiedzieć coś o zarobkach?

Gabrysia
@Ania

Moge 1600 na reke

Alicja
@Gabrysia

Dzięki za informację. Akurat szukam czegoś na temat pracy w Polita. A czy do tego dochodzą jakieś premie?

Mała
@Gabrysia

Ja mam 2400 netto. Wiem, że to zależy od obiektu na jakim pracujesz. Ja sprzątam biura. Fajna praca, spoko ludzie :)

Artur
@Mała

Możesz napisać jaką masz umowę i czy dostajesz świadczenia socjalne?

???
@Mała

Po ile godz dziennie pracujesz? I ile dni w tyg?

Zosia

@on a jakieś benefity ? Karta multisport ?

on
@Zosia

Żadnych paczek na święta , żadnej gotówki, nie ma też karty multisport. Firma oszczędza na wszystkim

on
@Zosia

Żadnej karty multisport nie ma, paczek na święta ani gotówki nie uświadczysz. Firma oszczędza na pracownikach

@on

Akurat karty Multisport nie ma, ale firma zapewnia np.bardzo atrakcyjny pakiet medyczny, również dla członków rodziny. Regularnie wypłaca premie najlepszym pracownikom. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Co wchodzi w socjal Polita Sp. z o.o.?

On

Socjal w policie? Zapomnij

miki

Pracowałam w Policie trzy lata zawsze miło wspominam ten okres . Można było się dogadać z przełożonymi , wspaniała atmosfera ze współpracownikami. Również świetnie się dogadywałam z pracownikami obiektów , w których miałam okazję pracować.Zawsz było super .

Gabrysia

Mi się bardzo dobrze pracuje w polisie i mężowi tez

Joanna

@AJey, chciałabym, abyś wyrażone zdanie na temat pracy w firmie Polita uzasadnił, ponieważ zarzuciłeś firmie wykorzystywanie pracowników, jednak w żaden sposób tego nie uargumentowałeś. Czy mógłbyś opisać, dlaczego tak oceniłeś to miejsce pracy? Może są jednak jakieś pozytywne aspekty, którymi mógłbyś się dzielić?

AJey

Firma wykorzystuje i nie szanuje pracowników. Omijać z daleka. Moje sugestie dla Polita Sp. z o.o.: Czas na refleksje bo stracicie resztę kadry.

Smutny
@AJey

AJey łatwo jest pisać jako osoba anonimowa. Skoro masz jakieś informacje na temat nie szanowania pracowników to zgłoś to bezpośrednio do centrali firmy Polita. W takich firmach pracuje wielu pracowników. Krzywdzące jest jeśli przez jedna osobę reszta pracowników zbiera negatywne opinie. Na pewno firma rzetelnie sprawdzi Twoje informacje. Oceń też swoje zachowani , czy przypadkiem nie naruszyłeś rażąco jakiś zasad ? Mam wrażenie, że większość dodawanych tutaj postów to " kara" za zwolnienie z pracy w wyniku np. za nie przychodzenie do pracy itp...

Joanna

@Dawid, dziękuję za odpowiedź. Czy pracując w firmie Polita, masz szansę na otrzymanie awansu oraz co za tym idzie wyższego wynagrodzenia? Pracodawca przewiduje dla swoich pracowników jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego? Opisz, proszę, jak to wygląda według Twojej wiedzy.

Joanna

@Pracownik, przypominam, że wypowiadamy się na forum publicznym i przedstawione przez nas zarówno pozytywne, jak i negatywne kwestie związane z pracą w firmie Polita powinny być odpowiednio uargumentowane, dlatego chcę, abyś opisał szczegółowo sytuacje, które opisałeś w komentarzu. Czy przez cały okres Twojej pracy na rzecz firmy Polita nie zauważyłeś niczego pozytywnego, co mógłbyś napisać? @Dawid, z czym dokładnie można się dogadać? Chciałabym poznać Twoją szczegółową opinię na temat tego miejsca pracy. Czy mogę liczyć na Twoje doświadczenia związane z pracą w firmie Polita?

Dawid
@Joanna

Zawsze kiedy potrzebuje wolne dostaję. Jak coś się dzieje z moim dzieckiem i muszę jechać do przedszkola też nie ma problemu. Kierownik i Brygadzista rozmawiają normalnie i zawsze zapytają co slychac. Wypłata zawsze na czas. Ja nie narzekam.

Ludzie ta firma nie powinna istniec. Kierowniczka na Pomorxu to osoba bezduszna, obraża pracownikow, a przeciez jest takim samym czlowiekiem jak my. Ale zlo wraca do kazdego. TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD POLITY!!!!

Dawid

Anonimy może pisać każdy. Pracuje na Pomorzu i nie spotkałem się ze złym traktowaniem. Zawsze można się dogadać.

Joanna

@Jola I., możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w firmie Polita? Jak obecnie w Twoim odczuciu, przedstawia się sytuacja w tym miejscu pracy? Wypowiedz się, proszę, na temat takich aspektów jak atmosfera, warunki socjalne, poziom wynagrodzeń oferowanych przez pracodawcę.

romeczek 23

Pracuje w Policie od stycznia i nie do konca rozmiem ich polityke, moze nie samej firmy, bo jej nie znam , ale podejscie Regionalnego . Regionalny pojawia sie , ale nie rozmawiam z nami , obiecuje i na tym obiecanki pozostają. Jedynie dwa obiekty utrzymuje Pani E.... zapierdziela równo jak brakuje pracownika na wozkach, belownicy czy maszynie i to po godzinach . Staramy sie , zeby pani E......nie miała z nami problemow. Regionalny powinienm zainteresowac sie swoimi obiektami, a nie konczy sie na obiecankach. Ludzie nie chca przyjsc jak slysza sama nazwe dotyczy sie to wojewostwa mazowieckiego nie bede pisal miasta , bo to nie ma znaczenia. Od kwietnia nie pracuje juz w tej firmie i to najgorszej.

Ania P.
@romeczek 23

Drogi romeczku jak wam może obiecywać jak z wami nie rozmawia?? Jedno drugie wyklucza.

Gosia R.
@Ania P.

Też jestem ciekawa jak można coś obiecywać skoro nie ma z nim kontaktu. Szacunek dla P. E.... skoro tak ciężko pracuje. Rozumiem, że to wyniki braku pracowników, wiec chyba jednak przysparzają jej pracownicy trochę problemów skoro musi wykonywać sama tyle zadań. Zastanawiam się nad złożeniem do nich CV, czy ktoś się orientuje czy można u nich awansować albo czy nie szukają kogoś na brygadzistę.

Jola I.
@Gosia R.

Odpowiedź do Gosia R. Trochę późno ale Proszę wejść na stronę Polita Sp.z o. o. Szczecin i ponieważ odniosła się Pani do wpisów z miasta Radom tam podadzą Pani kontakt do osoby zatrudniającej w tym mieście. Nie do cudownej, zapracowanej Pani Ewy tylko do kadr w Szczecinie jako pracodawcy. A swoją drogą Panie Romeczku! super że ma Pan takie zdanie o swoich przełożonych. Kierownik regionalny natomiast jak sama nazwa wskazuje nie jest lokalnym tylko regionalnym i nie ma na głowie tylko pracowników z Radomia.

Joanna

@Zosia, rozumiem, że płacone masz za więcej godzin, aniżeli ich faktycznie przepracujesz? Tak wynika z Twojego komentarza w którym napisałaś, że w miejscu w którym pracujesz, pracuje się po dwie godziny, a pracodawca firma Polita wypłaca wynagrodzenie za cztery godziny. Czy możesz sprecyzować w jaki sposób wpisuje się godziny nadliczbowe? Jest jakiś wewnętrzny zeszyt w który należy wpisywać godziny i dni w których pracowało się dłużej? Czy może jest osoba za odpowiedzialna, która pilnuje tego tematu? Napisz, proszę, jak to wygląda.

Zosia30

Nie polecam brak ludzi, brak sprzętu rejony przeładowane pracuje się za dwóch a pensja taka sama

Ala29
@Zosia30

Gdzie ? Jaki rejon Polski ? Proszę konkretniej.

Zosia
@Zosia30

Tu gdzie ja pracuje pracuje się 2 godz. a zapłacone jest za ponad 4 godz. nikt tego nie pilnuje.

Joanna

@Jon, nie jestem pracownikiem firmy, tylko moderatorem tego wątku. Nie znam szczegółów zatrudnienia w tej firmie. Może ktoś kto pracuje w tej firmie mógłby pomóc @Jon i napisać, czy obecnie są prowadzone jakieś rekrutacje? Czy pracodawca oferuje dowóz pracowników na własny koszt? Dodawajcie swoje opinie o firmie, pomagają one poszukującym pracy.

Joanna

Witam, zastanawiam się w którym kierunku firma szuka pracowników, bardziej w logistyce czy sprzedaży? Jak Wam się pracuje? Czego możemy spodziewać się po zatrudnieniu, jak kształtują się oferowane warunki pracy, czy firma zapewnia system benefitowy? Pozdrawiam.

Jon
@Joanna

Powiedz czy aktualnie szukają pracowników i na jakie stanowisko? Mój znajomy tam pracuje i jest zadowolony, tylko dojazd daleko. Mają jakiś transport firmowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Polita Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Polita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polita Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polita Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polita Sp. z o.o.