Opinie o Promedica24

@ promedica 24

Witam wszystkich opiekunów i opiekunki. Potrzebuję Waszej pomocy. Obecnie jestem na kontrakcie. Chcę zjechać przed jego zakończeniem,a firma przeciąga sytuację twierdząc, że nie może znaleźć zamiany i strasząc odpowiedzialnością finansową za zerwanie kontraktu. Jestem u kresu wytrzymałości. Podopieczna nie śpi całe noce. Krzyczy,woła pomocy( hilfe), woła do toalety. Zgłaszałam sytuację kilkakrotnie. W opisie jest napisane " sporadycznie wstaje w nocy" stąd też dodatek nocny. Z tym że sporadycznie to ona śpi. Podopieczna mieszka z rodziną więc w razie mojego wyjazdu nie zostanie sama nie mniej jednak rodzina( córka I zięć) odmówili przejęcia opieki na czas znalezienia nowej opiekunki. Jak wyglądają te kary? Jestem tak zdesperowana że i tak wyjadę . Poza tym zamierzam się ewentualnie odwołać od nałożonych kar z uwagi na przekłamany opis podopiecznej. Dodatkowo mam na świadków tej sytuacji dwie poprzednie opiekunki które zgłaszały ten sam problem i chciały zjechać wcześniej. Był ktoś z Was w takiej sytuacji? Pomocy...

Betty
@@ promedica 24

Co najmniej dwa tygodnie musisz pracować,jeśli kontrakt jest nie zgodny z opisem, pakowalabym swoją walizkę i wróciła prywatnym busem na koszt firmy,tyle w temacie,to że oni nie mają zastępstwa to ich problem,ja bym zjechala

Barbara
@@ promedica 24

A nie można temu zaradzić? Nie przyjeżdżają tam do pomocy czasem pielęgniarki niemieckie (zapomniałam nazwy, chodzi o tych ludzi, co myją, podają leki etc), nie zaproponowali podania jakichś leków, nie potrzebuje pomocy medycznej? Daj znać, jaka sytuacja, nie chciałabym tego doświadczyć sama.

@@ promedica 24

Szanowna Pani, bardzo nam przykro czytać w jak trudnej sytuacji się Pani znalazła. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, jeśli się zdarzyła, to bardzo prosimy o przesłanie na adres e-mail: praca@promedica24.pl informacji dotyczących danych osobowych i informacji, gdzie się Pani znajduje, kim opiekuje, tak, żebyśmy mogli podjąć właściwe środki zaradcze. Dołożymy należytych starań, żeby sytaucję rozwiązać jak najszybciej. Z poważaniem Zespół Promedica24

@Barbara

Po konsultacjach z Promedica zjeżdżam do domu przed zakończeniem kontraktu. Dziękuję Wam za odpowiedzi i wsparcie. Pozdrawiam

Jan
@@ promedica 24

Wyślij wypowiedzenie z 14 dniowym okresem i tyle , nie będzie żadnej kary .

Kasjopeja
@Barbara

Czytaj umowę tam jest napisane że mogą cię przetrzymać tylko kilka dni.Zleceniobiorca jest zobligowany zostać kilka dni Jeżeli zleceniodawca nie może znaleźć zmienniczki zmiennika. Dla jasności umowa jest skonstruowana w języku polskim czyli na zasadach polskiej gramatyki w myśl tej kilka dni jest to od 1 do 10 natomiast powyżej 10 11 12 i tak do 20 to już jest kilkanaście dni powyżej 20 kilkadziesiąt A powyżej100 kilkaset. Jeżeli opis różni się ze stanem faktycznym nawet w małym stopniu to masz podstawę do zjazdu gdyż w umowie nie jest uściślone że różnica ta może być mała bądź duża więc może być każda dobra interpretacja umów pomaga w rozumieniu tego co jest umieszczone w umowie. Dodam że jest to umowa zlecenie która podlega podprawo cywilne gdyż jest to umowa cywilnoprawna i nie podlega pod prawo pracy. Wszystko co jest napisane pod twoim podpisem a nie nad nie ma z podstawy prawnej. Na twoim miejscu bym została na zleceniu bo jeżeli brak snu odbije się na twoim zdrowiu wtedy to ty możesz wytoczyć sprawę o odszkodowanie ale to już ekstremalna sytuacja. Dziwne tylko że jeżeli firma doskonale o tym wiedziała to czemu teraz nagle w odpowiedzi na twoją opinię pokazuje sztuczną troskę i zainteresowanie. Dodam żel rozmowy są nagrywane ale to idzie w obie strony i też możesz ich nagrywać oczywiście za uprzednią zgodą. Jeżeli jest napisane że wstaję sporadycznie to radzę udokumentować Jak często w nocy wstaje i jak krzyczy bez nagrywania wizerunku osoby wystarczy tułów bez twarzy

Anai

Ostatnio dodałam opinię , moje własne zdanie oparte na długoletniej współpracy z firmę .Niestety znikło , jakbym nigdy tej opinii nie napisała. Więc pokrótce napiszę raz jeszcze. Czy tylko ja mam to wrażenie ,że w firmie dzieję się coraz gorzej ? Niemożliwość skontaktowania się z opiekunek kontraktu , kiedy do mojego przeznaczone są 3 osoby , żadna nie odbiera telefonu , nagranie się na pocztę głosową niczego nie daje. Kiedy opiekun kontraktu nie informuje o należnych bonusach wakacyjnych , za ciężkość kontraktu a nawet o dziwo o bonusie za pracę w czasie pandemii , o ile taki istnieje.,Kiedy o swoje wypracowane pieniądze trzeba walczyć , prosić o zwrot kosztów podroży , kiedy po przejechaniu 400 km dostaje się 21 euro , ogarnia pusty śmiech.. Przytoczę tu brak empatii i zrozumienia za strony pani z biura . Ostatnim razem podróżując zabraliśmy rano opiekunkę , mieliśmy ja dowieźć do centrum handlowego . A tam nic ,zero kontaktu , nikt na nią nie czekał , więc kobietka dzwoni do swojej pozal się Boże koordynatorki a ta nie wie co dalej i misi sprawdzić , oddzwoni i co się okazuje ...Opiekunka musi zostać w centrum handlowym i siedzieć na walizce aż bus będzie wracał z powrotem i ja łaskawie zabierze w przekonaniu koordynatorki , nie ma możliwości zostania w busie. Dzięki empatii kierowcy kobieta jeździła z kierowcami do wieczora.... Szkoda słów. Dobrym rozwiązaniem byłoby wysłanie choć raz takiej paniusi w drogę... Firma nie dba o wieloletnich pracowników , po podwyżce otwiera się oczy ze zdumienia pytając gdzie ta podwyżka... Nowi pracownicy na dzień dobry maja obiecane 250 euro bonus...Mam jedną prośbę do Promedici aby nie przysyłała pism mówiących o tym jak są z nas dumni , ile znaczymy w wizerunku firmy ... Niech nie zmienia co kilka lat nazwy , a zadba o tych którzy pracują na rzecz firmy. Panie z biura są na etacie im łatwo mówić o ZUSie , kiedy my mamy tak naprawdę szczątkowe odprowadzanie składek wszystko w granicach prawa. Reklama Firmy prawda ,ale nie do końca.

Urszula
@Anai

Ja nic takiego nie zauważyłam. Powiedziałabym raczej że jest coraz lepiej, bo jak zdobywa się doświadczenie to zarobki idą w górę. O premiach jestem informowana. Ja akurat jeżdżę ich busami i zawsze dowozili mnie bezpośrednio na sztele, także nie wiem jak wygląda kwestia oddawania pieniędzy za samodzielne przejazdy, bo nigdy z tego nie korzystałam. U mnie koordynatorka przeważnie odbiera, a jak nie może to oddzwania po czasie. A jak coś to pamiętaj że jest jeszcze infolinia u nich, tam cały czas jest ktoś pod telefonem.

Anai
@Urszula

hej , ciesze się Twoim szczęściem , Twoimi dobrymi relacjami w firmie. Tez tak miałam kiedyś..

wojtas
@Anai

prawda

Pijoter z Mazur.
@Urszula

Pewnie was cała rodzina w tej firmie.Nic dodać nic ująć.Masz super.Czy pani nie jest ta osoba co z Lublina jechała pierwszy raz do Frankfurtu do takiego wielkiego domu opieki.To był taki wielki pałac z ogrodem a hol przy wejściu to jak w hotelu 5 gwiazdkowym.No i ta pani opowiadała mi że już rozmawiała ze zmienniczką co będzie robić to ta jej odpowiedziała że tylko tabletki podawać i więcej nic.No i tak 3 miesiące.To było w 2017 roku.Raje opiekuńcze istnieją w to wierzą.Poznałem panią co to w czasie pobytu na Majorce dwa tygodnie była z podopiecznym na wakacjach.Pokazywała zdjęcia w busie.Jedna z pań też pojechała ale na Teneryfę na tydzień.Takich przypadków jest więcej ale to już trzeba mieć układy w tej firmie żeby dostać taka stelę.

Pijoter z Mazur.
@Urszula

A ja mam doświadczenie większe niż ty i osoby co tu piszą i zarobki mi obniżano a o premiach nie wspominano.Bonusy tak samo nie dostałem ani razu.Promedica24 mi winna kupę forsy za bonusy.Jak język znam za dobrze też nie dobrze.Tak więc widzę że nic nowego na lepsze się nie dzieje w tej firmie.Czy firma informuje co ci się należy od podopiecznego w czasie pobytu?co ci wolno tam robić a co nie?no nie informuje.A czy wiesz jak wygląda umowa między Promedica24 a podopieczny.No nie wiesz.bo ci nikt nie powie ani nie pokarze.A ja wiem.Bo czytałem.A na info linia to se możesz dzwonić 24h i nic.

Aldo
@Urszula

Pracuje w pr24 ponad 10 lat i z roku na rok jest coraz gorzej. Coraz bardziej kombinują jakby tego biednego opiekuna jeszcze z kasy oskubac. Doszło do tego że opiekun musi jeszcze za to że śpi u podopiecznego to płacić za to! To jest śmiech na sali! W takim razie jeżeli za nocleg trzeba płacić to opiekun powinien mieć wybór gdzie chce nocować. Ja bez zastanowienia bym wybrał, że w hotelu /hostelu niż z podopiecznym, który często w nocy buszuje po domu. Za jedzenie u podopiecznego również nam z wypłaty odciągają to też żałosne.

Lila
@Urszula

Żeby ten tel ktoś odebrał na tej infolinii. Kompletnie nie zgrani ludzi. W szczególności koordynator powinien być bardzo miły dla nas. Malo wiedzy mają jeśli chodzi o różne sprawy. Sztele są okej. Rodziny bardzo przyjazne. Zarobki miazga. To co płacą w Niemczech przy dobrych wiatrach zarobisz w Polsce. Tragedia z kierowcami. Większość z nich to alkoholicy. Zero odpowiedzialności. I głupie odzywki do podróżujących. Niektóre koordynatorki są (usunięte przez administratora) służą z wielką pomocą. Niektóre przerasta chyba tam praca, że są tak nie mile ;-/ Promedica24 nie jest złą firmą.

Kubi
@Lila

Zarobki się tu negocjuje? Mam na myśli podstawę, bo i o bonusach pisano. No i czy ponosi się aktualnie koszty noclegu na szteli i jedzenia tam?

Pracowalsm tzm kupe lat temu.robia kursy na niemiecki jezyk i angielski.mizna jezdzic do sngli nie tylko niemcy.daja mlodych do mlodych pracownikow.nieppwiem ze nie ha tak mialam..sle zrezygnowalsm z opieki niedlamnie ta praca

Duchnicz Krystyna.

Ile wynosi dzienna stawka na wyżywienie dla opiekunki , nie licząc zakupów środków piorących, czyszczących czy papieru toaletowego lub usług kosmetycznych? Wiem, że rodziny na ten cel dostają bonus. A opiekunkom potrącają. A na jedzenie od rodzin dostają grosze, że trudno wyżywić dwie osoby. Bardzo skromne jednostronne wyżywienie, pozbawione witamin i minerałów. Trzeba jeść to co podopieczny i co podopieczny lubi ?Chciałabym znać prawdę, bo na ten temat krążą różne wersje.

Ooo
@Duchnicz Krystyna.

Po co zadajesz pytanie o stawce żywieniowej, tutaj na forum? dużo grup na fb gdzie jest napisane jaka kwota, a po drugie, to są tutaj opinie na temat tej firmy, a nie stawki żywieniowej. 288€ na mc -> 2023 rok

koki wawa
@Duchnicz Krystyna.

Jak ja byłam to było 50 funtów dla opiekunki na tydzień. Kupujesz to co chcesz. Jak Ci nie starcza pieniędzy to kupujesz za swoje pieniądze.

@Ooo

Zadajemy pytania z myślą, że ktoś z firmy na nie odpowie. Przynajmniej ja tak myślałam.

Aga
@Ooo

Ale stawka żywieniowa łączy się z opinią o firmie? Trudno to zrozumieć?

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

W firmie Promedica24 podobno płacą nawet 6200 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Specjalista Ds. Rekrutacji? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Specjalista Ds. Rekrutacji.

Zainteresowana

A te bonusy za przejście to jakie są? A urlop w Polsce jest jakoś ograniczony czasowo czy właśnie nie?

Hans

Dzień dobry, jakie są zasady zjechania wcześniej z kontraktu. Np. Kontrakt jest na 2 miesiące. Po miesiącu stwierdzam, że nie dam rady, źle się czuję, boli mnie kręgosłup i już dłużej nie jestem w stanie pracować z podopiecznym. Czy na tej podstawie mogę skrócić pobyt? Co trzeba zrobić wtedy, wypowiedzenie jakieś wysłać, ile trzeba czekać na decyzję, zmiennika. Proszę o odpowiedź.

Maryśka

Jeśli możesz to daj znać. Zastanawiam się też jak z chorobowym w trakcie kontraktu? Kto organizuje zmiennika wtedy? Zdarzyło się komuś że się rozchorował?

Todorka Dimitrova

Bardzo dobrze mi się pracuje w firmą promedica24! Ot rok czasu pracuje,i nie miałam żadnych problemy! Oczywiście s pomoc i bardzo dużo wsparcie ot moim kordinator! Polecam! Mam 37 lat i zostaje f firmy na długo! Wijazd, dojazd, zawsze w czasie! Ale doświadczenie i ezyka, też dają swoje! Sukces i tilko sukces! Pozdrawiam

Aktualność
Nie zwlekaj – zgarnij dodatkowe pieniądze!
Zaczynamy lato gorącym bonusem o wartości nawet 500 €!
Zasady otrzymania bonusu*:

• umów się na spotkanie z rekruterem, podpisz umowę i dołącz do zespołu!

• wyjedź w okresie wakacyjnym – im dłuższy wyjazd, tym więcej zarobisz

• dni premiowane liczą się od 01-06-2022

• im dłuższy wyjazd i lepsza znajomość języka niemieckiego, tym wyższy bonus!

[color][size][font]
Nasze bonusy stanowią doskonałe uzupełnienie Twojej pensji – nie wahaj się z nich korzystać.
O szczegółach naszej akcji bonusowej dowiesz się:
[/font][/size][/color]

• u naszego rekrutera,

• w każdym z naszych naszych oddziałów,

• pod numerem telefonu: 22 250 55 00

Gocha@promedica24

Czy Promedica odprowadza opiekunkom zaliczki na podatek dochodowy? Kto zapłaci zaliczkę na podatek dochodowy po przekroczeniu 30 tysiecy zarobku?

@Gocha@promedica24

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 22 250 55 00. Tam udzielimy szczegółowych informacji na ten temat. Pozdrawiamy

Mieczysław

Jestem na umowie 6 tygodniowej na nowej steli i rodziny niby jestem pierwszym opiekunem ,do zadań i informacji jakie otrzymałem w firmie były zachęcające do pracy i jak zwykle zderzamy się z rzeczywistością po przyjeździe.Podopieczny jest w innym stanie zdrowia niż opis,po drugie możemy znać język lub nie wykonujemy zawsze te same czynności ,stawki ustalane są z góry i nie są odzwierciedleniem rzeczywistym ,firma stosuje stawki zgodne z rozporządzeniami danego kraju i ma jakieś dochody z tego tytułu,opiekun ma tylko część tz.wypłatę netto plus należne daniny składki i ubezpieczenia i podatek.Od brutto zależą nasze składki emerytalne i podatki.Poznałem bardzo dobrze system pracy biur i myśli pracowników o podopiecznych nie z jednego pieca chleb jadłem,jestem emerytem z bardzo dobrą stawką i po udzieleniu informacji o wysokości moich dochodów spadłem w drabince zarobków za opiekę o 300 euro miesięcznie lub jak kto woli za kontrakt,nie jestem zazdrosny ani zawistny ale nasze stawki opiekunów nie są zależne od tego ile rodzina płaci za opiekę w rytmie płatności za miesiąc.Podoba mi się na razie praca w opiece bo po prostu lubię się tym zajmować,dodam że nigdy nikomu nic nie ukradłem ani nie przywłaszczyłem ale i nie raz też dopłaciłem mało znaczące kwoty.Pozdrawiam wszystkich pracowników tych złych i dobrych.

Dominika
@Mieczysław

Możesz napisać jak firma odnosi się do tych rozbieżności w informacjach a rzeczywistością? Zgłaszałeś to? Jest wtedy możliwa negocjacja stawki?

Iza

Ale to chyba wiadomo że Promedica płaci za kontrakt a nie za miesiąc, zresztą, w biurze bądź na maila, przesyłają kalkulacje wynagrodzenia. Dwa pierwsze przelewy są do 10 albo 15 dnia mc, już nie pamiętam, i trzeci przelew jest tego samego miesiąca pod koniec (30). Na przykład weźmy stawkę 2000€, w jednym miesiącu 10/15 (nie pamiętam dokładnie), ma się na przykład 1000€ a potem pod koniec tego samego miesiąca 1000€..

Swora

Witam, zastanawiam się aby podczas okresu wakacyjnego wyjechać przez firmę Promedica do Niemiec w charakterze opiekunki do osoby starszej. Byłby to mój pierwszy tego typu wyjazd. Bardzo proszę o rzetelne i sprawdzone opinie na temat współpracy z tą firmą oraz jak ta praca wygląda w rzeczywistości i czy warto jest wyjechać na taki kilkutygniowy kontrakt? Chętnie nawiązałabym kontakt z Panią, która wyjeżdża i w taki sposób pracuje. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego popołudnia.

Wi
@Swora

Witam, wystarczy zapoznać się z komentarzami które są na ten stronie, jest wiele komentarzy - opinii na temat tej firmy jak i współpracy. Jest ponad 10 stron opinii..

Alicja

Proszę o info jak wygląda kwestia wprowadzania w obowiązki u podopiecznego. Czy opiekunka, która wraca do Polski zostaje na dzień lub dwa z nową opiekunką i wprowadza ją we wszystkie obowiązki?

@Alicja

Tutaj jest tak że kilkanaście godzin, jak pracowałam z innymi firmami to nigdzie nie było żeby dwa dni były wprowadzenie. Jeśli rano przyjedziesz, to wiadomo że od razu raczej wprowadzą w obowiązki, tak samo jak i pod wieczór. Ja byłam rano około 8-9, zjadłam śniadanie, i potem zmienniczka pokazywała mi obowiązki, co gdzie jest. Ona wyjeżdżała około 17 godziny.

Bin

Firma ma zarabiać a my mamy pracować jak wszędzie ten kto najniżej ma mało a biuro więcej tak jest w całym świecie.Trzeba szukać samemu lepszej firmy i lepszego szczęścia jest to bardzo trudne.Czasem może to nigdy nie nastąpić.Wniosek cieszmy się z tego co mamy bo życie krótkie.Nie ma firmy idealnej i ludzi też

Aleksandra
@Bin

To potwierdzone informacje, że w biurze tutaj można zarobić więcej? Ile mniej więcej można wyciągnąć jako pracownik biurowy?

Kami552

Czy potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności??

@Kami552

Hej, tak, potrzebujesz tego zaświadczenia

Witam. Czy należy mi się bonus za święta Wielkanocne w przypadku gdy mój kontrakt zaczął się w styczniu i został przedłużony do połowy kwietnia. I w jakiej wysokości w przypadku gdy cały kontrakt liczy ponad 90 dni? Czy należą się jakieś dodatkowe bonusy (pomijając świąteczne) z tytułu przedłużenia kontraktu? Czy koordynatorzy mają nad sobą zwierzchników, kierowników do których można się zwrócić w sytuacji gdy koordynator prowadzący mataczy i wymiguje się od jasnych odpowiedzi? Gdzie lub od kogo mogę uzyskać numer telefonu bądź adres e-mail do w\w? Jak to jest z tymi bonusami Wielkanocnymi w 2023roku? W jakiej są wysokości jeżeli jestem na kontrakcie powyżej 90 dni ? Proszę i czekam na odpowiedź od kompetentnej osoby.

@Anna

Nie ma Pani swojego koordynatora aby zapytać się jaka kwota się Pani należy? Może Pani zadzwonić również na główny numer tej firmy (+22) i tam osoby z działu odpowiedniego powiedzą Pani. Co my możemy Pani pomóc? Przecież nikt nie zna warunków umowy, oraz bonusu...

@Anna

Dzień dobry, w kwestii bonusów świątecznych najlepiej zwrócić się z pytaniem bezpośrednim do koordynatora lub na infolinię, która działa pod numerem: +48 22 250 55 00 . Tam zostaną udzielone wszelkie interesujące Panią informacje. Pozdrawiamy Zespół Promedica24

Halina
@Anna

A jaką kwote podstawy masz na kontrakcie? Powiesz na jakim jesteś tu stanowisku? Udało się uzyskać Tobie jakieś info odnośnie tego bonusu? Czy jakieś premie do wypłaty też są?

Katarzyna

Co do tej atmosfery, to o co konkretnie chodzi? Bo mnie właśnie interesuje sprawa relacji między pracownikami i atmosfera. Jak konkretnie przejawia się ta atmosfera? Zachowaniem innych pracowników? Słowami? Czynami? Można jakieś szczegóły? To dośc ważne dla potencjalnych kandydatów.

U

Byłam z firmą tylko raz, co nieco mogę powiedzieć. Przed wyjazdem najpierw trzeba podpisać umowę, i potem przedstawiają zlecenie. Co do umowy elektronicznej (w takiej formie podpisywałam), to cała umowa miała 60 stron, z czego jest adnotacja o opłacie za oraz zakwaterowanie (standard podstawowy coś takiego. W umowie nie ma nic chroniącego nas jako opiekunek, oprócz że 40 h w tygodniu jest praca, są rzeczywiście napisane nasze obowiązki, co do nas należy a co nie. Kary są bardzo wysokie, rozumiem że potrzebne są, i że jak ktoś uczciwy to nie się co bać. Busy mają swoje, jeśli się będzie swoim transportem jechać czy to samochodem czy autobusem nie zwracają kosztów podróży w ogóle, tak samo jak test z covid, musisz zrobić go testem od Pm24. Ja z językiem niemieckim podstawowym (a2), miałam u nich za cały kontrakt 1690€ netto. Miałam na początku jedną osobę do opieki, podobno Podopieczny nie wymagał opieki, a po wypadku okazało się że również wymaga opieki. Od rodziny chcieli 20% stawki od tej którą placą za mnie, a mi powiedzieli że stawkę jeszcze muszą podliczyć.. Zmienniczka po germanistyke miała na miesiąc 1700-1800€ netto za mc, plus wiadomo w kolejnym przelewie "groszówki". Co do samego zlecenia to co zostało mi przedstawione przez telefon tak było rzeczywiście i warunki. Trafiłam dobrze z Promedicą, byłam z odziałem Gliwice. Wypłata była na czas, co do ZUS, to rzeczywiście był opłacany ale nie pamiętam już w jakiej kwocie. Jeśli chodzi o dodatkowe ubezpieczenie oferowanie przez firmę, to jeśli chcesz iść do np. dentysty prywatnie to.. oni umówią wizytę za ciebie, paragon musisz zachować i oczywiście z własnej kieszeni wyłożyć pieniędze, potem ubezpieczalnia wypłaci po X czasie. Obecnie (2023), mam stawkę za 6 tygodni 2200€ netto

Iwona

Widzę, że w wątku każdy pyta o wynagrodzenie. Niestety nikt nie jest skłonny do ujawnienia takich informacji. A z drugiej strony, zatrudnienia jak to wygląda? Jakie umowy dla pracowników? Przejazd jest płatny? Co powiecie na temat kontaktu z biurem podczas wyjazdów, sprawnie wszystko?

@Iwona

Przecież jest wiele postów tutaj napisanych i są stawki podane, wystarczy poczytać sobie.. Zatrudnienie jest na umowę zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 337, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.