Sempre Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Sempre Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 15:22
Znacie firmę Sempre Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.
andy 2016-04-23 14:13
witam forumowiczów. Bo z tego co sie orietnuje agencja sempre sama nei zatrudnia tylko robia to bezpośrednio niemieckie firmy na niemieckich warunkach. wydaje mi się, że to dużo korzystniejsze niż zatrudnienie w Polskce więc warto z nimi współpracować.
wed 2016-05-15 21:28
@marszak to prawda ze maja..za granica na przylad w Stuttgarcie na stanowisko mechanika samochodow ciezarowych oferuja zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
krystian 2017-01-05 16:54
tak daja besposrednio u niemca oferty ale jakie smieszne 9 euro brutto /h minus mieszkanie 250 e , 25 e ubrania robocze, 25e badania lekarskie, bus dojazdy 125 e to na dzien dobry ponad 400 euro , potem co miesiac minus mieszkanie i dojad to wyjdziesz 1000 e ? watpię
Bodzio 2017-01-16 16:38
Mam pytanie i może ktoś wie, gdzie to znaczy w jakim kraju mogę dostać pracę jako elektryk? Jakieś inne info?????
Sempre 2017-01-17 07:56
Jeśli zna Pan język niemiecki, to z powodzeniem znajdzie pracę na terenie Niemiec.
GRIZLI&@ 2017-01-23 11:33
Nie wyjdziesz zostanie Ci około 600 euro a nie piszą jeszcze o AZk na które zabierają godziny
Stefan 2017-01-29 10:44
Bardzo dobra agencja, kilkakrotnie korzystałem z ich pośrednictwa
Bernard 2017-02-21 10:13
Czy aktualna jest oferta pracy dla przedstawiciela handlowego firmy niemieckiej na terenie Polski z branży mechanika pojazdowa? Jeśli ktoś wie cos wiecej?
Natalia 2017-03-14 19:20
Coś na temat pracy dekarza - fotowoltaika w Niemczech?
kurmen 2017-03-30 12:16
Witam,ktoś coś wie na temat pracy w niemczech w zakładach mięsnych ,da się zarobić?
Zbyszko 2017-04-13 11:09
Sempre miała w marcu ofertę dla parkieciarza w Niemczech i mam pytanko czy jeszcze jest aktualna? Bardzo zależy mi na tej robocie a ponieważ słyszałem sporo dobrego o firmie to tym bardziej chcę wyjechać.
Hektor 2017-06-16 17:10
Zrozum to, że zatrudniają "firmy niemieckie"- ale nadal to są tylko agencje pracy, tak zwane leih/zeitfirmy, które wynajmują cię do konkretnych już firm. Możesz się załapać, że będziesz pracował dłużej w jednej firmie ale nie ma gwarancji- możesz skakać co miesiąc lub dwa w kolejnych zakładach/budowach- po całych niemczech...
Bodzio 2017-06-16 21:00
Co słychać w firmie? Tak dawno nikt nie pisał? Chciałem dowiedzieć się o pracy na budowie w Niemczech.
Hektor 2017-06-23 09:43
"...bezpośrednio niemieckie firmy na niemieckich warunkach..."- dla jasności są to nadal tylko agencje pracy, nie ma dzisiaj innej możliwości zatrudnienia w niemczech...
Bodzio 2017-06-24 18:44
Sempre jest z grupy tych agencji które robią dużo dobrej roboty. Człowiek jedzie i o nic się nie martwi.
Zostaw swoją opinię o Sempre Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sempre Sp. z o.o.