Sempre Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Sempre Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 15:22:39
Znacie firmę Sempre Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.
andy 2016-04-23 14:13:20
witam forumowiczów. Bo z tego co sie orietnuje agencja sempre sama nei zatrudnia tylko robia to bezpośrednio niemieckie firmy na niemieckich warunkach. wydaje mi się, że to dużo korzystniejsze niż zatrudnienie w Polskce więc warto z nimi współpracować.
wed 2016-05-15 21:28:55
@marszak to prawda ze maja..za granica na przylad w Stuttgarcie na stanowisko mechanika samochodow ciezarowych oferuja zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
krystian 2017-01-05 16:54:34
tak daja besposrednio u niemca oferty ale jakie smieszne 9 euro brutto /h minus mieszkanie 250 e , 25 e ubrania robocze, 25e badania lekarskie, bus dojazdy 125 e to na dzien dobry ponad 400 euro , potem co miesiac minus mieszkanie i dojad to wyjdziesz 1000 e ? watpię
Bodzio 2017-01-16 16:38:54
Mam pytanie i może ktoś wie, gdzie to znaczy w jakim kraju mogę dostać pracę jako elektryk? Jakieś inne info?????
Sempre 2017-01-17 07:56:54
Jeśli zna Pan język niemiecki, to z powodzeniem znajdzie pracę na terenie Niemiec.
Zostaw swoją opinię o Sempre Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sempre Sp. z o.o.