Promedica24

Opinie o Promedica24

Truskawka

Możliwość rekrutacji zdalnej to super sprawa

Leszek
@Truskawka

A ile jest tu etapów rekrutacji?

Zasępińska

Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach (praca za granicą).

ZOfia

Do tej pory nie spotkało mnie przy współpracy z tą firmą nic złego. Najlepsza na początek i rozkręcenie się w branzy opieki. polecam

Kalina

Można tu dobrze zarobić, gdy się dobrze wykonuje obowiązki. Współpraca musi działać w obie strony

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

Sabina

Fachowa obsługa klienta i pomoc w razie potrzeby. Oby więcej takich koordynatorów jak moja opiekunka kontraktu! Pozdrawiam

Kluseczka

Witam. Parę dni temu przyjechałam z Polski na sztele. Bałam się jechać ale po kursie niemieckiego troszkę zmieniałam zdanie. Natomiast na miejscu będąc to mnie przerosło... Mało tego że nic kompletnie nie rozumiem i jest mi przykro ponieważ wiem że rozmowa to też ważna część pracy (przerósł mnie dialekt) To jeszcze na dodatek czuję się troszkę zrobiona na szaro... jeśli chodzi o samą sztele, warunki pracy itp Mam już nawet myśli żeby zrezygnować, z obawy przed tym że zrobię komuś krzywdę jak czegoś nie zrozumiem ale też przez to że nie czuje się tutaj dobrze. Z czym wiąże się wypowiedzenie? Jakieś kary? Jak to wtedy wygląda z wyjazdem skąd do domu? Czy jeśli zrezygnuje to muszę sama szukać transportu?

@Kluseczka

Dzień dobry, Prosimy o kontakt z opiekunem Pani kontraktu, Pozdrawiamy serdecznie

Kluseczka
@Promedica24

Kontaktowałam się, powiedziała że panikuje i zapytana o wypowiedzenie, niestety powiedziała że nie ma takiej opcji jeśli jestem już w pracy. Kazała przepracować kontrakt i złożyć wypowiedzenie już w Polsce. Za to w umowie jest zapisek o dwóch tygodniach wypowiedzenia więc nie rozumiem...

Che
@Kluseczka

14-dniowy termin wypowiedzenia i kropka.

Wysztafirowana
@Kluseczka

Uwazaj, bo bedziesz plakac. Poczytaj w umowie jakie masz kary powpisywane. Zobacz jeszcze, czy musisz placic za zakwaterowanie i wyzywienie u pdp. Kiedys tak bylo. Nie zdziw sie jak na konto dostaniesz moze z 900 euro.

Sylwia

Bardzo nieprofesjonalna firma. Reklamują się, że oferują kompleksowe wdrożenie, ale szkolenia są chaotyczne, byle jakie i z niepełnymi informacjami. Jeśli po jakimś czasie wciąż masz pytania, to jest jedno wielkie niezadowolenie, że zawracasz głowę, bo przecież odbyłeś szkolenie. Do tego wymagają bardzo dużo, a płacą marne grosze. Przyjazna atmosfera to też bujda - wszyscy wszystkich obgadują za plecami. (usunięte przez administratora) Omijać z daleka

Ana

Nie zgadzam się z tym wpisem. Gdyby była pani na kilku kontraktach i wszędzie było tak samo, to inna sprawa.

Opiekunka

I mnie taka opinia nie zaskoczyła. A to tylko ogłędna wypowiedź jest.

Maja

A czemu tak uważasz? No kontakt to faktycznie słabo. Może warto to gdzieś zgłosić?

@Maja

Oni mają linię alarmowa jak jest weekend albo koordynator nie może odebrać, musiałam skorzystać raz więc powiem że działa bez zarzutu, odbierają

@Ana

Jezeli chodzi o opis choroby to firma uzyskuje informacje od rodziny i opiekunow ktorzy w danej chwili przebywa na kontrakcie, i to do nich pretensje a nie do firmy.Druga sprawa o kontakt z koordynatorem ,jezdze 5,lat mialam kilku koordynatorow i nie zdazylo sie zeby nie mozna bylo sie skontaktowac,tak juz bylo napisane jezeli potrzebuje pilnie sie skontaktowac a koordynator nie odbiera dzwonie na centrale i prosze o przekazanie ze potrzebuje pilnego kontaktu i koordynator zawsze oddzwania.

@Jaga

Dokładnie tak. A poza tym wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...

Ryba
@Jaga

Uzyskuje tylko co z tego? Przekazuje kolejnej opiekunce tyle ile chce.

@Ryba

Tak mogło być wcześniej. Rok temu dostaliśmy dzienniki pobytu. Jest tam wyraźnie napisane o jakie sprawy powinnyśmy zapytać osobę od której przejmujemy obowiązki. Ciekawa jestem ile z Was korzysta z tego dziennika.

Weronika
@Ana

Byłam na czterech różnych kontraktach z firmy Promedica24, przede mną były już opiekunki, książka pobytu była PUSTA!!! Informacje zawarte w opisie pacjenta, jaki dostałam z firmy i ustnie od opiekunki tez nie do końca pokrywały się z rzeczywistością. Czy zostały wciągnięte poprawki, które zgłaszałam - nie wiem. Na pewno nie wpłynęły na zmianę wysokości mojego wynagrodzenia :) A były dość poważne niesilności.

@Weronika

A czyja to wina, że dziennik pusty?

@Weronika

No i o co ten cały szum ? A ja obstawiam tylko nowe kontrakty najczęściej i nie płacze że ktoś mi coś musi napisać bo wszystko ustalam sama , jak się jeździ na opiekę to by wypadało znać język żeby się dogadać z tymi ludźmi

Ana

Pracuję w Firmie 2 lata. Pierwszy wyjazd był bardzo stresujący. Nie będę pisała o szczegółach. Nie zniechęciło mnie to, zrobiłam sobie 2-miesięczną przerwę, w czasie której przemyślałam wszystko. Wiedziałam już jakie popełniłam błędy i co było przyczyną takiego stresu. Wyjechałam kolejny raz . Na początku ustaliłam między innymi czas wolny, którego nie miałam za pierwszym razem, uzgodniłam zakres obowiązków i zabrałam się do pracy. Zostałam w pełni zaakceptowana przez podopieczną i jej rodzinę. Poproszono mnie, żebym została stałą opiekunką. Ucieszyło mnie to bardzo. I tak jeżdżę tam do tej pory. Jestem bardzo zadowolona ale mam też uwagi. Wydaje mi się, że Firma powinna przedstawiać nam rozliczenie kontraktu a w nim: - ile zarobiliśmy, jakie mamy potrącenia (składki, przejazdy, kontrakt ponadstandartowy itp.); jakie dostaliśmy bonusy i dodatki, premie (np za pracę w święta i wakacje) - jak oceniają nas Podopieczni i ich rodziny Na koniec pytanie. Jaki wpływ na weryfikację ma ocena i opinia Klienta. Myślę, że realizacja tego co napisałam wyjaśniłaby wiele wątpliwości i poprawiła wizerunek Firmy. Pozdrawiam wszystkich,

Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za Pani opinię. Pozdrawiamy serdecznie

Bacha
@Ana

Witam.Ana masz rację .Wszyscy napewno chcieliby wiedzieć na czym stoją,a nie tylko symulacja wynagrodzenia. Ja też pracuję 2 lata i widzę tylko symulację. POZDRAWIAM.

Ewa by by no

Czy promedica prowadzi kurs niemieckiego dla osób z Ukrainy i jaki jest telefon osoby z Gdyni pracowałam w Promedica czy ja też mogę polecić osobę ,czy ja za polecenie też otrzymam też jakieś pieniądze ,bo do pracy mnie nie przyjemności.

Mariusz

Pracownicy chyba sami sobie wystawiają pozytywne opinie,nawet budowa zdań jest podobna i pojawiają się w minutowych odstępach. No cóż, nie trzeba tłumaczyć co to znaczy.. co do pracy,to często jest tak, że nie mówi się wszystkiego, zawsze są jakieś niedomówienia. Umiejętności marketingowe mają nie z tej ziemi.

@Mariusz

Tak. to się rzuca w oczy.

@Mariusz

To prawda, przedstawiają kontrakt inaczej niz jest w rzeczywistości. Na moją uwagę, że jest inaczej - pani opiekun kontraktu twierdzi, że dopiero się dowiedziałą ode mnie - tymczasem moja poprzedniczka jej zgłaszała uwagi

@Anna

Niestety umowy nie można negocjować

@Joanna

Ale przecież do umowy można chyba nanieść aneks Ja tak robiłam w innej pracy

Agata

Skontaktowałam się z tą firmą aby dowiedzieć się na jakich stawkach pracują;) Te kwoty wprost zmiotły mnie z nóg. Szkoda , że tak wyczerpującą i wymagającą pracę opiekunek tak nisko się ceni ... Pozdrawiam ;)

@Agata

Takie życie niestety

Mario

Słabe wynagrodzenie, np. za 5-6 tygodni po przeliczeniu na PLN, wychodzi około 4.500 zł może 5.200 zł. Takie są oferty wynagrodzenia za zlecenie. Koszmarne powroty, bo jeździ się po kilka godzin po Landzie i zbiera ludzi. Nie zawsze koordynator miał wiedzę i rzetelne rozeznanie o stanie zdrowia podopiecznego. Miałem dwukrotnie taką sytuację. Teraz za 31 dni pracy zarabiam 1.600 EUR netto.

@Mario

Akurat busy w kilka osób to standard w każdej firmie

@Mario

1600 EUR to ok 7300, a nie 5200

Sol

Promedica ci nie płaci 1600 do jednej osoby , ja mam 1400 z bardzo dobrym

Izka

Niestety już na etapie rekrutacji mam wątpliwości. Słyszę kwotę a dopiero później dowiaduję się że nie rozmawiamy o miesiącu... Pani rekrutująca niestety nie wyjaśnia, nie wiem nie wiem.....

@Izka

Zgadza się. Z tego co wiem wypłata jest inna niż uzgodniona. Umowa nieczytelna. niestety pieniądze bardzo niskie. ale są różne priorytety. Przeczytanie umowy da niewiele bo firma nie negocjuje jej.

Eliza
@Izka

Tak właśnie tez bylo w moim przypadku i zrezygnowalam bo to nie sa zarobki adekwatne do wykonywanej pracy wymagania wysokie

@Joanna

Ale przecież wysyłają symulację przed wyjazdem ile powinno być

Patrycja

Uwaga ! Cenna informacja dla opiekunek i opiekunów : Zdarza się ( u mnie dość często ) po rozmowie telefonicznej z koordynatorką i propozycji wyjazdu na zlecenie nie WYRAŻACIE chęci wyjazdu ,oni i tak w systemie blokują Was , gdzie widnieje wyjazd na zlecenie .Czekając na inną propozycję nikt do Was nie dzwoni bo w systemie jesteście przyblokowani ( może i złośliwie? ) Sprawdzajcie to, Pozdrawiam.

@Patrycja

Serio ? Nie wiedziałam

Joanna

Nawał opinii pisanych przez pracowników tej firmy jest zastanawiający. To co tu czytamy nie jest niestety obiektywne. Ponadto właśnie wrócił kolega ze szteli i niestety wynagrodzenie niedosyć że dużo niższe niż w innych firmach to jeszcze inne niż w umowie. Tak jak czytałam wcześniej-różne potrącenia nie wiadomo za co, więc do końca nie wiesz ile dostaniesz.

maria
@Joanna

umowa pierwasza ramowa specyfikacja kwoty za 6 tygodni pracy 1400 euro przychodza papiery wyjazdowe 1000 euro dzwonisz do rekrutera potem do opiekuna kontraktu zadajesz pytania gadaja nie na temat do tego opryskliwe przerwaja rozmowe rezygnuje z tego piekla zaczyna sie straszenie karami pozatym odilczaja jakies koszty o ktorych im wiadomo a mne nie co to za koszty i za co ta cala tragifarsa konczy sie interwencja prawnika

@maria

Zatanawia mnie dlaczego negatywne opinie sa pisane przez bylych pracownilow ktorzy nie wiedza jak wyglada sytuacja w obecnej chwili.Osobiscie pracuje w Promedice juz piaty rok i mam zupelnie inne doswiadczenie jestem zadowolona

Nysa
@Jaga

Każdy ma inne doświadczenia z Promedica. To że Pani jest zadowolona to nie znaczy że ktoś inny był. Ktoś np trafił na rodzinę która nie chciała wyżywić opiekunki choć kontrakt jasno mówi że zamieszkanie i wyżywienie należy do zleceniodawcy? Drugi przykład jest taki że umawiasz się na 2 h przerwy a wychodzi że wogole nie masz? No i finanse. Umowa jest na 1100 euro na miesiąc a dostaje się 690 euro?

@maria

Dokładnie tak właśnie . Tego się obawiam i mam podejrzenia uzasadnione ze tak będzie. Człowiek jest zbywany jeśli zadaje pytania. A do wypłaty co innego niż na papierze. Doczytałam ze potrącają za mieszkanie , kurs języka i jakieś tam. Drobnym druczkiem i bez określonej kwoty.

@Nysa

Jezeli sa problemy np. ze rodzina nie chce zywic opiekuna to rezygnuje z tej rodziny i prosze koordynatora o znalezienie innej szteli.Aczkolwiek jak jezdze przez 5 lat i bylam u kilku rodzin nie spotkalam sie z takimi problemami.Mozna rowniez sie zwrocic do koordynatora z Niemiec o przyjazd na sztele i wyjasnienie sytuacji.Ale do tego trzeba miec opanowany jezyk by moc walczyc o swoje,duzo opiekunow twierdzi ze do podcierania tylkow podopiecznym nie poczebuje znac jezyk i nie beda sie tego jezyka uczyc.

Nysa
@Jaga

Było zgłaszane wiele razy i nic to nie dało nawet zmienić szteli koordynatorzy nie chcieli. Zarezerwowałam bilet powrotny do domu i wyjechałam. A koordynator to codziennie był inny. Więc nawet gdy mam opanowany język nic nie dało.

@Jaga

Czyli w sumie jakby nie pozostają, język angielski jest potrzebny i raczej lepiej się go uczyć,??

@Jaga

Opinie są pisane przez obecnych pracowników i nie jest nic lepiej pod względem płacy.od nas wymagają języka a tymczasem pracownik biurowy tej firmy nie umie wydukać nic po niemiecku i przekazuje tel koleżance.Nie doceniają obecnych pracowników finansowo .

O
@Paulina

Tak jest potrzebny ,oni mówią po angielsku i ja sie tak z nimi dogadywałem

Ania Ś
@Jaga

Witam, zastanawiam się nad zmianą pracy. Czy jest to równiez praca dla ludzi w wieku przedemerytalnym ? Bedę wdzięczna za informację. Potrzebuję zmiany w życiu i rozważam wszystkie możliwe opcje.

@Ania Ś

Dzień dobry, Oczywiście wiek przedemerytalny to idealny wiek na rozpoczęcie u nas pracy. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 22 250 55 00. Tam udzielimy szczegółowych informacji na ten temat. Pozdrawiamy :)

@Jaga

To opowiedz o pracy w tej firmie i dlaczego Ty właśnie jesteś zadowolona :) ?

@Ania Ś

Witam ja jestem juz emerytka od kilkunastu lat a od 5 lat jezdze jako opiekunka wyrazam oinie tylko w wlasnym imieniu jeste zadowolona i dopoki Bozia da sily i zdrowie bede jezdzila.Zycze powodzenia

Ma rację

Racja

@Joanna

Jakie są pani odczucia po wyjeździe? Ja się zastanawiam nad wyjazdem

Czy waszym zdaniem sztele są zgodne z opisem , waham się nad wyjazdem z tą firmą i mam trochę obawy

werka

Niestety to co firma oferuje w obiecankach a krótko przed wyjazdem to niebo a ziemia. Najpierw zarobki miały sięgać prawie 2tys euro a potem zmieniło się na 700 XD po weryfikacji online mojego języka niemieckiego, który jest całkiem dobry, otrzymałam propozycje kontraktu za niecałe 800 euro haha. (usunięte przez administratora) Panie z rekrutacji są nachalne.

Kejli
@werka

Niestety znam ten temat

Lusia

Generalnie firma jest w porządku ,większość rzeczy obiecana w Polsce podczas rozmów potwierdziła się w praktyce . Bonus wypłącony. Jak najbardziej polecam

Zbigniew
@Lusia

A na jakich umowach zatrudniają? Jest jakiś wybór?

Lisa
@Lusia

To widocznie miałaś szczęście

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 337, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24