Promedica24

Opinie o Promedica24

Michalina

bardzo dobre warunki pracy - umowa, ubezpieczenie prywatne, transport busem i adekwatne wynagrodzenie

Izabela

lubię pracę z ludźmi,jestem zadowolona

pracownica

Trafiłam na świetną babcię do opieki, która jest bezproblemowa i ugodowa. Razem zajmujemy się domem, odwiedzająca rodzina również miła i życzliwa. Zaufanie jest z obu stron

Nie ma lekko ale wypłata godna z poszanowaniem człowieka

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

baśka

Firma wszystko załatwia. Wystarczy tylko dobrze się spakować i jechać

Modrzejewska

Profesjonalna agencja pracy.

VIVI

Jeśli tylko przeczyta się wszystkie informacje w umowie to nie ma niespodzianek. Praca jest ciężka, ale odpowiednio wynagrodzona.

Izabela.

Witam. Mam pytanie czy opieka medyczna dla pracowników Promedica24 jest w języku polski jeżeli obecnie się przebywa w Niemczech ?

@Izabela.

Dzień dobry, opieka medyczna przewiduje opiekę w języku miejsca, w którym obecnie Państwo przebywacie, ale jeśli mamy wcześniej sygnał, że potrzebne jest wsparcie dla opiekuna/opiekunki, to staramy się pomóc w odbyciu takiej decyzji. Warto skontaktować się w tej kwestii z koordynatorem lub infolinią: +48 22 250 55 00. Pozdrawiamy Zespół Promedica24

Agata

gdzie teraz najczęsciej firma wysyła za granice do pracy do opieki ? podzielicie się informacjami ?

@Agata

Promedica ma pracę w Polsce, Niemczech i Anglii

Zbigniew
@Ewa

I jak się te stawki różnią? Jaką umowę się zawiera z firmą?

Byłam z firmą tylko raz, co nieco mogę powiedzieć. Przed wyjazdem najpierw trzeba podpisać umowę, i potem przedstawiają zlecenie. Co do umowy elektronicznej (w takiej formie podpisywałam), to cała umowa miała 60 stron, z czego jest adnotacja o opłacie (niewielkiej) za wyżywienie oraz zakwaterowanie. W umowie nie ma nic chroniącego nas jako opiekunek, oprócz że 40 h w tygodniu jest praca. Kary są bardzo wysokie, rozumiem że potrzebne są, i że jak ktoś uczciwy to nie się co bać. Busy mają swoje, jeśli się będzie swoim transportem jechać czy to samochodem czy autobusem nie zwracają kosztów podróży w ogóle, tak samo jak test z covid, musisz zrobić go testem od Pm24. Ja z językiem niemieckim podstawowym (a2), miałam u nich za cały kontrakt 1690€ netto. Miałam na początku jedną osobę do opieki, podobno Podopieczny nie wymagał opieki, a po wypadku okazało się że również wymaga opieki. Od rodziny chcieli 20% stawki od tej którą obecnie placki za mnie, a mi powiedzieli że stawkę jeszcze muszą podliczyć.. Zmienniczka po germanistyke miała na miesiąc 1700-1800€ netto za mc, plus wiadomo w kolejnym przelewie "groszówki". Co do samego zlecenia to co zostało mi przedstawione przez telefon tak było rzeczywiście i warunki. Trafiłam dobrze z Promedicą, byłam z odziałem Gliwice. Wypłata była na czas, co do ZUS, to rzeczywiście był opłacany ale nie pamiętam już w jakiej kwocie. Jeśli chodzi o dodatkowe ubezpieczenie oferowanie przez firmę, to jeśli chcesz iść do np. dentysty prywatnie to.. oni umówią wizytę za ciebie, paragon musisz zachować i oczywiście z własnej kieszeni wyłożyć pieniędze, potem ubezpieczalnia wypłaci po X czasie.

Umowa miała 60 stron ale razy 2, czyli jedna dla ciebie, a jedna dla nich

Aleksandra

Z jednej strony Was rozumiem, opiekunki, że chcecie się gdzieś powymieniać wrażeniami, ale z drugiej, to jest profil dla pracowników agencji, czyli HR, lektorów, opiekunów, itd. Czy jest tu choć jedna osoba, która powie, jak wygląda praca jako zewnętrzny rekruter w P24? Jakie warunki zatrudnienia dają, czy to na prowizji praca? Jakiej?

Saraj

Ja jestem zadowolona ze współpracyz Promedicą, byłam na kontrakcie i wszystko przebiegło bez zarzutu. Finansowo ok, kwestia wynegocjowania sobie jak najlepszych warunków. Drobny wypadek przy pracy -formalnosci ze strony PM załatwione szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zamierzam co jakiś czas wyjeżdżac za ich pośrednictwem na kontrakty.

Nowa

Czytam wasze opinie i zastanawiam się bo mam z nimi podpisać umowę i teraz nurtują mnie pewne aspekty: - czy jest odprowadzana każda składka? Od jakiej kwoty? - co oznacza w umowie zapis że rozliczenie jest dwumiesięczne? - czy rozpiska z wynagrodzeniem która otrzymuje się przy umowie zgadza się z wpływami na konto? - czy dostanę A1 i EKUZ? Może komuś wyda się to śmieszne ale właśnie stoję przed zmianą firmy nie będę podawać tu nazwy poprzedniej ale byłam tam mocno podrobiona i chce być teraz w miarę możliwości przygotowana

XYZ
@Nowa

Jak chcesz trafić z deszczu pod rynnę to zmieniaj na to co planujesz. Tylko żale musisz zarezerwować dla siebie jak się zorientujesz o co w tym chodzi. Zanim cokolwiek zrobisz- trzy razy się zastanów.

@Nowa

Szanowna Pani, składki ZUS są odprowadzane przy każdej wypłacie wynagrodzenia w kwocie do średniej krajowej. Obowiązuje dwumiesięczny okres rozliczeniowy, co oznacza, że trwa on od 26 dnia miesiąca do 25 dnia następnego miesiąca. Firma działa w oparciu o przepisy prawa i obowiązujące zasady, co oznacza, że przy zatrudnieniu każda opiekunka dostaje A1 i kartę EKUZ i wszystkie inne potrzebne dokumenty. W razie wątpliwości może Pani dopytać i poradzić się rekrutera o szczegóły współpracy lub zadzwonić na infolinię: +48 22 250 55 00, gdzie uzyska Pani dodatkowe informacje. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Promedica24

Selena
@Promedica24

Składki nie są odprowadzane od każdej wypłaty. Widać to na zestawieniu z ZUS-u przysłanego wraz z pit-11

Weronika
@Nowa

Właśnie zjechałam 4 tygodnie temu z kolejnego (czwartego i ostatniego) kontraktu. Za każdym razem były niedomowienia dotyczące miejsca pracy, obowiązków, godzin wolnych, brak bonusu za prace w święta wielkanocne. Ostatnia sztela porażka -1200 euro / 6 tygodni. Wcześniejsze tez nie były rewelacyjne. Tłumaczyli stopniem trudności :) W tej chwili mam rezerwacje w innej firmie - identyczny stopień trudności, 1780 euro na MIESIAC + bonus powitalny + bonus wakacyjny lacznie 400 euro.

Lisa
@Weronika

Dokładnie , ja mam taka sama sytuacje

Taka tam
@Promedica24

Dlaczego nie miesięczny okres rozliczeniowy ?to wypłata jak dzielicie ? I ile płacicie za 45 dni bez języka

kinia
@Weronika

a co to za firma?

Swietłana

jestem bardzo zadowolona z zarobków i organizacji całej pracy

Yura

Rekrutacja telefoniczna, weryfikacja języka niemieckiego a potem zaproszenie na spotkanie.Tak wygląda początek współpracy :)

John

Jestem zadowolony ze współpracy z agencją. Poprzednia agencja nie była tak pomocna w różnych kwestiach

XYZ

Jestem zadowolona. Ale mam bardzo dobry niemiecki i zarabiam w tej filmie coraz lepsze pieniądze

@XYZ

Ludzie z "bardzo dobrym niemieckim" nie marnują tutaj czasu. Poradzą sobie w każdej firmie i dostaną dwa razy więcej pieniędzy niż tutejsze pobory. Albo czarujesz z językiem albo miałaś coś wymyśleć żeby brzmiało zachęcająco do roboty a tu kompletnie nie wyszło. Popracuj nad takimi "chwytliwymi" teoriami.

Nina

Całkowita prawda.

@Ona

Nie rozumie po co byli pracownicy sie wypowiadaja,jezeli nie znaja bierzacych realiow

Agata
@jaga

a gdzie jest napisane wyzej ze nie znaja aktualnych realiow ? pisza ludzie o stanie na dzis przeciez ?

@jaga

To je przedstaw sama. Pozachwycamy się i kandydatów do pracy przybędzie. Kilka dni temu dostałam propozycję pracy. Odpisałam szybko żeby mi przysłano w komplecie umowę do poczytania. Myślę sobie- może coś tam mądrego wpisali jak tyle krytyki dostają. I wyrecze cię z myślenia co zrobiła Pr24. Nic. Nic nie dostałam nic nie odpisali. Masz coś do powiedzenia jeszcze?

@Ona

Ja mam zupelnie inne doswiadczenia a nie wierze ze firma nie jest zainteresowana pozyskaniem pracownika

@jaga

Ani mnie ani zapewne wielu innych twoje "wierzenia" nie interesują. Człowiek chce znać fakty i realia a nie bujanie w obłokach osób które "polizaly" przez chwilę pracy i przekonują innych o swojej wiedzy i doświadczeniu. Długo na zachwyty z twoich opowiadań to nie licz. Każdy ma swoje doświadczenia z tym "cudem" biznesu

nie wiem czy 5,5letnia prace w Promedice mozna nazwac liznieciem doswiadczenia

OK, porównując z innymi agencjami nie jest żle.

internautka

Miła atmosfera w pracy, szacunek, dobra wypłata, pomoc w potrzebie. Poleconko

gość

Nigdy z promedicą

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 337, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24