Opinie o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

mozna zarobic. Praca w biurze i wyjazdy w trase.

mala

a orientuje sie ktoś jak wyglada praca w biurze ? czy tylko się dzwoni do klientów? da sie wytrzymac? i czy faktycznie można zarobić ponad 2 tys?

Współpraca dobra, jedynie co to mogło byc wiecej kilometrów. Dobre warunki najmu. Ja jezdze wywrotka u nich

Roman

W miarę .... nie jest źle spoźniają sie koło 5 dni z płatnościami.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
JACEK

Firma jak każda inna. Kto nie kombinuje nie żyje, ale i mi coś zostaje. Czasami wkxxwia mnie spedytor ale idzie sie dogadać. Czytajcie uważnie umowy i nie będzie nieprzyjemności bo handlowiec to pracownik a nie Wasz przedstawiciel w interesach. Ja jestem zadowolony. Jeżdżę 3 miesiące i płatności miałem lekko spóźnione bo 4 dni ale jest ok.

marika 86

czy cos nowego ktoś wie jak z ta firmą .

Antoni Siewruk

Wszystko ok. Wysyłać wszystko meilowo. Przy kolejnych autach stała linia. Nie polecam tylko jazdy na tydzien miedzynarodowka tragedia stawkowo

transCatrina

transport - ale pierdzielisz! jak potłuczony normalnie. Firma ma chodzić za tobą i cie błagać o to żebys im dostarczył dokumenty? Dotrzymanie terminu i doreczenie ich leży w twojej gestii! W umowie jest jak wół 0,85euro - 1,30 euro netto za kilometr więc nie siej plot, że jest mniej. A kary za niepodstawienie ładunków są wszędzie, bo jak już sie bierzesz za robote to ją należy wykonać a nie czekać aż ci za pierdzenie w stołek zapłacą. Jeżdżę w firmie już ponad rok, stawki mam w porządku, pustych km nie robie, fakt płatność mogłaby być wcześniej niż w ciągu 45dni, ale to też jest znośne.

Robek Mularczyk

ja jezdze juz 2 lata kolega rok i jest oK. pilnuj tylko dokumentów na czas

Autoreno

Jezdze od roku. Zaczynałem z nimi od ładunków na transie. Ok, ale spoznienia do 4-5 dni w płatnosciach

Współpracuje z tą firma od 2 m-c jestem zadowolony. Fajna kasa, kręce w miesiącu 13-14 tys.km. Przynajmniej jedna spedycja która gwarantuje km.

Tourtrans

Mam u nich już 5 samochodów i tylko raz był problem z wyjazdem, zmienili mi spedytora i teraz jest ok. No i płacą na czas przede wszystkim. Km tez w miare spoko

Maniek

konkurencja widzę nie śpi i wypisuje brednie :D Powiem tyle, ja zaryzykowałem mimo niepochlebnych opinii i się nie zawiodłem! W internecie każdy wszystko może napisać a jak jest naprawdę warto się przekonać na własnej skórze :)

Normalny

Ja o tej firmie mam pozytywne zdanie. Wprawdzie jezdze z nimi od 2 miesięcy, ale moge juz co nie co powiedziec. Jezdze głownie niemcy, francja, beneluxy przez 2 tyg. tylko raz zdarzyl mi sie przestoj dluzszy ale ogolnie plynnie idzie robota. NIe moge narzekac choc powiem ze na poczatku bylo stresowo, bo slabe stawki mialem, ale teraz jak dla mnie i na moje potrzeby jest calkiem w porzadku. Nie planuje poki co sie z nimi rozstawac.

Robek

Pierd... o szopenie. Spedycja jak pozostałe ani szczególnych rewelacji, ani nie ma tragedii. Powiedzieli mi jak kiedyś zaczynałem że najsłabsze są pierwsze dwa tygodnie, bo muszą poustalać trasę sprawdzić kierowców i tak dalej- ok. nie były to kolorowe 2 tygodnie już miałem jeb... kluczykami ale mówie dobrze mówili że będzie lepiej, poczekam. Po prawie 3 tygodniach ruszyła się prawdziwa jazda już nie stoję i nie czekam na zlecenia spedytor kazał mi pisać smsa kiedy się zaczynam rozładowywać i zanim się rozładuje mam smsa z drugim zleceniem więc nie rozumiem czemu tak marudza niektórzy. Przecież to transport :)

edzio

jeżdżę u nich już prawie rok i jestem bardzo zadowolony. Jak się nie czyta umów to później się psioczy na firmę... Generalnie polecam

ukasz
@edzio

Konkretnie co polecasz z tej firmy?

Czesław

spedycja jak kazda inna jakos to idzie bywało lepiej ale i gorzej

aga
@Czesław

nie wierzę w to co piszecie! to firma to jedna wielka masakra. (usunięte przez administratora)

Pabloman

Pieniądze na czas płacą, to fakt. Ilość km nie zawsze jest tak że jest max, zdarza się że stoisz i czekasz, ale 10 tys zawsze mam, średnio wychodzi 11 tys jak jeżdzisz, ale nie cały miesiąc jeździsz bo do poslski trzeba zjechać, auto przejrzeć,

Marian

Trzecia spedycje przerabiam i przynajmnie ta wyplaca mi kase i mam kontakt ze spedytorem. Nigdzie nie ma lekko jak sie troche przjedzie czlowiek to doceni.

ARBATRANS

Opinie anonimowe moze dodawac kazdy :) Porażka Ja jezdze juz jakis czas i jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o LKW Fredrich Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LKW Fredrich Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LKW Fredrich Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 459 ocen.

LKW Fredrich Sp. z o.o.