A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

:))

Człowiek stara się przez cały okres swojej pracy zdobywa doświadczenie uczy innych co maja robić jak to robić a na koniec i tak na niektóre stanowiska zostają "premiowani" ludzie którzy owego doświadczenia nie posiadają...Ręce opadają

Ona
@:))

Zawsze tak było i będzie." Premiowani " zostają ci co kablują, wchodzą w tyłek lub mają znajomości np. szwagra albo kolegę jak to jest na WTR.

Dosć że bez znajomości SAP to jeszcze bez jakiej kolwiek wiedzy a temat danej linii.

Brygadzistami zostają Ukraińcy a co Polaków już nie ma

Pracownik Bator

Tak właśnie jest. Ludzie z większym stażem są pomijani.

Ciekawy
@:))

Widocznie kiepsko się starasz trzeba pracować a nie udawać że się pracuje

@Ona

A możę wiedza i praktyka mają tu coś do powiedzenia.(wyłączam z tej opinii sz...). Nie wszyscy kablują , żeby coś osiągnąć .Pomyśl czasem, zanim coś napiszesz bo krzywdę możesz komuś tym zrobić.

@Ciekawy

Tej "kandydat"nie wypowiadaj się, jak nie znasz firmy. Tu nie da się udawać. Trzeba tyrać. A ci co nie dają rady wymiękają. A prawdą jest , że jest dużo osób bardziej doświadczonych, i są Oni pomijani. Mają jednak coś , co nie akceptują zwierzchnicy. :-)

Haha
@Ciekawy

Słaby bait kolego :)

nowy

Firma , jak firma. Przedsiębiorstwo niemieckie, pracować trzeba jak wszędzie . Atmosfera w miarę.Trochę ją psują zazdrośnicy,ale nie ma ich wielu. Żal ,że "Ukraina "nas dominuje.

Witam mam pytanie ile może zarobić brygadzista ? Pozdrawiam

Ola
@Zainteresowany

Patrząc na to, czym jeżdżą, chyba całkiem duzo. Dzisiaj widziałam brygadziste magazynu wysylkowego, jak podjechał Mercedesem.

Obserwator
@Ola

A moze żona duzo zarabia,moze spadek dostał? Lub odwrotnie Najlepiej siedziec w czyimś portfelu

Wscibska baba
@Ola

A jakim?rocznik?pojemnosc?ile dał za niego?

Rydzyk
@Ola

Moze od bezdomnego dostał?byly juz takie przypadki,naprawdę.

On

Nie.To zaklad pracy wiec wiadomo ze sie wymaga.Jesli sie robi to co nalezy do obowiazku pracownika to jest dobrze. Sa linie na ktorych przerwa na papierosa jest co godzina,leca sobie w (usunięte przez administratora) a potem wielkie pretensje jak sie im wypomni ze jaka to firma zla i taka nie dobra ze krzywde robi

Nikt nikogo nie zastrasza. Jeśli wymaganie od pracownika aby pracował w godzinach pracy jest zastraszaniem, to chyba ktoś nie wie po co przychodzi do pracy, przecież nie po to aby odbić kartę. Takie jest Jej zadanie i taką ma pracę. Dla czyjegoś dymka nie będzie ryzykować swoją pracę. I ma rację. Jeśli są takie firmy co płacą za spotkania towarzyskie przy papierosku to można zmienić.

Pozdro !!!.

Za uczciwą pracę, Zostaniesz wykopany za płot w Tym zakładzie. Brak określenia w języku Polskim.. by określić to co dzieje się za bramą tego gułagu...

Stary pracownik

Stanowisko zmienia człowieka o 180'

@Stary pracownik

Stanowisko zmienia człowieka? Stanowisko zmienia obowiązki. Tak trudno zrozumieć, że każdy ma swoje obowiązki z których musi się wywiązać. Pani prezes ma swoje,kierownik ,brygadzista ,lider czy pracownik.Każdy musi wykonać swoje zadanie z którego jest rozliczany. Każdy normalny człowiek to rozumie

Stary pracownik
@Nowy

Ja dobrze rozumiem o co chodzi ale w zakładzie pracują ludzie nie maszyny .... A jeśli coś nie idzie bo jest awaria ilości sztuk ludzie sobie nie wyczarują .. Z pracownikami się rozmawia nie krzyczy się na nich. Co myślisz że jak będzie dana osoba krzyczeć pracownicy się wystraszą i jak nie zrobią normy będą płakać i przepraszać ??? A sami wszyscy wiedzą jak jest na produkcji jak są awarie więc swoje mądre myśli pisz w pamietniku ... Ps.zapraszam na produkcję na Bronsona jak na zewnątrz jest 28 ' pozdrawiam

Różyczka
@Stary pracownik

Zgadzam się w 100% z Twoją opinią, jesteśmy tylko zwykłymi ludźmi a nie robotami, w takim upale nie da się efektywnie pracować.... Dzisiejszy dzień dał mi w kość....

dżej

Tą co już 2 lata tam nie pracuje.... A poza tym to forum Batorowa

K.SANTYpa

to prawda - brak kompetencji miękkich w stosunku do załogi, to najmniejszy problem pracowników powoływanie się na autorytet zarządu i sugestie o kłopotach w przypadku nie wykonania poleceń (usunięte przez administratora) po kilku dniach - można było się spodziewać takiego podejścia - idealne pierwsze wrażanie (usunięte przez administratora)człowiek nie może się skupić na swoich obowiązkach bo opowieściom nie ma końca. Trzymamy kciuki za nowego prowadzącego dział - oby szybko się zorientował kto jest kto.

Miś

Nieda sie robic w tym upale Norma? Bez klimy ? Niewykonalne

Brałeś udział w rekrutacji do A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Były

Jak ja sie ciesze, że nie ma już Ralfika Przeciez on wyjałowił cały zakład z fachowców bo sie ich bał. Bał sie konkurencji. Bał sie kazdego, kto mu zagrażał. Wiekszość przeszła do Volkswagena Brawo nowa pani dyrektor

Psychiatra
@Były

Tutaj się Pan schowal. Dawno Pana nie widziałem.

Konkretne i precyzyjne pytanie

- jakie kryteria musi spełnić osoba ubiegająca się o posadę na stanowisku kierowniczym w tej firmie? Znajoma ma niepełne zawodowe - z tego co słyszała to w zupełności wystarczy - co istotniejsze staż ma kilkunastoletni - biegła w panoszeniu, donoszeniu i straszeniu.

Bez ogródek

Stołki to powinni stracić w pierwszej kolejności "stare wygi" które nic nie robiły przez lata a szczyciły się tytułem kierownika lub ba nawet dyrektora. Ryba psuła się od głowy już dawno i te układy układziki które były tak promowane przez HR powinny zniknąć. Wtedy może zmieni się coś w tej firmie na lepsze, ruszy do przodu, oby, tego wam życzę, dobrych zmian !

Dzień dobry
@Bez ogródek

Ciekawe gdzie w był autor/ka gdy była tzw stara wladza.... Pewnie rownie mocno agitowala jak za obecną. Uderz w stoł a ci o ktorych chodzi się odezwą.

prawda

można napisać z kaysera wzięte...

ble ble ble

Firma dąży do zamknięcia likwidują pracowników co pracowali 10 lat zaraz wszystko stanie.

Sasha Karcher

Siemka, a ma może ktoś namiar na dział HR?

Jako przedstawiciel "robactwa biurowego" wiedz, że nas też się zwalnia,. Nie tylko pracowników produkcyjnych, których nie określam "robolami" jak to napisałeś. Każdy dział obojętnie czy produkcyjny czy biurowy jest w firmie potrzebny żeby istniała. Każdy ma swoja cegiełkę do dodania. Zepsuta w tej całej rybie jest niestety głowa ;-)

To jak można sprawdzić czy łeb jest jeszcze świeży w rybie ??

Tak

Z SZACUNKIEM DO ROBOLI I BIURA. TAK WSZYSCY SĄ POTRZEBNI. TYLKO ŻE ROBOLE PRODUKUJĄ I PRZYNOSZĄ PIENIĄDZE TEMU ZAKŁADOWI. A PRZEDE WSZYSTKIM ALBO NORMA LABO JAKOŚĆ. JEDNO Z DRUGIM NIE DA SIĘ POWIĄZAĆ. SZANUJCIE ROBOLI. TO NIE PRYWATNA BUDA. Z SZACUNKIEM DO WSZYSTKICH!!!

@Tak

Co to za dziwne stwierdzenie ze to robole przynosza pieniadze zakladowi? Zeby zarobic na produkcie to trzeba tez zaprojektowac, zadbac o jakosc, wyslac do klienta . Bez tego wszystkiego to towar w watpliwej jakosci gnil by na magazynie i nic z tego ze byscie go wyprodukowali.

Tak

O widzę odezwał się ten co produkuje i jest najważniejszy bo produkuje i bez niego firma by nie istniała ale bez biurowych już tak. Nie rozumiesz pracy innych działów to nie komentuj. Myślisz że jesteś pępkiem świata bo produkujesz? Żeby nie było nie mam nic do pracowników produkcyjnych bo są tak samo potrzebni jak każdy inny czy to produkcyjny czy gryzipiórek ale mam wrażenie że uważasz że pracownicy biurowi nic nie robią. Nie znasz naszej pracy to po co komentujesz? Zapytam może tak, znasz 2 języki obce? Nie ? A wiesz ile trzeba na to życia, czasu i pieniędzy poświecić żeby się nauczyć i wykształcić? Widocznie nie. Wiesz jak ciężko się użerać i walczyć z "przyjaciółmi" z 1939 roku? Pomyśl trochę.

Wieczne narzekanie.Zawsze mozna prace zmienic

Pracownik Bator

To sobie zmień. Jeśli wracamy do pracy to chcemy 100% wynagrodzenia a nie ochłapy. 80% procent to mają osoby chociażby na zasiłku opiekuńczym. To ja mam w (usunięte przez administratora). Nie pozdrawiam

@Pracownik Bator

Nikt nikogo na sile nie trzyma w tej firmie

True man

Na opiniach o kłodzku dzieje się to samo dużo negatywnych opini się pojawia ale znikają jak burza

@True man

No widzisz , moja opinia czy też pytanie do Admina dlaczego usunęli to i tamto już też całkowicie znikło.

X2

Na twoim miejscu weź kredki i wróć do przedszkola: "z kąt" tak dla twojej wiadomości: skąd :)

znam

Biuro jest wizytówką.Czy ty swojego domu ,czy mieszkania nie malujesz?

Pracuś

Coraz więcej zakładów zwalnia, mój szwagier mówił że kolejne 1200 osób leci z VW w Poznaniu.

ktoś
@Pracuś

...patrząc na inne zakłady cieszmy się, że wcale nie mamy tak źle, a trzeba ten czas przetrwać.

znam
@Pracuś

Szwagier chyba nie ma dobrych informacji na temat VW.Proszę nie wypisuj bzdur. Nic takiego nie ma miejsca.Pozdrawiam

Czy Kayser Automotiwe Systems organizuje staże dla studentów?

Tak

Tak Będzie Organizował.. Ale tylko dal Zakładu Karnego. Może oni będą tam pracować.. Życzę Ci powodzenia.. W Tym Zakładzie.. Jaszkowa Dolna...

Ed

No no przez 5 dni nie usunięto komentarza kierowanego wiadomo do kogo. Admin chyba też na kurzarbeit poszedł.

Batorowo

Batorowo a nie Batorów nauczcie się w końcu.

To może warto je założyć

Różyczka

Co tu się dzieje w tej firmie, dlaczego zwalniają młodych ludzi? Dlaczego za porozumieniem stron? Należy nam się odprawa, przecież to firma nas zwalnia. Młodych zwalniają a emerytki pracują... Co tu jest grane?!.. Nie ma już przyszłości w tej firmie....

Hmm
@Różyczka

Za porozumieniem tylko? A co jak się nie zgodzisz?

Magda

A ile osób zwolnili

Dzieciak

Pozdro małolaty :)

Wy.
@Różyczka

Zwolnić.. kierownika i kierowniczkę.. l resztę klanu rodzinnego.. I zakład stanie na nogi w ciągu miesiąca..

Ja.
@Dzieciak

Co ??? Zabolało!!!

@Hmm

Znajdą na ciebie pargraf żeby wlepić dyscyplinarkę.

Pracownik magazynu

Dyscyplinarnie

fgbsdgbfgb

Narzekacie i narzekacie, a co drugi na zakładzie to jakiś szwagier, brat, syn, żona, kuzyn czy cokolwiek.

Opus
@fgbsdgbfgb

I kumoterstwo jest jeden drugiemu premię zalatwia

@fgbsdgbfgb

Jeszcze mąż ,córka siostra a potem może być tragedia wszyscy bez pracy

@Nowy

Ale kotleta odgrzales z 2017 r.

Batorowo12345

Młodych ludzi nie szanują we Firmie..Szkoda że tak z nami Będziecie nas jeszcze wołać...Ałe niema szansę. Powodzenia Firmie i wszystkiego najlepszego) Myślę, że za chwilę Firma padnie na ry*

Zostaw merytoryczną opinię o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. - Batorowo

• Jak się pracuje w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 17 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.