A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

Hektor

U was chociaż mierzą temperaturę a w Kłodzku skrócili czas pracy a i tak teraz ludzie się częściej widzą jak wcześniej to jakaś paranoja przychodzą normalnie do pracy i czekają na swoją zmianę nie powinni być wpuszczani na zakład wcześniej ale to nikogo nie obchodzi pic na wodę.

Kłodzko
@Hektor

Dokładnie w Kayser Kłodzko jeden pojemniczek z płynem dezynfekującym na całą hale i to na stołówce. Ciągle powtarzanie, żeby nie panikować. Nikt nie mierzy temperatury, a pracownicy mimo 30 min krótszej zmiany mijają się ciągle w szatni, korytarzach i na parkingu tłumami. Bo i tak przyjeżdżają wcześniej i czekają na swoją kolej. Porażka, zero przygotowania.

@Hektor

Przecież jesteście dorośli, to dzieci trzeba pilnować. Sami nie potraficie dopilnować aby zmiany się nie spotykały? W końcu to jest w Waszym interesie i to Wam powinno zależeć, tak lubicie być traktowani jak półinteligentni?

Sandra

A czy na magazynie pracują jacyś fajni magazynierzy stanu wolnego? Chodzi mi o magazyn w wysogotowie.

Anonimowy
@Sandra

Tak. Musisz częściej odwiedzać magazyn. :D

Hej
@Sandra

Nie masz szansa.. moim zdaniem wszyscy są zajęci! Tak że musisz szukać w Batorowie:D

Zuzka

A czy zapłacą nam za to że wymyślili sobie krótszy czas pracy? Bo to jest na maksa chore.

On
@Zuzka

Tak, zapłacą

Szczerbatek

Czy w waszej firmie mogą pracować ludzie chorujący na epilepsję ??

Brałeś udział w rekrutacji do A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Alex

Zostałem wezwany na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko specjalisty ds. Przemysłu. Jaka jest atmosfera pracy i przyszłość w tej firmie?

@Someone

Dziękuję za odpowiedź. Czy przynajmniej płacą dobrze? Nie ma wielu opinii na temat wynagrodzenia

Bożena

Zwalnianie się od razu tylko dlatego, że w firmie pojawiły się problemy, chyba nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Warto rozmawiać i próbować coś zmienić. Co ty myślisz o Kayser? Co podoba Ci się w tej pracy?

XX

Przy wejściu na hale (od strony recepcji) znajduje się kuwetka zatytułowana "skargi i zażalenia" polecam tam pisać takie eseje zamiast w internecie, będzie wiarygodniej jeśli się Państwo podpiszą. W innym wypadku nie można zacząć dochodzić czy jest to "mobbing" Pozdrawian

Pusia
@XX

Też tak uważam... Zamiast wylewać żale.

Obiektywna
@Pusia

Tego Pana pochłonęła władza. Całkowicie. Ciągle słuchamy upomnień mimo wysyłek w terminie i braku reklamacji. Dobry pomysł z tą skrzynką warto przekazać opinię. Opinie tych którzy odeszli i przyczyn odejścia są powszechnie znane. Dbamy o nasze miejsca pracy. W tych warunkach można je łatwo stracić. Wypowiedzmy się i miejmy argumenty w ten sposob pomożemy bez przepychanek.

A co piszesz książkę??

Obserwator
@Pięknotka

Nie bo mnie życie innych nie interesuje ???? czytaj ze zrozumieniem kto co pisze a później odpowiadaj????

@Pięknotka

Nie ale chciałem wiedzieć bo nowa linia a zastanawiałem się czy nie przejść na linie 14

Rak
@Gość

Jeślichcesz nauczyc sie sprzątać to zapraszamy .Pani"brygadzistka"z nowo zrobionymi paznokciami cie nauczy bo tylko to umie perfekt

Młody

Witam, mam pytanie. Czy pracodawca zapewnia transport pracowniczy do pracy z Poznania? Pozdrawiam :)

Pracownik Bator
@Młody

Nie nie ma transportu pracowniczego

@Młody

Nie, ale za pierwszą wypłatę może będzie Cię stać na kolażówkę, ha ha!!!!!!!!!

@Pięknotka

A to takie dobre zarobki w dziale jakości są? xd

Nooo, zarąbiste!!! :) :)

@Pięknotka

A możesz powiedzieć ile? :)

Młody

To niezbyt kusząca oferta zwłaszcza za 3 zmiany lub 4 brygady...

@Młody

Nie no żartuje:) ja pracuję 6 lat na produkcji i mam 3,może jakość ma więcej...

Linia 14 jak wygląda praca Pań na linii 14 oraz kto tam jest brygadzistą oraz kierownikiem bo wszystkie działy opisane może ktoś chętny i podzieli się swoją opinią na ten temat

StillerGaist
@Gość

A kto pyta? ????

@StillerGaist

Sąsiad ????????

Bartaz

Mam pytanie jak wygląda praca na Magazynie

X123
@Bartaz

W Batorowie czy Kłodzku? W Batorowie jak masz roczne doświadczenie to jest spoko, nie jest to typowa praca magazynowa (zelezy od stanowiska) ale da się pracować w spokoju i dobrze zarobić. Jest sporo rzeczy do ogarnięcia i trzeba umieć współpracować z ludźmi, ale to chyba jak wszędzie.

rekrutacja.klodzko@kayser-automotive.com

Wiecie czy Kayser Automotiwe Systems udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Robert

Tak, ale jak zwalniają, to każą wszystko oddać.

Marga

A jak nie przedluzaja umowy to jakie moga byc tego powody? Co jest czynnikiem decydujacym, a moze kto?

Pięknotka

Pisałam to do,, Gościa,, a nie do Ciebie..

Iza

@ktoś może w przyszłym roku są w planach jakieś podwyżki?

Nie wiem dlaczego piszesz takie bzdury. Spotkanie wigilijne było SUPER za co dziękujemy Pani Dyrektor. Zastanawialiśmy się jak to będzie, kiedy dotarło do nas że będzie zorganizowane w firmie i spotkała nas miła niespodzianka, było sprawnie zorganizowane, sympatycznie z kulturą do tego bardzo smaczne potrawy. Było nam miło że zostaliśmy docenieni i potraktowani Wszyscy na równi jak równorzędni pracownicy i nie było podziału produkcja- administracja a i P. Dyrektor zachowała się bardzo fajnie podchodząc do pracowników i rozmawiając na luzie ze swoimi ludźmi jak prawdziwa gospodyni. Co do KVP to chyba nie oddawałeś żadnego wniosku bo inaczej byś wiedział że pieniądze za punkty były przelewane na konta osób które oddawały wnioski i miały pomysły na ulepszenie produkcji i osiągnęły oszczędności dla firmy a nagrody nie były rozdawane bo osoby które mogły by je odebrać zrezygnowały z ich odbioru przekładając punkty na rok następny aby mieć ich więcej i lepszą nagrodę a to co losowała P. Dyrektor to była nagroda dodatkowa bez względu na ilość punktów. Bilety do kina były rozdawane z tytułu 5S i kto chciał skorzystał, z tego co wiem to kilka osób się ucieszyło i w tą sobotę wybierają się do kina, ci co nie chcieli biletów oddali innym i będą wypady rodzinne:) Paczki świąteczne to był miły gest byłego Dyrektora Pana Ralfa, przed nim nie było niczego. Teraz mamy panią Dyrektor która ma inne spojrzenie, jak by co to na razie nie mamy prawa narzekać. Dla zainteresowanych to nasza firma jest stabilna i praca dla osób chcących pracować się znajdzie. Wynagrodzenie na czas, dofinansowanie do posiłków, karta Multisport, dostęp do lekarzy specjalistów w zakładzie Luxmed, socjalne na wakacje i święta. Tylko trzeba pracować i chcieć pracować a nie wymyślać.

sachem

"Śmiechem na sali "jest Twój wpis. Nic nie wiesz. Pani Magdalena Pokazała ,że szanuje ludzi z niższych szczebli hierarchii. Wesołych Świąt

Myszka34

@Smutny

Co stało się z Ralfem?

Myśl
@Sylwia

A co ma się stać. Oddycha i żyje dalej...

@Sylwia

Zwolnili go

Renata

@sachem Miejmy nadzieję, że nowy zarządzający zmieni na lepsze losy Kayser Automotiwe Systems. Na chwilę obecną powiedz, czy firma organizuje szkolenia?

sachem
@Renata

Niestety ja takiej wiedzy nie mam.W firmie jest Ok.

dlaczego wypisujesz takie bzdury skoro nie Wiesz nic na temat w którym się wypowiadasz.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kayser Automotiwe Systems?

A w której firmie nie ma teraz kamer? A gdzie nie ma teraz kamer?

Zostaw merytoryczną opinię o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. - Batorowo

• Jak się pracuje w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 17 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.