A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

Zaintersowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Witam, jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku inżyniera ds. automatyzacji?

Pablo Nowy wpis

Polecam tę firmę nie znam lepszej dobra praca i płaca

DV Nowy wpis
@Pablo

Cześć, o jakim stanowisku piszesz? Wcześniej tak jak ktoś zaznaczył narzekania na warunki się pojawiały więc chce mieć pewność, czemu uważasz, że praca jest dobra? Ze względu na co? Jak bardzo jest rozwojowa? Nie chce stać w miejscu

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

TO

Jeśli coś się nie podoba w miejscu pracy to odjedź i po problemie? A macie też jakieś inne sposoby na rozwiązanie? Po przejrzeniu wpisów widzę, że ktoś już pytał o to jak się problemy rozwiązuje ale jasna odpowiedź się nie pojawiła. Czy do teraz nie ma z kim to skonsultować czy po prostu nikt już nie próbował?

Brałeś udział w rekrutacji do A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
NT

Cześć, opowiedzcie mi o pracy przy utrzymaniu ruchu, widzę ze teraz Inżyniera do niego poszukują. Nie ma niestety podanych stawek. Pełnie tę samą funkcję w innym przedsiębiorstwie, chce porównać warunki, bo może opłaca mi się tu przenieść? U mnie atmosfera na dziale jest słaba, a tutaj?

Chętny

Jak wygląda system pracy tzn ile godzin i zmian jest. Czy są działy na produkcji co mają tylko np dwie zmiany po 8h. Bez nocek?

KN

Gdzie są jakieś bieżące opinie? Z tego roku praktycznie niczego nie widzę a jakoś oferty w sieci normalnie się pojawiają. Proszę o aktualny opis z pracy planisty produkcji. mam doświadczenie i chce wstępnie dla porównania się zorientować. Prócz zarobków interesuje mnie także sama atmosfera oraz średni staż na tym stanowisku

Czy nowo zatrudnione osoby w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

pracownica

tak jest opieka medyczna i inne

tak umowa w pierwszym dniu pracy i szkolenia

@pracownik

A jaka tematyka poszczególnych szkoleń? Wszystkie w pierwszym dniu, tak?

Pracownica
@Wiktoria

Jak ładnie poprosisz to może szkolenie zrobi ci koleżanka która pracuje na produkcji...????

Dariusz
@Pracownica

Dobra, nieważne kto je przeprowadza. Możesz powiedzieć na czym szkolenia polegają?

Pablito

Tak nawet jak dobrze się spisują i pokazują że chcą się rozwijać to dostają zmianę stanowiska i umowę na 3 lata

Pracownik inny
@pracownica

A czy u was też są problemy z odcinkami (fiszkami ) z wyplaty ? Czekacie po 2 tyg zanim dostaniesz listek ?

@Pracownik inny

Są jakiekolwiek podstawy co do tego, żeby tutaj mogło tak być, że kierujesz tego typu pytanie? A nawet jeśli komuś faktycznie tak już się zdarzyło to w jaki sposób takie problemy się rozwiązuje? Samo zgłoszenie jest wystarczające?

Pracownik inny
@Wiktoria

No nasze wypłaty (kayser Kłodzko) nalicza Batorowo i np u nas listki są 2 tyg po wypłacie i z wielkim bólem bo niby u was się HR nie wyrabia

Klockowy

Znów kierownika szukają , istny cyrk. I to jest rekrutacja ukryta. Kieras tyle po tobie...

Kierownik
@Klockowy

Do jakiego działu jest wakat kierownika?

zawijasz się?
@Klockowy

ale jak to? zostawiasz taki wspaniały zakład?

@Kierownik

Tez poproszę o info bo może bym się nadał? Jakie trzeba mieć kwalifikacje i najważniejsze ile płacą na tym stanowisku? powiesz?

DUM DUM
@Paweł

Pytając tutaj o takie rzeczy to idź lepiej układaj kostke jeleniu a nie pytasz o stanowisko kierownika XD

@DUM DUM

Czemu niby nie może o to pytać? Zazdrościsz że chłopak ma ambicje?

@Kierownik

Magazyn

Wiktoria

No i jak oceniacie po takim czasie atmosferę i warunki pracy na nim? Nowy kiero jest w porządku skoro nikt nie narzeka? Ogólnie to trudno się tu ludźmi zarządza czy raczej każdy wie co ma robić i jest spokojnie?

A ja mam pytanie czy indor nadal pracuje

Czy w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Super firma super podwyżki

Bożena

To skoro były podwyżki to ile teraz dostanie nowa osoba na start? Mam nadzieją, że to nie jest żaden kłopot, że pytam tutaj o konkretną kwotę. Pozdrawiam serdecznie.

Janek
@Bożena

Tysiąc pięćset sto dziewięcset.

Nono
@Bożena

Aplikuj to się przekonasz

@Nono

A czemu nie można pisać wprost? Stawki nie są jawne? Albo każdy po rozmowie może mieć inaczej?

:-)

firma jest dobra, tylko caly czas lepsi są Ci co udaja , ze pracuja. a Ci ktorzy decyduja nie widza tego, chyba ze naprawde nie widza. to byloby juz niedobre i zle wyglada.

@:-)

Ale tak właściwie skąd masz pewność, że ktoś udaje, że pracuje? Jak zajmujesz się swoimi obowiązkami to masz czas jeszcze na innych patrzeć?

Pozytyw

Tu jest naprawdę piękna firma. Nieważne czy ty z Ukrainy czy z Polski, zarobki dobre) Kto chce, ten dużo zarobić może. Polecam tą firmę!

@Pozytyw

A na jakim stanowisku takie dobre te zarobki u was?

Wiktoria

Co godzinę? A co z pracą, nikt się nie czepia?

Skończyły się kawki, ale czy napewno?

Wtryskarki non stop na stołówce kawka

Dzon

Raczej kawki się nie skończyły ???? praktycznie w ciągu 12 h ich pracy dobre 2 h przesiedzą na stołówce .

Fizyczny
@Dzon

Trzeba było słuchać rodziców, który mówili "ucz się to będziesz miał lżej"

Grażyna
@Dzon

12h pracuje sie codziennie?

Pracownica
@Grażyna

Zależy na jakim dziale

Hm
@Dzon

Bo mają w regulaminie tyle zaplanowane????

@Hm

Czyli są dwugodzinne przerwy? Bo nie rozumiem. Powiesz w jakim systemie się tu pracuje? Dwu zmianowym czy po 12 godzin?

inny

Po 12godzin.

@inny

To pracujecie co drugi dzień czy jak?

Yuliya

Dzień dobry! Gdzie można znaleźć wakaty na pracę?

Prac

Ten brygadista z l5 jest poprostu najlepszy ☺️

Horse

Czy mogę jeden z kontenerów podnająć na box do konia? Paliwo jest tak drogie a te zarobi tak niskie, że nie udygom. Pozdrawiam kayser

Inflacja Nas nie dotyczy.

No i jak wypłaty? Zgadzają się?

Szukam pracy

czy jest praca dla koordynatora / brygadzisty ? w wielu firmach brakuje pracowników z kraju sąsiedniego z wiadomych przyczyn jak jest w firmie Kayser? |Dziękuję za odpowiedź.

@Szukam pracy

Brakuje tak do pracy a nie do zarządzania

kandydat

Inżynier jakości w dziale produkcji: jak atmosfera? na jakie zarobki można liczyć?

@kandydat

Chcesz robić w nerwówce i pod presją czasu?? Banda oczekiwać od Ciebie żebyś wszystko umiał od razu i najlepiej wszystkiego żebyś się nauczył sam bo pomocy tam nie dostaniesz ale twoja sprawa

Czemu aż taka kiepska atmosfera? Nie ma szkoleń wdrażających dla nowych pracowników? A jak z kasa ? Na początek dają dobrą stawkę czy też średnio to wygląda?

idz zobacz i zobaczysz

Zauważyłem jedną rzecz - najbardziej narzekają i zniechęcają do pracy osoby, które pracują tu już wiele lat i raczej nie widać, żeby planowały zmianę, a nawet pościągały tu swoje żony, mężów, dzieci, zięcia, teścia, itp. Przypadek? Nie sądzę... Czyżby bały się, że przyjdzie ktoś nowy, lepszy od nich, z chęcią do pracy???

Właśnie Całe klany rodzinne a potem jeden drugiego myję Gdyby tak złe było to sprowadzali by swoich najbliższych ???

Zostaw merytoryczną opinię o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. - Batorowo

• Jak się pracuje w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 17 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.