A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

Urbi et orbi

Nadszedł ten dzień. Ten na który wielu już byłych ale również obecnych pracowników czekało. Dziękujemy za głęboko przemyślaną dojrzałą i odpowiedzialną decyzję. Wiemy ile musiała nieść że sobą wyrzeczeń i rozczarowań. Przeżywaliśmy te chwile wszyscy którzy dostali wypowiedzenia lub sami zadecydowali, że więcej nie muszą znosić tego stanu jaki wprawadzał bohater dzisiejszego dnia. Wielu jego współpracowników pamięta działania jakie nakłaniały do odejścia i jakimi się zaczął posługiwać gdy doszło do zmiany władzy. Chyłę czoło przed tymi którzy wytrwali. Mający Was w pamięci były współpracownik otwierający bardzo drogiego szampana i zapraszający na celebrację tej chwili. Pamiętajcie, że każdy kto odczuł trudy współpracy z tym Panem dziś ma swoje święto. Pozdrawiam byłych i obecnych tych którzy grali do jednej bramki. Pamiętajcie, że co tworzyliśmy i co każdy z Was tworzył w Kayserze dawało ogrom satysfakcji nie istotni stają się po czasie ludzie którzy odebrali nam tą możliwość. Zawsze istnieje szansa na coś wspólnego. Do zobaczenia.

Don Rajmundo Castengandolfo

Dziś nadszedł ten dzień. Wielu się ucieszy, że ten który przyczyniał się do zwolnień sam się zwalnia lub nie ma innego wyjścia jak tylko opuścić firmę. Wielu byłych jego współpracowników wie jak się przyczyniał po zmianie władzy do zmian w ludziach i samych ludzi. Dziś jest najlepsza zmiana. Będąc już w innym środowisku ale duchem nadal z Wami cieszę się, że poczucie sprawiedliwości triumfuje. Brawo dla tych co zostali i nie dali się zwolnić mimo metod stosowanych przez małego człowieka. Pamiętamy jak wchodził do firmy był po kilku miesiącach tak wielki jak jego ego.Dziś jest cieniem kartki z wypowiedzeniem którą można wsunąć między karty historii tej firmy. Oby wszyscy którzy wytrwali mieli lepszych przełożonych. Tego Wam moi drodzy życzę. Jak mawiają góra z górą się nie zejdzie lecz ludzie z ludźmi zawsze. Kto wie może kiedyś na nowo będziemy wspólnie tworzyć piękne rzeczy i mieć satysfakcję z dobrej atmosfery jaka panowała i jaką mimo wielu trudności wspólnie tworzyliśmy.

Indor

Aaaa
@Indor

Na wypadzie

Stokrotka

Gdybym chciała zatrudnić się w tej firmie i to wszystko przeczytała o chyba bym się nie zatrudniła.. . Ale że już pracuje to myślę że wcale nie jest tak źle.. Dlaczego się nie pozwalniacie skoro taki (usunięte przez administratora) jest.. A z kolegą z UK o którym tak wypisujecie to miałam przyjemność pracować i nie narzekałam.. Gościu jest pracowity..

Peter
@Stokrotka

Nie jest źle, ale trzeba coś robić z sensem, a nie tylko innym wytykać, że coś robią

Brałeś udział w rekrutacji do A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Zuzka

No nasi w firmie nie mogą się tym pochwalić. Wszyscy,, brygadziści,, młodzi czy starzy są beznadziejni.

Różyczka
@Zuzka

Już dwie pseudo brygadzistki spadły że stołka....brawo... Kolej na następne przemądrzałe.

Obły

Byl taki jeden, ktory odszedl, bo mu sie nie podobalo. Teraz ci, ktorzy przyczynili sie do jego odejscia, probuja budowac mit wokol tej osoby, ze to niby odeszla przez Ralfa. Guzik prawda.Skoro Ralfa juz nie ma, dlaczego nie wraca? Robert, wracaj.

Pracownica

Naucz się pisać ze ,,składnią,,bo nie wiadomo o co Ci chodzi.:/

Brygadzista
@Zuzka

Dokładnie jak Ty pracownikiem.

Hanka

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć co jest w firmie produkowane? Jak wyglądają warunki na hali produkcyjnej?

Olek
@Hanka

Witaj, produkujemy części do samochodów. Warunki na hali są ok, praca przy montażu nie jest trudna, ale wymaga uwagi. Wymagania jakościowe wyrobów są wysokie.

@Hanka

Praca jak w każdej innej firmie, trzeba pracować. Nie jest źle, wystarczy dobrze robić swoje. Montujemy części do samochodów i wbrew wyobrażeniom nie babramy się w smarach.

Benia

Smaczne pączki, zapakowane dla każdego, bardzo miły deser do śniadania. Dziękujemy :)

Natalia

Zazdrość ludzka nie zna granic.. ????????????????Tylko papierosek, kawka i krzywda się dzieję jak wymagają..

???

Zainteresował mnie ten wpis.Przełożonym A kto nim jest w tej firmie??????? Proszę ludzie nie piszcie, tylko jest do tego odpowiedni organ.Brygadziści wchodzą w (usunięte przez administratora) tym co muszą.Np. Jednej brygadzistki nie da się znieść zrobi wszystko aby człowieka zniszczyć psychicznie i odebrać jej premie.

Czy Kayser Automotiwe Systems zatrudnia studentów?

Zuzka

A któż to wie:-)jak narazie to widać samą Ukrainę nawet w biurach siedzą bo Polaków brak:-/:-/

Logistyka

Co się dzieje w logistyce wewnętrznej-magazynowej??!! W dziale 3 osoby, wszystkie złożyły wypowiedzenie. Źle się dzieje. Przypadek - nie sądzę !

Magazynier
@Logistyka

Mogliby zejść do nas w końcu i porozmawiać z nami jak wygląda sytuacja ‼️, nie pokazywać przekonania, że jest wszystko w porządku, unikając nas. Nic was to nie kosztuje, też mamy rodziny, kredyty, stres, w obecnej sytuacji. Nie sztuką jest uciekać bez słowa, klasę też należy pokazać tym bardziej na koniec.

Koleś
@Magazynier

Niech już lepiej nie schodzą. Jeśli chcą się jakoś zrehabilitowac, to niech powiedzą dokąd odchodzą, żeby już nigdy wiecej nie musieć ich oglądać.

Biolog
@Logistyka

Naturalny obieg materii w ekosystemie.

Łysy

Witam. Widziałem ogłoszenie na brygadzistę. Czytam opinie i się zastanawiam czy faktycznie jest tak źle? Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku? Proszę o obiektywna opinie. Z góry dziękuję.

@Łysy

Brygadzisci są potrzebni bo pracownicy z długim stażem którzy wiedzą wszystko o produkcji nie chcą na te stanowiska iść.Firma jest tak zdesperowana że biorą na to stanowisko Ukraińców.Kierownicy są wredni i nic nie wiedzą a oczekują cudów.Zarobki są nie adekwatne do funkcji.Taka jest zeczywistosc

Łysy

Dziękuję za odpowiedź Zuzka Na razie chyba się wstrzymam

@Łysy

Nie żebym Cię zniechęcała ale niestety tak jest..

Ona
@Zuzka

W tej firmie od zawsze awansują osoby, które nie mają własnego zdania,którymi można kierować. Osoby logicznie myślące nie mają szans bo stwarzają zagrożenie !!!! Jak najdalej od tej firmy.

Lolin
@Ona

Jest dokładnie tak jak piszesz. Widzę że sporo się zmieniło...tzw lepsza zmiana tylko z nazwy. Pozostał szkielet biur a i tak niczego nic nikt tu nie zmieni wiadomo dlaczego. Jak był/ jest (usunięte przez administratora)wielu firm to co# oznacza. Oby zarząd w centrali podjął odpowiednie decyzje.

Dawid

A macie tez zmiany nocne tak?

Chila

Witam, nocna zmiana zaczyna się w niedzielę o 22 ,czy w poniedziałek o 22?

Witam wszystkich! Widziałam ogłoszenie pracy kontroler jakości. Myślicie ze to dobra opcja pracy w tej firmie? Z góry dzieki za informacje

@Kasia

Tak to fakt, kontroler jest potrzebny ale uważam że powinno się popracować trochę na produkcji żeby poznać sens tej pracy i jej działanie.Osoby które się nie znają na naszym towarze przykro mi ale,,nie są mile widziani,,

@Zuzka

Dziekuje za informacje ????

Proszę..

@Zuzka

Zuza a czy są przyjęcia na produkcje? Będę wdzięczna za odp :)

@Kasia

Narazie nic mi o tym nie wiadomo,ale CV zawsze można zostawić, zabić nie zabiją;)

jankowa
@Kasia

Odradzam prace szukaj czegos innego dobra rada

Obok

Wystarczy założyć gacie z koronki i iść z kawą do wiadomo kogo, przecież wszyscy wiedzą, co oni tam ROBią

michael

Zasłużenie otrzymali wynagrodzenie powiększone o premie...już wyjaśniam dlaczego.. malowali korytarze? malowali. toalety przetykali? przetykali, krzywe to i tamto prostowali - prostowali, rów kierownikowi szorowali - szorowali - to się premia należy - popieram w 100% w tym dziale są znakomite warunki zarobkowe - Pan kierownik ma wiedzę oraz podejście bardzo mocno wykraczające poza swoje kompetencje - w skrócie człowiek orkiestra - wszystko wykona, wszystkiemu zaradzi no jak tu nie docenić pracownika? Auta wyprzeda, budę pomaluje, ściany wygipsuje i wytapetuje, trawę wykosi zrobi wszystko o co się go poprosi takie wartości do spółki wnosi - ale jeśli ktoś będzie to krytykował oj nie będzie fajnie - (usunięte przez administratora) No i jeszcze jeden z brodą od wszystkiego i niczego tak się rozwija, że niedługo tylko rolka po nim pozostanie.... (usunięte przez administratora) trawa na zielono ma być - no będzie! więc taki typ premie znajdzie wszędzie.

Psychiatra

Polecam technikę wizualizacji, która polega na wyobrażenie sobie sceny, w której poczuje się Pan komfortowo. Niech Pan znajdzie ciche miejsce relaksu, zamknie oczy i wyobraźni sobie, że najwyższy mechanik, wachluje Panu liściem palmy na plaży pełnej słońca.

Poirytowany waszym podejściem

Dobrze kurze ścierają, większość z nich to cwaniacy, jeden na drugiego plotkuje. Wielcy mechanicy, łaskę mają jak o coś ich się poprosi. Przerwy powinniście mieć 6.5 H, żeby cały grać na komórkach. Szczególnie na nockach.

Żona mechanika
@Poirytowany waszym podejściem

Szanowna Pani brygadzistko to, że jest Pani z przypadku na tym stanowisku wszyscy wiemy ale to nie znaczy, że należy oczerniać wszystkich którzy zaproacowali na swoje stanowisko.

rude wredne
@Żona mechanika

dlaczego pseudo brygadzistka chodzi w nieregulaminowym stroju? te czarne rajtuzy to dla podkreślenia coraz większych obłości jak rozumiemy czy może żeby partner ze wschodu miał na co popatrzeć - żenada - reszta pań potrafi zachować należyty standard a ta pani nie. rewię mody można uprawiać wieczorami na starym rynku lub okolicach - jak się ma co pokazać.

nowy

załamany nawet nie wiesz o czym piszesz, ale przynajmniej masz jakieś zajęcie

michael

ten kierownik powinien mieć na drugie wałek. Wsparcia poszukiwał - chyba w innych firmach żeby go przyjęli i to już od dawna. Takiego macie szeryfa jakby mógł to by już malował gdzie indziej.

nowy
@michael

Aleś błysnął, ale zazdrość , może złość Cię zalała co? Aż bordowy się zrobiłeś ,że nie maluje już gdzie indziej. Tak sobie pomyślałem... noo pomyślałem, żeby nie było, że w UR sami "wałkarze " siedzą... chyba masz chęci na miejsce za takiego "szeryfa". Ale jak to mówią "nie dla psa kiełbasa", i klops szeryfem nie zostaniesz, na to trza trochę "oliwy" w głowie. michael pomyśl o zmianach , po co się męczyć dziecko. papapapapapa

mechan
@Obok

ale ze o co chodzi?

John

Czy firma sprzątającą ma zamiar umyć kiedyś okna od stołówki na starej hali? Jeść się przy nich nie da od śladu roztrzaskanych much i odchodów

@John

Panie sprzątające mają umowę że okna myją dwa razy do roku,a pozatym skupiają się na tym żeby po twojej brudnej D.. umyć kibel.Więc jak okno masz brudne to umyj je sam.I żeby było jasne nie piszę tego komentarza żadna z nich.pozdro..

Nowa

Te kontenery to od dawna tam stoją? To wynalazek na stałe?

nowa

A tak z ciekawości, bo nikt nie potrafi udzielić mi informacji, ilu jest u nas pracowników teraz , wszystkich ?

Majtek

Panie Kapitanie, starszy oficerze i drugi oficerze nawigacyjny! Melduję, że do ladowni wdziera się woda! Wiem, że nie macie pojęcia jak rozwiązać ten problem, dlatego proponuję zakupić kilkadziesiąt kamizelek ratunkowych, bo te z poliestru nas nie uratują. A teraz Panowie wybacza, muszę iść szorowac pokład.

Zostaw merytoryczną opinię o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. - Batorowo

• Jak się pracuje w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 17 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.