Opinie o Pracomania w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pracomania. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pracomania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracomania w Warszawa

Sisi

Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy w Niemczech w Ingolstadt. Co mam zrobić w takiej sytuacji skoro w ogłoszeniu jest napisane " cv wysłane przez e-mail nie będą brane pod uwagę "

slawusssss
@Sisi

ten fulara to jest fujara prawdziwa robi ludzi opowiada niestworzone zeczy jak jest pięknie a w zeczywistoci za 300euro robisz wydaje mi się ze w Polsce tez można tyle zarobić

Justyna

Zgłaszał sie ktoś do oferty o prace w Ingolstadt? Na magazynier/pakowacz??? Czy to praca również dla kobiet??

Edeek

Witam, nadal trzeba jechać podpisywać umowe do warszawy ? Ja mam do stolicy ponad 500km

Magda

Wie ktoś może czy maja jakieś oferty pracy dla kobiet bez znajomosci języka niemieckiego w okolicach Ingolstadt? Będę wdzięczna za jakikolwiek odezw.

Tapicer

Pozytywny

Czy firma jest uczciwa.

Nicky

jedna z niewielu agencji gdzie są oferty bez jezyka więc warto wypełnić formularz na ich stronie!

Analfabeta

Szczeguły , gury ludzie trzymajcie mnie!

Profeska

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wypełniłem formularz we wtorek i po godzinie dostalem sms z ofertą pracy w Niemczech, odpisałem zgodnie z instrukacją "magazynier z samochodem" po 5 minutach zadzwonili do mnie i przedstawili wszystkie szczeguły i co najważniejsze zrobili to bardzo uczciwie nie obiecując złotych gur powiedzieli ile mogę faktycznie zarobić.

Tomasz

Jeśli chcesz być traktowany jak śmieć to ta agencja

Pepik

kasa bez rewelacji bo po odciągnięciach za nocleg i podatkach zostaje troche ponad900 jurków ale tak jest wszedzie pracomania ok ponieważ uczciwie ci mówą ile zarobisz. polecam

Robokop

Jakieś oferty pojawią sie w najbliszym czasie ?

dlaczegoja

Niestety ale NIE POLECAM ! W skrócie , zostałem wysłany do pracy na chłodnie w Gross Gerau. Po przyjeździe pod wskazany adres kwatery (która wyglądała całkiem w porządku) okazało się że jest on niewłaściwy. Zostałem wysłany pod inny i to co tam zobaczyłem przeraziło mnie ... Przed domem jedna wielka graciarnia i wysypisko ! środek mieszkania także wyglądał tragicznie w stosunku do ceny , która wcale nie była niska ( szczerze ? za darmo bym w takim mieszkaniu nie mieszkał ) . Na miejscu Pana, który mnie tam wysłał było by mi wstyd. Dodatkowo same niezgodności z informacjami , które otrzymałem jeszcze przed przyjazdem. W efekcie, jeszcze przed podpisaniem umowy zrezygnowałem ze współpracy i w tym samym dniu musiałem wracać kolejne 1000 km . Straciłem tylko czas i pieniądze... Niestety ale szczerze nie polecam ...

Serum

Ok juz dziala bardzo dziekuje za pomoc i oczekuje ofert pracy. Pozdrawiam

Pracomania

@Serum w chwili obecnej już mamy komplet, ponownie nie można dodać CV/wypełnić formularza, należy się zalogować na stronie: formularz.pracomania.pl loginem jest mail, jeżeli nie pamiętasz hasła wybierz opcję przypomnij hasło (przyjdzie na mail). Jak się zalogujesz zaznacz opcję "nadal zainteresowany"

Serum
@Pracomania

Wlasnie jest problem z tym zalogowaniem dwukrotnie przeslaliscie mi nowe haslo logowania i w zaden sposob nie moge sie zalogowac

anetab

Hej, ciekawe forum :-) dziś dostałam e-mila odnośnie pracy przy ciasteczkach. Po przeczytaniu zdziwiło mnie, przedpłata za mieszkanie ?czy agencje powinny pobierać pieniądze na zaś o co chodzi?

Icho

Nie polecam tego pracodawcy nie szanuje ludzi

Ann

Witam jak jest z godzinami teraz ??

marko-sok

witam wszystkich.znam dobrze bochum mieszkałem tam 8 lat czy morze ktoś mi napisać adres tej fabryki i gdzie jest spanie moge mieć cały dom do wnajęcia w dzienicy stipel koło kemnedersee w bardzo spokonej dzielnicy na obżerzach miasta a jeżeli ktoś juz tam pracuje niech sie podzieli wiadomościa bo chcialbym tam wrócic ja też chetnie pomoge jak wypali to możemy sie spotkać w Bochum pod Dzwonem lub na ajaberg dla wtajemniczonych na przeciwko jest polski kościół gdzie się wszyscy spotykają pozdrawiam Marko-sok

Są nie wypłacalni dużo osób nie dostało pełnych wypłat nic z tym nie robią... więc jeśli lubi się pracować charytatywnie po 12 godzin to spoko

alf

Najlepiej jedź do Warszawy tam dadzą ci namiary

Victor

jak pracuje sie po 11- 12 godzin to super bo jest pełno nadgodzin! Daj namiar jak się tam dostać!

Zostaw merytoryczną opinię o Pracomania - Warszawa

• Jak się pracuje w Pracomania?

Zobacz opinie na temat firmy Pracomania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracomania?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 24 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracomania?

Kandydaci do pracy w Pracomania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracomania