Opinie o OBI w Piotrków Trybunalski Sulejowska 53a

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie OBI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie OBI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Piotrków Trybunalski Sulejowska 53a

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w OBI, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

nick

Dostajesz 2600 brutto i na tym sie kończą marzenia o dobrych pieniądzach w OBI. Z takim hajsem zostajesz, pensja nie wzrasta. Nie licz na premie, bo takich nie ma. Była mowa o premii kwartalnej, ale nie udało sie wyrobić.

Filip

Patrząc na forum , gdzie od dawna nikt nie pisał odnoszę wrażenie, że dobrze się w firmie pracuje?

Agata

@1234123 dziękuję za odpowiedź. Czy wiadomo Ci jak wygląda kwestia awansu? Jest to możliwe? Jeśli tak to czy są powszechnie znane warunki, które należy spełnić aby go otrzymać? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. @KrzysztofZeSzczecina podsumowując Twoją wypowiedź można stwierdzić, że jesteś zadowolony z pracy w OBI? Czy możesz opowiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z firmą? Jak wygląda kwestia atmosfery w pracy? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

@Agata

Awans jest jak najbardziej możliwy, jeśli ktoś ma do tego predyspozycje i jest ambitny. Śmiem twierdzić, że atmosfera w OBI jest bardzo dobra i ciężko o taką gdziekolwiek indziej :)

Pakiet medyczny Luxmed, Multisport jak ktoś chce chodzić na siłownie czy basen (większą cześć płacisz Ty, reszte dokłada market). Jeśli chodzi o grafik, to zalezy od kierownika działu, który go układa.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OBI. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Agata

Aktualnie dostępne są oferty pracy w OBI w różnych oddziałach. Pracodawca wspomina o możliwości rozwoju w firmie. Jak to wygląda w praktyce? Wasza opinia będzie pomocna dla wszystkich, którzy chcą związać swoją przyszłość zawodową z daną firmą i rozwijać się na obranym przez siebie stanowisku.

@Agata

Przyszłości zawodowej w OBI, to dużej nie ma, bo nie ma dobrych pieniędzy do zarobienia. Chyba że ktoś ma parcie i dąży po trupach do celu, to może sie czegoś dorobi. Ale tu pracujemy w grupie, a nie samotnie, więc stanie na boku nie jest dobrym pomysłem. Generalnie jest problem z obsadą, bo sporo ludzi odchodzi, bo dostają lepsze warunki pracy. Jest dużo pracy, masa dokładania towaru i obsługa klientów. Dział logistyki praktycznie nie istnieje. Za osobiste pomysły nikt Cie nie nagrodzi, tylko pogłaszcze po głowie. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy, to polepszyła sie po zmianie dyrektora, obecny daje kierownictwu wolną ręke co do pomysłów. Zastępcy mają jeszcze przyzwyczajenia za poprzedniego dyr. i wprowadzają niesmak do pracy. Generalnie są mało wyrozumiali dla innych, dla nich liczy sie tylko wynik dnia, a to że ludzie siły do pracy nie mają to już sie nie liczy. Jeśli chodzi o takie sieci marketów, to na pewno lepsze podejście do pracownika mają w Leroyu czy Castoramie. Jeśli otworzą Casto w Piotrkowie, to większość pracowników stąd odejdzie. Tam bardziej szanują prawników.

KrzysztofZeSzczecina

Generalnie nie ma co narzekać na pracę w OBI, bo nie jest wcale tak źle. Jak zawsze sprawdza się powiedzonko: "wszędzie dobrze, gdzie Nas nie ma". Rozumiem, że wypowiadasz się z autopsji odnośnie lepszego traktowania pra(co)wników :P w Castoramie czy też Leroyu ? W Casto kiedyś było MEGA, teraz już ponoć tak kolorowo nie jest, a szkoda. Z opinią na temat podejścia zastępców dyrektora to nie do końca się idzie zgodzić, no ale każdy ma prawo do własnego zdania. Jak ktoś lubi poleniuchować w pracy, zamiast pracować to w OBI kariery nie zrobi. AMEN.

ewrtrwq
@KrzysztofZeSzczecina

No jak sie siedzi w dekoratorni lub sekretariacie, to można sie rozpisywać cieplutko o pracy w sklepie, bo bo ma sie prace siedzącą, jedyny fizyczny ruch, to trzeba do tej pracy przyjść. Kawka i herbatka i latanie na ploty. "Jak ktoś lubi poleniuchować w pracy, zamiast pracować to w OBI kariery nie zrobi" tu raczej nie ma czasu nie leniuchowanie jak to ująłeś lub ujęłaś. Bo jak nie klienci, to jest zawsze towar do dołożenia. Także, roboty tu jest pod dostatkiem. Co do zastępców, to z Pawłem idzie wytrzymać, bo gość ma o czymś pojecie i potrafi człowieka zrozumieć jak jest dużo pracy, że wszystkiego nie da sie zrobić. Co do Lenego, to szkoda sie rozpisywać,

@ewrtrwq

Akurat ja nie siedzę w dekoratorni czy też sekretariacie, kto Ci jednak broni znaleźć sobie takie stanowisko pracy ? :) Każda praca ma plusy i minusy. Nie ma sensu "jeździć" po pracownikach stricte biurowych. Roboty jest bardzo dużo to fakt, ale jak już było napisane nie ma co narzekać. Trzeba sumiennie wykonywać swoje obowiązki, czasem zacisnąć zęby i robić to co do Ciebie należy. Zastępcy są jacy są, czasem faktycznie o pierdoły się czepiają, podczas gdy jest od groma ważniejszych spraw na głowie. Ogólnie jednak z mojej perspektywy patrząc nie jest źle. Jak ktoś jest typem narzekacza to wszędzie znajdzie dziurę w całym. Nawiązując do leniuchowania to uwierz, że są takie przypadki co to potrafią znaleźć sobie czas na leniuchowanie i to wtedy kiedy jest w brud roboty. O kawkach w sekretariacie, dekoratorni itepe itede nie wspominając :)

Klient

Obi Piotrków porażka czekać na kogoś kompletnego czasu braknie jedna osoba na dziale jedna kasa czynna i stój wiadomo jak płaca taka praca porażaka czekam tylko niech otworzą Castoramę i po obi

@Klient

A myślisz że w Castoramie bedzie inaczej? Bedzie tak samo, bo zachodnie markety działają na zasadzie "po najtańszych kosztach" Cięzko czasami w OBI o wolnego pracownika, bo jest zawalony robotą. obsługa klienta, dokładanie towaru, szykowanie zleceń. Tu sie robi kilka etatów na jednym. Klient jest ważny, ale reszta też musi być zrobiona. Ludzie ciągle zapominają, że przychodzą do marketu samoobsługowego i marudzą o głupoty.

każia

no wlasnie zawsze uważam ze lepiej jest kiedy stawka jest podawana w netto wtedy nikt nie ma zandych wątpliwości ile ebdzie zarabial przecież a to jednak ważne jest i każdy powinien mieć to cczarno na biaym

Bonanza

Kierownicy od 3200zł Brutto...

aga
@Bonanza

chyba netto. bRUTTO 3200 to ok 2100 netto Coś ci sie pokręciło .

refre

a ile zarabia kierownik?

stolica Gruzji

Jako uchodzca, dostaniesz w Niemczech większy zasiłek, niż jako pracownik niemieckiego Obi w Polsce.

Big

Nikt nie ma obowiazku tu pracowac. Skoro w innych instutucjach rozdaja lepsze pieniadze to droga wolna..z tego co widac w mediach wiele osob strajkuje i to w zawodach ktore naprawde wymagaja ciezkiej i odpowiedzialnej pracy..rzecz jasna ze kazdy chce godnie zyc..ale wiekszosc spoleczenstwa nie stac na coroczne wakacje..taka polityka..warto moze poruszyc wyzej istniejace organy wladzy..

Obi w !@#$ cie robi.

W OBI nie zarobisz, dadzą Ci umowe na na 3/4 etatu na początek, przez najbliższe pół roku albo i rok. Nadgodziny niepłatne, tu sie robi wszystko najtańszym kosztem. Największy cham pojechał wrócił do Kielc, tak że atmosfera sie poprawia :)

Włoski

bos jeśli jesteś na stanowisku kierownika w OBI to może i zarabiasz te 2 tys., ale nie szary pracownik. Nie ma tu dodatku że pracujesz weekend, za nadgodziny nikt nie płaci, tylko masz "do odbioru". Możesz dostać premie od obrotów jeśli sie wyrobimy, ale to 70 zł na reke. Tu każdy chce być godnie nagradzany za swoją prace, a nie dostawać resztek z talerza. Wyobraź sobie sytuacje, dostajesz wypłaty 1300-1400zł, musisz tu dojechać do pracy, a nie jesteś z Piotrkowa. Jedzenie + rachunki i nie masz pensji. Za takie pieniądze pracujesz tylko żeby jakoś przeżyć i nic więcej. Takie pieniądze, to jest niewolnicza pensja!

bingo

Przy średniej krajowej ponad 4000 PLN brutto, ty masz czelność pisać żę 2000 na rękę to jest zarobek? No chyba że tygodniowo, to się zgodzę, nawet brutto. Ale skoro Polak, we własnym kraju daje się doić jak krowa na łące, to już tylko i wyłącznie na swoje życzenie. Czy za tę bajońską sumę 2000 stać cię na co kolwiek? Na wyjazd do Grecji czy weekend na mazurach? No chyba pod namiotem. Zastanówmy się za ile pracujemy i walczmy o swoje godne wynagrodzenie.

Obserwuj ten wątek!

"nie taki djabel straszny" Ty chyba pracowałeś w innym markecie, lub też pracowałeś na kolanach u dyrekcji, skoro tak im słodzisz. Jaka jest prawda, to wszyscy w markecie wiedzą i nikomu taki dennym komentarzem oczu nie zamydlisz. Te Twoje wypociny, to zwykły bełkot, który mija sie ze stanem rzeczywistym. Każdy w markecie powie, że Biały Miś to jest menda a nie człowiek, jest tu tylko po to żeby utrudnić życie innym, bo współpracować z ludźmi nie umie.

Coś

Mam problem jak sie robi zupę z kurek prosze pomóżcie widzę dużo ciekawych propozycji na obiad

nie taki straszny diabeł...

Tyle nicków, a ktoś musiał zainspirować się moim i na dodatek z błędem. Ja Ciebie nie obrażam więc nie rozumiem, dlaczego Ty to robisz ,ale trudno . Może lepiej trzymajmy się merytoryki strony .

stolica Gruzji

Szkoda, że z ortografii nikt ci nie podpowiada.

nie taki djabel straszny

Podpowiada mi ,żeby nie karmić trolla

stolica Gruzji

To bardzo ciekawe co piszesz, ale co na to twój lekarz?

nie taki straszny diabeł...

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) Bardzo miło wspominam pracę w OBI. Największą zaletą są LUDZIE, to dzięki NIM praca staje się milsza i codzienne obowiązki nie są już takie monotonne i uciążliwe. Praca, jak praca- moim zdaniem w Piotrkowie za te pieniądze jest średni wybór i nie ma co wybrzydzać. Przyznaję, że na dziale Budowlanym i Ogród trzeba się napracować, ale nie przesadzajmy- są też chwile luźniejsze i często wykonywane zdania nie wymagają aż takiego wysiłku fizycznego- bardziej umysłowego :) W osobie Dyrektora zawsze widziałem wsparcie, w każdej sprawie, nie było sytuacji, że nie chciał mi pomóc- chyba, że naprawdę nie mógł- to samo kierownicy. Zastępca Dyrektora jest bardzo zorganizowany i wymagający , nieraz z drobiazgową dokładnością sprawdza powierzone pracownikom zadania. Tylko czy to jest złe? Pewnie tak, dla większości to są przejawy złośliwości i upierdliwości ja również miałem takie odczucia, gdy tam pracowałem. Teraz po czasie widzę, jak wiele tych samych zachowań "odziedziczyłem" po Panu K. Dyrektor nie może dać sobie wejść na głowę :) Pracowałem wcześniej w innej firmie i jest bez porównania. Tutaj z Dyrektorami można normalnie pogadać, pośmiać się i nieraz potrafili zakasać rękawy i przerzucać z pracownikami pudła :) W Obi poznałem wiele osób z którymi teraz jesteśmy bardzo dobrymi znajomymi :) Będę wspominał tę pracę bardzo miło i zachęcam każdego, żeby na własnej skórze się przekonał, jak jest naprawdę, a nie czytał dziecinne komentarze, rodem z Pudelka. Wynagrodzenie mogłoby być większe, ale to powinno się mieć pretensje do Państwa i rządzących a potem i w mniejszym stopniu do Dyrektora sklepu, który niewiele ma do powiedzenia na temat wysokości pensji. Praktycznie co miesiąc dostawałem premię targetową, kiedyś były jeszcze premie za tajemniczego klienta i nawet 300zł w miesiącu mogło wpaść. Jeżeli ktoś jest pracowity, otwarty , komunikatywny i nie uważa, że praca w takim sklepie jest poniżej jego kompetencji to pewnie będzie miał takie same odczucia, jak ja. Nie chcę , żeby mój komentarz był odebrany, jako cukierek skierowany w stronę Dyrekcji, po prostu zdziwiłem się, jak można tak oczerniać ludzi , którzy średnio na to zasługują. Ciekawe , jak Ty czy Ty byś się zachowywał na ich miejscu?! Założyć białą koszulę każdy może, ale ciężar obowiązków i obciążenie psychiczne nie jednego by zgniotło :) Oj, tak się rozpisałem, ale nie planowałem :)

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

OBI