Opinie o Eco-Vital w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eco-Vital. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco-Vital o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Vital w Białystok

Szymon

anonim - 2013-09-10 13:55:27 MMM, wiesz już coś? Bo miałeś napisać jak wygląda to szkolenie w eco-vital. No i co z tymi kosztami, bo to też mnie interesuje?erarekrutera.blogspot.com/2013/09/fabryka-talentow-czyli-szkolenia-dla.html

MMM

Jade w tym tygodniu na szkolenie to napisze jak tam jest itp. kierownik hostess. 2.500zł podstawa + premia (500zł lub 1000zł).

ola

Ile zarabia trener konsultantów telefonicznych?

Telemarketer

Szkolenie pierwszego dnia trwalo od 9:00 do 13:00. W tym czasie prowadzący przedstawil po krótce czym sie zajmuje Eco vital, i na czym będzie polegac nasza praca w telemarketingu. Następnie kazda osoba dostała skrypty , na jakich pracuja telemarketerzy tzn tekst jaki trzeba czytac za każdym razem kiedy dzwonisz by rozdac zaproszenie. Potem pokazano nam program na jakim będziemy pracować. następnego dnia szkolenia ćwiczyliśmy z przydzielona osoba skrypt a potem między sobą, na koniec zostalismy podpięci pod telemarketerów i nasluchiwaliśmy jak oni to robia i jak to wygląda w praniu. Kolejny dzień to juz twoja wlasna praca, przy przydzielonym stanowisku.

Nie zadawano nam żadnych pytań. My zadawaliśmy pytania dotyczące pracy.

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
gineeofthebottle

duzo pracy na wyjazdach ale pieniachy jak najbardziej adekwatne do twojego wkladu

blackdevil

jest ok!

Malina_1991

też zostałam zaproszona na rozmowę na telemarketera, rozmowa przebiegła w bardzo fajnej atmosferze, zostałam zaproszona na szkolenie :)

aaa

tak więc byłam, nie gryzą, idę na szkolenie, Pani z rekrutacji bardzo pozytywnie :) do niczego nikogo nie zmuszają

tommy

aaa - 2013-06-26 19:47:17 hej na jutro jestem zaproszona na rozmowe o prace, najlepsze jest to ze sami zadzwonili nigdzie nie wysyłałam cv, proponują telemarketera i PH. Warto iść? Jak się do nich ubrać? Kobieta nawet nie wspomniała że powinnam wziąć jakieś dokumenty,tylko mnie miło zaprosiła haha o co chodzi, skąd mój numer u nich, i nie tylko numer personalia tez...to jest masakra :D oczywiście z ta firma, proszę Cie napisz jak było ;) powodzenia, chociaż to niepotrzebne,bo pewnie się dostaniesz ;)

aaa

tommy

tak, to jest w tym najlepsze.

adertqwe

a wybierałeś się na rozmowę o pracę jako "kierownik hostess" ?

tommy

umowa zlecenie, 1,5 tys podstawa, nie wiem czy warto, nie wiem czy to jest prawda, o tych zarobkach jakie pisza na forach, mam mętlik jak (usunięte przez administratora)

adertqwe

co Ci tam zaproponowali jak mógł byś powiedzieć

tommy

Witam, byłem na rozmowie na kierownika ds. hostess, zaproponowano mi doradcę/ przedstawiciela od razu- zdziwilo mnie to . Jak wygląda ta praca? Czytajac te wszystkie opinie sam już nie wiem gdzie jest prawda. Jak wygladaja zarobki przedstawiciela/doradcy? Czy faktycznie jak większość pisze zarobki sa 6-7 tys? Proszę o pomoc ludzi,ktorzy się zatrudnili lub pracują. Zaproponowano mi udział w szkolenie w przyszłym tygodniu- isc, czy dac sobie spokoj z ta firma?

robol

pracuje w ekowital. jak się (usunięte przez administratora) nadgodziny to można niezle zarobić w kazdym dziale. polecam.

bobero

mozna walic niezle nadgodziny i wypłata wygląda zupelnie inaczej:) wczesniej pracowalem dla mamy w szklarni i była lipa bo premi nie dostawalem praktycznie wcale:p chytra matka, chytra strasznie

Witajcie, od niedawna pracuję w Eco Vital jako telemarketer, interesuje mnie jakie w innych oddziałach wyrabiacie średnie;) Jest trochę ciężko, bo ludzie są już zmęczeni wciskaniem im zaproszeń na różne spotkania, ale cóż, nie jest to przecież robota na całe życie:P

staaaachu

jaaaachu na jakie ty kampanie dzwonisz, że masz średnią 4 wyrobioną?

Bober

Witam!!! Mam pytanie . Jutro mam szkolenie . I nie wiem jak się ubrać czy na elegancko czy normalnie na luzie ?? Pomocy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Vital - Białystok

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-Vital?

Kandydaci do pracy w Eco-Vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-Vital