Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

GgC2

tez tak uwazam.. a zyja jak krole

ooooooooo

Kopidoły to są lebry. Jak przyjdą do GPP to się im dopiero oczy otworzą!!!!!!!!!

vAN hELSING

wszyscy teraz madrzy ale jak zamkna krupinski w suszcu to 2500 chopow bedzie szukac roboty i to wlasnie na zorach i pszczynie wiec trzymcie sie roboty i nie narzekajcie bo moze byc duzo gorzej i bedziecie nostalgicznie patrzec na znaczek GPP :D

GG

Firma ma niesamowity potencjal i mozliwosci rozwoju i wszysttko jest w niej profesjonalne oprocz pracownikow. Miliony kierownikow kazdy czuje sie kierownikiem to jest głowny problem. Osoby madre nie maja nic do powiedzenia a byle czubki bez uprawnien chcieliby zarzadzac cala firma. wogole zenada jest ze osoby niezatrudniowe wchodza na hale jak do siebie i zachowuja sie jakby mieli najwiecej do powiedzenia. szkoda, wielka szkoda, bo firma jest sama w sobie i tym co robi swietna tylko musialby przyjsc ktos kto wreszcie ogarnie ten caly szyf. Najwyzsze szefostwo jest spoko takze jesli chodzi o to to nie wiem co tu ludzie wypisuja.

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
s

Na jakie stanowisko?

JOEY!

Dzień dobry. Kiedy będą przyjęcia do firmy Gebrueder Peitz?

byly pracownik

ASR został wyrzucony z firmy GPP. Pozdrawiam

Nicki

Witam. Panowie wiadomo co z pracownikami ASR ? Podobno ludzie z GPP pracują na kontroli?

he_wolf

Mam na myśli wspaniałe kierownictwo. No niestety jestem tylko robolem Panie Pawle. Widzę, że wszyscy narzekają ale zwolnić się nic nie chce. Teraz gdy kopalnie upadaja będzie masa pracowników szukac pracy więc mądry człowiek będzie robił wszystko zeby trzymać się swojej szychty bo ciezkie czasy idą.(zesztą Wam nigdy nikt nie pasuje - już z automatu narzekacie) Pozdrawiam, AA

dziadek mroz

nic nowego, ma być PIP z termometrem... ale co to da? sorry, taki mamy klimat ;-)

t93k

dano a kto to? co tam ciekawego na firmie?

DANO

andi o co chodzi?

andi

Buahahahhaahhahaaaaahhhhaa!!!!!!!!!!!!!!!!

ZHGU

hmm.. firma sie rozwija, coraz wiecej madrych ludzi sie pojawia, duzo spraw sie zmienilo na pozytyw. Ja jestem zadowolony. Za pare lat bedzie juz naprawde dobrze

Pan Paweł :)
@ZHGU

ciekawe kogo masz na myśli pisząc "mądrzy ludzie"? Buahahahahaha Bo nie tylko ja ale reszta załogi uważamy co innego... chyba sam jesteś jednym z tych co uważają się za mądrych haha

bbb

A jakie to zmiany?

Mafl

Firma idzie ku lepszemu ale mozna wyczuc w powietrzu ze nowe, lepsze zmiany ida.

aaaa

krałza łogórków to najwiekszy leber

gownolltr

czyli kolejny przypadek ktory nie pracuje ale dalej "zyje" gpp. chlopy trzymcie sie roboty bo ciynzki czasy ida

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.