Opinie o STARS-IMPRESARIAT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STARS-IMPRESARIAT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie STARS-IMPRESARIAT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STARS-IMPRESARIAT w Warszawa

Chris

Sama agencja i opiekunowie są w porządku jednak odradzam plan Sędzia Anna Maria Wesołowska 18 lutego rano od 6.30 Muzeum dojechaliśmy do Sekocina na 7.45 do 10.30 trzymali Statystów plan żenada kręcenie amatorskie redaktor odcinka prymitywna osoba na pytanie statysty dlaczego odcinek kręci się od rana do 18.00 z uśmiechem stwierdziła że statyści mogą siedzieć jak zero po 12 godzin bez wody o jednej kanapce wróciliśmy do Warszawy przed 19.00 w domu byliśmy z dziewczyną po 20.00 nawet pasjonata będzie czuł obrzydzenie do ekipy planu Sędzia Anna Wesołowska nie polecam tego planu 60 zł za 13 godzin lepiej rozdawać ulotki i pójść do kina zastanówcie się na jaki plan chcecie iść

@Chris

ILE ? ? ? Wypłata takiego " wynagrodzenia " uwłacza godności osobistej . Świadczy tylko o agencji ...

Tak cicho jest na forum? Macie tak dobrą prace i nikomu nie zależy na zaglądaniu na forum?

Przemek

Jak można reklamować coś co nie ma się o tym pojęcia ,swoim nazwiskiem i dobrym imieniem , teraz w tych czasach aby zarobić to nawet (usunięte przez administratora) z pod dipy będą reklamować żenada, porażka

Remek

Czego wymagają na rozmowie rekrutacyjnej?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Edward

Aktualnie poszukiwanych jest wielu statystów: https://www.nuzle.pl/praca-na-planie-filmowym-tvn-polsat-warszawa,38552223 Wie ktoś może, jak długo trzeba przebywać na planie? Do końca kręcenia ujęć, czy może do końca roli statysty?

Pioter

"Obsługujemy najbardziej wymagające codzienne produkcje TVN i Polsat" A prawda jest taka, że poza angażem do paradokumentu "Szpital" i "Szkoła" nic ciekawego mi nie zaproponowali, dlatego zrezygnowałem ze współpracy z tą agencją, szkoda czasu i energii.

Ewelina

Ale ostatecznie nikt nie zmusza do takiej pracy i można pracować ciężej za te pieniądze!!

Agnieszka

Bardzo pozytywne wrażenia z planu. Super atmosfera, pieniążki wypłacone na czas, całkiem przyzwoity catering. Polecam!

An a
@Agnieszka

Na planie byla Pani jako statystka czy aktorka?

Statystka

Brak szacunku dla statystów. Beznadziejna umowa i zarobki. Totalna dezinformacja na planie. Podawanie fałszywych informacji odnośnie przewidywanego czasu pracy. Polecam unikać .

Statystka

15 godzin na planie, od 5 rano, w Jabłonnie, za - 80 złotych. Tak wygląda rzeczywistość statysty na planie serialu "Wojenne dziewczyny". Jeżeli ktoś nie weźmie nic do jedzenia, musi liczyć się z tym, że dostanie jedynie zupę. Drugie danie statystom nie przysługuje. Nie przysługuje też sympatia obsługi planu. Należy liczyć się z traktowaniem jak zło konieczne.

Byłam tylko raz. Takie sobie zarobki ale atmosfera bardzo fajna. Lubię atmosferę w STARS-IMPRESARIAT za: życzliwość współpracujących ludzi

Adamus-3005

Zawsze bardzo miła obsługa, super atmosfera na planie, wszystko rzetelnie przygotowane i omówione - żadnych niejasności. Gorąco polecam współpracę. Lubię atmosferę w STARS-IMPRESARIAT za: Najbardziej podoba mi się zrozumienie, kiedy nie mogę przyjąć propozycji roli. Nie skreśla to dalszej współpracy.

Olga

@Jarema, często bierzesz udział w tego typu projektach? Czy plany zdjęciowe często się przedłużają i wtedy agencja płaci ekstra stawkę za nadgodziny? Obecnie Stras-Impresariat zaprasza na casting dla amatorów w wieku powyżej 16 lat do nowych seriali TVN. Prócz tego szefowa agencji gwiazd szuka w Warszawie asystentki na staż. Oferują wgląd w świat mody i gwiazd, możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu. Czy kogoś z Was zainteresowała ta propozycja?

Stanisław

Uczestniczyłem kilka razy jako statysta i aktor w sesji zdjęciowej. Atmosfera na planie super. Bardzo mili, serdeczni , otwarci , chętni do pomocy . Kultura osobista na najwyższym poziomie. Aż miło przenieść się choć na krótki czas w inny lepszy świat. Wiadomo - otacza nas zalew chamstwa, nietolerancji, nieuczciwości itd. Dodam, że podziwiam za cierpliwość dla statystów. Wiadomo - różni ludzie się zdarzają. Zabezpieczenie socjalne super. Jest barobus. Kawa, herbata, kanapki, ciepły posiłek, mini szwedzki stół. Zapłata za rolę w terminie , w/g umowy. Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Życzę Firmie powodzenia i dalszego pomyślnego rozwoju .

Xyz
@Stanisław

Zgadzam się całkowicie. Najwidoczniej musiało się wiele zmienić od tamtego czasu ;) Statyści mają dostęp do tego samego jedzenia co wszyscy, a nie tylko zupkę. Atmosfera tak jak mówisz - jest super. Nigdy się tak nie uśmiałam, co podczas nagrań. Reżyserzy starali się odstresować wszystkich i cała ekipa jest bardzo przyjaźnie nastawiona. Nawet jeśli płaciliby mało, to dla takiej atmosfery warto raz na czas wpaść na plan :) Polecam

@Stanisław

Szkoda, że nie napisał Pan żadnych konkretów np. ile godzin spędził Pan na planie, ile czekał Pan na pieniądze.

Jarema
@Ania

Nie napisał bo po co, stawki też nie napisał, żeby nie zniechęcać ludzi. To może ja napiszę-stawki za film-70 złotych statystowanie, epizody-200 złotych, za reklamy statystowanie-100 złotych , wszystko netto. Plany zdjęciowe przeważnie 12 godzin

max

Ta śmieszna agencja organizowała reklamę do t-mobile w Łodzi w lutym tego roku. 12 godzin za 100 złotych, plus każda nadgodzina płatna 10 złotych. Zdjęcia trwały do późnych godzin nocnych, skończyły się po 12 w nocy i kilka osób po 12 godzinach, czyli tyle ile trwa plan, chciało iść do domu ponieważ szli na drugi dzień wcześnie do pracy, a inni nie mieli czym dojechać do domu w późnych godzinach nocnych. Był straszny problem, żeby z grupy ponad 150 statystów puścić około 9 osób. Gówniary, które zajmowały się statystami były bardzo niemiłe i pyskate, sprawa oparła się o osobę decyzyjną z produkcji, bo z nimi nie szło się dogadać i absolutnie wyżej wymienione argumenty do nich nie trafiały. Oczywiście nie było problemu by kilka osób nie musiało zostać na dodatkowych nadgodzinach. Na plus zaliczam, że pieniądze w tym wypadku zostały wypłacone od razu po planie, a także dobry obiad dla wszystkich. Dodam, że znana łódzka agencja współpracująca z Opus film płaci za statystowanie w reklamach więcej, niż ta agencja z Warszawy i to często za kilka godzin 5-8 godzin na planie, choć plany 12-godzinne też się zdarzały.

Olga

@Chsmowa, czy pracowałaś jako statystka na planie? Czy na umowie miałaś zapisany nienormowany czas pracy, czy określoną liczbę godzin? Przy dłuższej pracy jest możliwość załatwienia noclegu? Wynagrodzenie dostajesz za dzień zdjęciowy, czy za ilość godzin spędzonych na planie? Każde dodatkowe szczegóły, które dodasz pomogą osobom zainteresowanym tą pracą.

Chsmowa

Odradzam współpracy. Piszą iż plan skonczy sie o 16, następnie trwa on do godziny 22. Nie obchodzi ich,ze nie masz juz następnego pociągu i ze bedziesz musiała spac na dworcu. Serdecznie odradzam :)

Olga

@Ksenia, czy praca jest na umowę zlecenie? Zdarza Ci się że dostajesz zlecenia kilkudniowe? Masz swojego agenta w Stars-Impresariat, który zawiadamia Cię o konkretnych kastingach w których możesz wziąć udział? Czy możesz negocjować dniówkę, czy jest ona narzucona odgórnie? Dodaj swoją opinię.

Olga

@Gwiazda, dziękuję Ci za Twoją opinię. Jak często możesz liczyć na zlecenia? Czy firma kontaktuje się z Tobą bezpośrednio, czy sama zabiegasz o zlecenia? Firma wysyła Cię na kastingi i pomaga Ci w zrobieniu portfolio? Czekam na Twoją opinię.

Ksenia
@Olga

Zgłaszasz się jak jest nabór, ogłoszeń szukasz w internecie na ich stronie lub dowiadujesz się od znajomych. Czasem trzeba czekać cały dzień jak się statystuje, ale można tez dostać autograf od znanego aktora i jest fajnie.

Olga

@Wiki, Ty też statystujesz przez tą agencję. jakie warunki pracy Tobie zaproponowano? Czy prócz dniówki możesz liczyć na jakieś benefity takie jak ciepły posiłek podczas dnia? Jak długo trwają zdjęcia i czy według Ciebie to fajna praca? Poleciłbyś ją innym osobom poszukującym zatrudnienia? @Aktor, dziękuję Ci za Twoją opinię. Jak myślisz, czy jest to praca dorywcza i zlecenia są tylko kilka razy w miesiącu, czy raczej częściej i można się z niej utrzymać i traktować jako główne źródło utrzymania?

Aktor
@Olga

W moim przypadku jest to praca dorywcza, ponieważ zlecenia są tylko kilka razy w miesiącu. Jeśli chodzi o zarobki to najlepiej wychodzi się grając w reklamie, ponieważ oprócz honorarium za dzień zdjęciowy otrzymuje się dodatkowe pieniądze za zrzeczenie się praw do swojego wizerunku. Z tym, że ja w żadnej reklamie nie grałem z bardzo prostego powodu, te reklamy które widać w naszej telewizji są po prostu tak denne i głupie, że nie mam zamiaru brać udziału w tego rodzaju produkcjach i marzę o zagraniu wyrazistego epizodu w filmie fabularnym.

Gwiazda
@Olga

Stawka na dzień plus ciepły posiłek i satysfakcja, że się zobaczę na ekranie w reklamie. Czasem i 12 godzin trzeba czekać żeby zagrać epizod ale jest przygoda.

Zostaw merytoryczną opinię o STARS-IMPRESARIAT - Warszawa

• Jak się pracuje w STARS-IMPRESARIAT?

Zobacz opinie na temat firmy STARS-IMPRESARIAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STARS-IMPRESARIAT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STARS-IMPRESARIAT?

Kandydaci do pracy w STARS-IMPRESARIAT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STARS-IMPRESARIAT
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Józefa 26
    31-056 Warszawa