Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo STARS-IMPRESARIAT

Opinie o STARS-IMPRESARIAT

Pracowałeś w firmie STARS-IMPRESARIAT i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Aktor - 2015-08-22 17:42:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Beznadziejna agencja, kiepskie produkcje, wynagrodzenia za epizod jak dla rumuńskich statystów.
Umowa dla rejestrujących paraliżuje(wyklucza możliwość udziału w produkcjach np. tvn, poza agencją), a wypisanie wiąże się z konsekwencjami prawnymi.
Agencja spamuje na gumtree i innych masówkach, ostatnio nawet na maxmodels pseudo "projektanci" wypisują do ludzi, że mają oryginalną urodę i sugerują im udział w "fajnych" rolach w reklamach i serialach (czyt. 90zł za 3 strony tekstu hehe - no, ale za to jaki prestiż aktorski za wspaniałą sztukę.. trudne sprawy, dlaczego ja i inne szmiry dla debili).
p.s. gdy plan przeciąga się, osoby nieletnie nie mogą zostać bez prawnego opiekuna powyżej godz. 22, bywało, że nieletni byli trzymani nawet po północy.
Opieka na planie marna, na planach o których mi wiadomo, statyści nawet nie są uwzględnieni w cateringu, czyli ktoś kto jedzie na jakieś zadupie i może tam być nawet 14 godzin za 55zł... i nie wziął jedzenia, to ma problem.
co do samej marnej kasy, w internecie jest dużo wpisów o czekaniu na pieniądze ponad pół roku, lub wgl. nie otrzymaniu środków. (nie chodzi o reklamę, gdzie kasa powinna najpóźniej wpłynąć po kwartale.)

Strategia jest prosta.. znajdź tysiąc jeleni.. stu będzie na tyle naiwnych, że przyjdzie na casting i podpisze umowę, nie sprawdzając opinii w internecie.. dziesięciu z nich przyjdzie na plan na tak słabych warunkach licząc, że potem będzie lepiej.. ale nie będzie ;)

i tak o to mamy maszynkę do mielenia naiwnych/chętnych za gówno nie pieniądze, ale za to dobry biznes dla właścicieli agencji i produkcji filmowych.. ach te kontakty/tvn'y ;)
a mówią że POlityka to głupota ;)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STARS-IMPRESARIAT

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy STARS-IMPRESARIAT?
Zadaj pytanie
alert