Logowanie dla kandydatów/kursantów

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo STARS-IMPRESARIAT

Opinie o STARS-IMPRESARIAT

Pracowałeś w firmie STARS-IMPRESARIAT i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Aktor - 2015-08-22 17:42:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Beznadziejna agencja, kiepskie produkcje, wynagrodzenia za epizod jak dla rumuńskich statystów.
Umowa dla rejestrujących paraliżuje(wyklucza możliwość udziału w produkcjach np. tvn, poza agencją), a wypisanie wiąże się z konsekwencjami prawnymi.
Agencja spamuje na gumtree i innych masówkach, ostatnio nawet na maxmodels pseudo "projektanci" wypisują do ludzi, że mają oryginalną urodę i sugerują im udział w "fajnych" rolach w reklamach i serialach (czyt. 90zł za 3 strony tekstu hehe - no, ale za to jaki prestiż aktorski za wspaniałą sztukę.. trudne sprawy, dlaczego ja i inne szmiry dla debili).
p.s. gdy plan przeciąga się, osoby nieletnie nie mogą zostać bez prawnego opiekuna powyżej godz. 22, bywało, że nieletni byli trzymani nawet po północy.
Opieka na planie marna, na planach o których mi wiadomo, statyści nawet nie są uwzględnieni w cateringu, czyli ktoś kto jedzie na jakieś zadupie i może tam być nawet 14 godzin za 55zł... i nie wziął jedzenia, to ma problem.
co do samej marnej kasy, w internecie jest dużo wpisów o czekaniu na pieniądze ponad pół roku, lub wgl. nie otrzymaniu środków. (nie chodzi o reklamę, gdzie kasa powinna najpóźniej wpłynąć po kwartale.)

Strategia jest prosta.. znajdź tysiąc jeleni.. stu będzie na tyle naiwnych, że przyjdzie na casting i podpisze umowę, nie sprawdzając opinii w internecie.. dziesięciu z nich przyjdzie na plan na tak słabych warunkach licząc, że potem będzie lepiej.. ale nie będzie ;)

i tak o to mamy maszynkę do mielenia naiwnych/chętnych za gówno nie pieniądze, ale za to dobry biznes dla właścicieli agencji i produkcji filmowych.. ach te kontakty/tvn'y ;)
a mówią że POlityka to głupota ;)
zdjecie uzytkownika
... - 2015-10-03 16:45:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A ja bym chyba chciała wiedzieć więcej,jutro casting właśnie tam.Waham się więc czy iść
zdjecie uzytkownika
edek - 2015-10-21 19:22:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I jak poszedł ten casting, jestem bardzo ciekawy.. obecnie chyba kilka tego typu castingów prowadzi firma i spokojnie można też powiedzieć, ze jakosciowo robią to dobrze, bo też od razu podobno otrzymuje się odpowiedź zwrotną tak naparwde i to jest oszczędnosc czasu i dla rekrutera i dla potencjalnego pracownika.
zdjecie uzytkownika
Boguś 32 - 2015-10-22 20:02:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Miałem tam wstępne zdjęcia i zostałem zaproszony na profesjonalne. G. Mitura prowadzący kasting na Targówku w galerii "Renova" opowiadał o świetnym klimacie panującym na planie, fajnych ludziach, natychmiastowym wypłacaniu pieniędzy i możliwości robienia dalej kariery w TV (tvn).
Jednak konfrontując to z opiniami ludzi w sieci których jest na prawdę dużo, to wszystko jest kłamstwem i naganianiem naiwnych.
Ja nie będę tracił na nich czasu i energii, nie warto.
zdjecie uzytkownika
Krzysztof - 2015-11-19 17:35:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam wszystkich. Podobnie jak większość ludzi skuszony reklamą, że można zmienić swój zawód, grać w filmach, zaistnieć, kilka lat temu pojechałem z Łodzi na casting do Stars Impresariat. Dostałem rolę po dwóch tygodniach od rejestracji tzn rozbudowany epizod w znanym serialu ale musiałem pojechać raz jeszcze na casting a później na plan. Zapłacili mi wtedy za to 200 złotych. Proponowali też statystowanie za 50 złotych a ponieważ nie jestem w tym temacie leszczem więc powiem jak to wygląda w innych agencjach, za epizod w filmie 300-900 złotych, w reklamie 500-1800 złotych. Natomiast statystowanie w innych agencjach w filmie 100-200 złotych, w reklamie 150-250 złotych i to bardzo często za kilka godzin, choć czasami jest cały dzień plus oczywiście śniadanie, obiad i kolacja jak dłużej są zdjęcia plus kawa napoje, herbata, mineralna do bólu, czego w Stars Impresariat nie było. Pieniądze wypłacali do 25 każdego następnego miesiąca, wykonałem dla nich dwa zlecenia i te pieniądze przychodziły zawsze dzień przed upływem terminu. Od ludzi z branży wiem, że Stars bierze np za epizod tysiąc złotych, a tobie płacą 200 złotych, tak to wygląda. Ty po prostu masz się cieszyć, że w ogóle zagrałeś i traktować to jako zabawę :) Od tamtego czasu wziąłem udział w ponad 50 produkcjach, więc wiem o czym piszę. Odradzam !
zdjecie uzytkownika
edek - 2015-12-10 15:29:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
faktycznie firma jest dobra jeśli chodzi o znajdywanie takich ról statystyów już raczej dalszoplanowych zawsze zaorbisz coś za dwa dni kręcenie na przykład.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie STARS-IMPRESARIAT!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STARS-IMPRESARIAT

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: