Opinie o PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI w Gadki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI w Gadki

cyganstwo jlb

nie mozna przybic piatki z kierownikiem bo nie ma palca lipa jak chuuuuuuu*

aa

firma faktycznie wiedzie prym, ale nie widzę zbyt dużego zainteresowania nimi w ostatnim czasie @mania :)

KAPITAN SOWA

Żaden z powyższych wpisów nie jest obiektywny. W opinii trzeba oddzielić sposób zarządzania ludźmi, własną pracę oraz atmosferę/podejście do pracownika. Za nim wydamy negatywną opinie odhaczcie skutek wojny na którą sami idziecie z kierownictwem lub własnych grzeszków (musicie być świadomi konsekwencji i nie upubliczniać opisu debil/debilka). Firma zawsze wypłacała pieniądze na czas, nie są to złe pieniądze (jeśli ktoś zarobił mniej niż 2tys to sobie sam grubo nagrzebał). System pracy trzy zmianowy z pracującym weekendem lub dwoma w zamian za wolne (Każdy podczas rozmowy się na to godzi i mimo, że z czasem to denerwuje, to nie jest to niespodzianką). Częsty przypadek z zaniżoną kwotą wypłaty jeśli ktoś przekroczył spory próg 3tys + (Ucięta premia - trzeba iść się upomnieć a nie toczyć piane na lewo i prawo).Kwestia komunikacji i informacji zwrotnych pracownik-kierownictwo ma postać przedszkola gdzie podniosą Ci ciśnienie ale bez konsekwencji. Największy minus pracy to kontakt z liderem zmiany Panem Michałem, który ma osobowość człowieka fałszywej pomocy, gdzie mając możliwość pójścia na rękę i tak wpuści Cię w maliny albo zrobi z twojej sprawy szambo(Nie ogarnia nawet komputera na poziomie seniora). Największy atut firmy? Gorące przedstawicielki płci przeciwnej w kadrach, załatwisz zawsze wszystko i nie masz zamiaru wychodzić ;)

tolek babolek

aneta taki to polski market który wysyła pracowników 1-3 maja w święto narodowe do pracy to jest ta dziura w całym

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
tolek babolek

mik

Wszystko co napisaliście wcześniej jest prawdą. Firma oszukuje pracowników, wszystkie sprawy są zamiatane pod dywan i ukrywane tak żeby nikt o niczym nie wiedział i żeby złej opinii o firmie nie było. Oszukują w umowach, wszędzie jest bałagan. Na rozmowach kwalifikacyjnych słyszy się tylko same pozytywne rzeczy, które potem okazują się nieprawdą. Jedni na drugich kablują, a wszędzie widać tylko układy i układziki (syn, ojciec, teść, zięć itp.). Nie polecam

Alex

Trzeba jeszcze dodac, iz regularnie jestesmy okradani z pensji. Co to znaczy? System akodowy wedlug ktorego pracuja pracownicy przy kompletacji jest tak dziwnie zrobiony ze regularnie podprowadza nam normy akordu. Wiem co mowie bo pracuje tam prawie rok i trzy razy mi sie to zdarzylo. Chodzi o to by nie wyrobic normy dzieki ktorej uzyskujemy premie. Zadnych podwyzek przez ostatnie lata Zero bonow na Swieta tylko marne paczki .......ale malo tego ......jesli zarobiles zbyt duzo, dostaniesz paczke pomniejszona :). I tak jak kolega wczesniej zaznaczyl- skanery marnej jakosci i bywaja takie, ktore bardzo zle pracuja opozniajac Twoja prace albo walka o wozki na ktorych jezdzimy i bez ktorych nie idzie pracowac. Pracodawca ma to ogolnie w dupie. Praca ma byc zrobiona i tyle. Ogolnie syf na magazynie. Pracowalem wczesniej w podobnych miejscach ale takiego gnoju jeszcze nie widzialem

kom

Powiem prosto z mostu jedna z najgorszych firm z tamtych okolic. Szukają głupich do pracy, nie można nic pić na chwali ani jeść własnego posiłku dystrybutor jest tylko jeden na 50chlopow i wspomnę i brak w nim wody, a co jeszcze powiem brak organizacji pracy czyli człowiek przychodzi do pracy i nie wie czy będzie miał sprzęt bo ich nie ma. Jeśli.już są to co stego mamy skanery które trzeba oklejac je taśma wokół kreki, wstyd robiłem pół roku i cały czas na taśmę musiałem przyklejac, a co jeszcze pozdrawiam Pana R...... Który według własnych pracowników traktuje jak śmieci.ogólnie odradzam ta firmę będziecie żałować jeśli się przyjmiecie.

will

Siema! Moze ktoś cos powiedziec na temat pracy w Piotrze i Pawle w Gądkach przy kompletacji towaru? Z góry dziekowa! Pozdro!!

KUSY

Kiedys byla to normalna firma, teraz (usunięte przez administratora) . Firma nie szanuje pracownikow, ma ich w glebokim powazaniu. Tylko wykorzystac, wycisnac jak cytryne i olac. Pensje slabe, od wielu lat bez podwyzki, dobrzy pracownicy, ktorym kiedys zalezalo na firmie coraz bardziej maja wszystko gdzies jak widza co sie dzieje. Ludzie powoli odchodza, zaczyna sie duza rotacja, co nie swiadczy dobrze o takim pracodawcy. Taki troszke lepszy McDonald\'s.Magazyn polozony jest na totalnym odludziu, kiepsko z dojazdem i powrotem jezeli nie jestescie zmotoryzowani. Nie polecam , chyba ze desperatom bez zadnych nadziei na lepsza robote.

Zostaw merytoryczną opinię o PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI - Gadki

• Jak się pracuje w PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI?

Zobacz opinie na temat firmy PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI?

PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI