Opinie o PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI w Gadki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI w Gadki

Joanna Nowy wpis

Firma bardzo słaba pod wieloma względami począwszy o zarządzania przez socjal śmieszny i inne benefity zaczęłam pracę u konkurencji niebo a ziemia . Pani kierownik bardzo nie miła atmosfera w pracy specyficzna brak osób decyzyjnych wypłaty wielka nie wiadoma nigdy nie wiadomo ile się dostanie. Sprzęt skanery i wózki mają już lata świetności za sobą. Ogólnie przydał by się ktoś młody z pomysłami i wiedzą na temat profesjonalnego zarządzania a nie na klepaniu grafików i innych tego typu głupot. Największy minus zwaracnie uwagi o wszystko Polakom a ukraincom już nie gdzie to nie do pomyślenia np. U naszych zachodnich sąsiadów żeby we własnym kraju być gorzej traktowanym niż obcokrajowiec

Bylypracownik Nowy wpis

Firma tragedia (usunięte przez administratora) i prowizorka zmianowi z podstawowym wykształceniem bez jakiej kolwiek wiedzy o zarządzaniu. Dyrektor tragedia najlepiej żeby ludzie za darmo pracowali ale do siebie wszystko kiedy posiadał sklep jak nie płacił miał blokowane zamówienia sam sobie odblokowywal , podobnie jak podmieniał swój stary towar ze sklepu za świeży z magazynu itp. Za co już dawno powinien zostać zwolnoniony działanie na szkodę firmy. Pani A wielka pani kierownik patrzy aby w kamery nic po za tym podobnie jak wyżej brak kompetencji na ochronie by mogła robić wszystkiego się czepia bo wie że nigdzie drugiej takiej pracy nie znajdzie jak i reszta tej bandy.Socjal w tej firmie i inne bonusy nie instenieje jakieś śmieszne grosze na wagon fajek. Ogólnie nie polecam a najbardziej komlpniety z głowę to szczurek wielki zmianowy bez zębów ze skończona podstawówka chodzi jak by telewizory wynosił a leszcz na klapsa wieczny donos u pani A bo myśli że awansuje. Gruby (usunięte przez administratora) pani A. Wszyscy dobrze wiedza ze nigdzie nie dostaną takich stanowisk więc chcą się wykazać trzymają się nogami i rękami żeby tylko ich nie wyrzucili. Jak przyjezdza delegacja wielkie pokazówki a realnie (usunięte przez administratora)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI?

Pracownik Magazynu

Pracuje na tym magazynie kilka dobrych lat, co tu się wyprawia to ciezko w słowa ubrać. Jeśli ktoś się zastanawia nad pracą na tym magazynie odradzam, kierownictwo traktuje pracowników jak powietrze problemy z dogadaniem się, jeśli chodzi o prośbę o urlop wciąż słyszysz słowa 'zakaz urlopowy' kierownictwo to magazynierzy którzy pracowali i szykowali palety tylko (usunięte przez administratora) swojej Pani A ktora jest zakłamana i niekompetena osoba na stanowisku. Wierne psy które wszystko zgłaszają i skakaja. Nie potrafią docenić pracowników, 1 dzień l4 lub cały miesiąc l4 równa się z maksymalnie minimalna wypłata. O podwyżkach lub socjalnych rzeczach można zapomnieć, voucher na kawę 10zl kpina. Ten magazyn to jedno wielkie (usunięte przez administratora) zakłamanych zmianowych i dyrektorów. Nie pozdrawiam, pytać o wszystko chętnie udzielę na wszystko odpowiedzi. Banda, kierowników i dyrektorów bez żadnych kompetencji.

Barbara
@Pracownik Magazynu

Jak to zakaz urlopowy? Przecież każdy ma możliwość wzięcia urlopu?

Pracownik Magazynu
@Barbara

Nie wiem gdzie, bo jeśli chodzi o prace na magazynie w Koninku to wiecznie są problemy z urlopem, tłumaczeniem się wymyślnym ,zakazem urlopowym,

Wiktoria
@Pracownik Magazynu

Voucher na kawę... Zakaz urlopowy przecież to jakieś chore jest. Człowiek żeby był efektywny musi przecież wypocząć. A o co on właściwie spytał? To było coś wulgarnego, że ukryło treść?

byłyyy
@Pracownik Magazynu

kto tam teraz kierownikuje? jakieś nazwiska .. ? od którego roku pracujesz?

Madafska Nowy wpis
@Pracownik Magazynu

Witam. Zastanawiam się nad pracą na magazynie , moje pyt czy po zmianie na Spar coś się zmieniło czy nie i nadal nie polecasz?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI?

3 lata

Co wchodzi w socjal PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI?

Zlo

W sumie nic. (usunięte przez administratora)bony o wartości 100 zł na święta. I jakieś drobne upominki zazwyczaj produkty przeterminowane raz dwa razy do roku. Generalnie praca ok. Kierownictwo to parszywe kolesiostwo. Za te płacę znajdzie się lepszą pracę.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI?

:D

Nawet takie coś jak kg wpływają zle na ludzi, czas i brak personelu. Ponieważ trzeba pilnować jak dzieci w przedszkolu a czasu brak w tych 8 h. Dodając błędy systemowe co są... wychodzi większa kicha- chodź to smaczne żarcie !!!

Irek

Firma ogólnie dobrze oceniana a mnie interesuje praca . Może ktoś podpowie czy teraz są jakieś szanse?

@Irek

Dzięki :) miejmy nadzieje ze uczeni dalej się uczą :)

Stala
@Marek

Spok (usunięte przez administratora) od ścierki :) uczą i się doskonałą haha

Ewelina
@Stala

Porządna jak gow psa zbierają właściciele z drogi. A tak to psy niech latają

Czy firma PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Oczywiście!! Po godzinach :)

Łukasz
@Odpowiedz

Hahah dla młodych inżynierów owszem... :)

Agen999

Ogólnie rzecz biorąc, sama praca nie jest zła. Osoby z którymi się pracuje są w większości w porządku. (usunięte przez administratora) To był plus a teraz minusy Gnój ze sprzętem, walka o dobry wózek, niedziałające skanery ,które przykleja się na taśmę. Największy minus to kierownicy którzy mogą cię zwolnić za nic ,zarzucą ci nieprawdziwe rzeczy tak że szkoda nerwów. Cwaniakują stanowiskiem ,zwłaszcza jeden. Zbyt dużo stresu i brak szacunku do pracowników. Problem z poranną zmianą w niedzielę. To zmiana dla chętnych ale kiedy nie ma chętnych nie wiadomo skąd pojawia się nowy grafik. Oczywiście praca w sobotę i niedzielę jest ale za to są inne dni wolne. Na oko co drugi weekend wolny. Stanowczo odradzam tam pracę, chyba że nie macie innego wyjścia. Gdyby kierownictwo się zmieniło to może nawet bym polecił pracę tutaj.

Hejkosz

Jak tam gandziorek?????????????

toxic
@Hejkosz

Siema. Robi tam Jarosław Bogdański?

asdfg

Atmosfera jest taka że coraz mniej ludzi chce tam pracować czy to prawda?

@quebo, czy do oprócz premii, pracodawca przewiduje okresowe podwyżki dla swoich pracowników? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny w PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI i jak długo już współpracujesz z tą firmą. Wypowiedź na powyższe kwestie będą interesujące dla innych użytkowników tego forum.

Quebo
@Marek

Pensje są spoko ale bycie w otoczeniu specyficznych ludzi uwazajacych sie za najlepszych to juz trzeba by traktowac jako prace w szkodliwych warunkach szczegolnie na rannej zmianie :D

@Quebo

Atmosfera jest jednym z ważniejszych czynników, wpływających na to, jak się w danym miejscu pracuje. Czy możesz napisać coś więcej na temat relacji panujących między osobami zatrudnionymi w PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI? Będzie to ważna wiadomość dla osób, chcących zasilić szeregi pracowników.

Stefan

Pewnie wybór pracy nie był najlepszy i dlatego jest to trudne do zaakceptowania.

Bartek

Co nowego słychać w firmie? Warto aplikować?

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda współpraca z firmą z punktu widzenia pracownika? Czy jest przewidziana umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? Czy aktualnie rekrutują do Piotr i Paweł Magazyn Gadki?

quebo
@Marek

Jeśli ktoś lubi siać opowieści dziwnej treści to ta firma jest stworzona dla niego :) Możliwe że królewiczów nikt nie przebije ale zawsze można się postarać... Ogólnie jest podstawa plus premia ale jak to jest obliczane tego najstarsi ludzie nie wiedzą ;)

Jak atmosfera? Czy sytuacja ma szansę na zmianę?

xyz

Pustki na magazynie tyle.

Grzegorz

Czy wydarzyło się coś w firmie, że przestaliście pisać?

NickJr

Opinie o pracy w zaopatrzeniu w Koninku/ Gądkach? Widzę że obecnie jest prowadzona rekrutacja i zastanawiam się czy nie aplikować..

Zostaw merytoryczną opinię o PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI - Gadki

• Jak się pracuje w PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI?

Zobacz opinie na temat firmy PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI?

PIOTR I PAWEŁ MAGAZYN GĄDKI