Opinie o greenpoint.pl - Greenpoint S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenpoint S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Greenpoint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenpoint S.A. w Kraków

szczera

Witajcie drodzy pracownicy Grennpiekła. Pochwalcie się, kto dostał aneks odnośnie podwyżek. Ta firma jest bandą niezdecydowanych, niesłownych pipipipi. Ręce opadają: bałagan, chaos, każdy zrzuca winę i odpowiedzialność na drugą osobę by tylko się wybielić. Dobrze radzę- liczcie każdy grosz z pensji, bo już sama nie wiem czy nie potrafią jej naliczać czy specjalnie obcinają.

zmęczona

kto wiem czy zmienił się już skład zarządu- czy odszedł pan Or....., może wtedy kolekcja też się zmieni i nie będzie dla pań 55+

Jestem w tej firmie od kilku lat, obecnie na macierzyńskim, naprawdę przez tyle lat praktycznie bez podwyżki to jest śmiech na sali. Jako stary pracownik nawet nie dostałam paczki na święta. Nie chodzi mi o te czekoladki kawę herbatę i wino czy szalik z logo firmy, ale samo to, że nie dbają o pracownika w ogóle. Najniższa krajowa, a zapierdziel taki, że czasami nie ma czasu zjeść, czy wyjść do toalety. Wiem że są przerwy, ale jeśli chcemy mieć wyniki to się robi wszystko szybko. Później oczywiście nikt tego nie docenia:) Tłumaczenie, że macie dobrze bo dostajecie ubrania dwa razy w roku i zniżki co miesiąc hehe zamiast tych zniżek i ubrań powinni dać podwyżki

ola

to nie szalik tylko ręcznik :-)

@ola

Hehe aaa to mój błąd :) Jednak to nie zmienia faktu że olewaja pracownika z takim stażem jak ja :(

zniesmaczony

smy swoje stałe klientki, takie prawdziwe stałe a nie to jedne zakupy... w tym roku paczki dla pracowników to było dno np. czekolada z kończącym się wkrótce terminem ważność, nawet słowo żenada nie odda tego jak traktują pracowników, a w ogłoszeniach piszą o szacunku, oczywiście wszyscy wiedza od kogo np. ta czekolada, się znalazła w paczce, ale może wreszcie ta czarna czapeczka z daszkiem odejdzie w tym roku

@zniesmaczony

Mamy swoje stałe klientki, takie które od lat przychodzą. A teraz już każdy staje się stałym klientem nawet jak zrobi zakupy za 19,99. Wcześniej nie mogło być mniej niż był warunek heh

Tinka

@ja - tez jestem w takiej sytuacji (dlugi staz pracy, obecnie l4) - paczki swiateczne to socjal wg polskiego prawa to pracodawca okresla grupe, ktorej przysluguje (w tym przypadku "greenpointowe" paczki przysluguja tylko osobom fizycznie obecnym w pracy, a nie pracownikom na l4/macierzynskich) ...taki psikus :D A tak serio - smieszne jest to ... :)n @Ja - wracasz do Green pomacierzynskim?

@Tinka

Wszystko się okaże, bo o pracowników swoich nie dbają niestety, a przecież to my sprzedawcy na nich pracujemy. Czas pokaże co będzie.

Slonce

A co sie dzieje na wilenskim w greenpoincie?? Pozal sie Boze kierowniczka i jej stado owiec????????????

Barb
@Slonce

O co chodzi z tymi owcami i kiero?

Magazynier

nawet jakby nic się nie powiedziało to ciebie chcą, za takie pieniądze to nawet ludzie z Ukrainy nie chcą pracować

praktycznie zadnych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jes

Zaraz zaraz kochane.. W styczniu czeka nas podwyżka! Najniższej krajowej rzecz jasna...

@Jes

Hehe mnie ominie bo na macierzyńskim jestem :)

Auyra

No nie ma czego żałować, taka podwyżka to nie podwyżka tylko konieczność. I tak wynagrodzenie najniższe z możliwych i upokarzające dla osób pracujących

gp
@Jes

jasne :-( nie dadzą podwyżki

white
@Auyra

dostałyście podwyżkę ??? bo m jeszcze nie

Tinka

Nie boj sie - mnie tez - jestem na L4 :P

Aaa i jeszcze jakieś hmmm nie wiem jak to nazwać. Najpierw p. Andrzej odchodzi ze stanowiska dyrektora, dziękuje za lata pracy itd. Stanowisko przejmuje Mariusz (regionalny) za jakiś czas wtaca Andrzej jakby nigdy nic i oczywiście wszystko po cichutku hehe co to za przekręty????????

Ty

wiele na tym forum napisano o szacunku, ale jak ma wyglądać szacunek do pracownika skoro na wigilii pracowniczej wyżej wymieniona osoba zachowuje się, w stosunku do spokojnie siedzącej sobie osoby, w tak ohydny sposób ze aż wstyd

@Ty

Dodatkowo jeszcze jest jeden buc z magazynu i napewno każdy wie o kogo chodzi :(

Ja z pracy byłam przez te kilka lat zadowolona, pozyskalysmy swoje stałe klientki, takie prawdziwe stałe a nie to jedne zakupy zrobi i już jest ksk hehe zawsze dobrze na kontrolach wypadalysmy ale jak było 100% za tajemniczego to gratuluję i już, za dziękuję się nie pracuje. Chora chodziłam do pracy, żeby nie było zaległości. Nikt jednak nie docenia w tej firmie pracowników :( każdemu odradzam tą pracę

zniesmaczony

@zniesmaczony

Czarna czapeczka? Który to :)

opinia

doszło do tego ze w centrali zatrudniają ukrainców, bo ciężko im znaleźć chętnych za takie marne pieniądze, o atmosferze i warunkach pracy już lepiej nie mówić, a o szacunku kierownictwa można zapomnieć

Qwerty
@opinia

W sklepach też zaraz będą stać ukrainki za te grosze. Tylko może być mały problem z doradzanie klientkom. Osoby reprezentujące firmę w bezpośrednim kontakcie z klientem, dzięki którym między innymi osiągany jest zysk zarabiają mniej niż sprzątaczki. Smutne

Julita

Piszecie, że generalnie nie polecacie pracy w Greenpoint S.A. Głównym powodem jest wynagrodzenie. Na stronie internetowej tej firmy jest kilka ofert pracy dla sprzedawców. Pracodawca oferuje im stabilne wynagrodzenie i m.in motywacyjny system premiowy. Niektórzy z Was wspomnieli, że premie się obcinane. Może wysokość premii zależy od osiągniętych wyników sprzedażowych, dlatego jej wielkość jest nieregularna? Możecie wypowiedzieć się w tej kwestii? Greenpoint S.A. zapewnia swoim pracownikom również liczne dodatki i rabaty. Jak oceniacie ich atrakcyjność?

bruno
@Julita

oferty dla sprzedawców są bo ludzie odchodzą, stabilna to będziesz miała mała podstawę i progi premii praktycznie baaaardzo wyśrubowane, czyli rzadko osiągalne.

@Julita

Tak oferuje baaardzo stabilna najnizsza krajowa, plany z reguly nierealne do zrobienia totez premii brak lub nedzne grosze, a dodatki?? Hmm ..nie slyszalam,chybaze kawa i czekolada na swieta to te ich dodatki...slyszy sie coraz wiecej od sprzedawcow z greenpoint ze zaczynajaszukac pracy, jesli pracownik nie jest doceniany za ciezka prace to niestety odejdzie

dina

bardzo duża rotacja pracowników nie tylko centrali, także załogi sklepów, ale nie ma się co dziwić z takim podejściem kierownictwa i marnymi zarobkami...

aaaaNONIM

jako ktoś kto jeszcze tam pracuje ( ale szukam pracy), a dokładnie w centrali firmy w Krakowie, na szeregowym stanowisku, muszę się odnieść to tego co czytam na tym profilu i potwierdzić ze to prawda, pieniądze marne, kierownictwo lepiej nie mówić, bałagan, chaos, wykluczające się decyzje, zero szans na jakiś rozwój, awans lub szkolenie. Czytając ogłoszenia o prace w firmie greenpoint, szczególnie: stabilne wynagrodzenie i szacunek przełożonych to nie wiem czy śmiać się czy płakać

inka

Ja pracuję w firmie od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolona z pracy !! Nigdy nie odczułam braku szacunku lub poniżania ze strony przełożonych. Po prostu zacznijcie uczciwie pracować i doceniać pracę a nie tylko ciągle narzekać. To chyba jedyna z sieciówek w jakiej dotychczas pracowałam gdzie szanuje się pracowników.

claudio
@inka

no to pracujesz w jakimś wyjątkowym sklepie, może jeden na te ponad 100 w całej Polsce się trafi i na pewno nie pracujesz w centrali jako szary pracownik, bo byś takich rzeczy nie pisała

Zaskoczona
@inka

napisz z jakiego jesteś miasta. firma to doceni i dostaniesz pochwałę na piśmie.

Szina
@inka

napisz,że jesteś kimś z centrali i przestań ściemniać !!!!!!!!!

Julita

@bruno, czy Greenpoint S.A. organizuje szkolenia sprzedażowe swoim pracownikom, w celu osiągania przez nich jak najlepszych wyników?

@Julita

jakie szkolenia!!?? żadnych dla pracowników, ani kierowników, nawet szkolenia przed rozpoczęciem pracy nie masz, dostajesz 1000 stron procedur i sama się szkolisz. A wyniki i tak muszą być i kropka...

bruno
@Julita

to prawda co napisała "ja". O rozwoju tez możesz zapomnieć, oczywiście na rozmowie przedstawia ci kolorowy świat, rzeczywistość nie tylko finansowa, to będzie bardzo zimny prysznic, chcesz to możesz spróbować, ale jeśli masz okazje iść gdzieś indziej, to idź gdzieś indziej, bo będziesz miała do siebie pretensje ze straciłaś tylko czas w greenpoincie

p.s.

potencjalnym chętnym podjęcia pracy szczerze odradzam, pieniądze bardzo słabe, przełożeni jeszcze słabsi

dark blue melange

Praca stresująca , chaotyczna i niewdzięczna. Mało płacą i za wszystko obcinają premie. Nie ma współpracy, nie wolno wręcz sobie pomagać, bo każdy musi mieć swój krzyż do dźwigania. Niezdrowa atmosfera.

Odważna ;)

Widzę, po wczesniejszych wpiach, że stawki od lat się nie zmieniają. Już od dawna nie współpracuję z firmą, ale wiele lat pracowałam w ich sklepie. Odejście okazało się najlepszą decyzją. W mojej obecnej firmie nikt nie zdecydowałby się pracować za takie stawki. Pracodawca sam proponuje podwyżki po określonym stażu pracy i adekwatne premie. W Greenooint wiecie jak jest, więc nie będę pisać. Wymagania i ilość pracy porównywalna, jednak wiele firm oferuje dodatkowo w formie socjalu dodatkk: np. ubezpieczenia zdrowotne za grosz, wakacje pod gruszą, bilety do kina, darmowe karty Multisport, stołówki z dofinansowaniem, imprezy integracyjne, wewnętrzne konkursy-zabawy z nagrodami (np. ja wygrałam kiedyś wyjście do restauracji z przyjaciółmi :)) i kilka innych pomysłów, by przywiązać pracownika do firmy. Dziewczyny! Odwagi i nie rezygnujcie z szukania lepszej pracy. Stawka kierownicza w Greenooint jest skandaliczna. Sprzedawcom w mojej firmie proponują wiecej na "dzień dobry". Wykorzystajcie czas, w którym rynek pracy należy do pracownika.

PSEUDO
@Odważna ;)

jak jesteś taka ODWAŻNA to pochwal się w jakiej firmie pracujesz !!!

@PSEUDO

a po co ma to pisać, niech pracuje gdzie chce i jej szczęście ze nie w greenpoincie

pawe

Praca tam to śmiech na sali, zarobki bardzo łagodnie mówiąc bardzo przeciętne, (usunięte przez administratora) możliwość rozwoju to jakaś fikcja, absolutnie nie polecam

Odwazna po co naklaniasz innych do odejscia? Do zaburzania funkcjonowania sklepow? Jesli ktos zechce odejsc to odejdzie (tak jak ja), ale szczytem glupoty jest to co napisalas... Tak sie nie robi. Jak masz zal do green, ze ci za slabo placili to good for you, ze zmienilas prace. Jaki z ciebie kierownik, ze naklaniasz do puczu heh. Chyba slaby

green melange
@Kasia

po to żeby osoby które chcą tutaj przyjść do pracy, wiedziały w co się lądują, jak rozumiem taka jest idea opinii na tej stronie.

mmmm

Witam mam pytanie: Ile weekendow w miesiacu macie wolnych oraz ile godzin dziennie pracujecie w greenpoincie?

Julita

@Pracownik piszesz, że Twoim zdaniem praca w Greenpoint S.A. nie jest na stałe. Wspomniałeś również o niedostatecznym wynagrodzeniu. Czy to znaczy, że w Twojej ocenie Greenpoint S.A. może okazać się dobrym pracodawcą, np. dla studentów, którzy często poszukują zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin? Jakie jest Twoje zdanie w tej kwestii?

Spoko
@Julita

Buahahahahahha padlam:D chyba dla emerytow.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenpoint S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Greenpoint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenpoint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenpoint S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenpoint S.A.?

Kandydaci do pracy w Greenpoint S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenpoint S.A.