Opinie o Zaoczna Policealna Szkoła Cosinus w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zaoczna Policealna Szkoła Cosinus. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zaoczna Policealna Szkoła Cosinus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaoczna Policealna Szkoła Cosinus w Tychy

Szymon Nowy wpis

Widzę jest praca dla dozorcy szkolnego. Proponowane umowa to zlecenie a mnie zależałoby na normalnym etacie z płatnym urlopem. Jest szansa że z czasem to się zmieni i przejdę na umowę o pracę? Ktoś wie z doświadczenia?

Były pracownik Nowy wpis
@Szymon

Nie.

bofra@vp.pl

Traktowanie człowieka jak śmiecia. Jestem w sytuacji nie przedłużenia umowy bo tego nie wiem na 100%. P. Dyr. [usunięte przez moderatora] nie poinformowała mnie o dalszym zatrudnieniu po 7letnim stażu pracy, choć wiem że na kierunkach gdzie uczyłam byłyby dla mnie godziny jako kontynuacja. Nie poinformowała mnie także że nie pracuję bo ona tak chce, chociaż tak jest.Przez ponad pół roku wyżywała się na mnie w różny sposób (kłamstwa, mataczenie, [usunięte przez moderatora], publiczne oczernianie np. na ostatniej czerwcowej powiedziała że ciekawe jak długo będę jeszcze pracować (mam na jej słowa świadków). Panie [usunięte przez moderatora] jako rezydent oraz [usunięte przez moderatora] nie odpowiadają teraz na maile i telefony. Dziwi mnie to bo [usunięte przez moderatora] w styczniu interweniowała i pomogła mi jak [usunięte przez moderatora] chciała mi obciąć na ful godziny. Ale wtedy byłam w trakcie trwania umowy, teraz umywają ręce bo stosunek pracy wygasł (umowa zlecenie) . Jak nie tak to w inny sposób sobie poradzę, ale mam duży niesmak po tak długiej i bardzo dobrej pracy w sieci szkół Cosinus.

Zostaw merytoryczną opinię o Zaoczna Policealna Szkoła Cosinus - Tychy

Firma Zaoczna Policealna Szkoła Cosinus prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Portier Szkoła dla Dorosłych, tylko w WEEKENDY, Katowice / Środmieście - Kwiecień 2024
  • Kierownik jednostki edukacyjnej, Katowice - Listopad 2022
  • SEKRETARZ SZKOŁY, Katowice - Wrzesień 2022
  • Dozorca szkolny, Katowice - Wrzesień 2022
  • Sprzątanie w szkole, Katowice - Wrzesień 2022
  • Lektor polsko-ukraiński pilnie poszukiwany, Bytom - Kwiecień 2022
  • Nauczyciel języka rosyjskiego, Katowice - Luty 2022
  • Nauczyciel-Opiekun medyczny, Katowice - Wrzesień 2021
  • Nauczyciel/Asystent stomatologiczny, Katowice - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Zaoczna Policealna Szkoła Cosinus lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Zaoczna Policealna Szkoła Cosinus