Opinie o iFLOW Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie iFLOW Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w iFLOW Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iFLOW Sp. z o. o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Asystent/-ka w iFLOW Sp. z o. o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Czy firma iFLOW Sp. z o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Nic nie finansuje, nie znam nikogo, kto został wysłany na szkolenie, za które trzeba by zapłacić chociaż złotówkę. Niektórzy jeżdżą na darmowe szkolenia produktowe, czyli tak naprawdę reklamy. Nikt nigdy nie zadał nawet pytania 'co byście chcieli, co by się Wam przydało?'. Można się szkolić we własnym zakresie z Youtube w czasie prywatnym.

@xyz Nowy wpis

Nie dajcie się zmylić pozytywnym opiniom pisanym pod naciskiem prezesa A.G., większość osób to jego (usunięte przez administratora), niżej wspomniany P.W. na czele. Zarobki owszem nieadekwatne do realiów, wieloletni pracownicy, którzy proszą o podwyżkę od razu słyszą, że mogą iść gdzie indziej, a i zdarzyły się zwolnienia z dnia na dzień w przypadku dwóch koleżanek. Na szczęście Panu prezesowi nie brakuje na luksusowe wakacje i ubrania :) Nie polecam z całego serca

Niezadowolony

Nie polecam, jeśli szkoda Ci Twojego zdrowia psychicznego. Masakryczna atmosfera. Obecnie zarobki nie są dostosowane do realiów rynkowych. Prezes A. wymusza nadgodzinny (które, oczywiście, nie są płatne).

@Niezadowolony

Ale to wywierają tak mocną presję na pracownikach czy o co chodzi z tą atmosferą?

Niezadowolony
@Barbara

Atmosfera w firmie bardzo polityczna i trzeba mocno uważać z kim się rozmawia. Sztuczne uśmiechy i kłamstwa to tutaj norma. Brak empatii oraz faworyzowanie wąskiego grona wybrańców (niekoniecznie "orłów" w sensie zawodowym) - to są rzeczy, które mi najbardziej przeszkadzają w działaniu tych "władz".

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w iFLOW Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Nie polecam

Nie wierzcie pozytywnym opiniom, które nagle zaczęły się pojawiać, gdy zarząd firmy zwrócił uwagę na swój wizerunek w internecie. Zgłaszanie uwag i rozmowy z kadra zarządzającą to zwykle spotkania ze ścianą. Prezes A. oraz P.W. to kombinatoryka i dużo gadania o niczym. Nadgodziny - standard. Uśmiechy w twarz, za plecami robimy zupełnie odwrotnie.

Martyna

Firma jest przyjazna pracownikom i panuje koleżeńska atmosfera :) Można liczyć na elastyczne podejście, nie ma niezdrowej presji, a pensja jest wypłacana w terminie.

@Martyna

Martyna, niesamowite jest to, co opisujesz. Pensja za wykonaną pracę jest wypłacana w terminie! Ewenement na światową skalę.

Zadowolony pracownik

Również podzielam pozytywną opinię o firmie. Fajni ludzie, różnorodne zadania, elastyczność, kierownictwo z ludzkim, życzliwym podejściem. Firma rzetelna i stabilna, dająca możliwości rozwoju. Polecam!

Pracownicy Serwisu

Pracujemy w tej firmie od kilkunastu lat i chcielibyśmy wyrazić pozytywna opinie i nie zgadzamy się z negatywnymi głosami, ponieważ uważamy, że w firmie panuje dobra atmosfera, wszyscy są sympatyczni i pomocni, pracownicy pomagają sobie nawzajem. Kierownik zawsze stara się zrozumieć i rozmawia z każdym kto ma jakikolwiek problem i razem szukamy rozwiązania które jest korzystne dla obu stron, nawet nieoczekiwana potrzeba wolnego i urlopu nie jest problemem i nigdy nie wpływa negatywnie na pracownika. W firmie nie potrzebny jest strach i obawa ani stwarzanie sobie samemu kolejnych problemów, wystarczy powiedzieć i rozmawiać bez zbędnych tłumaczeń i wyjaśnień. Firma gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność przelewa wynagrodzenie na czas i nigdy się nie spóźnia a do tego w czasach pandemii nie redukowała ani nie zwolniła żadnego pracownika. Integracyjne wyjazdy firmowe są ustalane z pracownikami i wszelkie szczegóły uzgadniamy razem nic nie jest narzucane odgórnie i swobodnie możemy wyrażać opinie. Każda praca polega na pracy każdy wie na co się zgadza i pracuje na swoje wynagrodzenie które jest adekwatne do obowiązków a jeśli ktoś liczy na siedząca i nieangażująca prace może przestać liczyć na dobre zarobki i przychodząc tu do pracy jesteś informowany o zakresie obowiązków. Każdy kto uważa że firma ma wobec niego jakieś nieuregulowane sprawy powinien indywidualnie to wyjaśnić i wyrazić swoje zdanie.

Abcdefg
@Pracownicy Serwisu

Nieprawda. Diana F. odprawiona chyba w marcu 2020.

Krzysiek

Postanowiłem wyrazić swoją opinię o iFlow, ponieważ pracowałem tam dość długo, zarówno na stanowisku serwisowym, jak i w dziale handlowym. Choć od kilku lat już tam nie pracuję to nadal darzę tę firmę i ludzi tam pracujących dużym sentymentem i szacunkiem. Nadmienię, że sam zdecydowałem się odejść, bez jakiejkolwiek presji, sugestii, nacisków. Po prostu chciałem spróbować czegoś innego, zupełnie niezwiązanego z branżą w jakiej funkcjonuje iFlow. Wciąż utrzymuję dobre relacje z chłopakami z serwisu, jak i z osobami pracującymi w biurze. Przechodząc do sedna, od czasu odejścia z iFlow pracowałem w kilku firmach, na różnych stanowiskach i porównując wszystkich pracodawców (pod względem atmosfery w pracy, podejścia do pracownika, dodatków pozapłacowych, jak wyjazdy integracyjne, symboliczne świętowanie urodzin, prezenty na święta, a nawet firmowe świętowanie wieczorów kawalerskich/panieńskich, iFlow jest zdecydowanie najwyżej. Pieniądze wypłacane są zawsze na czas. O premie też nie trzeba było się prosić, bo przy bardziej pracowitych miesiącach były niemal zawsze. Dodatek do urlopu też był w iFlow standardem, a nie wszystkie firmy to oferują swoim pracownikom. Ludzie: Otwarci, mili, nie ma sztucznej korporacyjnej atmosfery i zwracanie się per pan/pani. Nawet sam prezes firmy od pierwszego dnia prosi o zwracanie się do niego po imieniu. Nigdy nie było problemu z pilną potrzebą wzięcia urlopu, czy nawet wyjściu w ciągu dnia do lekarza, czy załatwienia pilnej sprawy prywatnej. Gdy ma się z czymś niedający spokoju problem, wystarczy zwrócić się do odpowiedniej osoby lub osób odpowiedzialnych za podejście firmy i można omówić to na osobności, co wielokrotnie było praktykowane. NIGDY, ABSOLUTNIE NIGDY nie poczułem się źle traktowany ani przez wspomnianego kierownika PW, ani kogokolwiek innego z tej firmy! Prezes A. też NIGDY nie wymuszał w moim przypadku nadgodzin. Jak w każdej pracy, czasami trzeba coś ważnego dokończyć pilnie, bo firma też ma terminy wobec klientów. Charakter pracy: Na stanowisku serwisanta/instalatora trzeba się liczyć z częstymi wyjazdami po całej Polsce i to absolutnie nie jest ukrywane. Firma dostarcza usługi dla dużych firm i instytucji na terenie całej Polski. Ze względu na pracę tych firm i instytucji w ciągu dnia, czasami prace instalatorskie muszą odbywać się w nocy, a sypia się w ciągu dnia. Jest to także klarownie przedstawiane na rozmowach kwalifikacyjnych. Wszystkie weekendy są wolne i nawet z odległych części Polski wraca się najpóźniej w piątek. Praca nie jest ciężka fizycznie, pracuje się zawsze w zamkniętych ciepłych budynkach. Jeśli ktoś ma tego świadomość i ten charakter pracy mu nie przeszkadza, to nie powinien być rozczarowany. Praca w biurze: Kawa z ekspresu w dowolnej ilości, czasami słodycze ze Szwecji, praca 8h, niezbędne narzędzia pracy, jak telefon i komputer, czyli standard. Każdy robi swoje. Podsumowując: Szczerze i z czystym sumieniem polecam iFlow jako pracodawcę. To czy dany charakter stanowiska pracy się spodoba, zależy już od preferencji indywidualnych.

Niezadowolony 2

Potwierdzam, atmosfera coraz gorsza, ludzie uciekają a nowych na horyzoncie nie widać. Roboty ciągle więcej a ludzi do roboty coraz mniej. Nadgodziny w delegacjach nie są płatne, można je niby odebrać tylko nie ma kiedy bo cały czas są nowe wyjazdy, których nie ma komu pokryć. Powroty z instalacji w nocy a na drugi dzień najlepiej melduj się w pracy o 8.00. Dojazd do klienta na drugi koniec kraju oraz powrót nie jest traktowany jako 'praca'. Kierownik PW traktuje podległych sobie ludzi jak (usunięte przez administratora) przyjemny jest tylko dla prezesa. Kiedyś może było lepiej, ale już teraz to już chyba równia pochyła.

@Niezadowolony 2

A to ile trwają takie delegacje - one są przymusowe? Dobrze rozumiem że za godziny, które poświęcasz na dojazd nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy?

Jakie są zarobki w tej firmie?

Kasf76
@Kasia

Zależy od stażu pracy i stanowiska. Co do swoich zarobków to mogę powiedzieć, że szalu nie ma, ale nie narzekam.

Kasf76

Ja z pewnością polecę pracę w iFLOW każdemu jeśli chodzi o nastawienie do pracowników oraz atomsferę w pracy.

Czy w iFLOW Sp. z o. o. panuje luźna atmosfera?

mk4581

Pracowałem wcześniej w 3 innych firmach i nigdzie nie było takiego klimatu jak w iFLOW. Ludzie ze zespołu są bardzo pozytywni i dobrze się z nimi pracuje. Często są wspólne integracje. Warto dodać, że nie ma żadnej presji ze strony kierownictwa.

Helena
@mk4581

Fajnie, miałabym do Ciebie pytanie. Na jakim stanowisku pracujesz i jak długo? Pytam, ponieważ zastanawiam się, czy jest możliwość awansu w strukturach firmy iFLOW, czy raczej nie?

Diana

Pracuję w iFLOW prawie miesiąc i naprawdę jest SUPER. Klimat w firmie jest bardzo pozytywny. Na początku jest bardzo dużo informacji, ale każda osoba chciała mi pomóc. Oprócz tego to firma sponsoruje różne wspólne inicjatywy, na przykład, wspólne wyjście do kręgielni lub knajpy, konkurs fotograficzny dla pracowników itd. Szef jest bardzo kreatywny i wyrozumiały. Naprawdę nie ma czego się czepiać.

Damian
@Diana

Myślę, że zadowolenie ze swojej pracy jest najważniejsze. Pracujesz od miesiąca, więc może mogłabyś krótko przedstawić przebieg rozmowy kwalifikacyjnej? Czy takie warunki, jakie przedstawiono Ci podczas tego spotkania, zostały Ci rzeczywiście zaoferowane? A jak oceniasz pensję?

@Damian

Najpierw miałam rozmowę telefoniczną, która trwała jakieś 15 min. Potem dostałam zaproszenie na rozmowę, na której na początku miałam testy praktyczne z Excela, Worda i zadanie przetłumaczyć krótki tekst z angielskiego na polski. Potem miałam spotkanie z prezesem firmy. Pytania były bardzo różne, od bardzo zawodowych do tego co najbardziej szanuję w ludziach. Rozmowa przybiegała bardzo przyjemnie. Kilka dni po rozmowie dostałam zaproszenie na ostatnią rozmowę, którą prowadził dyrektor firmy i moja przełożona. Ta rozmowa była krótsza i dotyczyła bardziej formalnych rzeczy (rodzaj umowy, na ile lat maksymalnie bym podpisała umowę, pensja itd). Ale pojawiały się również pytania czemu dokładnie w tej firmie chcę pracować, czemu dokładnie na tym stanowisku. Zarobki na moim stanowisku są blisko średniej krajowej, ale działa system premiowy: na święta, na zakończenie roku finansowego(jeżeli był udany) itd.

@Damian

Tak, wszystkie warunki były spełnione przez pracodawcę.

Beata

@Sylwia, doprawdy imponujący staż pracy. Wszystkie dotychczasowe opinie w bardzo pozytywny sposób przedstawiają realia pracy w iFLOW. Obecnie firma ta prowadzi również rekrutację na stanowisko programisty JavaScript. Jeden z wymogów, stawianych kandydatom w ogłoszeniach rekrutacyjnych na stanowiska programistyczne to wyższe wykształcenie lub status studenta kierunków z obszaru IT. Czy osoby, które nie spełniają tego wymogu również są brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym? Z ilu etapów składa się rekrutacja?

Beata

@Sylwia, jak długo pracujesz w tej firmie? Czy są obecnie wolne wakaty i specjaliści jakich dziedzin są obecnie poszukiwani w iFLOW? @Krzysiek, sugerując się Twoją opinią widzę że jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu? Czy jest coś, co firma ta powinna poprawić?

Sylwia
@Beata

Mój staż pracy w iFLOW wynosi ponad 10 lat. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Programisty Java.

Sylwia

Rzetelna firma z uczciwym podejściem do pracowników. Niewątpliwą zaletą jest średnia wielkość firmy, praca w przestronnym biurze oraz panująca naprawdę rodzinna i życzliwa atmosfera. Firma ceni sobie samodzielność, a jednocześnie w każdej sytuacji można liczyć na wsparcie kolegów i przełożonych. Wyzwania, różnorodne obowiązki, brak rutyny i sztywnych, typowo korporacyjnych zasad sprawiają, że praca tutaj daje satysfakcję oraz pozwala na osobisty rozwój.

Pracuje w iFlow od ponad 10 lat. Do dużych plusów mogę zaliczyć stabilność zatrudnienia, prace w niewielkich zespołach i przyjazną atmosferę. Firma rozwija się razem z rynkiem więc można liczyć na nowe wyzwania. Klienci praktycznie z każdej branży: banki, retail, urzędy, szpitale. Pracodawca bardzo elastyczny - nie ma problemów z urlopami i różnymi trybami pracy. Jak najbardziej polecam.

Krzysiek

Bardzo miła, przyjazna atmosfera, życzliwi współpracownicy, pensje ZAWSZE na czas, często wypłacane są też mniejsze lub większe premie. Nie ma problemów, aby w razie potrzeby wziąć urlop, nawet mówiąc o tym z dnia na dzień.

Czy firma normalnie funkcjonuje? Szkoda, że nikt nie pisze.

Zostaw merytoryczną opinię o iFLOW Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w iFLOW Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy iFLOW Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iFLOW Sp. z o. o.?

iFLOW Sp. z o. o.
3.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • żytnia 13 lok. 89
    01-014 Warszawa