Opinie o Autoinwest Trans Sp. z o.o. w Banino

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Autoinwest Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoinwest Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoinwest Trans Sp. z o.o. w Banino

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Autoinwest Trans Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

No ale jak to? To nie ma tam żadnej umowy która by określała te zasady? W sensie, za co mogą zwolnić i jakich zasad trzeba przestrzegać. Nie wyjaśniają tego na szkoleniu? A normy jakieś są?

Obecnie kierowca Nowy wpis

Nie polecam firmy. Od tygodnia czekam na wypłatę. Przez cały tydzień dopytuje się prezesa "kiedy otrzymam pieniadze" to aby mi odpusuje " że dziś wyszedł przelew" a do dnia dzisiejszego nie nam pieniędzy na koncie. OMIJAC TA FIRME BO ABY ŁADNIE MÓWIA I OBIECUJA, TO TYPOWY DZIAD TRANS

@Obecnie kierowca

Tydzień czekasz na wypłatę? Daj znać czy tylko Ty tak masz czy inni też jeśli gadałeś z nimi, mówię tak bo chce wiedzieć, czy to typowa sytuacja tam czy pojedyncze nieporozumienie. Jak tak to nie zatrudnię się raczej. Co inni na to?

Chciałem się podpytać o pracy w transporcie międzynarodowym. Jednak trochę mnie martwią te opóźnienia z wypłatami.. Są nabory? Jak wyglądają trasy? Co ile w domu a ile na wyjazdach? Jaka jest pensja?

Były szofer

Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie. Nie ma co się nawet wypowiadać o niej ani o warunkach tam panujących. Każda inna firma, tylko nie ta, to co naobiecują na początku to tyko kłamstwa, nawet na święta kierowcy byli bez wypłaty.

Były szofer

Nie polecam tego (usunięte przez administratora) Wypłata z ogromnym opóźnieniem, niewypłacalni, wszędzie mają opóźnienia w płatnościach. Kierownik tzw. Kwadratowa głowa również as przestworzy w braku poszanowania i wyższej kulturze ale tylko do siebie, na pewno osoba z zaburzeniami społecznymi. Każdy dla każdego jest tutaj wrogiem, wszyscy nauczeni tylko chamstwa, oszukiwania, obmawiania i podkładania kłody pod nogi. Szczerze nie polecam. Te wszystkie opinie negatywne są tutaj prawdziwe. Nie dajcie się nabrać. Ta firma powinna być na czarnej liście.

Sporo negatywów od pracowników w sprawie należnych i niewypłaconych pensji. Jak jest teraz? Nadal taka sytuacja że są obsuwy z kasą czy firma w ogóle zawiesiła działalność przez kłopoty z płynnością finansową? Ktoś mi wyjaśni?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Czy w Autoinwest Trans Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

HKS

Odradzam współpracę - więcej jak pewne że na koniec współpracy nie wypłacają pieniędzy.

Były kierowca

Nie zgodzę się z tym że firma jest nie wypłacalna pracując tam otrzymywałem wynagrodzenie na czas a co kierownika jest w porządku idzie się z nim naprawdę dogadać nie słyszałem żeby kogoś wyzywal co do spedycji zgodzę się połowa to banda (usunięte przez administratora) a druga połowa jako tako kierownik spedycji to pomyłka to jest osobą która potrafi wyzywac pracowników firma raczej rodzina po rodzinie ogólnie chaos jest kilku kumatych spedytorow wtedy robotą idzie całkiem spoko nie ukrywajmy wszędzie trzeba pracować nie polecam ani też nie powiem ze jest zła firma chcesz idz spróbuj i wtedy ocenisz każda firma ma plusy i minusy auta są w miarę zadbane zależy od kierowcy flota jest sukcesywnie wymieniana dużo Anglii ich stały kierunek

Jakie są warunki zatrudnienia w Autoinwest Trans Sp. z o.o.?

Lopo

Firemka nie płaci, warunki przyjęcia na początku są obiecane złote góry. Po przyjęciu zaczyna się. Złe traktowanie. człowiek jest niczym. Spedytor wyzywa, bluzni - tratuje kierowcę jak swoją własność. Jest taki mit: Kierowca- (usunięte przez administratora) Nię płacą , grożą . Oto cała prwda o tym przybytku. Nie polecam. Omijać z daleka !

Łucja
@Lopo

ale w ogóle nie płacą czy mają opóźnienia z wypłatami ale w końcu się rozliczają? Bo to jednak spora różnica.

@Lopo

Zadzwoń do Pani Sandry załatwia sprawę szybko i sprawnie oddają pieniądze 534 996 O35

Odezwij się do Pani Sandry, pieniądze będziesz miał szybko zwrócone 534 996 O35

@Piotr Zakrzewski

Ale to chyba tej firmy nie dotyczy?

@Anna

Jeżeli firma nie płaci to zacznie płacić jak kancelaria weźmie ich w obroty, do tego obciążą ich kosztami podstępowania w całości tak jak było w moim przypadku, odzyskali dla mnie 32 tysiące w nie całe 4 miesiące, dlatego dałem kontakt do Pani Sandry z kancelarii

@Piotr Zakrzewski

Rozumiem ale czy Pan z tymi tutaj miał ten problem czy jak?

@Anna

Tak

@Piotr Zakrzewski

Rozumiem, a można się dowiedzieć jak do tego doszło? Bo kwota nie wygląda jak jakaś pojedyncza wypłata

NIE_POLECAM...!!!!

Absolutnie nie polecam pracy w tej g__wnianej firmie. Prezesem jest człowiek z zaburzeniami psychicznymi.. ubliża obraża... masz być czynny 24 h na dobę... Tam jeżdżą sami ludzie którzy chyba uciekają od jakiejś odpowiedzialności prawnej... NIE POLECAM...

Zbigniew
@NIE_POLECAM...!!!!

Czyli trzeba pracować całą dobę czy być w oczekiwaniu aż cię wezwą, bo nie doprecyzowałeś. A jak z wypłatami? Można dobrze zarobić? Bo głównie to mnie interesuje.

Cris
@NIE_POLECAM...!!!!

Skoro tak napisałeś o firmie to podaj konkrety, bo nie chce mi się wierzyć żeby prezes kogo kolwiek obraził a to że jak jesteś nie załadowany i stojisz cały dzień to chyba normalne że jesteś w oczekiwaniu na zaladunek

Firma nieuczciwa, a właściciel nie dotrzymuje zobowiązań finansowych/ odradzam współpracę. M.

AndyK
@anonymous

Tez mi nie zapłacili za fakture

Beata

czy trzeba mieć doświadczenie w branży aby zacząć pracę w tym miejscu?

Kiero

Autoiwest trans sp.zooo firma dla tych co mają dośwadczenia...

Olek

Skąd takie rewelacje o firmie macie? W internecie nic takiego nie ma?

A

"juruś " to masz ogromne powody do radości ,że pracujesz 5 lat w likwidowanej firemce ... a może zbyt dużo spożywasz i coś ci się pomyliło?? :))))))) Przypomnę więc ci jeszcze raz .... "Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku zawiadamia o wszczęciu w stosunku do spółki AUTOINWEST TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, KRS 0000412050, (ostatnio ujawniony adres w Rejestrze: ul. Litewska 3/4, 80-719 Gdańsk) postępowania w trybie art. 25a ust. 1 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym o rozwiązanie spółki bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i wykreślenie jej z Rejestru KRS (sygn. akt GD VII Ns-Rej. KRS 26894/17/763)........... "

niedoszły pracownik
@A

To chyba inna firma o podobnej nazwie ? Numery KRS się nie zgadzają i dane zarządu ....

jurek

(usunięte przez administratora)dalej komornik nie znalazł twoich grosików o których tak tu sie rozpisujesz szkoda zmień komornika Ja pracujew tej firmie juz 5 lat wypłata zawsze na czas

@jurek

Nie będę zmieniał "rybka" :) tu popiszę o "grosikach" z wyroku i faktach aby każdy mógł wyrobić sobie opinię o .....

jurek

Moje sugestie dla Autoinwest Trans Sp. z o.o.: firma ok pewna stabilna polecam Lubię atmosferę w Autoinwest Trans Sp. z o.o. za: atmosfera w firmie

A

Firma od dłuższego posiada nieuregulowane zobowiązania finansowe nałożone wyrokiem sądu ....

Robertcata79 a kto tam jeździ i kto dobrze płaci skoro Sąd likwiduje spółkę a komornik szuka majątku?

Robertcata79

Koledzy kierowcy bardzo, którzy tam jeżdżą bardzo dobrze mówią o firmie. Stawki są dobre, wypłata zawsze na czas. Wiadomo to nie jest łatwa praca i nie dla każdego. Mam zamiar się tam zatrudnić, jeżeli potrzebują kierowców.

A

Nie rozróżniasz "uczciwości" od "złodziejstwa" więc jak wspominałem ci nie jeden raz : -szczyty głupoty zdobywa się bez wysiłku i w tym jesteś dobry . Lepiej osła poganiać, niż z głupcem jakim jesteś dyskutować...

zwykły człowiek

andrzejek biedny pijaczku szkoda mi ciebie jesteś zwykłym patologicznym psycholem który w swojej zawziętosci jest aż śmieszny dla ciebie to cały świat ta twoja maluczkosc i zawziętość jest zabawna dla normalnych ludzi którzy maja normalne życie jesteś żałosnym zawziętym zapijaczonym zerem

@zwykły człowiek

Już wspominałem... % i rybki bardzo ci szkodzą ale rozumiem że taki głupiec jak ty ma pra­wo do te­go, aby opo­wie­dzieć swoją bajkę. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Autoinwest Trans Sp. z o.o. - Banino

• Jak się pracuje w Autoinwest Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autoinwest Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoinwest Trans Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Autoinwest Trans Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoinwest Trans Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Pilotów 16/B lok. 9
    80-460 Banino

Autoinwest Trans Sp. z o.o.