Opinie o Metalkas S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Metalkas S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Metalkas S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalkas S.A. w Bydgoszcz

Produkcja

Bhp i poszanowanie w tej firmie nie istnieje.

Edyta

@byly mógłbyś podać przykład mobbingu?

Były
@Edyta

"Jak nie podpiszesz to cie zwolnie"

Jan
@Edyta

Witam nie polecam pracy u Pani Ewa Van der Velden " Życie Gruzji " właścielka przyjęła również hotel w Osielsku. Nie wypłaca ona wypłaty na czas,zatrudnia bez umowy(na czarno) nie dotrzymuje składanych obietnic.Gdy dzieje sie cos złego umywa ręce .Widac że zależy jej tylko na kasie. Dwulicowa baba.Wstyd że taki ktoś pracuje i zatrudnia ludzi w gastronomii.Szczerze nie polecam

Rudy
@Były

Przykładów jest dużo więcej choćby jak zakaz palenia to jest dyskryminacja

Lakiernia

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Nie polecam, nigdy nie byłam tak dumna odchodząc stamtąd sama. Coś pięknego. Czapki z głów i czerwony dywan pod nogami (to czułam wychodząc stamtąd). Wolność umysłu.

Region sc

(usunięte przez administratora) wielkie zaskoczenie, że klient odbiera towar. Kiedyś pracował tam uprzejmy młody chłopak na magazynie przy pawłówku, szkoda tych ludzi, ale z tego co słyszałem został jak i reszta docenieni gdzie indziej (usunięte przez administratora) Pozdrawiam SC

Mieczysław
@Region sc

Co mam rozumieć przez Twoje stwierdzenie, że klient sam odbiera towar? Czyżby na magazynie nie było osób, które w tym odbiorze pomagają? Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

Ciekawe jajo
@Mieczysław

Tak pilnujecie swoich ludzi że pytacie na forum? Teraz jest bałagan jeszcze większy sprawdź to sam ruszając 4 litery z ciepłego stołka.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Pani prowadząca rekrutację od razu stwierdziła że już kogoś ma więc po co zabiera czas i zaprasza na rozmowę? Spojrzała na CV i zdziwiona jakie stanowisko wykonuje główny nagłówek na samej górze CV. Żenada nawet nie przeczytałaś mojego CV! Odpowiedź otrzymałam na maila negatywną i z ulgą to przyjęłam ???? po tej krótkiej beż sensu rozmowie nawet nie brałam tej girmy pod uwagę. Żenada totalna! Aaa i stanowisko w ogłoszeniu zupełnie inne niż jak opisała na rozmowie zero profesjonalizmu niestety

Żadne pytania pani stwierdziła że już kogoś ma

Leszno
ile tam można zarobić jako pak

a ile tam można zarobić jako pakowacz??? Pytam bo nie wiem czy aplikować

Pandemia

Kolejne cięcia wynagrodzeń oraz zwolnienia. A samachody kolejne w stajni. To zasługa dyrektorka.

Rudy
@Pandemia

Brawo proszę mnie też zwolnij a sam będziesz musiał w końcu popracowac

Kierownik
@Rudy

Tak było by najlepiej dla ciebie, uzupełnil byś ponadgimnazjalne wyksztalcenie.

Klamca
@Kierownik

Z tego co zauważyłem to ty masz problemy w rozmowa a w momencie stresu to już nie wspomnę.

Jan
@Rudy

Kadrowiec

Byłem swojego czasu na rozmowie w sprawie pracy do działu kadr i płac. Przeprowadzały ze mną rozmowę dwie Panie... nie spotkałem się jeszcze na żadnej z rozmów kwalifikacyjnych z taką negatywną energia ze strony prowadzących spotkanie rekrutacyjne jak w firmie Metalkas. Zostałem tak zniechęcony przez Panie prowadzące to spotkanie do pracy w dziale personalnym, ze nie wyobrażam sobie pracować z takimi ludźmi... nie chce nawet myśleć jaki stosunek mają te Panie do pracowników, którzy przychodzą załatwić swoje sprawy kadrowe... ale jak widać nikomu to nie przeszkadza skoro Panie pracują nadal...

Kłamca

Jaka ściema... Ciekawe dlaczego na początku tego roku odeszły 4 panie z tego dzialu

lsksjj
@Kłamca

a co Cię to obchodzi? ciężko małym rozumkiem pojąć, że ktoś może być zadowolony z pracy?

Kadrowiec

Nie, napewno nie pomyliłem firm... to są Twoje odczucia, moje były inne. Dla mnie pierwsze wrażenie jest bardzo ważne a niestety te Panie nie wywarły na mnie dobrego wrażenia. Pracowała w tym działa znajoma mojej koleżanki i potwierdza, iż praca jest trudna z takimi ludźmi. Ale Tobie @Karolina życzę abyś dalej pracowała w takiej pozytywnej atmosferze. Życzę dużo zdrowia i odporności ????

Kierowniczek wzięty z ulicy

Miernotami to możecie siebie nazwać kieraski, nic tam nie robicie, tylko się panoszycie, szczekacie na prawo i lewo, poganiacie, traktujecie ludzi jak (usunięte przez administratora) tutaj niby uśmiech wszystko a potem takie obrabianie 4 liter że głowa mała. . Się nie dziwię że tyle Polaków od was odeszło, za to traktowanie już dawno powinna ta firma upaść.Została wam tania siła robocza jaką jest Ukraina, bez nich już dawno nie byłoby was na planszy.

A jaka jest opinia pracy na stanowiskach biurowych. Widzę, że potrzebują do księgowości znowu. Co tam się dzieje?

kdkdjv
@Nowy

a co ma się dziać? ludzie zmieniają pracę, chorują, zachodzą w ciążę, zaraz szukanie teorii spiskowych

Sprawiedliwy
@kdkdjv

No np to co się stało jak odeszły na raz 4 kadrowe. To chyba coś nie halo

Jarek co może wszystko

Szukają ludzi do pracy na produkcji nawet przez agencję pracy oczywiście najlepiej pracowników zza wschodniej granicy. Praca non stop bo dużo zleceń . Szukają jeleni.

Odradzam

Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem . Pracowałem na lakierni kilka miesięcy i to jest zdecydowanie najgorsza firma , w której pracowałem . Wszystko od początku do końca leży i kwiczy . Na początku wirusa pozwalniali dobrych , doświadczonych pracowników a pozatrudniali Ukraińców . Niestety cały czas zwalniają polaków tylko po to , żeby zatrudnić Ukraińców którzy mają pracować jak roboty po 12 godzin najlepiej 7 dni w tygodniu za marne grosze . Zarząd firmy to jest skandal , chamskie traktowanie człowieka , okłamywanie , szowinistyczne podejście , oczernianie i nic więcej . Ile razy zdarzyło się wysyłanie ludzi do domu po godzinie czy dwóch bo nie mieli roboty dla ludzi a Ukraińców cały czas sprowadzają . Cudem była 5 minutowa przerwa w lato gdzie i tak napakowany , nienormalny kierownik pakowni wysyłał ludzi do roboty jak ktoś minutę dłużej posiedział na dworzu . Ukraińcy gadający za plecami i uważają sie za królów tej firmy , jeden jako lakiernik jest i wszystkich ochrania chociaż za podejście do polaka powinien juz dawno z hukiem wylecieć . Brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka to poważny powód odejścia z tej roboty . To , że ta firma jeszcze istnieje to jakiś cud , chociaż wątpię , że utrzyma się , oferując takie warunki . Ludzie , nie idzcie do tej pracy i nie dawajcie im zarabiać za taki (usunięte przez administratora) !!!!!! Odradzam odradzam i jeszcze raz ODRADZAM !!!!!

Poganianie
@Odradzam

Cały czas poganianie aby pracownik nie mógł pomyśleć co właściwie robi. Porównując z innymi firmami chociażby Pesa to na wejście jest słowo (usunięte przez administratora) albo wypad". Kierownicy nie mj pojęcia o tym co do czego jakie składowe półproduktów. Ten co lepiej pogania stado ten wygrywa. Takiemetody mogą być stosowane tylko sporadycznie w wyjątkowych sytuacjach a nie przez cały czas.

Kazimierz

Ogłoszenia w sprawie pracy na produkcji lub operator wózka widłowego czy operatora maszyn dzień u dnia się pojawiają na portalach ogłoszeniowych. Szukają szukają i tak bez końca.

Katastrofa
@Kazimierz

Bo robią selekcje i wybierają tych , którzy będą robić za marne grosze i będą siedziały jak mysz pod miotłą ! !

Niunia

Szok i niedowierzanie co dzieje się w tej firmie. Przepracowałam tam 3 miesiące i nigdy nie byłam tak zmęczona psychicznie! Pan brygadzista Ukrainiec władający lakiernią stracił wszystkie zmysły, a przede wszystkim szacunek do ludzi oczywiście do Polaków. Ciągłe krzyki, obelgi, traktowanie pracownika jak śmiecia. Człowiek nie mógł spokojnie iść się napić albo iść do toalety bo zaraz wielce problem i darcie się na prawo i lewo. Ukraina rządzi tą firmą, oni mogą wszystko, może im uciekać linia, dostają najłatwiejszą pracę. Czyżby się komuś coś nie pomyliło? Oni nie są u siebie, a się panoszą w tej firmie jakby nie wiadomo kim byli. Pewien kierownik, chyba za dużo sterydów się nałykał, 0 szacunku do pracownika, wyrzuca ludzi za nic, unosi się od razu jak coś nie jest po jego myśli. Mogłabym pisać i pisać o tej firmie. Czas najwyższy zgłosić to do inspekcji pracy. Niech oni się tym zajmą.

Misio
@Niunia

Jeden dzień mieli zawieszać detale a nie siedzieć na pupie przez całą zmianę gapiąc się w telefon i wielka obraza ????

@Misio

A kto niby na telefonie siedział non stop? Bo jakoś nigdy do takiej sytuacji nie doszło? Chyba nie pracownicy na linii bo tam się nie da.

Oj tak
@Niunia

Bardzo się zgadzam z tą opinią. Ukrainiec przyjechał do Polski i ma się za króla. Powinni się już z nim dawno pożegnać, nie wiem dlatego oni go jeszcze tam trzymają. Dobrze powiedziane, że "ukraina rządzi"

Metalkasowicze

Brawo, brawo. W tym miesiącu z lakierni z 8 osób odeszło, wszyscy Polacy! Gratuluję... Jesteście naprawdę solidną firmą. Miłej pracy z Ukrainą :)

Czego wy nie wymyślicie Państwo wyższa półka Metalkas żeby się bronić i tak rzeczywistość jest inna. Lakiernia, niunia dobrze piszą.(usunięte przez administratora) Wy nawet pomóc nie potraficie. Tylko żądacie nie wiadomo jak szybko i ile. Chore

Wysłałbym screeny rozmów z różnymi ludźmi stamtąd to bym wam szczeny opadły. Tam sie nie da pracować.

Pakownia

'' znowu Ukraina wygrała '' także nie pierwszy raz dzieje się już tam cyrk. W szatni padły takie słowa. Może pora przyciągać ludzi do pracy a nie tylko zwalniać dobrych pracowników?

Lakiernia

Odradzam. W takich warunkach i przy takim traktowaniu pracownika przy linii powinny stać roboty a nie ludzie. Pracownicy tej firmy powinni iść pracować do podzespołów detektywistycznych, sieją taki ferment. Obgadywanie siebie nawzajem króluje w tej firmie. Jak wcześniej wspomniano większość tej firmy to panosząca się Ukraina. W szególności przyd*pas ze swoją żonką co pierwsi do kierownika lecą. A mężuś nie potrafi nawet na linii stanąć tylko zakłada ręce i się patrzy. I tylko rozkazuje i żąda nie wiadomo czego i jak szybko. Może pora '' wyższe '' stanowiska postawić na linii żeby zobaczyli jak to jest? Ciekawe czy wtedy tacy mądrzy będą. Narazie to im się w głowach poprzewracało. Zróbcie coś z tą firmą, bo to jest horror i wyzysk a nie praca.

@Lakiernia

Gdyby były chęci do pracy by nie było takiej sytuacji :)

@Lakiernia

Ahahaha, były były, ale z Ukraincami się nie da pracować. Krzyki że ktoś do toalety nie może iść? Chore.. Pod siebie trzeba robić jak się na linii stoi? Może zacznijcie myśleć logicznie a nie tylko szczekać na prawo i lewo. Czekajcie aż się Polacy zwolnią za wasze traktowanie. W takim cyrku się nie da pracować. Ciekawe co wtedy będziecie śpiewać.

@Lakiernia

Narazie jesteście głupio mądrzy, bo macie ludzi do pracy, a zaraz pójdą i wtedy będziecie mieć pełne gacie. A już ile osób mówiło że odejdzie, ohoho. Wy nic nie wiecie bo z wami nikt nie rozmawia, bo i tak nic z tym nie zrobicie jak zwykle. A ludzie między sobą gadają i to dużo dużo :)

CzłowiekNieRobot

To było do przewidzenia, bo właściciel stawia na zysk a nie jakość. Nie wspominając o traktowaniu pracownika. 15 minut przerwy przy takiej pracy? To jakaś kpina, palenie papierów po kiblach że się oddychać nie da, wszędzie bród, smród, lepiej już robić pod siebie niż się załatwić w toalecie. Może by tak zadbać o pracowników którzy pracują po 12 godzin? A jest ich pełno, zapewniając w stołówce jeden główny posiłek jak w większości odpowiedzialnych i normalnych firm. A jeśli chodzi o covid, żadna zmiana nie powinna się ze sobą mijać odstępy powinny być 15minutowe, powinna być mierzona temperatura na wejściu.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Metalkas Sp. z o.o.?

ziomek

po dwóch dekadach

Szansa
@ziomek

Wtedy jak zmienia się dyrektor średnio 4 lata

Zostaw merytoryczną opinię o Metalkas S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Metalkas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalkas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalkas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 3 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metalkas S.A.?

Kandydaci do pracy w Metalkas S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metalkas S.A.

Metalkas S.A.