Opinie o Metalkas S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Metalkas S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Metalkas S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalkas S.A. w Bydgoszcz

Xxxxx

Ciekawe kiedy w koncu zajmie się inspekcja pracy tym co dzieje się w tej firmie totalny rozpizdziaj robią co chcą płacą jak chcą zero socjalu tylko szefostwo wymieniaj samochody ludzie traktowani jak (usunięte przez administratora) non stop zmieniają zasady pracy raz jedna zmiana za chwile komuś się usra ze jednak dwie zmiany później znowu jedna albo nagle nocki brak planowania urlopów letnich ogólnie rozpizdziaj po całości zasady bhp tez zostawiają dużo do życzenia pensje tez naliczane tak żeby się nie doliczyć odcinki od wypłaty nie wiadomo co za co kwoty z (usunięte przez administratora) wyciągnięte odpowiedz księgowej ważna kwota na końcu a skąd ona jest to juz się nie doliczysz bo tak to jest rozpisane ze ni cholery samemu obluczyc ogólnie zakład porażka ludzi maja za nic dziś jesteś jutro cie nie ma warunki socjalne dno muł i wodorosty ale najważniejsze ze szefostwo ma za co się dobrze bawić mam nadzieje ze wkoncu inspekcja pracy się tym zajmie i inne odpowiednie instytucje

Szwagier PL

Witam,jak z zarobkami u magazynierów? Na jaką stawkę może liczyć nowo przyjęty pracownik,i jak ogólnie wygląda system pracy na magazynie. Z góry dziękuję za normalną odpowiedź

Maria
@Szwagier PL

Dodam od siebie pytanie o pracę Magazyniera. Czy trzeba zrobić jakieś badania lekarskie przed podjęciem pracy, które sprawdzą, czy dana osoba może wykonywać zadania magazyniera?

bobi

Byłem na rozmowie na ul.nowotoruńskiej na stanowisko narzędziowiec i propozycje jaką usłyszałem to najniższa krajowa pomimo, że na stronie mają napisane "atrakcyjne wynagrodzenie" i mam doświadczenie na tym stanowisku. Widać, że szukają naiwniaków.

robot-NIK
@bobi

Co dla każdego z nas znaczy słowo atrakcyjne? Dla szefostwa Metalkas znaczy fajne auto, poniewierka, dla kogoś kto nie ma pracy jest zawsze coś, a dla kogoś kto jak Ty ma doświadczenie znaczy sheet. Dla każdego jest w inny sposób atrakcyjne. Ale na pewno nie można w Metalkas liczyć na dużo, bo dużo mają tylko właściciele.

@bobi

A do tej najniższej dochodzą może jakieś premie, inne benefity? Jak zareagowales na ich propozycje , skomentowałem to jakoś?

Maria
@bobi

Sama rozmowa, jak wyglądała? Znaczy, kto ją prowadził i o co konkretnie pytali?? Jakieś ogólne pytania czy mocno techniczne związane ze stanowiskiem??

Metalkas S.A. chce zatrudnić na stanowisko Przedstawiciel Handlowy kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 17000 będą osiągalne?

Gwalciciel

Nie ma zarobkow pozyzej 1900 zl Nocki mozesz trzaskac do miesiaca-dodatek otrzymasz

Specjalista Ds. Sprzedaży

Pani prowadząca rekrutację od razu stwierdziła że już kogoś ma więc po co zabiera czas i zaprasza na rozmowę? Spojrzała na CV i zdziwiona jakie stanowisko wykonuje główny nagłówek na samej górze CV. Żenada nawet nie przeczytałaś mojego CV! Odpowiedź otrzymałam na maila negatywną i z ulgą to przyjęłam ???? po tej krótkiej beż sensu rozmowie nawet nie brałam tej girmy pod uwagę. Żenada totalna! Aaa i stanowisko w ogłoszeniu zupełnie inne niż jak opisała na rozmowie zero profesjonalizmu niestety

Żadne pytania pani stwierdziła że już kogoś ma

Konrad

Polecacie zatrudnić się w tej firmie? Chciałem składać papiery, ale słyszę że wysyłają na przymusowe urlopy. Jest sens żeby się tam pchać?

Kop
@Konrad

Jak masz ponad 30 dni urlopu to nic dziwnego ze wysyłają..

Konrad
@Kop

Opinie z innych wątków raczej średnio pozytywne, więc nie będę nawet próbował. Poza tym szkoda by było sie zatrudnic zeby zaraz pojsc na redukcje ze wzgledu na staz pracy

@Kop

Czyli tu chodzi o wykorzystanie dni wolnych a nie o to że nie ma co robić w pracy itp?

John
@Agata

@Agata tu nie ma co robić od jakiegoś czasu, plany produkcyjne okrojone robi się ciągle mniej i mniej, ludzi tną bo nie mają zamówień, a pozostaych na urlopy, za chwile przymusowe

O.N.A.
@John

Przymusowym urlopem był urlop "letni" dla całej firmy w tym samym terminie dla wszystkich. Wszyscy pierwsze dwa tygodnie lipca mieli urlop.

Przyjaciel
@John

Jeżeli to co piszecie jest prawda to strasznie mi przykro. Przepracowałem tam 8 lat i w większości miło wspominam ten czas. Zarobki bardzo dobre, miło przychodziło się do pracy, zdrowa rywalizacja o bycie najlepszym. Dziwne ze tak się porobiło. Wspominam czasy gdy na lakierni kierował marek t., na regałach jurek k. a na meblach tomek. Wszystko w sposób ekstrawagancki trzymał dyrektor Andrzej. Pewnie ze były też trudne chwile ale była wspólną sprawą, dobro firmy a zarząd to doceniał. Ach, szkoda że się zmieniło na gorsze.

@Przyjaciel

Tak zgadzam się, to byli ludzie na poziomie i kultury i wiedzy. Bardzo dobrze z nimi się pracowało, mieli haryzme a teraz wszyscy zarządzający z łapanki. Brak słów a Dyzma to ewenement na skalę światową. Jaki zarząd takie kierownictwo które intelektem nie może ich niskiego poziomu przewyższać.

@Byly

Dyzma wciąż robi karierę? Kiedys nadejdzie i jego koniec. Tylko szkoda zepsutej atmosfery, braku rywalizacji i dobrych kolegów jak kiedyś. To co robi teraz "młody zarząd", nie tak jak kiedyś Pan Tadeusz, zemsci się na nich wcześniej czy później. Nie wróżę nic dobrego.

@Przyjaciel

Dobre zarobki? Naprawdę? To mamy zupełnie inne doświadczenia.

Barbara

Możesz dać znać kiedy ty pracowałeś? I jak długo? Podpisujesz się jako były pracownik to zakładam, że pracowałeś tu? Co z tymi zarobkami? Ile zarabiałeś?

Poniedziałek 12.

Witam ile zarabiają ślusarze w metaklasie zatrudnieni przez firmę na okresie próbnym.

Bożena

Zerknęłam i widzę, że na stronie w zakładce kariera szukają kontrolera jakości. W sekcji oferujemy napisali tylko o pracy w dynamicznej firmie. Co z jakimiś benefitami, nie ma nic?

gienek
@Bożena

Dynamicznie można tam wylecieć stąd dynamiczna praca HEHE. Czy Paweł M. jeszcze tam rządzi???

Honorata

Szukają Specjalisty ds. Gospodarki Magazynowej ze znajomością ERP, ale dosłownie nic w ogłoszeniu nie piszą o warunkach, nawet nie ma zwyczajowego atrakcyjnego wynagrodzenia. Jakie są zarobki, chociaż w przybliżeniu? Został tydzień na aplikację, ktoś z Was pomoże?

@Honorata

Nowe triki po szkoleniach. Tyle twoje co będziesz umiał sobie wynegocjować. Bądź pewny siebie, zdeterminowany. Nie odpowiadaj wprost. Ubarwiaj swoją opowieść. Kłam! Mów to co chcą usłyszeć. Powodzenia.

@Praca

w jakim sensie to mówienie nieprawdy sugerujesz? chyba nie przy kompetencjach? jak potem to rozwiązać niby jak już w trakcie pracy wyjdzie, że nic nie wiesz?

Agencja

Ahahaha żałosne, nawet z polecenia ludzie z agencji poszli zobaczyć firmę i się przerazili. Co wy zrobiliście z tą firmą kieraski xD

Kierownik
@Agencja

Po co wypisujecie takie bzdury, po co trzymacie się rękoma i nogami tej firmy, bo jesteście miernotami. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, wszędzie jest super i wszędzie czekają na was, niewykształcone miernoty.

@Kierownik

Jest prawda taka że gdyby nie te aneksy obniżające wynagrodzenie to bym dalej pracował. A dzięki temu zmieniłem pracę na lepszą. Pracuje w Pesie i nie ma tutaj poniżania oraz gonienia pracowników. Pozdrawiam mobbingujacych kierowników idzie pozew i będą kary za mobbing.

zenada
@Byly

to jak dostajesz dobrą kasę to możesz dawać się poniżać, a jak mniejszą to zaraz mobbing? śmieszne...

Dyrektor
@zenada

To zjawisko funkcjonuje i samo w sobie wywołuje lek prZed zwolnienie jakby to dyrektorek nawał wywaleniem z pracy. Ciekawe kiedy prezes przejzy na oczy że zaufał niewłaściwej osobie.

????????
@Agencja

Może to nie do końca wina kierasków tylko wina wina współpracowników, że ludzie szczególnie najbardziej dwóch pań które eliminują osoby z pracy którzy są dla nich nie wygodni.Starsze Panie które nieszczęśliwe i zazdroszcza wszystkiego każdemu. Jeśli ma ktoś swój własnościowy dom to tego domu zazdroszczą a, że ktoś jeszcze pracuję uczciwie to trzeba takiej osoby się pozbyć. A młodym dziewczyną zazdroszczą urody i takich też się pozbywają. Mają najwięcej do powiedzenia ale najmniej robią wchodzą każdemu w tyłek żeby tylko się nie przemęczyć tak jak Ukrainki ????????

CIEKAWY
@Byly

I gdzie ten twój pozew chłopcze ?

Polecony
@CIEKAWY

Awizo w skrzynce odbierz na poczcie to się dowiesz

CIEKAWY
@Polecony

W skrzynce nic nie ma i nie było ;) więc pospiesz się z tym pozwem bo chciałbym zamknąć temat do końca wakacji ;) Jak zawsze dużo gadacie a mało robicie, to samo było na produkcji... dramat.

Magazyn
@CIEKAWY

Tak jak ty chowając się po rozdzielniach z papierosem

Naiwny

@Naiwny

W końcu ktoś z kochones

Do agencja
@Agencja

Gadzam sie z Toba @Agencja. Dopóki rządzi tam klika nic się nie zmieniło i nie zmieni. Gdzieś na dole nawet ktoś napisał Dyzma. Tak to ten co wszystko rozp...la ludzi traktuje ją (usunięte przez administratora) sam siedzi w akwarium z koleżka (usunięte przez administratora) i nic nie robią. To jest straszne. Kiedyś gdy był Pan Tadeusz wyglądało to inaczej. Teraz upadek. Zwolnić zakały.

@Agencja

Pracuje jeszcze dyrektor Andrzej K.

@Agencja

Pan z którym rozmawiałam, dziwnie do mnie mówił. (usunięte przez administratora) jak potłuczony. Nawet się nie przedstawił

Misio

Kiedyś pracowałem w tej firmie. Firma tak słaba że usunąłem ten zapis z CV bo mi po prostu wstyd. Nie polecam

@Misio

a jakbyś nie usuwał to jaki zapis by to był wtedy? czas pracy stanowisko....? co u Ciebie działo się tak słabo, że taki wstyd odczuwasz?

Praca b
@Misio

Nie polecam. Serce aż boli. Szkoda bo zakład ma potenjał

mgr.Bob

Rozmowa z Panem od zarządzania magazynem... Panem z nadpobudliwością ruchową.. mocno słabo. Mężczyzna zachowywał się bardzo dziwnie ,, jak po środkach pobudzających,, Pan takie teksty walił że robiłem duże oczy. Pani która miałem zastąpić i opiedziała o obowiązjach na stanowisku to Ok Rozmowa przeprowadzona nierzetelnie i słabo

Wyjebongoo

Ejj co tam u was budują obok na Hutniczej???

@Wyjebongoo

Też nie mam pojecia, a masz jakieś teorie?

@Agata

Zalando gdzie praca i lepsza i cie szanują nie jak w Metalkas gdzie ur lepi dziury a inni sprzątają miotłami. Zero szacunku od kierownictwa

Lolek
@Praca

Pracowałem w zalando. Dramat totalny. Nie wiesz co mówisz. Normy z kosmosu i traktują cię jak (usunięte przez administratora)

dd280

Niestety nie polecam tego miejsca pracy. Kadra kierownicza jest niekompetentna i bardzo często odpowiedzialność za swoje czyny zwala na podległych pracowników. Pracownicy produkcji traktowani są przez zarząd jako potencjalni złodzieje. Nie uświadczy się tutaj należytego szacunku do drugiego człowieka. Zamiast odpowiedniej ilości ludzi do pracy kierownictwo zrzuca na pracowników kolejne obowiązki. Oczywiście kwestia jak najbardziej występuje - 200zł brutto. Pojawiają się problemy z utrzymaniem odpowiedniej temperatury w miejscu pracy co wiąże się z częstymi chorobami całej załogi. Atmosfera w pracy (nie wliczając kierownictwa) jest jak najbardziej w porządku. Dużo też zależy od działu. Jeżeli komuś nie przeszkadza jawny brak szacunku i kontrola pracy pod kamerami i masowe zwolnienia pracowników produkcji w czasie chwilowego przestoju to można spróbować swoich sił w tej firmie.

Jaka jest umowa w firmie Metalkas S.A.? Wiecie, czy jako Pracownik Produkcji zatrudniają na umowę zlecenie?

O.N.A.

Raczej tylko umowa o pracę na czas określony.

Niepewność
@O.N.A.

Co do określę ia czasu w umowie to tylko spekulacje. Najczęściej zakończenie współpracy zależy od wydzimisia pseudo dyrektora. Skąd wy takich ludzi macie? Wzięli go chyba dlatego bo zapropo owal najniższa stawkę. Ten człowiek nie ma pojęcia o zarządzaniu.

Endriu
@Niepewność

Widzimi się Dyzma robi karierę. Specjalizacja: wazelinologia

Bożena
@O.N.A.

I to tak na zawsze już? Powinna być chyba na czas nieokreślony po jakimś czasie? Zgodnie z teoria ze tak powiem

Lajski
@Niepewność

Marnowanie pieniędzy prezesa i naszych to jego jedyna kwalifikacja

@Lajski

Nie martw się o pieniądze prezesa. On sobie poradzi. Pawel to bardzo mądry człowiek.

Gibu

Oj mondry, bardzo mondry. Wie jak się zakręcić żeby nic nie robić. To jest wykształcenie.

@Gibu

A co ma wykształcenie do mądrości. Uważasz, że prezes trzymał by na takim stanowisku kogoś nieodpowiedniego? Bardzo łatwo ci przychodzi ocenianie ludzi. Spójrz na siebie i najpierw ocen swoją mądrość i co w życiu osiągnąłeś.

Novy

Czasami jednak mądrość nie idzie w parze z inteligencją. A tu sa takie przeslanki. Wleziesz to zobaczysz na własnej skórze.

Tołdi

Jak. Na start masz kilka mln-y i kręcąca się firmę produkcyjna to porażka straty 300tys zł to może zostać niezauważona i można to przykryć np obniżając wynagrodzenie pracownikom

Monia

Zdecydowanie tak jest. Prezes nie trzyma ludzi kompetentnych tylko ludzi którzy mu ślepo służą

Edyta
@Monia

Jakoś tak wszyscy mało konkretnie tutaj piszecie na ten temat, nie rozumiem za bardzo. Co takiego ten prezes robi że takie słowa tu padają? No i o co chodzi z tymi ludźmi, którzy mu ślepo służą - przecież to normalne że trzeba wykonywać polecenia przełożonego, nie?

@Edyta

No wiesz, wszystko ma swoje granice i jest pewna przyzwoitość że poza nią nie można. Daje ci duże pieniądze i zadam od ciebie wszystkiego na co mam ochotę. Rozumiesz? To taka prostytucja i niektórzy się zgadzają na to. Jak wiedzą że nigdzie indziej tyle nie zarobią bo mają słabe kompetencje, wykształcenie to tak przysłowiowo dają (usunięte przez administratora) myśląc że przez chwilę a później nie mogą się oderwać i to trwa i trwa. Dyzma najlepszym przykładem.

Pawelek
@Edyta

Jest jeden Pan na stanowisku dyrektora tzn pełni a przynajmniej udaje. Robi wszytko co umie a umie niewiele. Z wykształcenia elektryk jak nasz prezydent. Jak nie potrafi zarządzać to obwinia innych stosuje metodę zastraszania żeby nie powiedzieć mobbing. Nawet gdy jest przedstawiony brak jego racji to go zwalnia z innego powodu.

@Pawelek

Czyli w ostatecznym rozrachunku co konkretnie robi, czym się zajmuje, jakie decyzje? pytam, bo się nie dowiedziałam z tej treści niestety

Kamil

Warunki pracy w firmie bardzo dobre. Miałem przyjemność oprócz działu HR poznać wszystkie inne działy firmy. Szefostwo docenia determinację i pracę. Byłem bardzo zadowolony, niestety z uwagi na wypadek rowerowy i przeprowadzkę do Norwegii z rodziną musiałem zrezygnować.

Bartek

Jak tam wygląda teraz z płacą? Nadal wyzysk? Pewnie oferują coś w granicach 2500 netto...

Pracownik M
@Bartek

Teraz zwalniaja tylko ludzi nawet co pracuja juz kilka lat ja pracowałem koło 3 lat i dostałem wypowiedzenie jesli ktos szuka pracy stałej i stabilizacji to nie polecam

@Pracownik M

To co nie ma zamówień? Tyle inwestycji i na darmo?

Honorata
@Pracownik M

Jeżeli tylko zwalniają, to czemu na stronie są ogłoszenia o pracy? Mąż oglądał tą na operatora maszyn. Chcemy Ciebie zapytać, jakie dokładnie jest to wynagrodzenie, bo pisał @Bart, że 2 z hakiem. Ale jakim? Na rękę czy brutto?

Looolloo
@Honorata

Haha "2 z hakiem brutto" nie może być bo płaca minimalna to już jest 3010zł Na operatora to powinno być z 5k brutto

Loki
@Looolloo

Co za problem iść na rozmowę i trochę ponegocjować

@Loki

A myślisz ze jest szansa wynegocjować jakąś lepszą kwotę?

Oki_doki
@Agata

Negocjować możesz na aukcji allegro. W metalkas jedyne co to możesz dostać gołą pensje bo premii i tak nie płacą. I to bieda. To zakład który jest ostatecznością do pracy w Bydgoszczy jak już wszystko inne zaliczysz.

Wiktoria
@Oki_doki

A na rozmowie było mówione o możliwości premii? Bo tak wynika jakby niby była ale w praktyce nie :P

Witam czy ktoś coś wie o pracy na magazynie w metalkas na deszczowej ? Jaka praca ? Wynagrodzenie i wogole całokształt magazynu . Siema .????

1 milion miesiecznie
@Nowy

Magazyn to jak wszędzie brak miejsca. Bałagan jak w domu po imprezie. Ciągle ochrzan za produkcje

@Nowy

magazynierzy zostali oddelegowani do malowania ścian i murowania w nowym obiekcie :D :D :D

@12345

Poważnie? A jak to wynagradzane jest w takim razie?

@Agata

Podstawa, brak premii i ochrzan jak za wolno robisz

WTF

Za drabinami i regałami czeka się miesiącami. Drogo, jeszcze raz drogo. Drabest ma lepsze ceny na rynku. Jakoś ta sama.

Man pytanie czy zatrudniają do ucr bo mechaników nie widać czy już się zwolnili?

Dla @nowy
@Nowy

Większość się zwolniła.(usunięte przez administratora) widziałem że kontrola jakości też zniknęła. Słyszałem że wywalili też kilka osób z biur z Deszczowej i Hutniczej. A reszta na L4 siedzi.

Observator
@Nowy

Szukają mechaników do naliwania i lepienia dziur na Nowotorunskiej. Co tam się dzieje. Jef3n wielki (usunięte przez administratora) ten prezio ma. Wszyscy (usunięte przez administratora) jak przejrzą ba oczy.

Gizmo
@Observator

Na Nowotorunskiej roboli potrzeba. Jak nie lepią dziury to je kopią. I tak w koło. Żenada. Lepiej poszukać gdzie indziej pracy.

Iwona
@Dla @nowy

Ale dlaczego pracownicy siedzą na L4? Coś się im stało, czy jest tego jakiś inny powód?

@Iwona

W firmie jest jest jeden wielki chaos przenosiny wielkie maszyn a nie ma ludzi do tego a e maszyny co są to puzny PRL a mechaników i elektryków brak

Usuwają wpisy

Pięknie kolejne wpisy wyżej usuwają. Ten kto ma pieniądze ten ma władze

kfjbdfk
@Usuwają wpisy

usuwają wpisy niezgodne z regulaminem, a posty obrażające właścicieli czy pracowników firmy do takich należą

wiewióra

w poście byli obrażeni akurat właściciele firmy

Rudy
@wiewióra

Obrażać się o prawdę?

Smuteczek
@Rudy

Obrażani? Hmmm... Za wszystkie decyzję związane z mabbingiem odpowiada zarząd. Na tym forum już dużo o tym było. Doskonale o tym wiedzą i nadal to popierają. Po wydarzeniach związanych z Panem dyrektorem el Pablo zarząd napewno się dowiedział o jego poczynaniach. Teraz tylko kwestia czasu na odpowiedź i ustosunkowabise się do sprawy

Nikodem dyzma
@Smuteczek

Jest taki pan co jego kariera przypomina postać Nikodema. Ten natomiast utopił już swoich kolegów z UCR tj Jacka i Kamila. Utopił też dyrektora Andrzeja i Jurka. Spuścił też kilku kierowników z innych działów. Tylko że teraz otacza się kompletnie osłabiona kadra. Niedługo zostanie sam. Nie przepraszam zostanie mu jeszcze skodą jak się chwali ile może jezdzic

Dzony kalesony
@Nikodem dyzma

Zapomniałeś o Tomku od mebli i sejfów

@Nikodem dyzma

Rozpoczął od Sebastiana z którym knol przeciw dyr. Andrzejowi, później jesze oprócz wymienionych Ania dyr. Kontroli jakości, (usunięte przez administratora), Marek, kierownicy drabin. Wszyscy którzy wybijali się ponad przeciętność. W ich miejsce otoczył się nie wykształconymi, miernymi ale wiernymi pachołkami. Oni wiedzą, że i na nich przyjdzie kolej jak tylko troszeczkę zmadrzeja i przewyższa poziom przełożonego a o to nie trudno przy poziomie jaki prezentuje dyr. Dyzma.

Psychol

Ciekawi mnie co tak naprawdę w głowie ma zarząd powierzając takiemu Dyzmie taka rolę. Wykorzystuje pomysły podwładnych i mówi że to jego. Pamiętam jeszcze opowiadania na temat prezesa jak był elektrykiem i mieliśmy nocki. Tak źle na niego mówił a teraz jest jego podnozkiem.

Gggg

Przecież z Sebastianem była zupełnie inna sytuacja. Sam knol, zwalniał wiele osób, wszczynał awantury. Jego odejście z firmy związane było tylko i wyłącznie z jego zachowaniem i nie brały w tym udziału osoby trzecie.

Polityka
@Gggg

Śmieszne jest to że prezesi tolerują takie polityczne rozgrywki ten dyrektorek eliminuje tylko przeciwników zamnist pracować i robić wyniki

oooll
@Nikodem dyzma

Czyli stanowisko dyrektora produkcji czy zakładu to też ślizgi temat ? Szukali ostatnio !? Możesz powiedzieć czy jest rotacja na tym stanowisku .

Dyrektor
@oooll

To bardzo trudna funkcja aby robić wyniki przy niskich kosztach i porządku. Będąc na tym stanowisku trzeba pamiętać że człowiek to nie robót ijak będziesz (usunięte przez administratora) to to do Ciebie wróci.

oooll
@Nikodem dyzma

to ilu dyrektorów produkcji było w tej firmie ?

Lakiernia

Dyr Dyzma nigdy nie zwolnił żadnego kierownika, to piesek który leci posłusznie wykonać każde polecenie właścicieli, stąd te rotacje kadrowe po przejęciu firmy. Dyr Dyzma bez pozwolenia nawet do toalety nie pujdzie...

Pawelek
@Lakiernia

Ten dyzama juz chyba nie pracuje

Co nieco
@oooll

Palców u dwóch dłoni zabraknie. Zawsze jedno - nie spełniają oczekiwań zarządu : -)

Pupa
@Lakiernia

Oj prawda, prawda. Czasami się nawet osra jeśli mu nie pozwolą odwiedzić wychodka

Zostaw merytoryczną opinię o Metalkas S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Metalkas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalkas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalkas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 3 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metalkas S.A.?

Kandydaci do pracy w Metalkas S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metalkas S.A.

Metalkas S.A.