Opinie o Wolf Technika Grzewcza w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wolf Technika Grzewcza. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wolf Technika Grzewcza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolf Technika Grzewcza w Warszawa

Elektroda

Jeszcze ta stara pana z łomianek jeszcze tam pracuje nie wyniosła się na drogę do gdańska

Elektroda

Stara panna z łomianek znowu przyczyniła się do odejścia z Wolfa (usunięte przez administratora) świetnego fachowca, dobrego organizatora serwisu znawcy wszystkich urządzeń grzewczych wolf.

wolfrend

nie polecam tej firmy bez składu ładu i porządku panowie w serwisie do kitu nie widzą o czym mówia edytka z dużym biustem umie się tylko usmiechac i nic więcej nie zna się na niczym stara panna nie potrafi nic więcej niech zmieni branże w łomiankach jest taka firma przy trasie która ją na pewno przyjmie na trzy zmiany

R&Z

Wszystko na to wskazuje, że szare wilczki z okolic Grójca z maga wraz z zarządzającym gnidą pankiem wydutkali woropaja.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
były

Ja bym jeszcze zrobił porządek w dziale "pseudo" księgowości.....może jak sie oczyści teren to wtedy firma zacznie w miarę normalnie fumkcjonować...

d3r
@były

...ale dlaczego szuja ?

wolfik.

Hello; Dawno nie zaglądałem na info o Wolfie... a tu proszę jakie miłe informacje. Wywalili największą gnidę ZARZĄDZAJĄCĄ...( ciekawe ile musiał nakręcić :-)...Każdy kij ma dwa końce. Przyszła kolej i na Ciebie "Panek" dołączyłęś do byłego szefa. Pseudo Menagera, narwańca i furiata.Jeszcze jedna szuja w dziale handlowym...i było by OK. tzn.posprzątane. Pozdrawiam Byłych Wilków :-)

@wolfik.

~ ta stara panna ??? czy dobrze strzelam-)))

d3r
@wolfik.

jaki z niego zarządzający ..ani sprzedający ani zarządzający ...dostał stołek i na nim siedział dokąd mógł, a ze wszyscy byli winni tylko nie on ,to dopóki miał kim to się zasłaniał chłopina...jak myślicie na kogo teraz kolej ?

R&Z

Może ktoś wie, gdzie znalazł pracę Dyrektor Zarządzający-))

iza

A nadal na rozmowach obiecują "gruszki na wierzbie??" Jak się słucha co to u nich jest, jak jest i co mają, a jaka atmosfera, a i że rozwinąć się będzie można(jak ten papier toaletowy)to normalnie super firma, tylko w takiej pracować. Tylko jak sie popracuje, to po tygodniu mozna się zorientować, że zostało się nabitym w butelkę i trzeba szukac pracy bo inaczej to można zwariować tą"super atmosferą"... NIE POLECAM !!!

Elektroda

Firma uwaza sie za liderana rynku, co niestety nie jest prawda. Top managment zapatrzony w siebie, bez wiedzy technicznej. Regionalni inżynierowie sprzedaży pod kierownictwem dyrektora panka pomimo dobrych chęci nie maja nic wspólnego z praca w terenie... Serwisanci pozostawiają wiele do życzenia Głowy serwisant Wolf wasiak nie zna podstaw chłodnictwa, ogrzewania oraz gazownictwa a reszta nie ma praktyki serwisowej też nie potrafi fachowo udzielić odpowiedzi na zadawane pytania. Karp stawia bardziej na układy i swoje stanowisk niżeli na ludzi, którzy przynoszą realny zysk. Mógłbym napisać wiele na temat tej Firmy ale szkoda mi marnować mój czas i klawiaturę. Potwierdzam w/w. Osobiście Firmy nie polecam. Pozdrawiam Edytę z działu handlowego-))straciła przyjaciela panka??

R&Z

` DeRektor zarządzający pankowski ten z Helenowa został zwolniony z pracy w Wolf Technika Grzewcza -))). Super ???

uczciwy
@R&Z

proszę się nie poszywać należy mieć cywilną odwagę żeby się podpisać pod wpisem

@R&Z

rynek niesie ze tak ,teraz kolej na następnego artystę i kółko się zamknie .Zastawić się to już raczej nie ma kim Pan "derektor generalny" ...szach Panie GT ?...a wszyscy tacy wykształceni i oblatani w rynku

@uczciwy

``" uczciwy" przecież ja się podpisałem mój nick to R&Z wydaje mi się,że kolega nie znasz zasad forum-?? pozdrawiam

R&Z

Z tej firmy to już nic dobrego nie będzie DeRektor panek narobił gnoju i może Wolf Technika Grzewcza od razu nie padnie, ale zrobi się dno i metr śmierdzącego mułu??) Karp na dyrektora zarządzającego, to by był trafny wybór.

Vies

Pragnę poinformować,że te komory spalanie nie wytrzymują nawet trzech lat pokazywali takie na szkoleniu w Viessmann i Buderus

arek

ale jak to bankructwo??? jak się wynosi?? gdzie???

Stys

Po mieście chodzi wieść,że Wolf jest bliski bankructwa i wynosi się z Sokołowa

R&Z

Jak dotychczas jest bardzo dużo niezadowolonych klientów właśnie dlatego, że komory spalania wytrzymują właśnie 5 lat ale nie więcej a koszt wymiany jest znaczny i jeszcze te fatalne płyty główne

arek

Czy po staremu:) uff bałem się ze sie polepszyło :P

Agnieszka

Tam panek rządzi i sprzedaje towar jak chce ale Derektor z ferolli wpadnie we wnyki tego Wilka:)" Przetrwać w Jukonie"- )))

arek

Nowy rok się zaczął,co tam słychac w mojej "ulubionej" firmie???

kanarek
@arek

... juz chyba nawet nie przędzie ta firma :), ale jak mają jeżdżących bez praw jazdy to i do klienta nie pojadą sprzedać towaru .

Kerownik:)

Dyrektora Generalnego w Wolf tego nie widzi to długo tam nie pobędzie, czeka jego pole minowe założone przez zarządzającego panka. Wesołych Świąt dla wszystkich z wolfa !! Karp trzymaj się już po wigilii-) będziesz żył.

były

nie polecam pracy w Wolfie...fatalna atmosfera, każdy każdego utopiłby w łyżce wody, zero benefitów, większość wyżej sra niż d.pę ma, poniewieranie pracownikiem, pracownik tam jest traktowany jak zero. Jak ktoś nie musi niech się nie pcha do tej firmy....

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf Technika Grzewcza - Warszawa

• Jak się pracuje w Wolf Technika Grzewcza?

Zobacz opinie na temat firmy Wolf Technika Grzewcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf Technika Grzewcza?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolf Technika Grzewcza?

Kandydaci do pracy w Wolf Technika Grzewcza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolf Technika Grzewcza