Opinie o FORT POLSKA Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie FORT POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FORT POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORT POLSKA Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Najlepsze miejsce pracy jakie można sobie wymarzyć! Przyjazna atmosfera, ciekawe projekty, zawsze można liczyc na pomoc i wsparcie doświadczonych kolegów. Można nawiązać cenne znajomości.

Grzegorz Węcławski

Czas pracy: ponad 2 lata w okresie 2014-2017. Stanowiska: asystent projektanta konstrukcji, koordynator projektu konstrukcji. Na duży (+): - praca przy wymagających, ciekawych, międzynarodowych projektach (Europa, Azja, Afryka) - możliwość tworzenia i współpracy przy pomocy nowoczesnego oprogramowania (Tekla, Revit), - przyjazna atmosfera, zróżnicowany zespół (młode osoby po studiach oraz starsi projektanci). Na dobry (+): - stabilność pracy, elastyczność w przypadku urlopów, sytuacji wyjątkowych, - zaufanie i wsparcie ze strony przełożonych, bez niepotrzebnej hierarchizacji, - perspektywa (możliwość) wyjazdu na krajowe i zagraniczne delegacje (Rosja, Azja, Afryka). 1. We FORT, przede wszystkim, dużo się nauczyłem i poznałem wiele ciekawych osób. Nie tylko wewnątrz firmy, ale również w ramach współpracy z innymi branżami. 2. Miałem możliwość pracy z doświadczonymi projektantami (ile nie-książkowej wiedzy można zdobyć!) na różnym szczeblu, tj. pracując jako typowy asystent projektanta (kreślarz), modelarz konstruktor TEKLA, koordynator modelu BIM, koordynator projektu konstrukcji. 3. Pełniąc każdą z tych funkcji, miałem różne zakresy obowiązków, różną odpowiedzialność/czas pracy, wymagania, ale co zobaczyłem, co przeżyłem, co się nauczyłem, to moje.

Edyta

Zajrzałam właśnie na stronę internetową tej firmy i od razu wyskoczyło okienko mówiące, że prowadzona jest rekrutacja na stanowisko: Asystent/ka projektanta konstrukcji stalowych i żelbetowych. Nie znalazłam jednak wyszczególnionych wymagań, opisu stanowiska, czy też oferowanych warunków zatrudnienia. Czy ktoś z Was pracował/pracuje własnie na tym stanowisku, czy też w tym dziale FORT POLSKA i może powiedzieć coś więcej o tej właśnie pracy?

Maciej Kwiatek
@Edyta

Bardzo proszę : miejsce pracy: Bydgoszcz Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie rysunków konstrukcji stalowych i żelbetowych w środowisku CAD (AutoCad, Revit, Tekla) w ścisłej współpracy z Projektantami oraz Kierownikami Projektów. Oczekiwania wobec kandydata:  absolwenci oraz Studenci IV i V roku budownictwa, specjalność KBI  bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,  znajomość norm konstrukcyjnych,  wyobraźnia przestrzenna,  umiejętność współpracy w grupie. Dodatkowym atutem będzie:  znajomość programów Tekla, Revit, ASD,  znajomość języka obcego (angielski, rosyjski, francuski),  doświadczenie w pracy/praktyka na podobnym stanowisku. Oferujemy:  współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji,  ciekawą pracę w ambitnym, młodym zespole przy międzynarodowych projektach,  możliwość wyjazdów zagranicznych na okres trwania budowy,  wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji.

o

potwierdzam, @we ta rekrutacja to była chyba z rok temu i to w styczniu, sprawdzaj daty dokładniej plis

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MK

Dzień dobry, na dany moment nie ma takiej rekrutacji. Pozdrawiam, MK

Maciej

Dziękujemy za zamieszczony komentarz. Chciałbym poformować, że firma pozyskuje pracowników na drodze różnych programów. W przypadku osób młodych, niedoświadczonych lub studentów są możliwości rozpoczęcia współpracy na bazie stażu z UP, wolontariatu czy też praktyk studenckich lub absolwenckich. W tych programach biorą udział osoby zmotywowane do pracy i rozwoju, z dużą wiedzą zdobytą na studiach lecz bez wymaganego doświadczenia do pracy samodzielnej. Do każdego pracownika w takim programie podchodzimy indywidualnie i wdrażamy go do przyszłej pracy. Nie jest naszym interesem pozyskiwanie pracownika i później jego wymiana. Nie po to firma inwestuje w młodego pracownika aby po jego wyszkoleniu wymienić go na kolejną niedoświadczoną osobę. Niestety w tej przedwstępnej drodze wynagrodzenie jest adekwatne do doświadczenia. Później to się oczywiście zmienia i oczywiście na plus :). Myślę, że mała rotacja pracowników i dobra atmosfera w pracy to potwierdzają. Pozdrawiam, Maciej Kwiatek

ex-fortowiec

Jestem byłym pracownikiem Fort Polska. Na wstępie podkreślę, że odeszłam z własnej woli wskutek zmian losowych w życiu osobistym. W moim mniemaniu Fort Polska jest jedna z najlepszych firm z jakimi miałam w życiu do czynienia, a swoja opinię opieram na podstawie porównania z innymi pracodawcami swoimi i moich bliskich. W Fort Polska pracodawcy przede wszystkim szanują swoich pracowników. Potrafią normalnie, na spokojnie rozmawiać o bieżących sprawach i problemach. Szanują prywatność pracowników, dlatego sprawy indywidualne załatwiane są na osobności. Potrafią także poprosić i podziękować za np. zwiększone zaangażowanie przy projektach. Do tego są naprawdę uczciwi i płacą za każda przepracowaną godzinę, co w dzisiejszych czasach i u pracodawcy prywatnego jest ważnym atutem. Atmosfera we pracy była dla mnie naprawdę wyjątkowa – sympatyczna, życzliwa i spokojna. Współpracownicy- bardzo życzliwi, bardzo pomocni i sympatyczni, ale nie nachalni, za co bardzo ich cenię. Pomimo, że w firmie zatrudnionych jest dużo pracowników, nie ma zjawiska afer, szykanowania, intrygowania itp. Zarówno szefostwo, jak i dyrektor są naprawdę normalnymi, wyrozumiałymi ludźmi, którzy w ciężkich chwilach potrafią okazać wsparcie i pomoc, czego osobiście doświadczyłam nie jednokrotnie. Kolejna ważna zaleta pracy w Fort Polska to możliwość pracy przy naprawdę bardzo ciekawych tematach różnorodnych obiektów także wielkogabarytowych powstających nie tylko w Polsce. Uczestniczenie przy projektowaniu tak dużych obiektów stwarza możliwość poznania i rozwiązywania dużo bardziej skomplikowanych problemów niż w przypadku prostych małych konstrukcji, dzięki czemu zdobywa się lepszą praktykę. Warto wspomnieć, że w Fort Polska istnieje możliwość wyjazdu do oddziału np. w Moskwie, co stwarza dodatkowy atut dla osób ciekawych świata i chcących nauczyć się czegoś więcej. Ja osobiście jestem pod dużym wrażeniem całej firmy- właścicieli, zarządu, pracowników. Naprawdę świetnie dobrani ludzi, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę firmy.

xxx

Głównym atutem pracy w Fort Polska jest możliwość współudziału przy tworzeniu projektów dla dużych obiektów budowlanych o skomplikowanych konstrukcjach, które realizowane są w Polsce i za granicą. Każdy kolejny temat to okazja do poznania nowych rozwiązań w budownictwie. W biurze panuje miła atmosfera, nowi pracownicy/praktykanci szybko się aklimatyzują, a pracownicy z chęcią udzielają pomocy i rad. Polecam zarówno tym co stawiają pierwsze kroki w branży, jak i doświadczonym inżynierom budownictwa.

obecny

A z kolei tą opinię napisał najwyraźniej ktoś z konkurencji, bo jest nieprawdziwa i nierzetelna. Pracuję w Fort Polska i wiem, że tej opinii na pewno nie napisałby ani aktualny, ani były pracownik. Duża większość pracowników to pracownicy stali, długoletni, pracujący już po kilka lat. Osoby, które odchodzą to najczęściej osoby które chcą spróbować w życiu czegoś innego i idą pracować np. typowo na budowę na stanowisko inżyniera budowy. I rozstają się zawsze w miłej i życzliwej atmosferze. Zresztą - kto pracuje ten wie czy "ledwo ciągnie, narzeka i pracuje w złej atmosferze". Ja pracuję i wiem, że to same kłamstwa. Szczerze życzę wszystkim takiej samej atmosfery w pracy jaką mam ja :)

1977

chyba największe biuro konstrukcji w Polsce - a tu atmosfera rodzinna a nie korporacyjna, wyzwania dla inżyniera naprawdę ciekawe, oddział moskiewski dobra szkoła branżowa ;)

fortowiec

Firmę należy pochwalić przede wszystkim za panującą atmosferę i bardzo dobrą organizację. Nie istnieje tutaj zjawisko obrażania, poniżania, krzyczenia. Większość osób jest BARDZO życzliwie nastawiona i bardzo pomocna. Zakres i stopień skomplikowania zadań jest dobierany do możliwości danej osoby. Jasno jest wiadomo co i do kiedy ma się do zrobienia. Możliwość pracy przy bardzo ciekawych i bardzo dużych tematach to dodatkowy atut dla osób, które na poważnie chcą się czegoś nauczyć z zakresu budownictwa. Osobiście bardzo polecam!

;)

as - 2012-07-31 15:19:59 Rewelacyjnie się pracuje!prawdziwa REWELACJA !

as

Rewelacyjnie się pracuje!

Zostaw merytoryczną opinię o FORT POLSKA Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FORT POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FORT POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORT POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FORT POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORT POLSKA Sp. z o.o.

FORT POLSKA Sp. z o.o.