Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Justa

Polecam , pracowałam ponad 5 lat i nie miałam problemów. Co do negatywnych opini ...ludzie tu się przyjeżdża pracować a nie imprezować ... kordynatorzy nie wszyscy w porządku ale zawsze dostałam odpowiedź i telefon jeżeli coś potrzebowałam . Jeżeli chcesz żeby traktowali Cie z szacunkiem to rób to samo a nie krzyki i wyzwiska a później negatywna opinia na necie. Przez te wszystkie lata widzę jak ludzie którzy tu przyjeżdżają traktują koordynatorów i mają do Nich podejście. Traktuj ludzi tak , jak sam chcesz być traktowany ...proste. Ja napewno tu wrócę bo kasa się zgadza i zawsze na czas , jak są opóźnienia to jesteśmy o tym informowani . Domki są normalne , jeżeli są ludzie którzy umieją utrzymać porządek. Ludzie sami robią (usunięte przez administratora) , dewastują a później pretensje a wystarczy dbać i sprzatać . Polecam i pozdrawiam

Bogdan
@Justa

Dobrze czyta się opinię osoby, która ma pozytywne wspomnienia związane z pracą za pośrednictwem firmy GOODMORNING. Pracowałaś długi czas za ich pośrednictwem, dlatego może mogłabyś napisać, czy osoba bez doświadczenia zawodowego również może z powodzeniem znaleźć dla siebie odpowiednio dopasowaną ofertę? Chciałbym zweryfikować, czy również osoby stawiające pierwsze zawodowe kroki są chętnie widziane w procesie rekrutacyjnym.

@Justa

Zgadzam się z Tobą.

Natalia
@Michał

Rozumiem, a czy mógłbyś szerzej opisać, jak wygląda lub wyglądała sprawa Twojej pracy dla GOODMORNING? Im więcej szczegółowych opinii na GoWork.pl, tym łatwiej podjąć decyzję osobom, które zastanawiają się, czy skorzystać z pośrednictwa tej firmy. Tym bardziej, że w ofertach na stronie GOODMORNING można przebierać: https://goodmorning.pl/oferty-pracy/

Praca super godziny pracy dobre zakwaterowanie super a ci co pisza bzdury to maca w glowie ludzie nie sluchajcie przyjedzcie sami to zobaczycie jak jest

@Marta

A skąd wiesz jak tam jest byłaś tam

@Andziaaaa

Tak bylam i jestem taka jest prawda ze jest dobrze ale jak sa ludzie ktorzy chca sie bawic a nie pracowac to tak pisza a koordynatorzy fakt nie leca na kazde zawolanie ale jak cos trzeba to sa i pomoga

doświadczony
@Marta

Praca pracą, nikt nie mowi ze jest zła. Chodzi bardziej o agencje, o to jak interesują się sprawami transportu,ubepieczenia itd. Ja też pracowałem ponad tydzień bez numeru BSN i sam musiałem się upominać o spotkanie w sprawie wyrabiania tego numeru. Transport zawodził regularnie..ciężko było w pewnym momencie się nie spóźniać do pracy bo nie miałem transportu ...Poza tym pani koordynator porażka..zawsze wyłączony telefon i odpowiedź na sms-a po godzinie lub dwóch..Nie polecam, chyba że lubicie być traktowani jako ludzie drugiej kategorii albo jak śmieci.

M

Nie polecam. Zacznę od tego, że organizacja wyrobienia nr sofii to jakaś porażka. Koordynator zabrał nas od razu po pracy (ok.godziny 14), głodnych i brudnych, do urzędu, gdzie czekaliśmy kilka godzin, wróciliśmy do domu dopiero przed 20, także już po tym można stwierdzić, że koordynatorzy mają nas gdzieś. Co do mieszkania, trafiliśmy akurat całkiem dobrze oraz wypłaty również były na czas. Najgorszą kwestią jest jednak fakt, że umawialismy się na wyjazd na 8-9 tygodni, a w 7 tygodniu napisano nam, że nie ma już dla nas pracy i do końca tygodnia mamy wrócić do Polski. Co prawda koordynator załatwił nam prace na 2 tygodnie w innej placówce, natomiast kiedy już mieliśmy tam jechać, napisał że jednak nie i mamy zamawiać busa. Porażka.

algebra liniowa

Czytając wasze wpisy widzę że nie jestem jedyny ktory ma na pieńku z Goodmorning. Koordynatorzy dno i pięć metrów mułu-osoby kompletnie spalone w Polsce: chyba goście z przeszłością kryminalną ktorych firma sobie wziała na ekspozycje bo ze swoich obowiążków absolutnie się nie wywiązują, m in organizacji wizyty w urzędzie po odbiór nr BSN czy zmiany lokalizacji mieszkaniowej . Lokacje mieszkaniowe niby w porządku ale wspołlokatorzy to wręcz elita polskiego narodu-alkoholicy, ćpuny, środowisko postpenitencjarne u których najczęstszym wyrazem są epitety stałe i złożone na "k" i "h" itp. Firma robi w bambuko rozliczając godziny pracy, posyła do roboty na czarno bez nr BSN ( oby nie zdarzył ci się zaden wypadek w pracy bo zostaniesz na lodzie i żaden szpital nie udzieli ci pomocy), mi nie wyplacili kasy za przepracowane ponad 40 godzin-podałem ich do Inspekcji Pracy i czekam na rezultat. Przestrzegam i w ogóle odpuście sobie agencje które rekrutują ludzi bez legitymowania się świadectwem niekaralności.

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Tttt

Nie polecam. Koordynatorzy mają totalnie gdzieś ludzi, nie pojawiają się na lokacji, nie ma też z nimi kontaktu telefonicznego, dużo obiecują a mało robią. Kierowcy nic nie dostają, a droga do pracy trwała prawie godzinę w jedną stronę, w dodatku niektórym odciągają od wynagrodzenia za podatek drogowy który obowiązek ma płacić tylko I wyłącznie firma. Wynagrodzenia na czas, ale wysyłają je chyba losowo bo zwykle są za duże albo za małe, lub całkiem na minusie jak nie ma godzin. Jeśli chodzi o godziny to są tygodnie gdzie było 10h a w innych 50. Domki w porządku, trafiliśmy na Klein Vink, ośrodek wypoczynkowy i chyba lepiej trafić nie mogliśmy. O tym czy idziemy do pracy, gdzie i o której godzinie dowiadywaliśmy się dzień przed wieczorem. Znajomej zabrali ponad 20euro za to, że za późno zgłosili, że rezygnują z pracy, więc radzę na to zwrócić uwagę.

Tttt
@Tttt

Dodatko przez pierwsze tygodnie robiliśmy bez ubezpieczenia, po numer sofi wysłali nas dopiero gdy w pracy wydarzył się wypadek, a karty z ubezpieczeniem nie dostaliśmy w ogóle. Z wynagrodzenia za to znikały pieniądze za ubezpieczenie.

Lola

Nie polecam !! Koordynatorzy o ile tak można to nazawac za gałkę loda nic nie zrobią.. młode naiwne dziewczyny się na to zgadzają żeby sobie polepszyć warunki w tej firmie... jak sobie przejebiesz u kogoś to odczuwasz na swojej skórze tak zwana karę ???? śmiech na sali.. traktują ludzi jak robotów i tylko sprawdzają czy się hajs zgadza... nie miałem ogólnie z nimi problemów jeśli chodzi o wypłaty czy mieszkanie czy prace ale to na co sobie pozwalają koordynatorzy to naprawdę żałosne... do pana P czy pana T trudno się dodzwonić a jak się dodzwonisz to słyszysz tylko tekst nie dzwon z głupotami gdzie naprawdę z ręka na sercu o głupoty nie chodziło no ale widać dziewczyna nie jestem nie opierdole loda to spraw nie załatwię...

Ktoś jedzie 17 sierpnia do tej pracy z goodmorning bo ja się wybieram

MarGna
@Andziaaaa

To weź dużo euro bo czekacie ostra poniewierka.wspolczuje jak sama sie wybierasz. Przekonasz się (usunięte przez administratora) którzy nie szanują ludzi

@MarGna

A byłeś tam skąd wiesz

Danuta
@Andziaaaa

Super, że udało Ci się znaleźć zatrudnienie dzięki firmie GOODMORNING. Jestem przekonana, iż wiele osób również zastanawia się nad szukaniem pracy za jej pośrednictwem i dlatego też chciałabym Cię dopytać o cały proces rekrutacyjny. Z jakich kroków się on konkretnie składa i czy trzeba spełniać jakieś wymagania, aby aplikować? Przybliż nam proszę ten temat - będę wdzięczna.

Kris

Witam. Po czterech miesiącach pracy przez Goodmorning mogę już trochę powiedzieć coś na temat organizacji pracy, lokacji, transportu itd. Przyjechaliśmy tu z dziewczyną. Prace zorganizowano zanim wyjechaliśmy z Polski, podpisaliśmy dokumenty przez aplikację. Dogłębnie czytalismy, co prawda nie wszystkie punkty nam odpowiadały ale zaryzykowalismy. Przyjechaliśmy swoim autem na Stella Maris, od razu praktycznie pojechaliśmy na lokacje. Jeśli chodzi o organizację pracy.. Nie mamy zastrzeżeń, praca fajna, pieniądze takie jak obiecywano, potencjał na podwyżkę jest czyli spoko. Jeśli chodzi o lokacje.. Zmienilismy przez 4 miesiace 4 razy mieszkania.. Pierwsze było fajne, drugie beznadziejne, trzecie ładne ale daleko od cywilizacji jakiejkolwiek, aktualnie hotel. Nie ma co narzekać, jest przyzwoicie. Dostaliśmy auto służbowe, ważne żeby nie przekroczyć limitu kilometrów. Koordynatorzy bardzo znieczuleni. Ale nie ma co sie dziwić, jak większość pracujących to alkoholicy, narkomani i hipohondrycy.. Jak sie normalnie żyje z koordynatorami, nie zawraca się głowy pierdołami to idzie się dogadać. Nie ma sprawy, której nie da się z nimi załatwić. Wypłaty co piątek na konto, salarist czytelne i zawsze takie jak mają być. Agencja jak każda inna, jest raz lepiej, raz gorzej ale nie chcemy uciekać. Wystarczy być w porządku dla nich to i oni będą w porządku dla ciebie. Plusy: - terminowe wyplaty - auta służbowe, nowe Suzuki Celerio - mieszkania przyzwoite (my mamy kawalerkę w hotelu De Lus) - stała, lekka praca - załatwianie spraw, wniosków itd przez aplikację - przed rozpoczęciem pracy w danej firmie, koordynator oprowadza po firmie i odbywa się rozmowa z przyszłym szefem Minusy: - ograniczony kontakt z koordynatorami - troszkę duża opłata za lokacje Jest to moja subiektywna opinia. Jedni mówią, że jest źle, inni że oszukują.. Ja jeszcze nie zawiodłem się aż tak, żebyśmy musieli uciekać. Praca jest, pieniądze za to są, chęći do pracy tez. Przeszło tutaj tyle ludzi co tylko chcieli mieć hajs a nie robić to raz dwa Goodmorning ich się pozbył. Selekcję zrobić na normalnych, zmotywowanych ludzi i każdy na pewno będzie zadowolony.

abraxas
@Kris

"przed rozpoczęciem pracy w danej firmie, koordynator oprowadza po firmie i odbywa się rozmowa z przyszłym szefem" Ha,ha...dobre . Moze jeszcze zamowiono lokaja i rozwinieto przed toba dywan jak przyjechales na Stele? Mnie od razu wywieziono na mieszkanie i rzucono do roboty bez wizyty w urzedzie po numer BSN a tym oczywistym bez ubezpieczenia. (usunięte przez administratora)

Kris
@abraxas

Może masz pecha. My przyjechaliśmy w piątek do Holandii. Na Stelli nas rzucono na lokacje od razu, prace mieliśmy zacząć od wtorku. W poniedziałek przyjechał po nas kierowca, zabrał nas do firmy, koordynatorka już na nas czekała, oprowadzili po firmie, dostaliśmy klucze i chipy,wszystko jak należy. Jesteśmy od kwietnia, dalej pracujemy i jest cacy. Dlatego napisałem na końcu, że jest to moja subiektywna opinia.. A co musieliśmy się poużerac że współlokatorami i koordynatorami to nasze. Cóż, nie przyjechaliśmy na wczasy. Mam wrażenie, że wszyscy to dzieci we mgle co tu przyjeżdżają. Popracować dwa tygodnie, następne dwa posciemniac, że jest się chorym, następne dwa na bani pozyc jak pierwsze salarisy się pojawia i koniec kariery. Każdy wie jak jest w Holce a każdy zawiedziony.

Żaba

To biuro to nie porozumienie nie daja obiecanych zaliczek. A co do pani Joanny to szkoda wogle gadac. Chcialem zmienic prace to mnie zwolnila i masz opuścić lokacje w 24 h.

abraxas
@Żaba

Ona nie ma prawa cie zwolnic-opiekunka jest od organizacji pracy. Masz prawo do trzech zmian miejsc pracy. Wypowiadam sie co do pracy, nie twojego prowadzenia sie po pracy.Zaliczki dzialaja jak nalezy-jak jej nie dostales to problem administracji i ksiegowosci. Sam mam negatywne opinie na temat tego biura ale z zaliczek sie terminowo wywiazuja. Nie wiem tylko jak ze skarbowka chca to rozliczyc bo nie mam SOFI i mial nie bede bo po problemach na lokacji z cpunami i patologia wrocilem do Polski . W firmie panuje permanentny balagan-nie wiadomo kto jest od czego, brak jakiejkolwiek odpowiedzialnosci.Goodmorning dziala na granicy prawa-nie maja prawa wyslac kogokolwiek do pracy bez nr BSN bo jest to rownoznaczne z brakiem ubezpieczenia, czyli robisz na lewo i jak cos ci sie stanie(maszyna urwie ci reke, skrecisz noge, ugryzie cie pies w drodze po pracy do domu) zaden szpital cie nie przyjmie i zostaniesz na lodzie, no chyba ze masz kilka tysiecy euro w kieszeni.

@Żaba

Czesc powiedz mi czy polecila bys ta agencje czy wogole warto z tej agencjii wyjechac czy sa wyplacalni

never goodmoring
@Żaba

U mnie było lepiej, miałem tylko 12h na opuszczenie lokacji...Transport porażka...bywały dni ze nie miałem z kim jechać do pracy. Nie polecam, traktują ludzi dorosłych jak dzieci... Pozdrawiam pana Shilarda od "transportu"

goodbye goodmorning
@never goodmoring

Miałem dokładnie taką sytuację. 12 godzin na opuszczenie lokacji... Pomimo że dobrowolnie z powodu braku transportu sam zrezygnowałem z pracy goodmorning przekazało mojemu pracodawcy, że się zwolniłem bo wyjeżdżam do Polski...Na szczęście znam dobrze angielski i wszystko ze szczegółami wyjaśniłem samodzielnie z moim pracodawcą, więc dowiedział się że goodmorning skłamał i to nie pierwszy raz...Nie polecam osobom nie znającym angielskiego.

Holandia

Jestem z dziewczynom polecam to biuro pracę mamy co dzień jestem kierowcą pozytywnie biuro oceniamy polecamy innym nie słuchajcie głupot ludzi którzy piszą negatywne bo to nieroby tak piszą pozdrawiam

xxx
@Holandia

Naucz się poprawnie pisać po polsku bo jak się czyta coś takiego to aż zęby bolą.Nieroby to właśnie siedzą na mieszkaniach w Holandii i ćpają, utrudniają życie normalnym osobom co przyjechały zarobić. Niech każdy jedzie i zobaczy, skoro nie wierzy - po prostu trzeba się przekonać na własnej skórze. Ja się przekonałem i nigdy więcej polskich agencji z polakami na lokacji mieszkaniowej.

Robert
@Holandia

Cześć możesz mi powiedzieć coś wiecej o tej pracy i firmie bo mam zamiar tam wyjechać ale po przeczytaniu kilku opini mam co do tego pewne obawy. Bardzo prosze o pomoc pozdrawiam :)

@Robert

Czesc powiedzieć mi czy ram pracowales dostales wynagridzenie polic bys ta agencje

@Bobson94

Czesc powiedzieć mi czy tam pracowales dostales wynagrodzenie polecił bys ta agencje

Martyna i Jakub

Patologia I brak organizacji. Po przyjeździe okazuje się zupełnie co innego niż to co było mówione przez agencję. Przyjeżdżasz np na róże A przez parę dni jest ani o pracy i nagle jest zmiana na ogórki. Lokalizacja I spanie w jest jak popadnie nie ważne że jesteś w parze wolne miejsce z rumuński to jedna osoba idzie do Rumunów A druga jeszcze gdzie indziej. Po czym znowu na drugi dzień wyywoza cie do klasztoru na zadupiem velp I tam za wszystko Jestes karany jak nie przestrzegasz regulaminu ustalonego przez rezydenta budynku. Mieszkasz opuszczonym klasztorze gdzie w brodziku stoi woda do kostek po brudnych ruinach. Najważniejszy jest domestos bo są dyżury sprzątania holu kuchni I kibla więc na początek pare euro na środku czystości dramat.

andziaa
@Martyna i Jakub

A skąd ty wiesz

andziaa
@Martyna i Jakub

Jak tam jest

antyholandia

Zmarnowany czas i nerwy. Absolutnie nie zgadzajcie się jeżeli wysyłają was do pracy bez nr SOFI. Bez tego numeru nie jesteście ubezpieczeni bo do wykupienie polisy jest potrzebny ten numer. Krótko mówiąc do momentu aż sobie wyrobicie sami ten numer-pracujecie na czarno: maszyna urwie ci ręke, skręcisz noge, czy ugryzie cie pies ...zaden szpital cię nie przyjmie. Na koordynatorów nie ma co liczyć-to chyba jakaś dilerka i ludzie z przeszłością. Jak cos ci nie spasuje i wrócisz do Polski-nie wypłacą ci kasy. (usunięte przez administratora)

Pppp

Nie polenam tej firmy ludzi mają w (usunięte przez administratora) nic sie nie zgadza a pani joanna (usunięte przez administratora)opiekunka bardzo beszczelna

MOTO

Witam opinia tej firmy dla nas jest pozytywna ja z dziewczyną jesteśmy zadowoleni ale raczej negatywne opinie piszą ludzie którym w Polsce pracować się nie chciało szukają szczęścia za granicą skoro tak wam jest zle zawsze możecie wrócić do kraju i pracować za śmieszne pieniądze

@MOTO

To miło, że jesteś zadowolony ze współpracy z GOODMORNING. Możesz napisać, co konkretnie Ci przypadło do gustu? Jak długie są wyjazdy? Firma zapewnia mieszkanie- jeśli tak, to ilu osobowe są to pokoje/stancje? Byłeś zadowolony z zarobków?

Sylwia88

Polecam firmę- praca na stroikach kwiatowych- bardzo lekka i przyjemna atmosfera- a to najważniejsze. Wypłaty co piątek- razem z solarisem. Wszystko czytelnie napisane- ile było godzin, ile za zakwaterowanie, ubezpieczenie, ile dodatku za nadgodziny. Firma jest godna zaufania, dba o tych co przyjadą pracować, a negatywne komentarze są od niezadowolonych pseudo pracowników co pracują po dwa dni, i już kombinują żeby nie pracować- udają że są chorzy... po weekendzie, czy do pracy nie chcą iśc na kacu- bo takich te widziałam. Ja zaryzykowałąm i nie żałuję.

Wrr
@Sylwia88

Czyżby chodziło o firmę Pt? Gdzie tam jest lekka praca. Jak stoisz na mośku cyz podpierasz bandę to tak. Inaczej robisz od 5rano do nie wiadomo której. I dostajesz za to 280euro.taka polityka prywatności

Baddy
@Wrr

Potwierdzam.

Krzyś
@Sylwia88

Tylko napisz za jaką stawkę się pracuje przy tych stroplikach na piti bo 9.20 to miodu nie ma

Eweee
@Wrr

PT to jest masakra pracujesz za stawkę ok 9.10 dzienie robisz ok 10 h i nigdy nie wiesz o której skończysz nie polecam

Sebastian
@Eweee

Czy stawka wynagrodzenia jest taka jaką wynegocjowałeś w umowie o pracę? Długość pracy tez powinna być tam określona. Napisz jak wygląda zakwaterowanie i czy musisz sam je opłacać, czy koszty ponosi agencja. Także kontakt z koordynatorem jest bardzo istotny podczas takiego wyjazdu. Dodaj proszę więcej szczegółów.

comptable
@Sylwia88

Ja tez moge polecic firme ale tylko pod katem organizacji miejsca pracy. jezeli chodzi o reszte, tj zaplecze socjalne i dozor tego co sie dzieje na mieszkaniach to juz jakies nieporozumienie i ponizej jakiejkolwiek proby krytyki.Na lokacjach mieszkaniowych cpanie, chlanie, kradzieze, chamskie zachowanie, brak poszanowania czyjejs prywatnosci-krotko piszac jedna wielka patologia.Kim kto byl w Polsce to przenosi to na grunt holenderski i dlatego tutejsi mysla o nas to co mysla. Oczywiscie, mozna jechac przez Goodmorning ale pod warunkiem jezeli masz min 2000 euro na koncie by wynajac sobie pokoj u holenderskiej rodziny(czynsw plus kaucja za min 3 miesiace) albo masz wlasne auto i jedziesz rozbic sobie namiot na jakims odludziu. W innych wypadkach nie polecam-mam na mysli mieszkania agencyjne gdzie pelno polskiej patologii.

comptable

Nie polecam a odradzam normalnym osobom chcacym zarobic a po pracy normalnie funkcjonowac na zasadzie zajmowania sie swoim wlasnym zyciem.Co do pracy sie nie wypowiem natomiast zakwaterowanie i tzw 'polenhotels" to istna patologia.Nie masz wplywu na jakiego typa trafisz w pokoju czy lokalizacji mieszkaniowej. Mi dokwaterowano goscia po kryminale, cpuna i alkoholika w jednym. Na to sie jeszcze naklada jakis typ schizofrenii: facet robi sobie dziwne projekcje w mozgu, gada przez sen o zabijaniu, gwalceniu i etc. Osoby na mieszkaniu to cpuny i patologia-absolutnie towarzystwo nie dla kogos normalnego, komu zalezy na zarobieniu kasy, zaczepieniu sie w Holandii i normalnym funkcjonowaniu.Na porzadku dziennym kradzieze jedzenia z lodowki i pozyczanie kasy bo braklo na chlebus, a na drugi i piwko kasa byla...Sam fakt, ze rekruterzy nie wymagaja swiadectwa niekaralnosci powinno postawic na bacznosc. Koordynatorzy nieudolni i niekompetentni-olewaja cie, gdy komunikujesz problem na lokacji.To nie jest ich problem.Po tygodniu zjechalem do Polski-wole robote na kasie albo cos rownorzednego za 2 tys netto pln niz towarzystwo polskiej patologii, ktora po dwoch dniach po wyplacie nie ma kasy na zycie bo wszystko przepijaja i przecpaja.

Becia

Jedzie ktoś może 28.06 na Holandię z tego biura ??

Karolaa

Czy ktoś jedzie w czerwcu z tą agencja pierwszy raz? Bo ja już mam zaplanowany wyjazd i po przeczytaniu komentarzy zaczynam się obawiać...

Dominik99

No ja jade

Dominik99

Też jadę

paput9
@Karolaa

Ja jade okolo 17 czerwca jeszcze nie wiem gdzie bo nie wybralem jeszcze jaka prace chce wykonywac.Ja jade z okolic poznania.

@Karolaa

Ja jadę 15 czerwca, ale do narzeczonego . Tez się obawiam.

Sebastian
@Ania

Czego konkretnie się obawiasz, jeżeli chodzi o pracę za pośrednictwem firmy GOODMORNING? Rozumiem, że dołączasz do narzeczonego, który już wcześniej otrzymał zatrudnienie przez tę agencję? Wyjaśnij, proszę swoje obawy, ponieważ nie wiem, czego mogłabyś się bać. Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

Moji drodzy czy możecie napisać jakom umowę potpiswaliscie holederskom czy polskom?. od pewnego czasu zaszły zmiany do holenderskich ispekcjach pracy można się zwracac o pomoc w języku polskim pozdrawiam pip

@anonymous

@Anonymus- umowę podpisuje sie w języku ojczystym i języku holenderskim.

Salazar
@GOODMORNING

I nie ma pewności, że podpisuje się te same warunki.

@Salazar

Zapewniamy 100% gwarancję- że umowy są jednolite . Jeśli masz jakieś pytania odnośnie umowy, zapraszamy do kontaktu.

Salazar
@GOODMORNING

Wasze słowo nic nie znaczy. Wasze zapewnienia tak samo.

Jaca
@Salazar

Sprawdzcie ranking agencjii w Holandii i jedzcie przez te pierwsze. Reszta to (usunięte przez administratora) .

Viola
@anonymous

anonymous a polski w ogóle znasz, by cokolwiek podpisywać? Bo jak Cie czytam, to śmiem wątpić, ze nawet po polsku coś zrozumiesz ;)

@anonymous

Witam, umowa zawierana jest w języku ojczystym oraz holenderskim. Pozdrawimy

@anonymous

Witam, umowa zawierana jest w języku ojczystym oraz języku holenderskim.

Aktualność
KONKURS

KONKURS z okazji Dnia Dziecka.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie który został opublikowany na naszym Facebooku.
Do wygrania :
Tablet ,
Piłka nożna Adidas
Zegarek silikonowy
do każdej z nagród Goodmorningowe gadżety niespodzianki.

Kliknij  :     https://www.facebook.com/295209177190518/posts/2495261410518606/

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING