Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

KONKURS

KONKURS z okazji Dnia Dziecka.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie który został opublikowany na naszym Facebooku.
Do wygrania :
Tablet ,
Piłka nożna Adidas
Zegarek silikonowy
do każdej z nagród Goodmorningowe gadżety niespodzianki.

Kliknij  :     https://www.facebook.com/295209177190518/posts/2495261410518606/
Sandra

Jak wygląda praca przy zbiorze jeżyn? I czy pierwszy salaris jest wypłacany po tygodniu czy dopiero po 3 tygodniach ? Pozdrawiam

Aktualność
Proces rekrutacji w Goodmorning jest tak prosty i przejrzysty, że organizowanie wyjazdu i formalności aby zacząć pracę u nas to sama przyjemność.

Aktualność
Jesteście ciekawi jak wygląda praca w Goodmorning? Zapraszamy do obejrzenia filmiku:

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Lila

(usunięte przez administratora)atmosfera praca nie zorganizowana niska stawka nie polecam! !!

Znamcie
@Lila

Ty się lepiej nie wypowiadaj.

Byłem, widziałem.

Czy to nie jest czasem stary "erotic green"?(usunięte przez administratora)

Marta Jonska

Jestem pozytywnie zaskoczona pracą w Goodmorning. Miałam obawy po przeczytaniu opinii- ale tak:- praca jest- 8.5 godziny dziennie- wypłaty co piatek, warunki mieszkaniowe przyzwoite- schudnie czysto. Opiekunowie są troszkę mało dostępni- ale ogólnie jestem zadowolona. Polecam biuro.

@Marta Jonska

Pani Marto dziękujemy za cenną opinię. Pracujemy nad większą dostępnością opiekunów, zwiększamy kadrę aby wszyscy byli zadowoleni. Pozdrawiamy.

Mysza
@Marta Jonska

Hej potrzebuje wiecej info napisz do mnie kaska-88-1988@o2.pl

Paulina

(usunięte przez administratora) Po zakończeniu kontraktu kontakt urwany. (usunięte przez administratora)

Witam, proszę o informacje na temat zarobków w pracy na szklarniach, podobno tam pracuje się po 10 godzin, i chcę wiedzieć ile wychodzi na czysto tygodniowo

@Kandydat

Dzień Dobry- zapraszamy do kontaktu telefonicznego- zaprezentujemy stawki, oraz koszty utrzymania. (672635160) Pozdrawiamy

Lkjhhhsjsjskxxjwn

Byliśmy z partnerem pol roku. W zależności jaka praca się trafi. Czasem mozna zarobic, czasem nie. Zdarzały się lepsze i gorsze tygodnie. Hotel na Zwijndrechtcie byl ok, (usunięte przez administratora)

Kyrzys

Witam was wszystkich bardzo serdecznie, mam takie jedno podstawowe pytanie do obecnych lub bylych pracownikow, ile mozna zarobic tygodniowo na rękę w pracach co oferuje pracodawca? Prosze jeszcze napisac jaka to praca :) Interesuje mnie wyjazd do holandii przez ta agencje ale zeby zarobic????????

Danuta1975
@Kyrzys

Przy 45 godzinach tygodniowo na czysto 320 euro Przy 40 około 290 euro miałąm przelew

damian
@Danuta1975

290euro? Tyle to w polsce mam na tydzien przy 10godzinach platania sie po budowie w delegacji i co tydzien w domu tez mi zarobki????????

Wojtas1337
@damian

(usunięte przez administratora), bardzo się cieszę, że zarabiasz w Polsce ok. 1300 pln tygodniowo za 10 godz zapieprzu na budowie i pewnie w soboty też. W Holandii jeszcze jest dodatek urlopowy, wakacyjny i zwrot podatku. Poza tym (usunięte przez administratora)mówi tutaj na pewno o wypłacie po opłaceniu podatku, ubezpieczenia i zakwaterowania. Czyli z tych 290 musi sobie jedynie kupić jedzenie. Nikt nie mówił, że za granicą Polacy zarabiają kokosy, Holandia to nie Norwegia. Ale śmieszne, że Ty atakujesz jej zarobki nie zdając sobie sprawy z wielu rzeczy i tyrając 10h dziennie tylko na weekend będąc w domu. Ehh. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

Karol

(usunięte przez administratora) Firma Godmoorning bardzo się stara(usunięte przez administratora)Ogólnie jeżeli ktoś się szanuje to(usunięte przez administratora)polecam(usunięte przez administratora)

Witam 213

Witam ktoś jedźie do pracy z firmą teraz Prosze o info

Ogolnie (usunięte przez administratora)Jezeli chodzi o sam budynek to z zewnatrz fajnie wyglada ale w srodku to dopiero sie zaczyna jest tam ok 320 ,370 mieszkan w ktorych sa dwa pokoje sypialniane salon z kuchnia i lazienka ,(usunięte przez administratora). W dniu wolnym trzeba byc dostepnym pod tel od 7 do 17 jak zadzwonia to musisz, isc do pracy. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Witam może ktoś cos więcej o zakwaterowaniu powiedzieć ile osób w pokoju czy z łazienką itd bede wdzięczna.

Danuta1975
@Marta

Na stronie mają wklejone warunki mieszkaniowe- jest to jedno z najlepszych biór w Holandii-jeśli chodzi o warunki mieszkalne -wiąże się to z opłatą za zakwaterowanie bo prawie 100 euro - ale pod tym względem przynajmniej wiem za co placę. Inne firmy w których pracowałam ściągali tyle samo a warunki fatalne. Zobacz Hotel StellaMaris w Welberg, Stenbergen

@Marta

Nie słuchaj gadania o fajnym mieszkaniu.Na Stelli mozesz mieszkać z rumunami,bułgarami itp.Pokoik mały na 2-3 osoby.Na parku masz domki nawet fajne ale mozesz trafić na pokoik wielkości małej spizarki 2-osobowy.Tam nawet na jedna osobe mają za mały metraż a co dopiero dzielić się tym czymś z drugą osobą.

@Danuta1975

Danuto- dziękujemy za pozytywną opinię- cieszymy się i dokładamy wszelkich starań żeby warunki mieszkaniowe były na najwyższym poziomie, wasz komfort jest dla nas najważniejszy.

Miko

to ja zapytam z innej bajki czytam sobie opinie o agencjach ( już przeczytałem może o 20-25 agencjach opinie i żadna według opinie nie jest normalna nie mówiąc dobra) wiec z kim jechać bo na razie widzę to tak ze dożo ludzi jedzie ale każdy oszukany i niezadowolony od razu mowie ze się nie żale ani nic takiego po prostu chciał bym wiedzieć czy w Polsce są chociaż z 2 normalne agencje

Grzesiek
@Miko

Kolego jak sądzisz bo ja jestem tu i nie zadowolony jestem a mozna zerwac z nimi umowe

Mariano

Dodałem wcześniej swoją opinię o pracy w goodmorning i mam pytanie dlaczego została usunięta? Dodam tylko że nikogo nie obrazilem i nie bluzgalem.

@Mariano

Pewnie prawda w oczy kole więc ją usuneli.

Czarny

Są oczywiscie gorsze i lepsze firmy jeśli chodzi o wynagrodzenie ,(usunięte przez administratora)

kasia
@Czarny

waham się, czy jechać z nimi do pracy

Do Kasi
@kasia

Kasiu jak masz wątpliwości to rezygnuj . Zwróć uwagę na komentarze .

Siema
@Do Kasi

Wątpliwości są zawsze i każdy je ma ale nie ma to jak przekonać się własnej skórze a nie słuchać ludzi. Własna ocena sytuacji jest czymś niezastąpionym.

Wilk
@kasia

Pojechałaś?

@Wilk

Niestety tak, jestem od kilku dni a pracowałam tylko 2. Cały czas siedzę bez pracy...

@Kasia

To nagroda dla naiwnych.Nie czytasz opini,jedziesz a pózniej żałujesz (usunięte przez administratora)decyzji i jesteś kolejną osobą która przeklina firmę.Brawo dla tych co mają klapki na oczach.

Moje sugestie dla GOODMORNING: Podczas rezygnacji z pracy i wysłanych ostatnich solarisow czuje się oszukany. Godziny wakacyjne zostały wysłane wraz z ostatnią wypłata z czego został naliczony wysoki podatek. Z tego co wiem Godziny wakacyjne jak i przepracowane wysyłane zostają osobno. Moja partnerka ma ten sam problem bo zamiast otrzymać zwrot gdyż zostało jej zablokowane 100 euro z 47 to nie dostała nic tylko Solaris wystawiony na 0. Nie polecam firmy goodmorning. Nie potrafią złożyć obszernych wyjaśnień tylko skrótem szybką informacja odnośnie administracji i na tym się kończy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepsze traktowanie swoich pracowników gdyż niekiedy są olewani przez koordynatorów.

@Adam

Panie Adamie -jeśli uważa Pan że wynagrodzenie na solarisie jest naliczone błędnie -proszę o zgoszenie tego na aplikacji P4Flex. W przypadku błędu zwrócimy Panu różnicę. Partnerka też niech zgłosi swoje zapytanie na aplikacji. Pozdrawiamy .

@Adam

Niekiedy?Niekiedy to oni zechcą wywiązać się z własnych obowiązków.Zależy jak zawieje..

Sebastian

Hej, jestem zainteresowany wyjazdem do pracy na szklarni - czy możecie podać informacje o warunkach pracy i zakwaterowania? W jakim standardzie są pokoje, ile osób średnio się w nich znajduje i czy jest dostęp do internetu? Lokalizacja jest dobra, czy bez własnego samochodu i prawo jazdy nie ma się raczej co wybierac? Ile kosztuje zakwaterowanie i jakie są średnie tygodniowe zarobki?

Pracownik biura
@Sebastian

Dzień Dobry p. Sebastianie - zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Przedstawimy Panusz wszystkie szczegóły dotyczące warunków pracy, płacy zakwaterowania. 0048672635160

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING