Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Ponek

Interesuje mnie praca w okolicach Bredy ale jakie to są prace?

Mati

Ludki złote,ilu z nas w potrzebie pracy podaje wszystkie newralgiczne dane osobowe. Też podawałem: prosimy w celu dokończenia rekrutacji wysłać skan dowodu,sofi,nr konta. A po otrzymaniu dokumentów,kontakt się urywa bo pracodawca się rozmyślił. Każdy może dawać lipne ogłoszenia a pózniej sprzedawać nasze dane osobowe. Jest praca? ok,proszę o przesłanie umowy,wraz z gwarancją godzin i stawką oraz terminem rozpoczecia pracy.Wtedy mogę rozmawiać,w ciemno to sobie sami skanujcie.

Pawelec

Jakie prace fizyczne ma w swojej ofercie agencja EXotic Green (Goodmorning)? Może ktoś ma wiedzę w jakich branżach są te prace? Może dowiem się coś więcej o pracach, o mieszkaniach? Jak z dojazdem na miejsce?

Alicja

@PawelOpole12 w swoim komentarzu wspominasz między innymi o tym, że zdarzyła się sytuacja, gdzie wynagrodzenie wypłacone było z opóźnieniem. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy zdarzało się to już wcześniej? Możesz również przybliżyć nam, w jakim dziale pracowałeś?

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
PawelOpole12

Jeśli planujecie wyjazd żeby zarobić (usunięte przez administratora) A więc pracowałem w good morninga i mieszkałem w steenbergen na hotelu Stella maris mieszkasz po 3 osoby w pokoju... I i 2 pokoje z tym jeden dla pary kuchenka elektryczna na 5 osób z dwomapalnikami(usunięte przez administratora) Recepcjonistka pani Zosia wchodzi do pokoju karta bez płukania zresztą wszyscy pracownicy tak Robią.. (usunięte przez administratora) No jest dokładnie jak opisuje jeśli doswiadvzyliscie albo dacie się nabrać.. podpiszcie się pod tym...hmmm jakieś ciekawostki... pani Zosia... rozmawia z Tobą jak byś był jakimś debilem... (usunięte przez administratora)

Paulaaaa
@PawelOpole12

Hej powiedz mi bo ja jestem tu w holandii przez good morning i wlasnie nie dostaje tygodniowek(usunięte przez administratora) do kogo moge sie zglosic ????

John
@PawelOpole12

Byłem tam (usunięte przez administratora)35 godzin pracy w tygodniu i 180 euro wyplaty. Śmiechu warte. Pokoje 3-osobowe ledwo idzie się w nich pomieścić(usunięte przez administratora)Do pracy miałem mieć 9 km i miałem. (usunięte przez administratora)

Tulipanek

Czy ktoś może orientuje się lub wie o pracy dla florystki? Chcę się dowiedzieć coś przed rozmową z firmą?

Alicja

@OKOK, zawsze można zmienić miejsce zakwaterowania? To bardzo dobrze!

Pik -up

Różne tygodniowki za 40 h 260 € na rękę zależy przy czym . Na wiekowce na pomidorach 285€ za 40 h bo na pomidorach nie ma wiekowki a hotel i tak mniej płacisz więc zawsze masz więcej niż starszy...

OKOK

Po 2 osoby w pokoju na hotelu i w domkach czasami zdąrzą się że możesz byś sam/sama Ja bym jechał, zawsze można zmienić....

Alicja

@TmK, czyli na tą chwilę jesteś zadowolony ze współpracy EXotic Green (Goodmorning)?

TmK

Ja wyjechałem do pracy 22.03 a na następny dzień miałem już prace Magazyn LG 7-17 ale godzinę ucinaja za przerwy. Za dwa tygodnie będę miał 1 tygodniowe i dam znać ile wyszło za 45h ;) po tyg. mieszkania na hotelu zostałem przeniesiony na domki letniskowe do oosterhout, klimacik kolonijny :D

paulina
@TmK

Czesc , czyli warto wyjechac ? Pytam bo mam propozycje i nie wiem czy pojechac patrzac na te komentarze , ogolnie sama mam jechac to troche sie cykam ze nikogo nie poznam , jak to wyglada z pokojami ? Sam czy w 5 na pokoj ?

PATRYK
@paulina

WITAJCIE czytelnicy wiecie jak to jest niektuzy jada by zarobic na siebie a niektuzy balowac itp. POZDRAWIAM

Bilon

Jest praca są godziny od 40 do 50/60h robisz ile chcesz.... Czytając to (usunięte przez administratora) nie wyjechalem przez goodmorning bo myślałem że lipa i (usunięte przez administratora) pojechałem przez inną agencje pracy która byla wychwalana i kupa totalna 35h naciagniete na maxa.... ciężka i brudna praca przy serach bree i camombert.... dostałem inna ofertę pracy z goodmorning nie zastanawiałem się dlugo zapakowalem sie i 4 pociagami i 2 autobusami dotarłem na hotel stella maris ktory z opowiadań miał wyglądać tragicznie , mysl (usunięte przez administratora) mi tam... , dotarłem na miejsce calkiem ładny hotel wchodzę do środka ( Sobota 20:00 ) mówię że przyjechałem pracować do Goodmorningu.... na recepcji siedział spoko młody kolega z Rumuni dałem dowód osobisty po 5 minutach dostałem kartę do pokoju ( nie ma kluczy ) wchodzę na mieszkanie wita mnie 4 osobowa grupa Polaków . Zajebisci ludzie.... pozdrawiam pokój 24.... Siedziałem 3 dni bez praca ale pani z biura powiedziała że tak to się odbywa bo nam muszą pracę znalezc tylko trzeba chwilę poczekać ( nie znajdą ci pracy jak nie przyjdziesz.... bo mógłbyś nie przyjechać.... i co potem lipa dla Goodmorningu... A ty powiesz w (usunięte przez administratora) to mam i tyle..... Ogólnie warunki hotelowe : Nie ma się do czego doczepic Jak na mieszkania agencyjne: Wszędzie parkiet i nowe meble 2 lazienki i 2 WC 10/10 Czystość 10/10 W hotelu zawsze jest ktoś do kogo możesz iść lub zadzwonic..... masz telefon w mieszkaniu w saloniku koło telewizora i możesz dzwonić do biura i biuro dzwoni do ciebie czy już coś dla ciebie maja... bez latania z góry na dół... W sobotę jest dyskoteka można napić się zimnego piwka i posiedzieć na loży Chujowe komentarze pewnie są od ludzi co odpadają lipe w robocie i nie chcą pracować... goodmorning robi wszystko co może abyś pracowal ale jak ktoś skutecznie nie chcę to do polski czasami ktoś się nacpa i napije robi jazde w środ normalnie siedzacych na dworze ludzi... Którzy grzecznie siedzą piją piwko i pala papierosa.... To od razu wyjazd do domu.... Rumuni i Polacy wysoka kultura osobista Ogolnie.... Nigdy więcej nie będę czytał komentarzy z takich forów i źródeł jak to bo widziałem ludzi którzy byli wywaleni z hotelu i szczerze sam byś nie chciał z nimi mieszkać.... Po 3 dniach znaleźli mi pracę i pracuje wczoraj 9h dzisiaj 9h jutro pewnie też z 9h i sobota.... Od następnego tygodnia pewnie ponad 50h ale jak nie chcesz bo podatek to nie musisz.... Myślę że można przyjechac do pracy żeby samemu zobaczyć.... nie wszyscy jesteśmy tacy sami... Ogólnie Jezeli poczekamy do 7 dni na hotelu z b,dobrymi warunkami i nie płacąc za te 7 dni . Mieszkając gratis to dostaniesz pracę...... w pełnym wymiarze godzin... Jedyny minus to płatny dojazd do pracy 15 € na osobę odciąganej od tygodniowej wypłaty 60 € na miesiąc .

Jabalga
@Bilon

Ziomek - kłam dalej. Jeszcze więcej ludzi się wkurzy na Goodmorning.(usunięte przez administratora)Z Polski do Holandii ściąga w dużej mierze (usunięte przez administratora), i ludzie którzy jeszcze nie poznali się na Holandii i agencjach tam działających. Co do dyskoteki - mewki szukające jeleni, (usunięte przez administratora) Na recepcji to może i spoko, i tyle ale też do czasu. (usunięte przez administratora)

Alicja

@HGWXIX, a powiesz coś więcej o firmie EXotic Green (Goodmorning)?

@Alicja

Powiem to samo co 99% ludzi co tutaj piszą(usunięte przez administratora)Wizyty personelu kiedy "mieszkańców" nie ma w pokojach. Raz akurat w dniu wolnym trafili na mnie, i szybciutko pani z recepcji opuściła pokój. Problem też jest z tym, że ciągle są alarmy p-poż. w hotelu. Ale to akurat nawet nie problem z tym, że ktoś naprawdę coś przypalił, tylko po prostu gdzieś jest przycisk do tego i ktoś się musi tym bawić. Bez względu na porę dnia.

jozef

Czy byl ktos w hotelu w miejsowosci Stenbergen? i jak wyglada praca na papryce przy sortowaniu/pakowaniu? jest tam duzo godzin? prosze o informacje jesli ktos byl. pozdrawiam

@jozef

Nie ma pracy. Nie ma godzin.

Alicja

@jozef mam nadzieję, że znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje. Również polecam skontaktować się z firmą. Na pewno odpowiedzą na każde Twoje zapytanie.

Alicja

Korzystaliście już z usług EXotic Green (Goodmorning)? Spełniła ona Wasze oczekiwania? :)

Bardzo dobra agencja tylko dla ludzi, którzy jada pracować a nie balować.

kacper

No trochę w szoku jestem w sobote 25.02 mam jechać praca niby od poniedziałku gdzies na magazynie a zamieszkanie stella maris .to naprawdę tak wszystko wygląda bo zaczynam się zastanawiać.dzieki za odpowiedz

Darek

Nie mogę czytać tych bzdur, zbytnio sie denerwuję. Już korzystałem z pośrednictwa tej agencji i dla normalnych ludzi, którzy chcą jechać i zarabiać było wszystko ok. Ale byli i tacy, którzy myśleli tylko o balowaniu!!!

gentry

w Want 2work gliwice też płacisz za sofii i mieszkasz w syfie w którym szczury wieją hee hee hee to w AB w Action przynajmniej myszy biegały to oznacza że warunki były przyzwoite hee hee hee ???

@gentry

Jeden pies. Holandia powinno za te agencje iść pod wodę.

gentry
@HGWXIX

Ale wtedy gdzie byśmy pracowali my Polacy ,może w Australii hee hee hhe hee???

@gentry

Poznać głupiego po śmiechu jego. Pracowalibyśmy w lepszych miejscach a nie w tych patusowniach zwanych agencjami pracy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING