Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

aaa

ja z kolezanka jedziemy i niby zaczynamy prace od poniedzialku, niby ma byc zapewnione minimum 32 godziny pracy, a kase za hotel i ubzepieczenie maja pobierac ze stawki godzinowej... no zobaczymy jak to bedzie

Em
@aaa

i jak praca daj znac

Zoska

Ktos wyjezdza w najblizszym tygodniu moze?? Jak to wyglada z praca rzeczywiscie jest czy trzeba sie o nia prosic? Wyjezdzam sama i przyznam ze mam wiele watpliwosci... Poza praca jak ludzie juz tam pracujacy i koordyznatorzy?? Mozna sie z nimi?

Ancia88

Dostales juz potwierdzenie? czy w ogole rezygnacja z wyjazdu?

Mario

Znajoma pojechała tam do pracy miała pracować w szklarni albo na produkcji wylądowała w piekarni a mieliśmy jechać razem tak nam obiecywali okazało się że dla mnie nie ma pracy cały czas czekają niby. Po tych opiniach odechciało mi się jechać masakra

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
aaaa

witam zaproponowano mi prace w okolicach bredy przy pakowaniu owoców. Czy ktoś kto pracuje przez tą agencję mógłby napisać troche o warunkach współpracy? Czy rzeczywiście jest jakaś kara za zerwanie umowy, czy faktycznie bywa różnie z godzinami?

Pablo

Wybiera się ktoś może w przyszłym tygodniu do pracy z goodmorning? bo dzwonili do mnie,że jest praca tylko czekaja na potwierdzenie strony Holenderskiej,tylko niewiem czy w to wszystko wierzyć po przeczytaniu tych wszystkich złych opinii na ich temat.

Witam jaka jest opinia wasza na ta chwile oplaca sie wyjechac przez ta agencje pozdrawiam.

podlasianka

Dzwoniłam do firmy Goodmorning,aby dowiedziec sie jak wyglada wspolpraca z nimi.(usunięte przez administratora),zastrzegaja sobie tez tydzien okresu probnego,tzn tydzien pobytu w NL gdy nie gwarantuja ci pracy. Hmm,to mnie odstraszylo .(usunięte przez administratora)

Pablo

Witam,wymieram się w przyszłym tygodniu z tej firmy do pracy na szklarni,jedzie ktoś jeszcze? jakieś nowe niewsy na temat ich działalności?

lola

witam mam zamiar wyjechać z tej firmy na pomidory czy może mi ktoś napisać jak wygląda tam praca jacy ludzie itp

xyzzyx

Witam pracowałam przez Goodmorning prawie 2 miesiące, po tym czasie zrezygnowałam. Firma zalega mi z 3 wypłatami (Byłam jako para z koleżanką - pracowałyśmy jak i mieszkałyśmy razem i ona dostaje wszystko systematycznie). Kazano mi napisać na stronie do Pani która podobno się tym zajmuję, na dzisiejszą chwilę wiem tyle, że na początku podobno nie mieli moich godzinówek(usunięte przez administratora)Czy ktoś miał podobny problem? Jak sobie z tym poradzić? Nie chciałabym być zmuszona do sprowadzenia tego na sprawę karną. Pozdrawiam.

@kogo wlasnie widzialem ze teraz szukaja montera rur..faktycznie praca za granica ale to dobrze mozna sie bedzie podszkolic z jezyka obcego na przyklad

kuli
@23456

Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Podobno w tej firmie z kasą jest całkiem nieźle, tylko ta robota ciężka niestety

kogo

No i tak być powinno, jak wiadomo praca jest za granicą, no i głównie poszukują do tej firmy pracowników fizycznych, także łatwo nie jest no ale pieniądze są dobre.

Anita

wypłacili wszystko :p nic nie ukradli :)

rer

ciekawa oferta pracy od ich firmy „GOODMORNING” Sp. z o.o. pojawiła si,e jakiś czas temu w internecie..jako pracownik fizyczny, szkoda że teraz od nich nic nie ma

Oszi jest tam praca w ogóle niby mialem jechac przez ta agencje ale nie wiem juz sam?jak to wygląda po 3 tyg wyplata? konto holenderskie tam zakladaja ?

Oszi

Z nowości: pracownicy od dwóch tygodni nie mają wypłat.

Anita

Witam pracowałam przez firme GoodMorning od czerwca do pażdziernika b.r , wiec moge chyba cos napisac na jej temat, wiec przyjechalam w sobote do słynnego hotelu Stella Maris, ktory jest wydaje mi sie raczej miejscem przejsciowym do ktorego trafiają wszystkie nowe osoby , w poniedzialek zadzwonili do mnie z reecepcji ze mam isc na zastepstwo za kogos do pracy przy cebuli co bylo dla mnie szokiem bo mowili ze jeszcze nie ma dla mnie pracy ale pojechalam i bylo calkiem fajnie , nastepnego dnia znow nie bylo pracy ale juz w czwartek mialam przeprowadzke i prace przez nastepne 2 miesiace :) pozniej zmienialam prace 3 razy ale wszystkie mi sie podobaly :) co do jezyka, warto znac chociaz angielski bo ja na przyklad trafilam w miejsce gdzie pracowalo duzo holendrow i fajnie jest moc pogadac z nimi lub po prostu zalatwic jakas sprawe, co do mieszkan... faktycznie w niektorych warunki sa fatalne i oplate za nie powinna byc duzo mniejsza :/ ale ludzie ktorych poznalam bylo wspaniali wiec jakos i te warunki przestaly przeszkadzac :) obecnie jestem w PL bo zamierzam zrobic prawo jazdy ale pewnie wroce tam w marcu/kwietniu , bo wg mnie nie ma co pchac sie tam zima bo nie ma wiele pracy :) ale ogolnie polecam bo nie jest tak źle.

HGWXIX
@Anita

Tylko że kto ma farta to może i coś się znajdzie a reszta siedzi na stelli bez pracy.

Maja

Hej :D Chciałabym się dowiedzieć jaka jest stawka na godzinę mając 22 i 23lat ? Płaci się za transport do pracy ? Jak tak to ile ? Ile się płaci za zakwaterowanie w wieku wyżej podanym ? Są jakieś dodatkowe opłaty ? Ile wychodzi przepracowanych godzin tygodniowo ? Jakie warunki mieszkalne ? Gdzie najlepiej trafić i do jakiej pracy ? Znajomość języka obowiązkowa ? Z góry dziękuję za pomoc :)

pasbienn
@Maja

Nie mam pojęcia o stawkach wiekowych. Ja, w 2013 r. miałam 8,93 euro brutto na godzinę. Za dojazd do pracy autem płaciło sie wtedy 15 euro na tydzień, za rower - ok 4 euro ( jeśli twoje miejsce pracy jest oddalone od mieszkania o mniej niz 11km ). Do tego oczywiście 90 euro za mieszkanie, servicekosten - 3 euro, ubezpieczenie - 24 euro. Po odliczeniu tych kosztów przy 39 godzinach tygodniowo wychodziło wówczas ok 5,90 netto za godzinę - tak przynajmniej przedstawiali to w biurze w Polsce. Jeśli ktoś miał tyle godzin to dostawał ok. 225 euro przelewu co tydzień, ewentualnie z jakąś sobotą -250 e, czyli 950-1100 e netto miesięcznie. W wielu firmach jednak trudno o tyle godzin bo np. kończy się już sezon i nie mają tyle pracy i wtedy zamiast 250 e dostajesz np. 130..... Najlepiej trafic do pracy przy kwiatach ciętych, bo tam jest dużo godzin - najczęściej ponad 200. Nie jest lekko. Ja przez pół roku miałam tylko 2 wolne dni... Ale jeśli firma płaci dla Goodmorning dodatki za nadgodziny, soboty, niedziele itd. to możesz dostać nawet 400 - 450 euro tygodniowo. To juz jest bardzo dużo.Jeśli dodać do tego tego te koszty, które Ci odejmmują to wychodzi że zarabiasz w takim miejscu 1900-2000 euro netto. (usunięte przez administratora) Ale nie ma co się zrażać. Spróbować na pewno warto

bartosz

TO KUR.BIURO ROBI WALKI NA WYPLATY NIE MAJA PRAC A JAK MAJA TO NA PARE DNI OKRADAJA Z WAKACYJNYCH DZWONISZ PROSISZ A TAK NAPRAWDE MAJA CIE W DUPIE SIEDZE NA DOMKU TYDZIEN BEZ ROBOTY NIKT NIE DZWONI ZERO ODZEWU CHCIALBYM ZNALESC INNA PRACE TO TU KUR. NAWET INTERNETU NA ZWIJDRECHT NIE MA PIER... DE LUS !!!! FCK TE GD!!

norbi
@bartosz

witam byłes w tej pracy ja z dziewczyna się wybieramy właśnie ale opinie sa rożne czy warto tam sie wybrać a co chodzi z tym hotelem napisz na email norbi.max@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING