Opinie o HARTER w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HARTER. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HARTER o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HARTER w Legnica

nick

nie ta sama firma co kiedys napewno 3000zl na reke nie dostaniesz od razu prosze bez takich uwag o takich pensiach moze po jakims czasie.

B.Y.L.Y
@nick

3000 brutto to nie netto na reke. Zaszeregowanie jest grupami.

Halina

@I see You, przecież nikt nie pisze tutaj takich rzeczy. Rozumiem, że pracowałeś w HARTER w Legnicy, tak? Co jeszcze możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Co musiałoby się zmienić w firmie, aby była bardziej atrakcyjna dla obecnych i przyszłych pracowników? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w HARTER? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm z branży?

Kucyk
@Halina

Jesli zaczynasz prace z maszynami i nie masz doswiadczenia dostaniesz ciut powyzej najnizszej, na montazu czy biurach i don't now

B.Y.L.Y
@Kucyk

Z doswiadczeniem minimalnie powyzej 3 tys brutto na wejsciu (tlocznia). Kwestia czy wytrzymasz z gwiazdami : MW,SK,BK i paru innych geniuszy jeszcze sie znajdzie heh. A najlepsza smietanka to kierownicy zmianowi - komedia.

Halina

@M.Siudym, wyrażając swoją opinię pamiętaj proszę o przestrzeganiu regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ) - obrażanie kogokolwiek jest niedopuszczalne. Rozumiem, że pracujesz w HARTER? Co możesz napisać o warunkach w tej firmie? @aspirujący pracownik, pracowałeś lub chcesz pracować w tej firmie? Brałeś już udział w procesie rekrutacyjnym? A może chciałbyś napisać coś o samej pracy? Przypominam, że na forum publicznym nie używamy imion, nazwisk czy pseudonimów wskazujących na konkretne osoby trzecie.

I see You
@Halina

na rozmowach klasyfikacyjnych kierownicy działów np. Utrzymania Ruchu pytaja sie dlaczego pan zmieniał prace. Sprawdz ilu takich kierowników w strefie zmieniło prace i ILE zarabia, a wszystko stanie sie jasne. Mądrusiowanie osób, które są w mocnych układach i dobrze ustawione finansowo to jedyna rzecz, która tak naprawde im wychodzi.. Pracownik fachowiec 2-2,7 tys. szef 7-20 tys. I nie opowiadaj tu banialuk ze trzeba było sie uczyc, bo najwazniejsze są znajomości i układy

ciekawy

Dużo Ukraińców już pracuje na firmie ?

Czesio
@ciekawy

З нас все більше і більше

ciekawy aspirujący
@Czesio

coraz więcej was o ile dobrze rozumiem ? ha

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie HARTER? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
aspirujący pracownik

Co nowego słychać w firmie ? Dobre zarobki ? Pozdrawiam całą górę w szczególności Bajorka i życzę niskiego odpadu.

zadowolona

ja obcenie pracuje a Harterze i jestem zadowolona. Jestem na montazu i porownujac do innym produkcji na ktorych bylam to ta firma moim zdaniem jest ok. Co prawda zarobki nie sa duze ale biorac pod uwage wolne weekendy i prace tylko na dwie zmiany to czego chciec wiecej ;) sa wczasy pod grusza i inne dodatki. Są osoby co pracuja tam po kilka lat i nie zamierzaja sie zwalniac. Lekka praca i cieżko sie dostac bo zazwyczaj ten kto sie dostanie nie chce rezygnowac. Nie wiem jak na innych działach ale ja sobie chwale ;)

bredzisz

Faraon
@zadowolona

Wczasy pod grusza ;P kwota zalosna inne dodatki.jakie? Uznaniowe-czy dostaniesz hgw od co.

worker
@zadowolona

powiem tak osoby które się rozwijaj i chcą coś osiągnąc zawsze będą dążyć do celu ,w tej firmie duzo nie chce się rozwijać ,dlatego dla nich jest tu dobrze tylko czasami jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz ze możne byc lepiej , ale to juz indywidualna sprawa każdego pracownika ale duzo osób tez się już zwolniło wiec super nie możne być .

Tonik

Firma mająca dobrą opinię jako pracodawca widocznie zasłużyła na to.

@Tonik

Ile siana wziąłeś za śledzenie.?

jurek

Czego się spodziewać na legnickiej strefie, kto to robi ludzie co przychodzą i tylko zamieszanie robią w firmie a potem nie dziwmy się ze tak jest ,czasami warto zmienić prace i poszukać coś normalniejszego

Obojętny

Firam jakich wiele w tym kraju , nastawiona na maksymalny zysk jak najmniejszym kosztem , praca w niej była nowym doświadczeniem nie tylko pod względem poznania nowych umiejętności jak i stosunków między ludzkich

@Obojętny

Dlugo tam pracowales?

korek

(usunięte przez administratora) i kochloz. Atmosfera pracy z du...nastawieni na wycyckanie pracownika za stawkę ze wschodu. Dalem na wstrzymanie po dwóch mieczach.

@korek

Po dwóch miechach miało byc

niunuek

Można by było powiedzieć że to zakład pracy chronionej , dla kolesiostwa i kasztanów z Chojnowa niby kadra kierownicza nadaje się puszki zbierać po rowach , układy układziki ćpanie kombinowanie i juma

rednex

Operatorzy duzej tloczni i szefowie to jedna klika....donoszą ile się da...najgorsi mają imiona na litery M oraz S ....w du...y szefostwu wchodzą tak że maja brązowe nosy....kierownicy zmianowi to debile i pajace....jesli chodzi o zarobki to są nawet ok....ale atmosfera wsrod donosicieli jest godna pozalowania.

Malik

Na dział techniczny szkoda sie przyjmować, bo szkoda waszego czasu. Grupka ludzi tam pracująca to osoby z nadania kolesiów którzy po drodze wygryzali osoby im niepasujące lub zagrażające. W twarz to twoi kumple ale za plecami...

Genek
@Malik

Tez chwile tam popracowałem . Nie wiem czy z nadania czy nie ale faktem jest że trzeba mieć nie tylko wiedzę teoretyczną ale i w praktyce . Cisną to fakt ale sami też potrafią ogromnie wiele jak na taką ilość ludzi ..

Rymik
@Genek

**.. Jesteś tam szefem czy jakiś szef polecił to "słodzenie" wyskrobać.?

Genek
@Rymik

3 miesiące i się poddałem, papiery sep to za mało

Uczciwy worker

Zarządzający to przyjęci z nadania i po znajomości. Jeśli ktoś lubi klimaty KOD PO i Nowoczesna to będzie tam pasował jak ulał. Inne opcje nie maja co tam szukać, bo właściciel (Niemiec) poważa tylko swoich i oddanych jak salonowe pieski.

asno

Atmosfera @K.O.T jest na dobrym poziomie, na pewno się dogadasz z innymi, co do umowy, to oferują umowę o pracę

K.O.T

Witam wszystkich pracowników firmy.Możecie mi troszke pomóc?.Najświeższa opinia jak widzę z lipca... .Jak faktycznie jest obecnie w "waszej"firmie?,zarobki,atmosfera,przełożeni?.Jakaś neutralana opinia + i -. .Dzięki.

pklo

daj sobie spokoj zakaz palenia obowiazuje -rozpierducha totalna wszyscy uciekaja do innych firm typu lir itd

edek

wysłałem im cv jaka dokładnie jest kasa na montażu? jest zakaz palenia ?

kolo

witam bylem ostatnio na okresie probnym na prasach ustawiacze czy jak ich mozna nazwac to barany pracownik wie wiecej nikt sie toba nie interesuje jak sobie znajdziesz prace to pracujesz ,odziez robocza we wlasnym zakresie ,zarobki tragedia po okresie probnym zero inf.czy bedziesz przyjety czy nie sam dzwonilem do firmy i sie dowiadywalem co mam robic czekac czy szukac innej pracy NIEPOLECAM

OŚWIĘCIM

Praca ogólnie nie najgorsza pod dachem heheeh ale zarobki tragedia szkoda czasu na tą firme wiem bo tam pracowałem lepiej poszukać coś lepszego służby mundurowe lub uciekać za granice bo w legnicy to co najwyżej (harter) dorobisz się malucha pod klatka i garba na plecach ocena 3-

Zostaw merytoryczną opinię o HARTER - Legnica

• Jak się pracuje w HARTER?

Zobacz opinie na temat firmy HARTER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HARTER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HARTER