Opinie o HARTER w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HARTER. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HARTER o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HARTER w Legnica

Witam,niestety to nie zakład ,to nasze kolezanki z produkcji tak sie właśnie zachowują !pokaż dziewucho trochę serce ,bo jeszcze nie wiadomo co może się Tobie przydażyć i wylądujesz w domu A wtedy koleżanki będą musiały za Ciebie pracować i twoją pensję i żebyś miała gdzie wrócić!Dużo zdrowia dla Ciebie i wszystkich pracowników

Dlaczego czepiacie się pracowników co naprawdę są chorzy lub tych co firma przymusila iść na chorobowe ,badzcie ludźmi i miejcie serce A nie tylko psy wieszacie .Najwięcej szczuja ci co sami mają coś na sumieniu

Pracuję od jakiegoś czasu w harter i zwróciłem uwagę na przejeżdżający obok strefy kilka razy dziennie pociąg,i dziwi mnie to że przez tyle lat nikomu nie przyszło na myśl aby zrobić tam stację chociaż jedną po środku.Przecierz tyle osób jeździ z np okolic Jawora lub Legnicy nie każdy ma samochód,tyle się mówi o smogu w miastach ,ekologia nie rozumiem pozdrawiam

?

Takie fantazje to w KGHM, tutaj możesz wskakiwać do jadącego pociągu

rok

Podobno w planach była ale Strefa się wycofała

@rok

Wycofała się kolej a nie strefa.

Toja

Ktoś z mojej rodziny pracuje w Harterze, od niedawna. Jest bardzo zadowolony. Pracuje na produkcji. Jest to osoba chętna do pracy nie narzeka. To jej najlepszą praca. I ma tylko jedno zmartwienie; kończy się jej umowa na okres próbny. Boi się że przez wirusa może stracić pracę. Że zamkną zakład. Harter to porządną firma.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie HARTER? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Samson

Bravo dla tych nie dorobieńców co za kilka złotych może zaraziło pół zakładu korona Virem mam nadzieję że nikomu się nic nie stanie a jeżeli tak to mam nadzieję że wiadomo ludzie poniosą konsekwencje , warto było w sobotę przyjść do pracy i zachować się jak hieny bo inaczej tego nie można nazwać

Wiecie czy HARTER udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kot

Może jeszcze prasę byś chciał?

nick

drona i drąga między zwiercze, żeby było miło i przyjemnie

Roko

Telefon i laptop przysługuje na określonych stanowiskach z tego co wiem to raczej nie ma stanowisk na których wykonujesz pracę zdalną chyba że jesteś Kierownikiem i robisz niektóre zadania po godzinach

Korniszon

Dalej przerwy wyliczane przez kierowników zmian co do minuty i podział na lepszych i gorszych odnośnie np palenia? Wtajemniczeni będą wiedzieć o co kaman.

Niemcy zbijają kokosy na naszej ziemi,a my Polacy dalej będziemy pracować za minimalne stawki, dobrze że obcokrajowcy mogą pracować w Polsce dzięki temu Polak ma coraz mniej do powiedzenia.

Janusz

Firma zawsze podzielona administracja się bawi osobno a ludzie z produkcji osobno chora firma

Qwert
@Janusz

To się nazywa socjologia, daj robolowi stanowisko a zobaczysz jak mu (usunięte przez administratora) Jak ty sobie wybrazasz zeby z brudasami z oleju siedziec na tych samych stolkach(usunięte przez administratora)

@Janusz

o jakich zabawach mówisz? przeciweż wszystkie imprezy sa dla wszystkich pracowników razem

Elits

Atmosfera to porażka. Ciekawe kiedy pani Ola przestanie na zebraniach mówić, że ludzie chodzą na L4. Może pora zacząć płacić za to, że nie chodzą się na L4, tak jak innych w zakładach? Wczasy pod gruszą, w porównaniu z innymi, to też kpina, inne zakłady dopłacają drugie tyle pracownikowi. Tu nie liczy się wykonywa praca, tylko to aby stać na baczność i spowiadać się z każdej minuty pracy. Wynagrodzenia w ostatnim czasie, to tragedia, kiedyś dla wszystkich były nadgodziny aby można było zarobić na godne zycie, a teraz tylko dla wybranych. Tak na koniec napiszę o śmierdzącej odzieży roboczej, ktoś chyba za to bierze w łapę, a my się musimy męczyć. Porażka, czas uciekać ludzie.

2020
@Elits

Mijają właśnie 2 lata jak pani dyrektor rządzi i mamy drugi casetech ,jedna wielka kicha zrobiona z zakładu produkcyjnego , pani dyrektor czas się pakować i za bramę

Budri.m

Ja wygląda praca na wózkach widłowych?

Ble
@Budri.m

Raczej nie pojezdzisz, z paleciakiem sie zaprzyjaznisz I spinarką owijarką, miotła I mopem

Zawisza
@Ble

widzę, że kolega z tych co maja alergię na miotłe:)

Vision
@Budri.m

Nie ma takiej roboty, chyba ze masz kosiarkę do "sprzedania"

Darek
@Ble

Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie na magazynie i jest spoko , a to co tu kolega pisze to wielka bzdura pewnie jak nie umiał jeżdzić i rozpi..erdalał wszystko to co przenieśli na paleniska i miotłą bo tylko się do tego nadawał tyle w temacie firmę wspominam pozytywnie pozdro.magazyn

Ciapaty z pras
@Darek

A robiłeś z tym czopem co przerabial majstrow na wszystkich zmaianach? Na jednej mu nie wyszło to na 2 udalo sie urobic typa jak pijana małolatę pod kiblem. Niedoceniany czopuś karierowicz kilkukrotnie sie zatrudnia zeby cos ugrać. Rznie (usunięte przez administratora) bo ma plecy u swojego pancia. Przyczynil sie do zwolnienia wielu osob na tej zmianie. Atmosfera jest bloga

Aaa

Czy harter i haerter technika wytłaczania to ta sama firma. W tej drugiej szukają ludzi

A są przyjęcia na szlifierka lub frezarki do pracy

W sprawie pracy
@Marek

Tylko ciężko się dostać do zakładu z tego co widzę

Niki

A co płacą po 5000tys na rękę czy co ze ciezko

Kot
@W sprawie pracy

Na prezesa to napewno ciezko

@W sprawie pracy

Z tego co wiem przyjmuja do pracy.ale to nie to konto. Firma nazywa się Haerter Technika Wytłaczania a nie Harter.

Nikosia z biura
@W sprawie pracy

Nawet jak zabłądzisz na stefie, albo bedziesz uciekał przed sochistami po torach, przeskoczysz przez płot czy szlaban i odrazu dostajesz skierowanie na badania do przychodni i czekają na Tibie slodkie pn owocowe srody, zeton na kawę, co tylko potrebujesz,

Gringo

Na jakich prasach pracujecie ? Macie giętarki krawędziowe ?

Basia
@Gringo

Klepia z krazków blachy nawinietej w rulon, musisz sam zaladować albo ktos Ci pomogie na wózku ci przuwiezie i zaladuje na podajnik do prasy, odpadu nie musisz wywozic masz od tego usłużnych, do dyspozycji od 4 do 22 do sb

XYZ

Najlepszą rekomendacją dla firmy są pracownicy, którzy zwolnili się i po kilku tygodniach pracy w sąsiednich przedsiębiorstwach postanowili jednak wrócić do Härter. Nie ma lepszych referencji.

Zyx
@XYZ

Ile odeszło? Ile wróciło?

Krzych
@XYZ

Jak wszędzie w około to samo ci co mieli wiedzę nie wrucili ci co się bujali z pracą wrucili bo w innej trzeba pracować za tą samą kasę jakie rekomendacje kiedyś była firma wporzadku zarzadzanie praca było fajnie teraz już te czasy minęły.

Martunia
@Zyx

Ja wiem o 4, których wróciło

AA-pracuje na trzeźwo
@Martunia

Ci z wiessmana pewnie bo u nich nie mozna jarać byle gdzie tylko brać co sie chce

Baśka
@XYZ

Szkoda że nie powiedzą za jakie pieniądze wrócili.

Maliniak
@Baśka

Nie chodziło o hajs tylko przerosła ich nowa sytuacja w jakiej się znaleźli, trzeba było wiecej myśleć i robić a tu wystarczy popajacować trochę wypić z byle kim i posprzedawać" kolegów"poszpiegować poudawać fachwca nieroba pseudopracownika

Romek

Nie wiem kto ale podszywanie się pod kogoś nie jest fajne

Mała tlocznia

4 lata tu pracowalem - koledzy ok ale cala reszta to szkoda gadać,biegająca dyrektorka po tłoczni co sie wydziera na każdego to nie jest fajne ogromna rotacja ludzi , wyciaganie narzedzi po 5 razy bez sensu i czekanie na zwolnienie produkcji przez jakość, obiecują cuda aby tylko bylo kogo postawic przy maszynie. odeszlem wiadomo gdzie jest ok

Pleban

Takiej lipy dawno tu nie było nowi dostają grupę wyżej od starych pracowników i jeszcze wymagają żeby ich uczyć. Zarabiają wiecej to znaczy że potrafią więcej. Ja mam 7 grupę i pracuje 4 lata gość robi 3 miesiąc ma 8 grupę a muszę go uczyć chore... Podziękujmy nowemu kierownictwu i dyrektorą

Simba
@Pleban

Hmmm... To co powiedzieć jak nowi pracownicy otrzymują też 9 grupę na tłoczni? 8 grupa to jaka stawka?

Jack
@Simba

Ok 3600 brutto

Kierownik
@Pleban

Nadeszły nowe czasy i nowe stawki, widocznie ty jesteś za mało ogarnięty na większą stawkę,ale dam ci radę zawsze się możesz zwolnić i jechać do cholandii na tłocznię,,pamiętaj nowe czasy nowe stawki

Lca
@Kierownik

Brak kasy i leżąca produkcja nazywasz lepszymi czasami ?

@Kierownik

Naucz się pisać Holandii , zależy chyba jako dział wiadomo że utrzymanie ruchu i narzedziownia lepjej zawsze będą zarabiać produkcja gorzej 9 grupa na produkcji to jakie grupy mają na utrzymaniu ruchu lub narzedziowcy

Głos
@Kierownik

Jeśli tak ogarnięci są przełożeni jak Twoja ortografia nie warto liczyć na dobre warunki. „Krowa która głośno ryczy mało mleka daje" Kierownik hehehe

Leszek

Witam czy ktoś podpowie jak jest na logistyce? Złożyłem papiery i się zastanawiam. Proszę o szczere odpowiedzi

@Leszek

najlepiej spróbuj to się przekonasz, moim zdaniem warto

W sprawie pracy

Witam. Czy są przyjęcia może do pracy? Na montaż lub produkcję? Pozdrawiam. :)

Piter

Sa

Basia
@W sprawie pracy

Kazdy zaklad przyjmuje ludzi na strefie ,w niektórych jest rotacja na poziomie 70% czyli ci co przychodzą i pracują mniej niż 3 miesiące. Dlatego płacą 1000pln za polecenie jeżeli przepracujesz 6 miesięcy, ale Ci co się zatrudniają do takich starych barlogów na słabe koryto, to czekają tylko do wypłaty żeby się (usunięte przez administratora) i zapomnieć.

Wanda
@Basia

Dziękuję za wyjaśnienie. A jak ogółem oceniasz pracę w HARTER? Ciekawi mnie, jak wyglądają obowiązki, czy zatrudniają na umowę o pracę czy zlecenie i w jakim systemie pracujecie.

@Wanda

Hej, zatrudniaja na umowe o pracę, wynagrodzenie porównywalne do innych na Strefie, zawsze są Ci co narzekają a jednak coraz więcej osób wraca do firmy po próbie u sasiadów " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"

Zostaw merytoryczną opinię o HARTER - Legnica

• Jak się pracuje w HARTER?

Zobacz opinie na temat firmy HARTER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HARTER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HARTER