Opinie o Agencja Public Relations Core PR w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Public Relations Core PR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Public Relations Core PR o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Public Relations Core PR w Warszawa

Igor

Dobry pracodawca. Nowe biuro. Strasznie dużo pracy ... Agencja niestety zatrudnia tylko osoby z udokumentowanym doświadczeniem i wiedzą rynkową... Kiedyś zatrudniali praktykantów, ale to nie działało - więcej strat niż pożytku ...

@Igor

Nowe biuro? Prośbą o adres? bo nie mają żadnego ...

Dzień dobry, proszę o określenie warunków pracy, które są teraz oferowane Account Managerom. Widzę, że kiedyś ktoś próbował dopytać o te przysługujące osobom poczatkującym. Jakie średnie zarobki są teraz przewidywane?

Igor

BR
@Igor

Prośba o podanie adresu? Ta "firma krzew" nie ma biura!

Gabriela
@BR

I dosłownie nigdy nie mieli? Czyli dane związane z adresem w Warszawie są według Ciebie fałszywe?

Natalia
@Igor

Proszę podać adres tego biura? Pod podanym go nie ma - a poszukuje Was mój komornik i sąd !

Ela Nowy wpis
@BR

Byli wcześniej w ruderze do wyburzenia… Ta firma nie istnieje. (usunięte przez administratora)

Ewa Nowy wpis
@Igor

Nowe biuro? Prośbą o adres? bo nie mają żadnego ...

Gabriela Nowy wpis

kiedyś ktoś się dziwił na zapytanie o pracowników przytaczając przy tym jakiś zus lecz jak patrzyłam teraz na stronę to w zakładce z kariera jest zaproszenie do słania ofert. z treści wynika, że poszukiwani są chociażby Junior Account Managerowie. czy o pracy na takim stanowisku ktoś coś by napisał? i jak rozmowa docelowo może wtedy przebiegać?

Kamil Maj

Najlepsza agencja na rynku. Jesteśmy dużym deweloperem i pracowaliśmy z kilkoma. Skuteczni i rozumieją ten sektor.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja Public Relations Core PR? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

(usunięte przez administratora) bez biura, sprzęt z muzeum lub śmietnika(usunięte przez administratora)

Marcin K.

Ta firma nawet nie ma biura ????. Sprawdź ich w ZUS, czy Rej. Dłużników ????. Zatrudnienie „zero” … albo duchy tam pracują, albo … Pozytywne wpisy tutaj napisali sami o sobie !!!

Ela
@Marcin K.

Potwierdzam! Radzę dobrze sprawdzić to towarzystwo...

Witold
@Ela

Ale to trzeba mieć jakąś wielką siedzibę żeby się uznawać za firmę? :D

Bartek
@Witold

Siedziby może i nie, ale proponowałbym zacząć prowadzenie firmy od płacenia składek ZUS za pracowników, no i płacenia pensji na czas.

@Bartek

Skąd wiesz że nie płacą składek do ZUS? Pracowałeś tam i masz takie doświadczenia? Z kasa też zalegali? Napisz wprost żebym wiedział czy mam tam iść do pracy.

@Marcin K.

Nie ma biura, a nawet nikogo na umowie o pracę ...:)

Iza
@Marcin

"Iść" ...?:)))) Dobry pomysł... przejdź się ... do nie istniejącej siedziby, najlepiej przez oddział ZUS i sprawdź rejestr dłużników...

Gabriela
@Iza

A to co to się podziało, że jest z nimi tak jak piszecie tutaj?

EW

Jacy pracownicy? Zatrudnienie to zero i długi w ZUS!!!

(usunięte przez administratora) PR! Spróbuj, a szybko zobaczysz …

Iza

Aplikowałam tam... W PR i marketingu większość agencji zwalnia i obniża płacę. W mojej ostatniej o 25% obniżono pensje i zakończono umowy z 20% pracowników. Core PR musi mieć sporo zleceń skoro zatrudnia. Rozmowa kwalifikacyjna była dwu etapowa, potem test i dostałam zadanie (płatne np. umowy o dzieło). Do września praca zdalna, potem prawdopodobnie konieczność dojazdów do biura. Na razie wygląda ok. Dobra atmosfera i warunki płacowe. Do tego patrzą na efekt więc, jak zrobisz szybko to masz wolny czas...

Maniek
@Iza

Komuś chciało się tam układać test? Nie wierzę. Z brakami w teorii, nie wspominając o praktyce, to trochę trudne ;-)

nie
@Maniek

Jedyne kreatywne podejscie w tej agencji było do wypłacania na czas wynagrodzenia

@nie

A atmosfera miedzy zatrudnionymi osobami? Jak ją ocenisz? Czy według Ciebie była ona na właściwym poziomie? Napisz mi proszę bo mnie to bardzo interesuje. Mogę liczyć na Twoją informację w tym zakresie?

Robert

Zleciliśmy im punktową kampanię 360' dla projektu celowego. Wszystko OK. Dużo kreatywności, dobrzy eksperci, mocne kontakty w różnych sektorach. Polecam, jedni z lepszych na rynku.

Czy można liczyć w Agencja Public Relations Core PR na prywatną opiekę medyczną?

RW

Tak, wszystko co funduje NFZ jest oferowane.

Wystarczy chcieć się rozwijać a firma zawsze daje takie możliwości, polecam

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Agencja Public Relations Core PR. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nie.

Dziwne są te opinie. Firma z bardzo dobrymi opiniami, może żal że nie każdy może tu pracować?

Nie polecam
@Marek

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAA przeciez tutaj przyjmuja z ulicy

@Nie polecam

Dosyć ciekawe jest to, co piszesz. Core PR to doświadczona agencja komunikacji zintegrowanej, która działa na rynku od 2003 roku. Mało prawdopodobnym się zatem wydaję, że przyjmują tam "z ulicy". A Ty sam byłeś zatrudniony w tej agencji PR, czy wypowiadasz się jedynie jako jej obserwator?

Zgodna
@Agata

Zgadzam sie z osoba spod nicku 'Nie polecam'. Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, jednak cale szczescie udalo mi sie uniknac pracy w tym miejscu. Srodowisko pracy na pierwsz rzut oka nie wydawaly sie zachecajace - brudno, klejaco, rozpadajace sie meble...ciezko pracowac w takich warunkach. Dziekuje.

@Zgodna

Rozumiem, że w trakcie lub po rozmowie kwalifikacyjnej sama zrezygnowałaś z pracy w Core? Możesz napisać jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Dzięki.

Wszystkowiedzaca

Najgorsza agencja PR na rynku. Zarobki ponizej jakiegokolwiek poziomu, obsluga jeszcze gorsza. nie polecam, jak najdalej do tego miejsca

Nick Holmes

Bylem tam na rozmowie w sprawie stazu w 2010 i tez proponowali 300 zl - widze ze stawki w tej branzy (90% branzy pewnie nadal tak wyglada, nie ludzcie sie, ze to tylko pojedynczy przypadek) ida oszalamiajaco w gore :D Dzieki Bogu nie odnalazlem sie w piarze (ojjj... chyba nie mialem tego "can-do approach", sky is the limit i challenge accepted), przebranzowilem sie i mam dzis normalna prace za normalne pieniadze.. Wejsc tu po paru latach przypadkiem i zobaczyc, czego sie uniknelo - bezcenne. Wam tez radze sie glebiej zastanowic nad odpowiedziami "jestem humanista" i "fascynuje mnie komunikacja i marketing" jesli chcecie miec w miare spokojna przyszlosc zawodowa :P

Wiadomokto

Po dziś dzień nie otrzymałam umowy za październik. Oczywiście kontaktowałam się w tej sprawie e-mailowo i osoba odpowiedzialna za sprawy administracyjne odpisała: "Dzisiaj bede drukowac umowy wyplacone w listopadzie, wiec jesli to ta, to zaczekaj chwile. Powinnam dzisiaj byc na poczcie." - wiadomość z dnia 20.12.2018 r. Jak widać poczta musi być bardzo daleko skoro od miesiąca nie udało się do niej dotrzeć. Nie polecam za całokształt.

Śmietana

Z moich doświadczeń oprócz innych negatywów które juz zostały wymienione to warto dodać że niby jest urlop mimo umowy o dzielo ale jednak musisz pracować. Tak samo jest w przypadku chorowania. Zawsze praca zdalna wiec warto by mowic o tym ba rekrutacji a nie przekonywać że jest normalny urlop. Nie ma nic wspólnego z normalnym w rozumieniu kodeksu pracy i nie jest to wolne tylko praca zdalna.

madżono

Co by nie napisać to i tak skasują. Najlepiej skorzystać z rad i omijać to miejsce szerokim łukiem.

@madżono

Na forum cały czas i w dalszym ciągu komentarze się pojawiają. Co zatem chciałeś powiedzieć przez "co by nie napisać to i tak skasują"? Niejednokrotnie przypominałam, że usuwane mogą być wyłącznie te komentarze, które łamią regulamin forum lub/i polskie prawo. Jeśli przestrzegasz regulaminu i piszesz w sposób zgodny z prawem, nie obawiaj się usunięcia wpisu, ponieważ tak się nie stanie.

madżono
@Agata

każdy kto siedzi w branży wie, że opinie można skasować po drobnej opłacie, więc po co to mydlenie oczu?

@madżono

Myślę, że nie powinieneś wprowadzać użytkowników w błąd. Wypowiadasz się w sposób lakoniczny i negatywny zarówno na temat Agencji Public Relations Core PR, przy okazji podając nieprawdziwe informacje na temat działania serwisu GoWork.pl. Tego typu komentarze mogą zostać uznane przez użytkowników jako działania konkurencji i powinieneś mieć tego świadomość. Natomiast na forum jest wielu świadomych użytkowników, którzy wiedzą, że wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania forum nie są tajemnicą i są zawarte na stronie głównej. Jeśli nadal masz wątpliwości, w jaki sposób wygląda ta kwestia, zapoznaj się proszę z poniższymi linkami: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy oraz https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy

kolo
@Agata

Świadomi użytkownicy wiedzą, że odpłatne praktykowanie kasowania dowolnych komentarzy jest możliwe. I wiadomo to nie od dzisiaj. To pani wprowadza w błąd. I proszę sprawdzić w słowniku znaczenie słowa lakoniczny. A tu link do wiarygodnego artykułu, bo pewnie zaraz zostanie mi zarzucone kłamstwo: http://wyborcza.pl/1,155287,20816744,zarabianie-na-hejcie-czyli-ile-warte-sa-opinie-o-pracodawcach.html

@kolo

Nie chcę Cię urazić, jednak artykuł z opiniotwórczego dziennika nie jest najlepszym źródłem rzetelnej wiedzy. Wszelkie opinie na temat serwisu i jego działania są opisane na stronie głównej w ogólnodostępnych linkach, które podałam w powyższym komentarzu. Świadomi użytkownicy sprawdzają wszystkie rzetelne źródła wiedzy i jest to bardzo dobry sposób, by dowiedzieć się więcej na interesujący nas temat. To dobrze, że szukasz dodatkowych informacji, jednak jeśli zdecydowałeś się wypowiedzieć na forum, to skup się proszę na tematach związanych z zatrudnieniem. Tylko takie komentarze są w stanie pomóc potencjalnym kandydatom i innym użytkownikom. Możesz powiedzieć nam, jak pracuje się w firmie? Bo jesteś jej pracownikiem, prawda? A może Twoja współpraca z Agencją Public Relations Core PR już się zakończyła?

kolo
@Agata

Chyba logiczne, że takich artykułów jest więcej. I jak najbardziej te informacje mają duże znaczenie, jeżeli chodzi o zatrudnienie - to pokazuje podejście pracodawcy do wyrażania własnych opinii przez byłych lub obecnych pracowników. Artykuły na takich portalach są pisane przez profesjonalistów, a zawarte informacje MUSZĄ być potwierdzone. Również doświadczenia osób z daną firmą są jak najbardziej rzetelnym źródłem informacji - każdy sprawdza opinie w internecie. Fakt, trzeba do nich podchodzić z dystansem, ale w każdych słowach tkwi ziarno prawdy. Nie umniejszam tutaj serwisowi Gowork, ponieważ wiadomo, że każdy musi zarabiać na swoich usługach i oferuje to, na co jest zapotrzebowanie na rynku. Jeżeli chodzi o CORE PR to pracy tam nie polecam. Umowy i wypłata z opóźnieniem były standardem. Jeżeli komuś to nie przeszkadza to może śmiało tam aplikować.

Ciekawski

prosze nie kasowac nieprzychylnych, ale przydatnych opinii! wstyd

@Ciekawski

Proszę byś ponownie zapoznał się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Gdybyś zrobił to już w momencie pisania opinii, wiedziałbyś, że usuwane są wyłącznie opinie łamiące regulamin lub polskie prawo. Nie ma znaczenia, czy wypowiedź była pozytywna, czy negatywna - jeśli łamała regulamin to mogła zostać usunięta.

Kaj
@Agata

Ktore punkty regulaminu były złamane przez autorów skasowanych opinii?

Kaj
@Agata

Dlaczego moje pytanie sie nie wyświetla? Halo, Gowork, czy Wy jestescie poważni? Zalezy Wam na tym, by to forum dalej hulalo, czy jak widac?

@Kaj

Skąd te negatywne emocje? Właśnie z tego powodu proszę użytkowników, by czytali regulamin serwisu. Wówczas na pewno nie byłoby pytania: "dlaczego mój komentarz został usunięty?". https://www.gowork.pl/regulamin Powtarzam, że administracja serwisu może usunąć wyłącznie te opinie, które są niezgodne z regulaminem forum lub/i polskim prawem. Zatem jeśli w opinii były zwroty niecenzuralne, takie które łamały tajemnice handlowe lub bezpośrednio, czy pośrednio umożliwiały identyfikacje osób trzecich, o których mowa była w komentarzu, to tego typu wpisy mogły zostać usunięte.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Public Relations Core PR - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Public Relations Core PR?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Public Relations Core PR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Public Relations Core PR?

Agencja Public Relations Core PR
2.9/5 Na podstawie 334 ocen.

Agencja Public Relations Core PR