Opinie o Odlewnia Żeliwa S.A. w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Odlewnia Żeliwa S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Odlewnia Żeliwa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odlewnia Żeliwa S.A. w Zawiercie

taratak

1400 zl na reke...porazka.W tym miescie wszedzie tak podle placa.NIe oplaca sie robic w takich warunkach.Sprzataczka na dworcu centralnym w stolicy zarabia wiecej....trezba szukac pracy za granica..w tym miescie jest syf.zmowa pracodawcow zatrudniac ludzi za darmo. Jestem bardzo rozczarowany.

taratak

Nie bylo by tak zle gdyby nie przestarzaly sprzet na ktorym trzeba pracowac osobna kwestia pozostaje wyplata wynagrodzen.Co uwazam za skandaliczne..Zeby pracownik w dniu wyplaty o 14.30 jeszcze wlasnej kasy nie dostal na konto.TO JEST SKANDAL.Na zachodzie cos takiego jest nie dopomyslenia!!!!!! Nie dosc ze podle wynagrodzenie to jeszcze laskawcow trzeba prosic zeby wyplacili .Srodki powinny byc dostepne najpozniej rano a nie popoludniu jeszcze wlasnej kasy nie mozesz pobrac z konta.Zenada.

Iwona

@Banan czyli na miejsce osób, które idą na urlop firma będzie potrzebować tymczasowych pracowników? Kiedy w Odlewni Żeliwa rozpoczyna się sezon urlopowy?

Iwona

@Bananmożesz powiedzieć coś więcej na temat tego co obecnie dzieje się w firmie?

Banan
@Iwona

Dziewczyny z KJ wybierają urlopy. Czeka 20 nowych wakatów :P. Ot polityka prezesa Jarosława.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Odlewnia Żeliwa S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Banan

No i po strajku pierwsze zwolnienia. Zlikwidowano KJ, 10 poszło ajci, już dostali wypowiedzenia.

M. Janosz wracaj......

WSZYSCY ALBO NIKT....PAMIETAJCIE,...

Zagubiona Owca

6 Stycznia strajk, z założenia 2 dni.

PXCLL

Dno

POM

Syf kiła i mogiła. Kierownictwo z nadania, nie ma pojęcia o swojej robocie. Koło 10 sty. referendum strajkowe, normalnie Kudłaty osiwieje ze szczęścia.

pok

Doświadczenie u nich zdobyte jest rzeczywiście dość cenne @wsed, a wypłata?

ocen

Jeżeli chodzi o te zarobki na prawie europejskim poziomie to chciałem powiedzieć ze prawie w tym przypadku robi bardzo duza roznice bo jak inaczej nazwac wynagrodzenie wysokosci 11,50 zł na godzine w tak ciezkich warunkach pracy. Dlatego dolanczam sie do pytania "lio"

lio

Wymień kwotę tego przyzwoitego poziomu europejskiego w tym zakładzie. Pracownicy też chcą się pośmiać.

Bengal

Pewnie ta (usunięte przez administratora) N. odebrała telefon. Normalka. Codzienne życie w zakładzie. Pozmieniali połowę załogi przez 3 lata i większość po znajomości. A szefowa kadr włazi prezesowi tak głęboko, że już światło tam nie sięga.

Dyla

Ja chciałam się dostac tam na praktyki i kiedy zadzwoniłam odebrała pewna pani i zapytała mnie po chamsku czego chce. Ja mówię czy jest możliwość odbycia bezpłatnych praktyk - potrzebne mi były na studnia. Zapytała mnie czy mam tu jakieś znajomości. Opowidziałam, że nie. Rozłączyła sie.

Tom

Czy ten truciciel zamilknie,kto pozwala na takie bezprawie

lorek

1200 złotych dublonów czyli mniej od sprzątaczki.

wacek

A co uważasz że nie po znajomości??dlaczego w dziale handlowym pracuje pani tzw.pomyłka która sadzi niesamowite błędy i jest niedorąbana jak kilo gwoździ?oczywiście protegowana z góry krórej nie można ruszyć bo to święta krowa.Ruda następna krowa i jej świta która leży u stóp prezesa jest nietykalna a pojęcia do roboty zero.Przerost formy nad treścią i tylko tyle.Oby upadek jej był bolesny.I rychły mam nadzieję.

lolo

odlewnia to jeden z tych zakładów co wszelkie gówna kryją w wewnątrz kto tam zapierniczł wie jak jest wszystko wyglada ładnie ale z zewnątrz natomiast po kilku dniach roboty człowiek ma poprostu ochote olać ten zakład kierowniczek wojtuś i jego przydupasy to cała szumowina nic więcej taka prawda

greg

Zarobki dno. Totalna jałmużna. Ludzie zatrudnieni po znajomosciach na stanowiskach o których nie maja pojęcia. Na stanowiskach wyższych ludzie bez znajomości obsługi komputera w XXI wieku. Ciągła nagonka medialna ,że podwyżki zaraz będą ( ta sama gadka od lat ). Jak ktoś już wcześniej tutaj napisał o przyjezdnych to niestety prawda. Pierwsi do pieniedzy ,a jak przyjdzie ktoś to czas średniowiecza wiesniak klęczy król mówi. Ręce opadają.

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnia Żeliwa S.A. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Odlewnia Żeliwa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnia Żeliwa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odlewnia Żeliwa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Odlewnia Żeliwa S.A.