Opinie o Nowosystem w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nowosystem. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nowosystem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowosystem w Rybnik

trelek

Wiesz dyrektor niejest aż tak straszny, ludzi nieobraża, niekrzyczy ale też ma swoje za uszami jak każdy, problem jest z organizacją, płacami i brakiem prawie wszystkiego w tej firmie.

trelek

Socjalnego niema, jakaś premia na święta w grudniu i tyle, paczka warta 40zł. Dlaczego się zwolnił to niebędę się wypowiadał za kogoś, jak będzie chciał sam napisze ale z tego co wiem ma lepszą robotę i sobie chwali. Maszyny pomiarowej niema, kontrola jakości podobno się tworzy ale to i tak chyba będa na suwmiarkach kontrolować albo na miarach zwijanych bo innych narzędzi pomiarowych tutaj niema no może jeszcze sprawdziany i średnicówki ale szału niema. Zarobki różnie ale niemożna oczekiwać rewelacji, soboty niesa płatne 100% ale niezależnie od stawki stała kwota ok 100zł. Nawet my starzy pracownicy jeszcze z Pro-techu jesteśmy już zmęczeni. Jeszcze jakieś pytania??

Zaintersowany

Aha dzięki za info. Z tego co czytam to dyrektora tu za dobrze nie opisują. Cykle parę sekund na 3 maszynach to super. Robot by taniej wyszedł ;) Aha i jeszcze piła czasem... Co to za firma obróbki metalu jak nie ma KJ? Rozumiem, że maszyny pomiarowej też nie ma...? To jakaś era kamienia łupanego przy wymaganiach jakości operatorzy mają być KJ?! Jeszcze narzędzia używki? WOW! To chyba już z tego co piszecie nie świadczy za dobrze o firmie. A co z tym starym kierownikiem? Zwolnił się bo...? A jak zarobki i socjal?

Jeśli chodzi o ilość obsługi maszyn to zależy od 1 do 3 plus czasem piły, niezależnie czy tokaże czy centra. Czas cykli obróbczych to też zalezy od kilku sekund do rekordowo 4h ale to jest ogromna żadkość, najczęściej kilka minut. Kontroli jakości niema wiec cała odpowiedzialność na operatorze który zgarnia opieprz za buble które niezawsze są jego winą. pakować sie niewarto chyba że na szybko prace potrzebujesz ale od razu szukać czegoś lepszego, szkoda nerwów, człowiek lata stara sie zasuwa całą zmiane a i tak dostanie wykład że jest źle. brak narzędzi, szukasz kombinujesz co wstawić żeby to szło jakoś a potem nas sie czepiają że ustawiamy na mniejszych parametrach bo jak na zużytych narzędziach pracować inaczej. Ogulnie o firmie świadczy też fakt że pracownicy się zwalniają, kierownik też niedawno sie zmienił, stary się zwolnił i tak się kula do przodu ale niewiadomo w jaką stronę.

Firma Nowosystem prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Witam. Widzę różne opinie na temat tej firmy. Ile zarobi tam doświadczony operator CNC i jak płacone są nadgodziny (50%, 100%)? Piszecie, że więcej maszyn do obsługi? Ile 2,3,4? Długie cykle jak tyle maszyn obsługiwać naraz? Kto to kontroluje KJ? Napiszcie bo nie wiem czy się pakować w coś co potem będzie obozem pracy za grosze...

kkij

Jak w wojsku .... zbiorowo

Kobieta

Takich luksusów nie ma a u facetów też 1 prysznic na 30 osób :P

terefere

Z tego co wiem to niemają nawet prysznica w łaźni.

Kobieta

Pracują kobiety i jest zaplecze dla kobiet.

szukająca pracy

Mam pytanie: Czy pracują tam kobiety, czy jest zaplecze socjalne dla kobiet?

zzz

A co to za różnica czy to jego imię jak przecież prawdę pisze. Dużo roboty dla 2-3 ludzi a pracuje 1 na tym stanowisku więc można się domyślić jaki wyzysk bo robota jest ciężka. Ale przecież oszczędności muszą być a pracownik sobie jakoś poradzi niestety kosztem zdrowia. Brak organizacji, narzędzi do pracy, itd. Stawki nie współmierne (czytaj NISKIE) do wykonywanej pracy. No cóż więcej panie "pracownik" co mylę się?

xxx

Straszne że istnieją takie firmy. Jak lubisz pracować w nadgodzinach za darmo i dostawać ochrzan za byle co to możesz tam iść. A o premii, socjalu - zapomnij! Dyrektor ma za zadanie wyssać z ludzi wszystko!

ciekawy

Z tego co widzze to niema sensu tam składać papierów, chyba dam sobie spokój i omine ten zakład z dalekoa. Pozdrawiam.

byly pracownik

Jaki socjal???? Pracowalem tam i niema nic takiego jak socjal, premie na święta dadzą ale zwyklej premii jest automatycznie mniej więc co to za premia? Najlepsze co moglem zrobić to się zwolnić. Pozdrawiam pracowników.

BS

Panie A. nikt nikogo nie trzyma jak wszędzie tak dobrze tylko nie tu!

rrrr

Po co tam jeszcze pracuje to zostawie dla siebie, co do płac w innych firmach to niebędę komentował work albo mannpower często płacą więcej, socjal często jest i za soboty placone jak należy a nie taka ściema jak tutaj. Nawet z wodą do picia jest problem bo przecież tej kranówki z filtrem niebędę komentował, warunki sanitarne też masakra, firma by wymieniła wkońcu tą zarówke w łaźni bo ludzie po ciemku biorą prysznic po pracy. Zresztą nawet kierownik poszedł sobie do innej firmy.

rrrr

Klimat niejest najgorszy, praca niejest najgorsza ale rodzine to raczej w tej firmie trudno utrzymać. Premie marne, stawki marne, socjala niema, organizacja pracy to niebędę komentował, mentalność prawie jak z prl w tej kwestii, niereformowalni dlatego niewróżę szybko zmian w tym zakładzie. Ogólnie pracować mozna ale odrazu szukac czegoś innego, niewarto sie poswięcać. A i jeszcze słowo dyrektora ponad wszystko, narzędzi niema robi się na udzywkach itp.

zadowolony
@rrrr

to po co tam jeszcze pracujesz jak ci tak źle. może wszystkie inne firmy płacą lepiej to idź i spróbuj to będziesz miał porównanie.

Bartek

Warunki 3 maszyny na raz umowa taka i taka zalezy od kwalifikacji Szkoleń brak Socjal może coś na święta ale zależy od ich widzimisie Więc rewelacji niema i raczej nie będzie Powodzenia

@Bartek

Herr Bartkum Bartek to Twoje prawdziwe imię czy się za kogoś podszywasz???

łukasz

Brak nadgodzin przed swietami oraz zabrane premie.Wszystko w temacie

kazik

Denne zarobki brak mozliwości rozwoju oraz jakichkolwiek podwyżek zarobkowych o czym poinformuja was na rozmowie ze nie macie na co liczyc

Zostaw merytoryczną opinię o Nowosystem - Rybnik

• Jak się pracuje w Nowosystem?

Zobacz opinie na temat firmy Nowosystem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nowosystem
1.7/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Pod Lasem 50 D
    44-210 Rybnik